New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Rendben. Nincs talent hiány, csak kurva sokat kell gondolkodnom, hogy kik az O playmakerei.
zinedine5
Ha egészséges lenne az Ofal az ott lenne a liga elejében. Jules, White + Newton most szarabb játékos lett, mert egy csapatban vannak?

Brady érában ki volt a playmaker? Mindenki vagy pont az, akinek köszönhetően az ellenfél gyengeségét meg tudtuk büntetni.

Nézzük már végig az elmúlt 20 évet, Gronkon meg Mosson kívül nem nagyon futkározott itt extra klasszis skill player.

Nem azt mondom, hogy nem lehetne fejleszteni (nekem pl a rookie TE-ek csalódás eddig, de a covidos offseason miatt talán lehet erre magyarázat), de azért ne elsősorban ebbe keressük a gyengeségünk okát.
ZERO_L
Aaron Hernandez☝️☝️"extra" klasszis
Rózsa Sándor (betyár)
Ha már Hernandez szóba jött, netflixen baromi jó a róla készült dokusorozat. Nem felmentve őt, de kicsit más megvílágításba helyezi a dolgokat. Megéri rászánni azt a pár órát. 😊

Bocsi az offért. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Rendben. Nincs talent hiány, csak kurva sokat kell gondolkodnom, hogy kik az O playmakerei.
zinedine5
Ha egészséges lenne az Ofal az ott lenne a liga elejében. Jules, White + Newton most szarabb játékos lett, mert egy csapatban vannak?

Brady érában ki volt a playmaker? Mindenki vagy pont az, akinek köszönhetően az ellenfél gyengeségét meg tudtuk büntetni.

Nézzük már végig az elmúlt 20 évet, Gronkon meg Mosson kívül nem nagyon futkározott itt extra klasszis skill player.

Nem azt mondom, hogy nem lehetne fejleszteni (nekem pl a rookie TE-ek csalódás eddig, de a covidos offseason miatt talán lehet erre magyarázat), de azért ne elsősorban ebbe keressük a gyengeségünk okát.
ZERO_L
Elsősorban Brady. De mondhatod még Corey Dillont. Aaron Hernandezt. Az igaz, hogy a Pats általában a klasszis alatti szintből faragott jó játékost (Troy Brown, Welker vagy Edelman.) De 1-2 bluechip mindig volt, elsősorban Brady. Most senki sincs, Edelman is Bradyvel tudott nagyot alkotni, itt láthatóan nincs meg uaz a kémia, meg már elég öreg is a WR pozícióhoz. (Először azt hittem, megy ő is a Tampába, aztán rájöttem, hogy oda nem fér be elkapóként.)
több mint 3 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Brady érában ki volt a playmaker?

Segítek: Brady.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Rendben. Nincs talent hiány, csak kurva sokat kell gondolkodnom, hogy kik az O playmakerei.
zinedine5
Ha egészséges lenne az Ofal az ott lenne a liga elejében. Jules, White + Newton most szarabb játékos lett, mert egy csapatban vannak?

Brady érában ki volt a playmaker? Mindenki vagy pont az, akinek köszönhetően az ellenfél gyengeségét meg tudtuk büntetni.

Nézzük már végig az elmúlt 20 évet, Gronkon meg Mosson kívül nem nagyon futkározott itt extra klasszis skill player.

Nem azt mondom, hogy nem lehetne fejleszteni (nekem pl a rookie TE-ek csalódás eddig, de a covidos offseason miatt talán lehet erre magyarázat), de azért ne elsősorban ebbe keressük a gyengeségünk okát.
ZERO_L
Ahogy írtam is ebben a vereségben nagy részben az edzői stáb is benne van. De ettől még az FO egész egyszerűen nem végez jó munkát a keret támadó playmakerei tekintetében. (Nálam az O-fal nem playmaker, skill player kategória.) Nekem is White és Jules jutott eszembe akik itt pluszosok, de könyörgöm az egyik egy 34 éves játékos. Newton meg tavaly nem játszott és idén senki nem akart neki esélyt adni, csak mi kb. Ezt semmiképpen nem nevezném valami óriási nagy melónak. Maradt az egy szem White, miközben húztunk WR-t, RB-t az első körökben és persze azt a rakat DB-t.

