New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Szóval Mahomes ellen az a védelmi fegyver, hogy beállítasz egy nímand(nak látszó) QB-t. 🤣
Ez ment nekünk is meg a Chargersnek is.


PO-ra meg is van a taktika: Hoyernek maszkírozzuk Cam-t. Ez lesz a Jacko-gate.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Arra nem lehet apellálni, hogy Cammel meglett volna ez a meccs, hiszen akkor a béna kacsák (támadóoldalról) játéka helyett egy tűzijáték lett volna várható. De így Mahomes is enerváltan játszott. Szóval, nem nagyon lehet tudni, mi lett volna, ha... Mindenesetre a védelem most "mutatott életjeleket" (jók voltak). A támadók, pontosabban a két csere QB meg szinte reménytelenül rosszak voltak. Azért reménytelenül, mert Hoyer ennél már biztosan nem lesz jobb, ő ennyit tud, Stidham meg... Hát Stidhamról egy fél meccs alapján azért még talán nem szabad végleges ítéletet mondani, de én azt gondolom, hogy belőle sem lesz már QB reménység. Ez a tegnapi játéka nagyon gyenge volt.

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Úgy ültem le a meccsre, hogy sima zacsi, aztán a második negyed végén már repült a szabályzó (jó csak az ágyra, de oda nagy erővel 😊 ). Hogy egy ilyen Chiefst lefogsz 43 percig 6 pontra és nem vezetsz??? Az, hogy a két qb tényleg egy gimis irányító szintjét (jó ez lehet túlzás) nem érte el, az oké, de könyörgöm a passzokat kapjuk már el! Ha tényleg ha nem hibázunk ennyit és persze a bírók sem akarják tolni az aktuálist akkor a KC TD-ig simán 17-6 ide.
Szent meggyőződésem, hogy ez a meccs Cam-el megvan!
Van 3 irányítónk akiből 2 a mai meccs alapján teljesen kuka. Hoyert nem is értem, ekkora rutinnal aztán olyanokat dobált mintha én lettem volna a pályán 😊
2-2 aláírtam előre, de azért ez simán lehetett volna 4-0 is! Imádkozzunk, hogy más ne legyen Covidos. Bár az is egy érdekes gondolatmenet, hogy lehet jobb lenne ha most túlesne rajta a csapat, aztán később már teljes csapattal tudnánk küzdeni.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 883 — !SuPeR6BoWL!
Akkor Stidham se lesz az új franchise QB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 883 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom mennyire mentség hogy gyakorlatilag 2 napja volt a csapatnak a csere QB-kat felkészíteni a meccsre de ezt a teljesítményt egy utcáról beesett ex-high school "star" is hozta volna...
Hoyer vállalhatatlan volt, Stidham is csak egy fokkal volt jobb nála...
A D jól teljesített, szar érzés lehet nekik hogy nincs NFL szintű QB a csapatban... 😕
Castleai01
Van... Csak Covidos😥

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Hihetetlen, de ha Hoyer nem ilyen buta, mint a segg, akkor ez egy nagyon szoros vegjatek lehetett volna. Aztan a vegere mar tul sok lett a hiba.
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Nem tudom mennyire mentség hogy gyakorlatilag 2 napja volt a csapatnak a csere QB-kat felkészíteni a meccsre de ezt a teljesítményt egy utcáról beesett ex-high school "star" is hozta volna...
Hoyer vállalhatatlan volt, Stidham is csak egy fokkal volt jobb nála...
A D jól teljesített, szar érzés lehet nekik hogy nincs NFL szintű QB a csapatban... 😕

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi hibaval nem lehet nyerni, ket elejtett inti, ket ilyen RZ, Edelman... De azert remelem , ez a biroi kar nem vezet tobbe meccset

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok vészmadárkodni, de Cam-el némi esélyt láttam, de Hoyerrel... Nagyon bele kéne állnia a Chiefsnek a földbe, hogy nyerjünk.
NB2


