New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ez a csapat jelenleg egy hitehagyott kalap szar. Mindenki eldöntheti ebben mennyire van benne az FO, az edzők, a játékosok, a Covid vagy akármi.
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Kiváncsi vagyok mikor jutunk el arra a pontra(ha eljutunk), mikor azt mondják, hogy akkor a sémát előrébb helyezzük a QB játékkal szemben. Illetve Newton egoja ezt befogadja-e.

Ez az utóbbi 6 negyed a támadóktól egyszerűen kriminális...
ZERO_L
Hát igen, ez eddig szörnyű.

De a D legalább a helyén van - ja nem.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Kiváncsi vagyok mikor jutunk el arra a pontra(ha eljutunk), mikor azt mondják, hogy akkor a sémát előrébb helyezzük a QB játékkal szemben. Illetve Newton egoja ezt befogadja-e.

Ez az utóbbi 6 negyed a támadóktól egyszerűen kriminális...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...

empty taxi
Duggger nem lep meg a múltkori meccs után. Hoyer sem a 49ers meccs után. Asiasi viszont igen.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
jó nagy szakértő, aki a jelenlegi helyzetben bármit is lát. mennyit készült a stáb egy vadiúj qb-val? az utóbbi hónapban zoom meetingen tartottak edzést, úgy azért nehéz.
gedam
Az a nagy igazság, hogy nem az elkapókkal van a baj, nem js JMD-el, hanem BB öregszik. Vagy kiégett. Pár éve még ilyen esetekben videózgatott, vagy kihasználta a szabályok adta kiskapukat. Aztán legfeljebb fizetett egy kis büntetést, de a csapat nyert. Mostanra fordult a helyzet. Már a tanítványa (Vrabel) edzeget suttyomban zoomozás helyett, aztán legfeljebb befizetnek pár százezer dolcsi büntetést. De a pályán nyernek. 😀

| (Nehogy valaki komolyan vegye. 😊 ) |
peterk2005
Szerintem a fő probléma, hogy Newton még nem tanult meg csalni.

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
En is tepem a hajam.a fb blogomban, mikor jonnek a JMD szar kommentek. Dobbenet hogy mennyire mast latnak mint ami van.
topin
Fb blog? Jó helyen próbálkozol te is. 😊 Inkább csinálj egy fanblogot, sokkal jobban jársz vele. 😊
peterk2005
Fanbloghoz keveset es rendszertelenul irok es a faziskeses se tesz jot. Oda nem igazan jott a kutya se. Nyilvan a miniseggel is volt gond 😊

Fanoknak ott a pats.hu kialakult kozossege. Eleve nem versenyezni szeretnek veluk. En nem tamogatom a csak labdat lato nezopontokat, ezert rengeteg konfliktusba sikerult beleallni ott.

Ezekre szuksegem sincs es eredmenye se volt, hiszen mindenki jol tudta,latta a szitut. Borzalmasan felhigult ott a "mezony" es a hangadok neha olyanok lettek, akik nem igazan vannak kepbe. Igy a gondolkodas modba probaltam nemi valtozast elerni, de kudarcot vallottam.

Az fb csopi meg varatlanul nagyra nott az offseason alatt. Es mar kialakult egy kisebb "mag". Persze vannak menthetetlenek, akiknek barmit irok, egyszeruen nem megy at.

Mondjuk sokat segitett a nepesseg novekedesbe CsPeti szerepvallalasa,meg Wyatt beugrasai 😊

De ahhoz kepest, hogy a pats.hura kb nem linkelhetek podcastet, meg blog irast, egesz turheto nezettseget hoz a retegblog. Nagyobb attoreshez meg tobb idore lenne szukseg.

De mivel pokeres videokat is elkezdtem kesziteni,igy egyre kisebb a kapacitasom. 😕

Akik szeretik a pokert, azoknak erdekes lehet a hol volt, hol nem volt sorozatunk.

