New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
Burkus
Hát vannak csapatok, ahol a vírus nélkül is elég gyakorta megesik ez pár mérkőzés után. 😁
Ha contender lenne a Pats, azért tippre nem ezt mondanád.
tüsi91
A Pats Belichickkel mindig contender. Ha nem esik ki Newton - és kicsit több szerencséjük/jobb játékhívásuk van a Hawks ellen - állhatnánk 4:0-ra.

Az is igaz, hogy a talán a Patset sújtja a legjobban a Covid, minden csapatnál 1-2 játékos opt-outolt, nálunk 8, ráadásul legalább három - Chung, Hightower, Cannon - bluechip. Most a starting QB és a liga legjobb cornere beteg. És ennek dacára 2:2-re állunk.

Nem tippre mondom ezt, hanem arra, hogy lassan kiszámíthatatlan, ami történik, nem lehet edzéstervet készíteni, mert nem tudni, melyik csapatánál mikor zárják le a létesítményt, mikor lesz a meccs és a meccshalasztások előbb-utóbb teljesen kaotikussá teszik a szezont. A Steelers-Titanst lehetett halasztani, mert pont egyszerre van byweekje a két csapatnak, a de a Pats-Broncos hova? És ha eljön az az idő, hogy egy csapatnál olyan széles kört érint a karantén, hogy már nincs meg a keretre való játékos sem, akkor a meccset jóváírják a másik csapatnak játék nélkül? És akkor lehet, hogy lesz olyan csapat, amelyik odaér a rájátszásra, hogy az összes meccsét lejátszotta, más meg pld. négy meccsel kevesebbet játszott?

A "lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal" nem a Pats szezonját jelentette - reális az esély, hogy WC-ra odaérjenek még így is a PO-ra - hanem az egész NFL-t.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
Burkus
Hát vannak csapatok, ahol a vírus nélkül is elég gyakorta megesik ez pár mérkőzés után. 😁
Ha contender lenne a Pats, azért tippre nem ezt mondanád.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
Burkus
Khm, egyelőre kevés csapatot érintett, persze eszkalálódhat, de még korai temetni a szezont.....
csi77
Előbb-utóbb mindenhol beüt a Covid...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
Burkus
Khm, egyelőre kevés csapatot érintett, persze eszkalálódhat, de még korai temetni a szezont.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
Beki
Lassan nem érdemes foglalkozni a szezonnal. Egyszerűbb lenne, ha sorsolással vagy ruletten döntenék el, ki nyeri a SB-t.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Broncos-Pats meccs kövi vasárnapra kerül át.
több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Ki nyer ma?
Covid és muzsika 10 percben....
ThundersNFL
A fantasy-ról nem is beszélve... 🤷‍♂️🤷🏿‍♂️

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 427
Én csak azt nem értem Stidham mi a francot tudott művelni az offseasonben, ami miatt harmadik számú QB lett.
Ezt a Hoyert nem kijátszani a kezdőből azért komoly aggályokat vet fel.
ZERO_L
Hoyer védelmére, pénteken tudta meg hogy kezdő lesz, és hajnalban indultak vasárnap meccsre, benne van hogy szétszórt volt ez miatt...azért egy 2. meccset én adnék neki mert ez káosz volt valamennyire
Sifur
Szerintem ezt ők se látták előre, hogy Hoyer ennyire szétizgulja magát vagy mi, mert másra nem tudok gondolni. Neki elméletileg profinak kellene lennie, nem egy hullámvölgyön túl van, oda-vissza ismeri a rendszerünket, másokét is, stb.

Vagy a bizonyítási vágy miatt csúszott szét ennyire vagy amiatt, mert nem akarta, hogy rajta menjen el ez a meccs és mindenféleképpen TD-t akart.
Azért az látszott, hogy ha összekapja magát, akkor tud jól is passzolni, az Edelmannak dobott passzát kiemelték Romoék is, hogy az nagyon jó volt, igaz kb. az egyetlen jó passza.

Két dolgot kellett volna csinálnia:
- Kritikus helyzetben nem sackeltetni magát
- Nem eladni a labdát

Ha ezt a kettőt megcsinálja, akkor ez egy szoros mérkőzés lehetett volna.
Nem gondolom, hogy Andy ne húzott volna valamit elő a kalapból, hogy TD érjenek el, de így totál lábon lőttük magunkat, 2x is.

Amúgy a pats.hu-n ajánlom a sárgazászlós elemzést illetve az összefoglalót, nagyon jók mint mindig:

- A Kelce elkapásnál amiből az egyik TD született, ott Joejuant verték meg, nem is volt sokat pályán
- A befújt fumble/nem fumble pedig szabályos és jó ítélet volt. Bosszantó, de a szabályleírás pontos, azon lehet vitatkozni, hogy miért nem challengelhető.
Amúgy meg ugyanúgy alkalmazták az ilyen szabályokat Brady-n, Manningen, stb., most Mahomeson a sor.
- A támadófal a sok csere ellenére tartott, ez több mint biztató.
- Az elkapóknál vannak problémák, ott valamit tenni kell, mert ez így gyeszura.