Egyébként ennél még Brady idejében is több playmaker volt a keretben. (Ahogy írtad Gronk, de előtte/mellette Hernandez, Welker, Amendola, Moss, Jules.) Eleve kellene egy épkézláb elkapó TE, meg legalább egy komolyan vehető WR (Juleson kívűl, bár idén ő is halovány). És azért csak az előző pár évből lehet mondani pár drafton elkelt WR-t aki tudna segíteni. Akár ilyen JoJuan, meg Dugger pick helyett jöhettek volna. Szóval szerintem ez nem elhanyagolható, főleg, hogy ez igazából egy tavalyi probléma, amit idénre sem sikerült megoldani.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Rendben. Nincs talent hiány, csak kurva sokat kell gondolkodnom, hogy kik az O playmakerei.
zinedine5
Ha egészséges lenne az Ofal az ott lenne a liga elejében. Jules, White + Newton most szarabb játékos lett, mert egy csapatban vannak?

Brady érában ki volt a playmaker? Mindenki vagy pont az, akinek köszönhetően az ellenfél gyengeségét meg tudtuk büntetni.

Nézzük már végig az elmúlt 20 évet, Gronkon meg Mosson kívül nem nagyon futkározott itt extra klasszis skill player.

Nem azt mondom, hogy nem lehetne fejleszteni (nekem pl a rookie TE-ek csalódás eddig, de a covidos offseason miatt talán lehet erre magyarázat), de azért ne elsősorban ebbe keressük a gyengeségünk okát.
ZERO_L
Aaron Hernandez☝️☝️"extra" klasszis
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Rendben. Nincs talent hiány, csak kurva sokat kell gondolkodnom, hogy kik az O playmakerei.
zinedine5
Ha egészséges lenne az Ofal az ott lenne a liga elejében. Jules, White + Newton most szarabb játékos lett, mert egy csapatban vannak?

Brady érában ki volt a playmaker? Mindenki vagy pont az, akinek köszönhetően az ellenfél gyengeségét meg tudtuk büntetni.

Nézzük már végig az elmúlt 20 évet, Gronkon meg Mosson kívül nem nagyon futkározott itt extra klasszis skill player.

Nem azt mondom, hogy nem lehetne fejleszteni (nekem pl a rookie TE-ek csalódás eddig, de a covidos offseason miatt talán lehet erre magyarázat), de azért ne elsősorban ebbe keressük a gyengeségünk okát.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Azért szerintem tegyük hozzá, egyik vereségnél se lettünk agyonverve; sőt, akár hozhattuk volna mindhármat is (különböző okokból nem jött össze). Van gáz, de ez várható is volt. Ellenben nem akkora, mint amit páran látnak/látni szeretnének.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Rendben. Nincs talent hiány, csak kurva sokat kell gondolkodnom, hogy kik az O playmakerei.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért ezt az állandó talent hiányon való rugózás is kicsit erőltetettnek érzem. Nem egy elit D# volt a pályán, akitől össze kellett volna szarni magunkat. Sémából nem tudjuk hozni a first downokat, pedig egy jó rendszer ezen alapszik.

Itt van Newton, akivel állítólag fel lehet tenni a lemez B oldalát is, a muzsika mégis elmarad. Kevés az RPO, kevés az olyan játék ahol a védelemnek több mindenre kellene figyelnie mint eddig.