Ez epp Avengers tematikara
 youtu.be/Q130h-oAEvo

De van 007-es (2012, 2018) star warsos (2008) harry potteres (2014) es westernes is.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
jó nagy szakértő, aki a jelenlegi helyzetben bármit is lát. mennyit készült a stáb egy vadiúj qb-val? az utóbbi hónapban zoom meetingen tartottak edzést, úgy azért nehéz.
gedam
Az a nagy igazság, hogy nem az elkapókkal van a baj, nem js JMD-el, hanem BB öregszik. Vagy kiégett. Pár éve még ilyen esetekben videózgatott, vagy kihasználta a szabályok adta kiskapukat. Aztán legfeljebb fizetett egy kis büntetést, de a csapat nyert. Mostanra fordult a helyzet. Már a tanítványa (Vrabel) edzeget suttyomban zoomozás helyett, aztán legfeljebb befizetnek pár százezer dolcsi büntetést. De a pályán nyernek. 😀

| (Nehogy valaki komolyan vegye. 😊 ) |
peterk2005
Sot mult heten clock-gate is eszebe jutott a 12.vedo felkuldesevel, hogy megalljon az ora 😉
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
jó nagy szakértő, aki a jelenlegi helyzetben bármit is lát. mennyit készült a stáb egy vadiúj qb-val? az utóbbi hónapban zoom meetingen tartottak edzést, úgy azért nehéz.
gedam
Az a nagy igazság, hogy nem az elkapókkal van a baj, nem js JMD-el, hanem BB öregszik. Vagy kiégett. Pár éve még ilyen esetekben videózgatott, vagy kihasználta a szabályok adta kiskapukat. Aztán legfeljebb fizetett egy kis büntetést, de a csapat nyert. Mostanra fordult a helyzet. Már a tanítványa (Vrabel) edzeget suttyomban zoomozás helyett, aztán legfeljebb befizetnek pár százezer dolcsi büntetést. De a pályán nyernek. 😀

| (Nehogy valaki komolyan vegye. 😊 ) |


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
En is tepem a hajam.a fb blogomban, mikor jonnek a JMD szar kommentek. Dobbenet hogy mennyire mast latnak mint ami van.
topin
Fb blog? Jó helyen próbálkozol te is. 😊 Inkább csinálj egy fanblogot, sokkal jobban jársz vele. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
jó nagy szakértő, aki a jelenlegi helyzetben bármit is lát. mennyit készült a stáb egy vadiúj qb-val? az utóbbi hónapban zoom meetingen tartottak edzést, úgy azért nehéz.
gedam
De ezert is JMD a hibas, ez az altalanos velekedes 😉
több mint 3 éve
gedam 5 702
jó nagy szakértő, aki a jelenlegi helyzetben bármit is lát. mennyit készült a stáb egy vadiúj qb-val? az utóbbi hónapban zoom meetingen tartottak edzést, úgy azért nehéz.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
En is tepem a hajam.a fb blogomban, mikor jonnek a JMD szar kommentek. Dobbenet hogy mennyire mast latnak mint ami van.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
 www.clnsmedia.com/film-review-patriots-struggles-on-cam-newton-offensive-line-not-receiver-separation/

Egy tldr poszt arról, mennyire nem csak az elkapó sor minősége volt itt a probléma legutóbb.

Talán az edzéseknek köszönhetően és az Ofal visszatérésével lesz javulás, mert november, decemberre már össze kéne állnia úgy a támadóknak, hogy egy gyenge napon is tudjanak hozni egy közepes szintet. Kérdés ennek mennyi realitása van.

Mindent összevetve nekem az a legminimálisabb elvárásom a szezonnal, hogy kiderüljön Newtonnal lehet-e komolyabban számolni, nem csak fizikai szinten hanem rendszer szinten is elég jó/okos, hogy SB-runt futhassunk vele.

(Remélem sérülések nem keresztezik legalább ezt a minimális célkitűzést.)
ZERO_L
Lényegtelen, JMD szar és kész, meg lett mondva itt is és külföldi fórumokon is, le vele 😀

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www.clnsmedia.com/film-review-patriots-struggles-on-cam-newton-offensive-line-not-receiver-separation/

Egy tldr poszt arról, mennyire nem csak az elkapó sor minősége volt itt a probléma legutóbb.

Talán az edzéseknek köszönhetően és az Ofal visszatérésével lesz javulás, mert november, decemberre már össze kéne állnia úgy a támadóknak, hogy egy gyenge napon is tudjanak hozni egy közepes szintet. Kérdés ennek mennyi realitása van.

Mindent összevetve nekem az a legminimálisabb elvárásom a szezonnal, hogy kiderüljön Newtonnal lehet-e komolyabban számolni, nem csak fizikai szinten hanem rendszer szinten is elég jó/okos, hogy SB-runt futhassunk vele.

