New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Ezen a héten QB nélkül, hétfőn megnézzük milyen edzés nélkül. BYE week után meg legyen az hogy bekötött szemmel mire mennek a játékosok.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont akartam rakni. Már megint egy éjjeli meccs^^

több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom. Stidham első négy passzából tavaly volt egy pick-six. Most meg ötből megint három inti, de egyet elvettek. De legyen igazad, és legyen jó, csak nekem ezek marhára nem biztató dolgok sajnos

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 427
Én felvételről néztem a meccset, próbáltam kerülni mindenféle online helyet, de az indexen véletlenül beleszaladtam abba, hogy a Patriotsnál teljes a káosz...szerencsére(?) nem olvastam végig a címet, így azzal tudtam leülni, hogy ennek ellenére vagy nyerünk vagy totális szerencsétlenkedés fog menni.

A meccs eleje ezt nem mutatta, úgyhogy Hoyer első szerencsétlenkedéséig bizakodtam, hogy ezt sikerül behúznunk.
De ott, az az RZ viselkedés tőle sok volt. Addig is látszott rajta, hogy izgul, túl gyorsan szabadul a labdától és pontatlan, de ez, ahogy hagyta magát sackelni, nem tudta, hogy nincs időkérése és az utána következő újabb összeomlása...baszki, azért nem ezt várná az ember tőle, főleg úgy, hogy ő azért már veterán.
Rossz volt nézni amit művelt, hozzá képest Stidham profi volt.

Amúgy Stidham nem játszott rosszul, az első INT nem rajta és nem Edelmanon múlt, a másodiknál meg szemfüles volt a védő. Bradyt is beszopatták már nem egyszer ilyenekkel.

Tudom, hogy nincs ha, de ha Hoyer nem chokerkedi el, akkor talán meglehetett volna.

Mindenesetre most az összes csapat lehúzta Hoyert a listájáról.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 bunteto.com/nfl/hogyan-lett-egy-nem-draftolt-futo-a-patriots-jolly-jokere-j-j-taylor-portre/?fbclid=IwAR023Hamq9XVt1waqpGN2XSc-7oruKfNFBiefU-58haSMel_ajPU-VUje1w
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 246 — The Mathematician
Amíg valamelyik szupersztár nem kapja el, maradnak ezek a maszatolások. Regnáló DPOY nem akkora kiesés amit bármelyik csapat ne tudna lazán pótolni.


ZERO_L

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Amíg valamelyik szupersztár nem kapja el, maradnak ezek a maszatolások. Regnáló DPOY nem akkora kiesés amit bármelyik csapat ne tudna lazán pótolni.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...

Borbinho
Ez egyre jobb lesz, én már csak röhögni tudok rajta 🤣
gdavid
Covidgate. Úgy csináljuk, hogy a PO-ra minden fontos játékosunk szerezze meg a néhány hónapos védettséget, miközben a többi csapatot leteríti a kór. Belichick újabb  mesterkedése. Szerintem Bradyt megszokásból el kellene tiltani négy hétre. 
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 599 — Patriot
Sajnálom BB-t, ha nincs ez az egész korona cucc, ez egy SB esélyes csapat lenne, a sok vissza mondott játékos, korona fertőzés...persze másokat is érinteni fog ez, de annyira rossz ezt látni Brady éra után
Sifur
Nyugi, ez most is egy – ha nem is SB esélyes, de PO csapat.
Az, hogy az október szar... Na bumm, ezért még nem temetünk.

Szerkesztette: vpi
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Sajnálom BB-t, ha nincs ez az egész korona cucc, ez egy SB esélyes csapat lenne, a sok vissza mondott játékos, korona fertőzés...persze másokat is érinteni fog ez, de annyira rossz ezt látni Brady éra után
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edzés nélkül is megy ez. Irányító nélkül is.

több mint 3 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan

Borbinho
Ez egyre jobb lesz, én már csak röhögni tudok rajta 🤣

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Engem is zavar a vereség, főleg a körülmények miatt, de én úgy ültem le a meccs elé, hogy elsősorban a védelem felé voltak kérdőjeleim.

Nem azt mondom, hogy ezt mind magabiztosan megválaszolták, de több mint biztató jeleket kaptam vissza, így én megkaptam a meccstől amit akartam. Sajnálom, hogy egy kis extra nem jött mellé.
ZERO_L
Ha hozzáteszed, hogy a Seattle ellen egy yardon és egy playen múlt a meglepetés, akkor sokkal jobb a szezonkezdet mint vártuk. Ezt a meccset tuti vereségre várta mindenki a szezon előtt is, most azon kesergünk, hogy még a győzelem is meglehetett volna.