Emlékszem volt egy játék a vége felé, ahol Jules WR pozícióban a szélen állt, de a LOStól 5 yardra kb a backfielden, nyílván ő kapta aztán mínusz yardos játék lett...a fotelból megmondja bárki mi következik annyira kevés a variáció a támadójátékunkban.
ZERO_L
Pont ebből látszik nekem a talenthiány - hogy még az alap playbook sem működik egy gyenge ellenféllel szemben sem. Ezek a játékosok még itt sem tudtak szeparálódni. Ha a trükkös játékokat kell elővenni egymás után, hogy haladjunk végre, egyértelmű, hogy mennyire nem működtek az egyszerűbb hívások.

A Denver túltöltötte a boxot, néha nyolcan voltak, mondván, hogy ha Newton passzal megcsinálja a meccset, csinálja. Gondolom, eleget videóztak azon, hogy ettől ne tartsanak. Én azt néztem, hogy a kétpontos kísérlet is passz lett volna, Newton csak várta, hogy végre szabad legyen valaki, aztán kínjában megindult előre az összeszoruló zsebben, naná, hogy lenyomták. De amikor egy 3&hosszút majdnem megfutott, akkor is passz lett volna a hívás, csak senki nem játszotta tisztára magát. Lehet, hogy lassan is olvas, de igazán én nem nagyon emlékszem olyan játékra, hogy valaki lélekegyedül tisztán állt volna és Newton nem veszi észre.

Hozzáteszem, Meyers egy snapet sem kapott, Zuber öt snapet játszott, pedig egyből egyet elkapott - mondjuk ott a Denver-védő hibája is kellett -, Byrd pedig a legtöbb yardot kapta el elkapóként - 2 kísérletből 38-at. Ez sem egy nagy etwas, de még mindig több mint a Harry 0/2-je. Nem tudom, miért nincs feléjük kicsit több bizalom.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Azért ezt az állandó talent hiányon való rugózás is kicsit erőltetettnek érzem. Nem egy elit D# volt a pályán, akitől össze kellett volna szarni magunkat. Sémából nem tudjuk hozni a first downokat, pedig egy jó rendszer ezen alapszik.

Itt van Newton, akivel állítólag fel lehet tenni a lemez B oldalát is, a muzsika mégis elmarad. Kevés az RPO, kevés az olyan játék ahol a védelemnek több mindenre kellene figyelnie mint eddig.

Emlékszem volt egy játék a vége felé, ahol Jules WR pozícióban a szélen állt, de a LOStól 5 yardra kb a backfielden, nyílván ő kapta aztán mínusz yardos játék lett...a fotelból megmondja bárki mi következik annyira kevés a variáció a támadójátékunkban.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez egészen botrányos volt. Tudom, hogy covid helyzet volt, tudom, hogy keveset edzettek, tudom, hogy sokan hiányoznak, de erre (főleg O oldalon) nincs mentség. Játékos és edzői szempontból sincs.

Brutális talent hiány van az O-ban. Se WR, Se TE. Hogy ezt hogyan menedzselték ennyire fére az valami egészen döbbenetes. Az is, hogy nem draftolunk elég ilyen embert és az is, hogy akiket meg igen, azok nem vállnak be, vagy nem jól használjuk őket. (Wynn, Michel, Harry, Jojuan, Dugger. Ebből egyelőre egy ember néz ki kezdőnek. Ez 5 top pick, akiknek húzni kellenne a csapatot.)

Mi a fene volt a terv? Futunk. Nem ment és ott álltunk letolt gatyával. Harrynek (1. körös WR bassza meg) nincs elkapása és eleve csak a harmadik végén probálkozunk vele előszőr? Edelman? Két elkapás? Milyen playcall ez? Newton eleve kurva lassú volt és egy ilyen szedett vedett fal mögött még hosszan tartogassa a labdát. Nagy ötlet volt Josh.

És a D is hozzátette a magáét. Első nem pontszerző drive a Broncostól a harmadik végén. Benyelt 3 és kurva hosszú. A futók 5 yardot átlagol-nak (nem tudtuk fogni) és egy totál középszerű vagy még az alatti QB teljesítménnyel Lock is megdobta amit meg kellett (nem tudtuk fogni).