Ne is, végre van egy irányítótok..Eszem megáll, hogy rögvest leváltanád!
(sidenote a képről amit jobb kattintással meg tudtok nyitni: 2019.11.10 @ Hoyer vs Dolphins, 18/39, 3 INT)
Rynald
A csaj nagyon adja 😉
több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Nem akarok vészmadárkodni, de Cam-el némi esélyt láttam, de Hoyerrel... Nagyon bele kéne állnia a Chiefsnek a földbe, hogy nyerjünk.
NB2


Ne is, végre van egy irányítótok..Eszem megáll, hogy rögvest leváltanád!
(sidenote a képről amit jobb kattintással meg tudtok nyitni: 2019.11.10 @ Hoyer vs Dolphins, 18/39, 3 INT)

Szerkesztette: Rynald
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Nem akarok vészmadárkodni, de Cam-el némi esélyt láttam, de Hoyerrel... Nagyon bele kéne állnia a Chiefsnek a földbe, hogy nyerjünk.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956


Egy keves jot igero merkozes kapcsan ejjeli baglyoknak, akik a meccsre varnak majd es alvas ellen jol johet a kezdesig.

Fenntartjuk a jogot hogy esetleg valaki elalszik kozben 😊
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 683 — balazs.t85@gmail.com
Burkhead vagy White? Ti kit választanátok fantasyba? White több szerepet kaphat, de amit letett Burkhead az előző héten, és ugye Hoyer fog irányítani.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nyilvan a masik meccsre irtam. De sok fotelhuszar van itt... Pecc topik😂😂😂
De mar az oldalon kinn a hir csak en hamarabb irtam. Remelem mindenki nagyin megnyugodott...



több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Mnf àtfedés ilyenkor nem baj?
NB2
az ESPN-nél most biztos nagyon boldogok 😊
r.baggio
Még pont időben át lehet majd kapcsolni az újabb Falcons összeomlásra. 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Ez hogy? Lejátssza a Pats az első félidőt önmagával 7 és 8:50 között, utána jön a Chiefs és lefocizza a másodikat 8:50 után?

Végülis a távolságtartás így meglesz. 😀
peterk2005
gondolom a szokásos mahomes comebackre gondolt 😀

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Mnf àtfedés ilyenkor nem baj?
NB2
az ESPN-nél most biztos nagyon boldogok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Mnf àtfedés ilyenkor nem baj?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon
Kájzerszóze
Ez hogy? Lejátssza a Pats az első félidőt önmagával 7 és 8:50 között, utána jön a Chiefs és lefocizza a másodikat 8:50 után?

Végülis a távolságtartás így meglesz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Amerika.
A Chiefs meg meg 8.50kor startol szinten hetfon



több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Hetfon 7tol lesz a meccsetek. Hoyer kezd.
Kájzerszóze
Magyar 7 vagy amerika 7?
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hetfon 7tol lesz a meccsetek. Hoyer kezd.



több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PCR tesztek már a lappangási idő alatt is kimutatják a fertőzést. Ezeknek az ára egy NFL csapat költségvetésében szemmel észrevehetetlen pénzek.
Kollega
Kimutatják, de csak a fertőző képesség kialakulása után. A PCR tesztek még 48-72 óráig negatív eredményt mutathatnak az után is, hogy a páciens már fertőzőképessé vált. Emiatt legrosszabb esetben Newton akár 3 napig is jöhetett-mehetett az edzőközpontban úgy, hogy már fertőző volt.

A nagyobbik gond, hogy a lappangási idő is változó. Tipikusan 4-5 nap - már ez is több, mint amennyi idő a kedd estig játszandó meccsig el fog telni Newton pénteki tesztjétől -, de előfordul, hogy akár 14 napig lappang és 8-10 nap után lehet csak kimutatni.

Szerintem a ligának nem kéne rizikóznia. Felültetni 80-90 embert egy gépre, oda-vissza utaztatni úgy, hogy potenciális fertőzött lehet köztük túl rizikós. Inkább tegyék odébb a meccset, ahogy a Titans-Steelerst. Nektek is jobb lenne, Newton visszatérhetne addigra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)