- Mahomeson 3 negyeden látszott, hogy frusztrált és be van fosva, csak a TD és az INT után engedett fel.
Érezte ő is, hogyha Cam lenne a pályán, ez egy húzósabb mérkőzés lenne.

több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Én csak azt nem értem Stidham mi a francot tudott művelni az offseasonben, ami miatt harmadik számú QB lett.
Ezt a Hoyert nem kijátszani a kezdőből azért komoly aggályokat vet fel.
ZERO_L
Hoyer védelmére, pénteken tudta meg hogy kezdő lesz, és hajnalban indultak vasárnap meccsre, benne van hogy szétszórt volt ez miatt...azért egy 2. meccset én adnék neki mert ez káosz volt valamennyire
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ki nyer ma?
Covid és muzsika 10 percben....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni

Beki
édes faszom...
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Én csak azt nem értem Stidham mi a francot tudott művelni az offseasonben, ami miatt harmadik számú QB lett.
Ezt a Hoyert nem kijátszani a kezdőből azért komoly aggályokat vet fel.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Nincs kedvem mar olyan meccseken idegesitenem magam, ami elore el van dontve, hogy ki nyerhet
Wyatt
Most tudod ám hogy mennyi fórumozó fejében van vívódás, hogy beírja e azt amit még eddig csodàlom, hogy nem kaptál meg. De szerintem csak szimplán szeretetből és csak idő kérdése. Ugye érted 😉 😛 😀 Peace 😊
dande
Nem igazán érdekel senki véleménye. Azt ír mindenki, amit akar, ha attól boldog lesz. Te is azt írhatsz, amit szeretnél, feel free
Wyatt
Akkor felteszem az 50 millas kerdest. Pats vagy Brady?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs kedvem mar olyan meccseken idegesitenem magam, ami elore el van dontve, hogy ki nyerhet
Wyatt
Most tudod ám hogy mennyi fórumozó fejében van vívódás, hogy beírja e azt amit még eddig csodàlom, hogy nem kaptál meg. De szerintem csak szimplán szeretetből és csak idő kérdése. Ugye érted 😉 😛 😀 Peace 😊
dande
Nem igazán érdekel senki véleménye. Azt ír mindenki, amit akar, ha attól boldog lesz. Te is azt írhatsz, amit szeretnél, feel free

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/upsetornagy/photos/a.116024570196153/148255360306407/?type=3&source=48
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nincs kedvem mar olyan meccseken idegesitenem magam, ami elore el van dontve, hogy ki nyerhet
Wyatt
Most tudod ám hogy mennyi fórumozó fejében van vívódás, hogy beírja e azt amit még eddig csodàlom, hogy nem kaptál meg. De szerintem csak szimplán szeretetből és csak idő kérdése. Ugye érted 😉 😛 😀 Peace 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs kedvem mar olyan meccseken idegesitenem magam, ami elore el van dontve, hogy ki nyerhet

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 427
Nem akarok erre már érdemben reagálni, az e heti két után elment a kedvem az egész NFL-től, ezért felesleges éjszakáznom
Wyatt
Kocaszurkoló! 😛 😉

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarok erre már érdemben reagálni, az e heti két után elment a kedvem az egész NFL-től, ezért felesleges éjszakáznom

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 427
Hát nem tudom. Stidham első négy passzából tavaly volt egy pick-six. Most meg ötből megint három inti, de egyet elvettek. De legyen igazad, és legyen jó, csak nekem ezek marhára nem biztató dolgok sajnos
Wyatt
Hoyer pontosságánál még félig-meddig elfogadom azt, hogy benne volt a bizonyítási vágy ill. gyorsan kellett beugrania, de a döntéshozatalánál annyira nem.
Oké, nem volt egyetlen egy teljes szezonja sem, de 2 hosszabb időszakot lehúzott a Brownsnál és a Texansnél, plusz itt-ott voltak 6-8 meccses sorozatai, de ennek ellenére a mostani döntéshozatala pocsék volt.

Stidham...kezdő, meg azt láttuk, hogy inkább Gunslinger típus mint Favre és nem lézerpontos passzokat kiosztó QB, habár mindkettőre láttunk példát ezen a meccsen.

Én inkább mennék Cammel mint vele, de adjuk meg neki az esélyt, hogy bizonyítson és ne írjuk le.

Ilyen alapon a Jimmy G. féle hype is nonszensz, mert amíg itt volt mindenki a franchise QB-t látta benne, az SF-nél nyújtott teljesítményében meg semmi extrát nem látnak.
Holott lehet BB-nek ez is elég volt, hogy azt meg tudja csinálni problémák nélkül amit kérnek tőle.

Plusz a Chiefs védelem sem rossz, legalábbis szerintem és nagyon jól keverték a lapokat, tudták, hogy mennünk kell az eredmény után és hogy Stiddel alapjátékokat fogunk játszani.

Azért egy rookie-tól elvárni azt, hogy az NFL-ben kapásból helyt álljon, úgy hogy nem ő a kezdő QB, kicsit erős.
Számomra ez a meccse biztató volt.

Nem lepődnék meg, ha ezek után egyet előre lépne a QB rangsorban.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Rohadtul unom már, hogy a második "normális idős" meccsünket pakolják át éjjelre 😕
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Pont akartam rakni. Már megint egy éjjeli meccs^^
Wyatt
Ez a 5 PM kb mit is jelent magyar idő szerint?🤔🙃
jamaicababa
Hétfő este 11kor lesz ha minden igaz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Pont akartam rakni. Már megint egy éjjeli meccs^^
Wyatt
Ez a 5 PM kb mit is jelent magyar idő szerint?🤔🙃

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ezen a héten QB nélkül, hétfőn megnézzük milyen edzés nélkül. BYE week után meg legyen az hogy bekötött szemmel mire mennek a játékosok.
ZERO_L
Orosz rulett?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018