A végén volt pár olyan jelenet ami nyomokban emlékeztetett egy normális focicsapatra.

Szégyen volt ez a tegnapi meccs.
zinedine5
Ebből látszik, hogy mi akkor vagyunk jók, ha tudunk edzeni és rákészülni a csapatokra. Azért tényleg 11 napból egy napot vagy együtt, akkor ennyi sül ki. Én is dühös voltam a meccs alatt, de azért egyet aludva rá, már nem vagyok annyira dühös.

D oldal: igen megint voltak benyelt dolgok, de TD-t nem engedtünk és a második félidőben 6 ponton tartották a Denvert, úgy, hogy a rugójuk még a szertárból is berúgta.
Ez a meccs O oldalon csúszott el, de leírom mégegyszer, ennyi edzéssel sajnos ez sikerült.
Én azért nem temetném ennyire a csapatot.
NB2
A Denver első hat drive-ja pontszerző volt és legalább kétszer csak az ő bénaságukon múlt, hogy nem lett TD, egyébként is sokat droppoltak. Szóval azért a védelem RZ teljesítménye is árnyaltabb annál mint amit a 6 FG mutat. A mezőnyben pedig nyeltük a yardokat egy átlagos vagy annál gyengébb offense-től. Dugger reménytelenül maradt le sorozatosan az emberéről, a Denver TE-e élt mint hal a vízben. A futás elleni védelem is a végére lett jó, egy-két mínusz yardos szerelést élmény volt látni.

Az offense az elmúlt két meccsen 3 különböző QB-val 2 TD/5INT teljesítményt produkált és 22 pontot csináltak nyolc negyed alatt. Cam Newton ratingje 81,5. Ebben én nem látok semmit, amiről jót tudnék mondani.. Van egy öreg WR-ünk, akit dupláznak, egy elsőkörös WR-ünk, aki eddig 30x volt célpont és 18x kapta el és képtelen szeparálódni, - Byrd undraftedként 17/26 és 217 yard, szemben Harry 166 yardjával - a többi (Meyers, Olszewski, Izzó, Zuber) - nem nyújt értékelhetőt. És ez nem edzés kérdése én is azt gondolom, hogy nincs elég tehetség a a WR/TE corpsban. A futók annál jobbak, egyik sem egy Henry, de jó futó mind, csak mindenki tudja, hogy futásorientált játékot fogunk játszani, a teletömött boxokkal szemben meg kicsi az esély, de még így is 4 yardos átlag felett van mindenki.

Az O-falat nem kritizálom, nyilván képtelenség állandóan változó összetételben, sérülésekkel, betegségekkel sújtva jól játszani, de Newton tegnap a minimális védelmet sem kapta meg, állandóan az arcában voltak, ráadásul a szeparálódni képtelen elkapók miatt tartogatnia kell a labdát.

A szezon előtt kevés meccs volt, amit mindenki országos egyesnek tekintett az idei menetrendben, a két Jets meccsen kívül ez volt még az. (Még az 5-11-es szezonjóslatok is.) A Seahawks elleni vereség dicsőséges volt, a Kansast 19 ponton tartani szintén komoly teljesítmény. (Egy állításomat visszavonom: én is azt mondtam, hogy az meccs Newtonnal meglett volna. A tegnapi láttán már nem ezt gondolom.) Ez lehangolóan rossz teljesítmény volt, akkor is, ha a kifejtettek okán érthető és megmagyarázható.

A végén a kreatív játékok tetszettek, de ebből látszik, hogy az alap playbook mennyire nem működik.