Az azért kiderült, hogy csak mi reméltük/hittük, hogy idén Stidham NLF-kész kezdő QB szint már, azért mer és akar a csapat vele nekivágni a szezonnak, Belichick pontosan tudta, hogy nem. De hogy Hoyer megelőzi a DC-on ezzel a teljesítménnyel, az nem túl biztató a jövőt illetően. Wyatt felvetésén rágódom azóta is Cam Newtont és a jövő évet illetően. (Bár a haverom szerint ha beválik, simán megfizetjük és marad.)

WR/TE vonatkozásban találhatnánk már valami csiszolatlan gyémántot. Ha már WR, Olszewski reflex elkapása nagyon tetszett.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az OLine a Wynn-Thuney-Ferentz-Onwenu-Herron összetételben játszott. Ehhez képest jók voltak. Főleg runblockban.
topin
Az is megér egy misét, hogy a tavaly draftolt G-T párosunk (4-3kör), nemhogy kezdő, de még csak csere sem. (Tudom Cajuste sérült. Lassan másfél éve.) Sikertörténet.
zinedine5
Oké, de ezt miért nem teszed mellé?

#Patriots rookie Michael Onwenu posted an elite 91.3 @PFF grade last night. Zero pressures allowed in 42 pass-blocking snaps, great run-blocking. What a beast.
ZERO_L
Mert ez nem magyarázza a másik állítást.

Draftoltunk két elvileg kezdő, de minimum csere embert tavaly, akiket kiszorit két hatodik kőris újonc.

És ez akkor is tény, ha történetesen úgy látszik, hogy az egyik újoncba nagyon belenyúltunk.
zinedine5
De hát erről szól a draft. Hol belenyúlsz hol mellé. X év után (első hosszabbításnál) szerinted kit érdekel, hogy kit hol húztak?

A lényeg, hogy legyenek találataid. És ne fullos bustokkal zárj dratclassokat.
ZERO_L
Ezt nem ugyanúgy látjuk.
zinedine5
Most őszintén ki az aki előre megtudja mondani egy prospektről hogy jó e vagy sem ? (Most nem Bosa kaliberű emberkékre gondolok )
Pl DK Sea simán elsőkörös játékos és hol húzták majdnem 3.kör.
Az egész draft egy nagy lutri
Éveket kell egybe nézni és nem köröket és abból lehet leszűrni egy adott csapat draft teljesítményét.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Az OLine a Wynn-Thuney-Ferentz-Onwenu-Herron összetételben játszott. Ehhez képest jók voltak. Főleg runblockban.
topin
Az is megér egy misét, hogy a tavaly draftolt G-T párosunk (4-3kör), nemhogy kezdő, de még csak csere sem. (Tudom Cajuste sérült. Lassan másfél éve.) Sikertörténet.
zinedine5
Oké, de ezt miért nem teszed mellé?

#Patriots rookie Michael Onwenu posted an elite 91.3 @PFF grade last night. Zero pressures allowed in 42 pass-blocking snaps, great run-blocking. What a beast.
ZERO_L
Mert ez nem magyarázza a másik állítást.

Draftoltunk két elvileg kezdő, de minimum csere embert tavaly, akiket kiszorit két hatodik kőris újonc.

És ez akkor is tény, ha történetesen úgy látszik, hogy az egyik újoncba nagyon belenyúltunk.
zinedine5
De hát erről szól a draft. Hol belenyúlsz hol mellé. X év után (első hosszabbításnál) szerinted kit érdekel, hogy kit hol húztak?

A lényeg, hogy legyenek találataid. És ne fullos bustokkal zárj dratclassokat.
ZERO_L
Ezt nem ugyanúgy látjuk.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Az OLine a Wynn-Thuney-Ferentz-Onwenu-Herron összetételben játszott. Ehhez képest jók voltak. Főleg runblockban.
topin
Az is megér egy misét, hogy a tavaly draftolt G-T párosunk (4-3kör), nemhogy kezdő, de még csak csere sem. (Tudom Cajuste sérült. Lassan másfél éve.) Sikertörténet.
zinedine5
Oké, de ezt miért nem teszed mellé?

#Patriots rookie Michael Onwenu posted an elite 91.3 @PFF grade last night. Zero pressures allowed in 42 pass-blocking snaps, great run-blocking. What a beast.
ZERO_L
Mert ez nem magyarázza a másik állítást.

Draftoltunk két elvileg kezdő, de minimum csere embert tavaly, akiket kiszorit két hatodik kőris újonc.

És ez akkor is tény, ha történetesen úgy látszik, hogy az egyik újoncba nagyon belenyúltunk.
zinedine5
De hát erről szól a draft. Hol belenyúlsz hol mellé. X év után (első hosszabbításnál) szerinted kit érdekel, hogy kit hol húztak?