(Remélem sérülések nem keresztezik legalább ezt a minimális célkitűzést.)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Nem normális a pali, de még mindig jól jönne AB ide.. Úgy néz ki, elviszi a Seahawks
jamaicababa
Erről tudsz valami pontosabbat ?
Rózsa Sándor (betyár)
Annyit, hogy le fog járni az eltiltása, és a Seahawks rá tervez startolni (más, meg nem nevezett csapatokkal együtt). Kb ezzel, és ennyivel van tele a social media.
jamaicababa
Arra kíváncsi vagyok, hogy a Pats kire startolt még rá, de az majd úgyis csak a bejelentés pillanatában derül ki 😀

AB-t nagyon írják a Seahawkshoz, ott bőven elférne és nem egyedül kellene virítania, bár a fene tudja, hogy az egója ezt mennyire bírná el és lehet összekülönbözne Metcalffal.

Patsnél valszeg az lehet a ráció, hogy együtt gyakorolt Cammel és nagy barátok, itt a kérdés az, hogy Kraft visszaengedné-e az ügyei után.

Az tény, hogy elférne az offensben. Egy ilyen kaliberű elkapóval egész más lenne a játék képe, Julest se ketten őriznék, Harry is meg tudná verni az emberét, mert az se az első-második számú CB lenne, meg Bird is lubickolhatna.

több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nem normális a pali, de még mindig jól jönne AB ide.. Úgy néz ki, elviszi a Seahawks
jamaicababa
Erről tudsz valami pontosabbat ?
Rózsa Sándor (betyár)
Annyit, hogy le fog járni az eltiltása, és a Seahawks rá tervez startolni (más, meg nem nevezett csapatokkal együtt). Kb ezzel, és ennyivel van tele a social media.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem normális a pali, de még mindig jól jönne AB ide.. Úgy néz ki, elviszi a Seahawks
jamaicababa
Erről tudsz valami pontosabbat ?
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nem normális a pali, de még mindig jól jönne AB ide.. Úgy néz ki, elviszi a Seahawks

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Amúgy én is értetlenkedek itt az emberek hozzáállásán, mintha azt várná mindenki, hogy itt a szokásos világverő alakulatnak kellene lennie, miközben ilyen nincs és az elmúlt években is az alábbi négyesre építettünk:
Brady - Gronk - Jules - White és a playoffmenő Amendola.

Az összes többi ember folyamatosan rotálódott más csapatokból és a fentebbiekből is nagyon kevés volt az olyan playoff run ahol mindegyik elérhető volt és nem ülte ki a meccseket sérülésekkel.

Nem tudom más csapatok mit hogyan csinálnak, de azt látni kell, hogy mi Bradyhez kötöttünk mindent, ő határozta meg a franchise jövőjét és most is ő határozta meg, hisz úgy lépett le, hogy bennragadt 13,5 milla DM a holtszezonra, 8 millió volt akkor AB után és Thuneyra meg rátettük a taget, megegyezni meg nem sikerült.

Szóval úgy futottunk neki a draftnak, hogy 0 mozgásterünk volt.
Aztán jött a Covid, a kevesebb edzés, ami az IR-ről visszatérő embereknek nem igazán adott lehetőséget a gyakorlásra, nem tudtad kiértékelni a saját játékosaid és az ellenfelekét se nagyon.
Utána jöttek az opt-outok, ahol kvázi a kezdő emberek ültek ki és most azoknak a cseréi és a mélység játszik, akik után nincs további merítési lehetőség.

WR fronton folyamatosan problémákkal küzdöttünk, Sanu úgy tűnt beválik, de most az a kérdés, hogy a sérülése miatt vágtuk ki, mert lelassult (ahogy tettük pl. Hogannal) vagy egyszerűen nem tudott szeparálódni?

Harryvel többet kellett volna dolgozni, ami nem jött össze, de azért még ne írjuk le (igen, tudom első körös).

És még tegyük hozzá azt is, hogy a Patriots csak azért volt vonzó mindenki számára, mert itt nagyobb esélye volt arra mindenkinek, hogy gyűrűt nyerjen.
Brady elmenetelével, a 0 cap space-szel mégis kit lehetett volna elhozni egy csodás rebuild ígéretével?
Most esetleg Cam miatt lehetne majd valakit hozni, amíg még lehet, én pl. megpróbálnám rávenni Kraftot, hogy engedje visszahozni AB-t, hátha.