Én amúgy sem vártam még PO-t sem ettől a szezontól, úgyhogy az eredmény miatt olyan csalódott nem vagyok, a mutatott játéktól igen. Ha Newton nem marad csapat nélkül UDFA és nem jön ide egy marék szotyiért, még rosszabb lenne az idei szezon valószínűleg. Majd jövőre. Csak nem látom, hogy mire fogunk építkezni, mert annyira nem leszünk rosszak, hogy Lawrence-ért vagy hasonló szintű QB-ért versenyben legyünk. (Ha Herbertet sikerült volna megszerezni...)
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ez egészen botrányos volt. Tudom, hogy covid helyzet volt, tudom, hogy keveset edzettek, tudom, hogy sokan hiányoznak, de erre (főleg O oldalon) nincs mentség. Játékos és edzői szempontból sincs.

Brutális talent hiány van az O-ban. Se WR, Se TE. Hogy ezt hogyan menedzselték ennyire fére az valami egészen döbbenetes. Az is, hogy nem draftolunk elég ilyen embert és az is, hogy akiket meg igen, azok nem vállnak be, vagy nem jól használjuk őket. (Wynn, Michel, Harry, Jojuan, Dugger. Ebből egyelőre egy ember néz ki kezdőnek. Ez 5 top pick, akiknek húzni kellenne a csapatot.)

Mi a fene volt a terv? Futunk. Nem ment és ott álltunk letolt gatyával. Harrynek (1. körös WR bassza meg) nincs elkapása és eleve csak a harmadik végén probálkozunk vele előszőr? Edelman? Két elkapás? Milyen playcall ez? Newton eleve kurva lassú volt és egy ilyen szedett vedett fal mögött még hosszan tartogassa a labdát. Nagy ötlet volt Josh.

És a D is hozzátette a magáét. Első nem pontszerző drive a Broncostól a harmadik végén. Benyelt 3 és kurva hosszú. A futók 5 yardot átlagol-nak (nem tudtuk fogni) és egy totál középszerű vagy még az alatti QB teljesítménnyel Lock is megdobta amit meg kellett (nem tudtuk fogni).

A végén volt pár olyan jelenet ami nyomokban emlékeztetett egy normális focicsapatra.

Szégyen volt ez a tegnapi meccs.
zinedine5
Ebből látszik, hogy mi akkor vagyunk jók, ha tudunk edzeni és rákészülni a csapatokra. Azért tényleg 11 napból egy napot vagy együtt, akkor ennyi sül ki. Én is dühös voltam a meccs alatt, de azért egyet aludva rá, már nem vagyok annyira dühös.

D oldal: igen megint voltak benyelt dolgok, de TD-t nem engedtünk és a második félidőben 6 ponton tartották a Denvert, úgy, hogy a rugójuk még a szertárból is berúgta.
Ez a meccs O oldalon csúszott el, de leírom mégegyszer, ennyi edzéssel sajnos ez sikerült.
Én azért nem temetném ennyire a csapatot.
NB2
Nekem nem voltak nagy elvárásaim a szezon előtt sem. 8 max 9 W-t vártam, várok tőlük, ebből ez pl. egy elég sima W-nek tünt. De a talenthiány (FO) és a coaching hiányosságok nagyon feltűnőek.
A jó oldal az, hogy jövőre nem a csoportgyőztesekkel kell végre játszanunk. Se Ravens, se Chiefs. Felüdülés lesz.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Ez egészen botrányos volt. Tudom, hogy covid helyzet volt, tudom, hogy keveset edzettek, tudom, hogy sokan hiányoznak, de erre (főleg O oldalon) nincs mentség. Játékos és edzői szempontból sincs.

Brutális talent hiány van az O-ban. Se WR, Se TE. Hogy ezt hogyan menedzselték ennyire fére az valami egészen döbbenetes. Az is, hogy nem draftolunk elég ilyen embert és az is, hogy akiket meg igen, azok nem vállnak be, vagy nem jól használjuk őket. (Wynn, Michel, Harry, Jojuan, Dugger. Ebből egyelőre egy ember néz ki kezdőnek. Ez 5 top pick, akiknek húzni kellenne a csapatot.)