A lényeg, hogy legyenek találataid. És ne fullos bustokkal zárj dratclassokat.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Annyi még a pozitívum, hogy az a szintű mindent elcseszés, ami összejött támadósorban, védelemben (itt csak a két intire gondolok), zebrákon, covidon át mindenen, azért csak egy olyan, amúgy full vállalható vereséget hozott össze, ahol még Bradyvel is jó eséllyel zacsi lett volna, szóval, ha már van egy full gatya meccs, akkor legyen ez, és majd a Bills ellen legyünk a fasz jó oldalán megint. Eddig papírforma W/L/W/L, jöhet a kövi W
Wyatt
Egyértelmű. Ezt mindenki vereségnek kalkulálta. Csak a qb játék volt egészen elképesztően ergya egy amúgy eleve nem túl erős és sok hiányzóval felálló védelem ellen.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Az OLine a Wynn-Thuney-Ferentz-Onwenu-Herron összetételben játszott. Ehhez képest jók voltak. Főleg runblockban.
topin
Az is megér egy misét, hogy a tavaly draftolt G-T párosunk (4-3kör), nemhogy kezdő, de még csak csere sem. (Tudom Cajuste sérült. Lassan másfél éve.) Sikertörténet.
zinedine5
Oké, de ezt miért nem teszed mellé?

#Patriots rookie Michael Onwenu posted an elite 91.3 @PFF grade last night. Zero pressures allowed in 42 pass-blocking snaps, great run-blocking. What a beast.
ZERO_L
Mert ez nem magyarázza a másik állítást.

Draftoltunk két elvileg kezdő, de minimum csere embert tavaly, akiket kiszorit két hatodik kőris újonc.

És ez akkor is tény, ha történetesen úgy látszik, hogy az egyik újoncba nagyon belenyúltunk.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyi még a pozitívum, hogy az a szintű mindent elcseszés, ami összejött támadósorban, védelemben (itt csak a két intire gondolok), zebrákon, covidon át mindenen, azért csak egy olyan, amúgy full vállalható vereséget hozott össze, ahol még Bradyvel is jó eséllyel zacsi lett volna, szóval, ha már van egy full gatya meccs, akkor legyen ez, és majd a Bills ellen legyünk a fasz jó oldalán megint. Eddig papírforma W/L/W/L, jöhet a kövi W

több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Scar mester visszavonulásakor azért aggódtam, hogy mit várhatunk majd idén az OL-től, de eddig kellemes meglepetés az edzői munka is és jól dolgozik a fal is, Onwenu tényleg rookie létére eléggé impresszív meccseket tolt le. Harrisre a futók közül már szezon elején is kíváncsi voltam nagyon, baromi erős TC-t tolt, sajnos jött a sérülés, de most itt a lehetőség előtte, várom a következő meccseket mit tud nyújtani. 2-2 nem a világ vége, Denver meccset hozni kellene utána meg bye week és akkor már újra lesz irányítónk 😀

Szerkesztette: manuszka86

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Az OLine a Wynn-Thuney-Ferentz-Onwenu-Herron összetételben játszott. Ehhez képest jók voltak. Főleg runblockban.
topin
Az is megér egy misét, hogy a tavaly draftolt G-T párosunk (4-3kör), nemhogy kezdő, de még csak csere sem. (Tudom Cajuste sérült. Lassan másfél éve.) Sikertörténet.
zinedine5
Oké, de ezt miért nem teszed mellé?

#Patriots rookie Michael Onwenu posted an elite 91.3 @PFF grade last night. Zero pressures allowed in 42 pass-blocking snaps, great run-blocking. What a beast.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Hoyer-ről mondott érdekes dolgokat Michael Lombardi tegnap Pat McAfee (Hammer Dahn nevű) sportfogadás fókuszú Youtube-os "mellék" show-jában...
(Egyébként ajánlom mindenkinek magát a beszélgetős show-t is, 18:00-tól minden hétköznap 3 órán keresztül, a sportfogadós mellékszál heti 2-3 alkalommal van ez után...)

Elmondása szerint Hoyer megbízható amíg el nem jut a Red Zone-ig de ott átvált valaki mássá aki már olyan dolgokat vállal amikre soha nem is volt képes...
Érdekes volt ezt újranézni ma a meccs fényében... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom a KC mennyire erőltette magát, de a meccs képe alapján egy Newtonnal ez max 3 pontos vereség... ha egészséges marad a csapat, és jobb napot fognak ki, rájátszásba elverhetik a KC szerintem, persze ahhoz be kéne jutni
Sifur
Iden mar 7 csapat jut be a rajatszasba a 16-bol per konferencia, szoval kb. minden pozitiv merlegu frencsajz.

Raadasul az eloszezon hianya es a covid miatt minden csapatnal rengeteg serult/inaktiv van, szoval barki odaerhet meg kb.