Mi a fene volt a terv? Futunk. Nem ment és ott álltunk letolt gatyával. Harrynek (1. körös WR bassza meg) nincs elkapása és eleve csak a harmadik végén probálkozunk vele előszőr? Edelman? Két elkapás? Milyen playcall ez? Newton eleve kurva lassú volt és egy ilyen szedett vedett fal mögött még hosszan tartogassa a labdát. Nagy ötlet volt Josh.

És a D is hozzátette a magáét. Első nem pontszerző drive a Broncostól a harmadik végén. Benyelt 3 és kurva hosszú. A futók 5 yardot átlagol-nak (nem tudtuk fogni) és egy totál középszerű vagy még az alatti QB teljesítménnyel Lock is megdobta amit meg kellett (nem tudtuk fogni).

A végén volt pár olyan jelenet ami nyomokban emlékeztetett egy normális focicsapatra.

Szégyen volt ez a tegnapi meccs.
zinedine5
Ebből látszik, hogy mi akkor vagyunk jók, ha tudunk edzeni és rákészülni a csapatokra. Azért tényleg 11 napból egy napot vagy együtt, akkor ennyi sül ki. Én is dühös voltam a meccs alatt, de azért egyet aludva rá, már nem vagyok annyira dühös.

D oldal: igen megint voltak benyelt dolgok, de TD-t nem engedtünk és a második félidőben 6 ponton tartották a Denvert, úgy, hogy a rugójuk még a szertárból is berúgta.
Ez a meccs O oldalon csúszott el, de leírom mégegyszer, ennyi edzéssel sajnos ez sikerült.
Én azért nem temetném ennyire a csapatot.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ez egészen botrányos volt. Tudom, hogy covid helyzet volt, tudom, hogy keveset edzettek, tudom, hogy sokan hiányoznak, de erre (főleg O oldalon) nincs mentség. Játékos és edzői szempontból sincs.

Brutális talent hiány van az O-ban. Se WR, Se TE. Hogy ezt hogyan menedzselték ennyire fére az valami egészen döbbenetes. Az is, hogy nem draftolunk elég ilyen embert és az is, hogy akiket meg igen, azok nem vállnak be, vagy nem jól használjuk őket. (Wynn, Michel, Harry, Jojuan, Dugger. Ebből egyelőre egy ember néz ki kezdőnek. Ez 5 top pick, akiknek húzni kellenne a csapatot.)

Mi a fene volt a terv? Futunk. Nem ment és ott álltunk letolt gatyával. Harrynek (1. körös WR bassza meg) nincs elkapása és eleve csak a harmadik végén probálkozunk vele előszőr? Edelman? Két elkapás? Milyen playcall ez? Newton eleve kurva lassú volt és egy ilyen szedett vedett fal mögött még hosszan tartogassa a labdát. Nagy ötlet volt Josh.

És a D is hozzátette a magáét. Első nem pontszerző drive a Broncostól a harmadik végén. Benyelt 3 és kurva hosszú. A futók 5 yardot átlagol-nak (nem tudtuk fogni) és egy totál középszerű vagy még az alatti QB teljesítménnyel Lock is megdobta amit meg kellett (nem tudtuk fogni).

A végén volt pár olyan jelenet ami nyomokban emlékeztetett egy normális focicsapatra.

Szégyen volt ez a tegnapi meccs.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
visszanéztem Jackson INT-jét
csapattársai mint a hülye rohannak előre, ahelyett, hogy blokkolnának
az amúgy is pocsékul játszó Dugger ha megblokkolja azt akit kellett volna Jackon Lock-kal állt volna szemben és utána befelé futva talán rögtön TD is lehetett volna
de holnap ha nem felejtem el, akkor megnézem még fentről is
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valószínűleg sokan nem fogtok velem egyetérteni, de szerintem ez most inkább néz ki fluke 1-2 meccsnek, mint a tavalyi szenvedés. Nem fogom az edzéshiányra, mert a Titans még kevesebbet edzhetett, jóval több játékosuk is van covid listán, mégis ronggyá verték a Bills-t utána, szóval megoldható lett volna ez a meccs, kifogásokat kár keresni. (A múlt heti Hoyerrel más szitu volt, az volt a nehezen megoldható meccs.) Úgy tűnik nem lehet visszajönni covidból és egyből úgy játszani, mint előtte. Plusz Fangio HC-nak olyan amilyen, de védekezni tud. Jól felkészítette a Broncost, azt csinálták amit kell, és jól csinálták. Előfordul az ilyen.

Lényeg a lényeg, hogy amíg Newton egészséges - és rendesen ki is heverte a covidot - addig ebben az idei offense-ben potenciálban több van/lesz, mint a tavalyiban. Ami lehetőséget ad majd normális reboundra.

Ha nem lenne szezon, akkor is benne lenne az életben a CoviD kockázat az idősebb stábtagoknak, edzőknek, a családtagok kockázata sem nagyobb így, mintha a játékosok családtagokkal együtt szezon nélkül élnék a mindennapi életüket. A szigorú tesztek miatt szerintem kisebb sansz, hogy valaki a pályán kapja el a betegséget mint egy bevásárlóközpontban, szóval maga a játék kockázata kicsi.Burkus
Nem gondolkoztam a dolgon még ebből a szempontból, de sok igazság van benne. Az idősebb edzők még elüldögélnének a valagukon otthon - bár pl. egy Pete Carrollról ezt is nehezen tudom elképzelni 😊 -, de hogy a játékosok nem bírnák ki a 4 falat, ha szabadok lennének, az szinte tuti. Úgyhogy tényleg lehet, hogy a futó idény még csökkenti is számukra a rizikót. Ami persze számukra minimális, de a család / ismerősök számára már nem lenne az.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
realcamp 141
2002 novembere óta most először áll a csapat negatív mérleggel október elseje után.
A mutatott játék ma egy kalap kaki volt, az tény, de figyelembe véve a körülményeket, nem olyan egetrengetően nagy meglepetés. Az O alapból talenthiányos volt tavaly is, innen ráadásul még távozott Brady. A D rendben volt tavaly nem is kicsit, de innen több kulcsjátékos távozott.. A messze legtöbb covid opt outrol nem is beszélve.. És akkor ennek tetejében még koronás is lesz többek között a kezdőirányító és a tavalyi DPOY.. 😀 Folyamatos létesítménybezárások, edzés alig.. Így azért nehéz. Ami idén rossz megtörténhet, az sajnos megtörténik. Ez egy ilyen év.. Az elmúlt 18 év történéseire alapból nem szabad elvárásként tekinteni, az nem is volt reális. De a Sötét Nagyúr továbbra is egy zseni, és tudja mit csinál. Keep calm, nem történt tragédia. 😊
realcamp
Kb. így gondolom én is. Attól ez az offense teljesítmény még a tavalyinál is reménytelenebb. A run-heavy offense elképzelés ezer okból - sérülés, vírus - most már nem jön be.
Burkus
Valóban nem működik, de az a baj passzolni se nagyon lehet, ez az összetákolt fal elég ingatag, Edelmant általában duplázzák, Harry és a szeparáció az továbbra is két külön fogalom.. Kellene valaki aki majd előlép, de nemigen lesz ilyen szerintem, kevés most O oldalon a talent nagyon.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
2002 novembere óta most először áll a csapat negatív mérleggel október elseje után.
A mutatott játék ma egy kalap kaki volt, az tény, de figyelembe véve a körülményeket, nem olyan egetrengetően nagy meglepetés. Az O alapból talenthiányos volt tavaly is, innen ráadásul még távozott Brady. A D rendben volt tavaly nem is kicsit, de innen több kulcsjátékos távozott.. A messze legtöbb covid opt outrol nem is beszélve.. És akkor ennek tetejében még koronás is lesz többek között a kezdőirányító és a tavalyi DPOY.. 😀 Folyamatos létesítménybezárások, edzés alig.. Így azért nehéz. Ami idén rossz megtörténhet, az sajnos megtörténik. Ez egy ilyen év.. Az elmúlt 18 év történéseire alapból nem szabad elvárásként tekinteni, az nem is volt reális. De a Sötét Nagyúr továbbra is egy zseni, és tudja mit csinál. Keep calm, nem történt tragédia. 😊
realcamp
Kb. így gondolom én is. Attól ez az offense teljesítmény még a tavalyinál is reménytelenebb. A run-heavy offense elképzelés ezer okból - sérülés, vírus - most már nem jön be.
több mint 3 éve
realcamp 141
2002 novembere óta most először áll a csapat negatív mérleggel október elseje után.
A mutatott játék ma egy kalap kaki volt, az tény, de figyelembe véve a körülményeket, nem olyan egetrengetően nagy meglepetés. Az O alapból talenthiányos volt tavaly is, innen ráadásul még távozott Brady. A D rendben volt tavaly nem is kicsit, de innen több kulcsjátékos távozott.. A messze legtöbb covid opt outrol nem is beszélve.. És akkor ennek tetejében még koronás is lesz többek között a kezdőirányító és a tavalyi DPOY.. 😀 Folyamatos létesítménybezárások, edzés alig.. Így azért nehéz. Ami idén rossz megtörténhet, az sajnos megtörténik. Ez egy ilyen év.. Az elmúlt 18 év történéseire alapból nem szabad elvárásként tekinteni, az nem is volt reális. De a Sötét Nagyúr továbbra is egy zseni, és tudja mit csinál. Keep calm, nem történt tragédia. 😊
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Wr corps kuka, Newton harcos de nem győztes alkat. Ofal olyan amilyen mert kb nincs 2 meccsünk ahol ugyanúgy és ugyanazok állnak fel. D-n meg látszik a gyakorlás teljes hiánya az elmúlt 2 hétben. McDönielsz szopogasson cápaf.szt ezekkel a playhívásaival.. Az úccsó 7 percben hívott kreatívat addig meg csak volt mint öreganyám köcsöge a polcon...
ParadSEC
Igazán ekéztem én is eleget JMD-t a hívások miatt az elmúlt évben, de szerintem ebben a keretben egyszerűen nincs több. Newton lassan olvassa a védelmet, de többször volt ma, hogy egyszerűen csak várt vagy kénytelen volt maga megindulni, gondolom azért, mert a WR/TE brigád nem futotta meg a route-ot vagy képtelen volt szeparálódni. És most a fal sem adott neki egy kis többletidőt.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Suck for Trevor!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Két meccsen 22 pont az offense-től. Nincsenek további kérdések.
Burkus
Mire lenne szükség?
WR, TE, O-FAL?
ThundersNFL
Korrekt igénylista 😀 Az O-fal a runblockra és passblockra is képes O-falra tartanék igényt. Hozzáteszem, Cam dobott két tipped INT-t ma, szóval ő sem brillírozott.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Wr corps kuka, Newton harcos de nem győztes alkat. Ofal olyan amilyen mert kb nincs 2 meccsünk ahol ugyanúgy és ugyanazok állnak fel. D-n meg látszik a gyakorlás teljes hiánya az elmúlt 2 hétben. McDönielsz szopogasson cápaf.szt ezekkel a playhívásaival.. Az úccsó 7 percben hívott kreatívat addig meg csak volt mint öreganyám köcsöge a polcon...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hű de bűnrossz meccs volt, Newton fejben (is) vmi elképesztően lassú volt,nem egy-két sack az övé volt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
hát erre nehéz szavakat találni....megvoltak a lehetőségek hogy megnyerjük a meccset, de az offense nagyon besült. Nem volt egyszerű felkészülni erre a meccsre ismerve a helyzetet, kevés gyakorlás stb, de azért ettől többet vártam 😕