Én azt látom, hogy ennek a csapatnak adni kell még pár meccset, ami hiányzik a tarsolyukból, utána le lehet vonni a tanulságot, de azért nem temetném őket.

Továbbá azok akik szekálják McD-t, azok ugyan mondják már meg, hogy mégis milyen playeket kellene felrajzolnia még?
Mutatjuk, hogy futni fogunk? Igen. Miért a KC elleni AFC döntőt meg nem egy párharcot nem így nyertünk meg?
Tudod, hogy futunk, verjél meg.

Valahogy tömöríteni kell a box-ot, hogy aztán mehessen a labda a WR/TE/RB-nek.
Azzal meg nem lehet mit kezdeni, hogyha nem tudják megverni az embert vagy nem tudják végrehajtani az utasítást.

Lehet azt mondani, hogy a Titansnek ment ennyi szünet után, de totál más a keret felépítése, összeszokottsága és rutinja.

Kicsit úgy érzem, hogy irreálisak az elvárások és inkább induljunk ki a SEA, KC, Raiders elleni meccsből, ezt a mostanit meg kezeljük úgy, hogy a nulla edzés mellett még totál balszerencsénk is volt és még így is a győzelemért mentünk a végén.

Szerintem ez megmutatja a csapat tartását, küzdeni akarását és potenciálját.
Solymi
Ez egy nagyon reális meglátás 😉
Tetszik a szemlélet
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Várom a Bradyvel a hülye is gyűrűt nyer kommenteket.

Szerintem fel a fejjel - ez a helyzet nyilván megméri a csapatot, az FO-t, a rendszert... stb, de mikor lehet egy új korszakot indítani, ha nem most. Mikor lehet kísérletezni, hibázni, tanulni belőle, ha nem most?
7 éve volt az utsó resetupotok Bradyvel, most újra jön egy. Most sincs Ctrl C Ctrl V megoldás. Cam nem Mahomez, nem Wilson, nem Brady. Ő Cam, neki más fexik, de hogy pontosan mi az még nem állt össze, viszont amíg megvan az alázat, addig van esély arra, hoyg a dolog működjön.
Helmut Zimmer
Az tavaly elég jól látszott, hogy nincs így.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Amúgy én is értetlenkedek itt az emberek hozzáállásán, mintha azt várná mindenki, hogy itt a szokásos világverő alakulatnak kellene lennie, miközben ilyen nincs és az elmúlt években is az alábbi négyesre építettünk:
Brady - Gronk - Jules - White és a playoffmenő Amendola.

Az összes többi ember folyamatosan rotálódott más csapatokból és a fentebbiekből is nagyon kevés volt az olyan playoff run ahol mindegyik elérhető volt és nem ülte ki a meccseket sérülésekkel.

Nem tudom más csapatok mit hogyan csinálnak, de azt látni kell, hogy mi Bradyhez kötöttünk mindent, ő határozta meg a franchise jövőjét és most is ő határozta meg, hisz úgy lépett le, hogy bennragadt 13,5 milla DM a holtszezonra, 8 millió volt akkor AB után és Thuneyra meg rátettük a taget, megegyezni meg nem sikerült.

Szóval úgy futottunk neki a draftnak, hogy 0 mozgásterünk volt.
Aztán jött a Covid, a kevesebb edzés, ami az IR-ről visszatérő embereknek nem igazán adott lehetőséget a gyakorlásra, nem tudtad kiértékelni a saját játékosaid és az ellenfelekét se nagyon.
Utána jöttek az opt-outok, ahol kvázi a kezdő emberek ültek ki és most azoknak a cseréi és a mélység játszik, akik után nincs további merítési lehetőség.

WR fronton folyamatosan problémákkal küzdöttünk, Sanu úgy tűnt beválik, de most az a kérdés, hogy a sérülése miatt vágtuk ki, mert lelassult (ahogy tettük pl. Hogannal) vagy egyszerűen nem tudott szeparálódni?

Harryvel többet kellett volna dolgozni, ami nem jött össze, de azért még ne írjuk le (igen, tudom első körös).

És még tegyük hozzá azt is, hogy a Patriots csak azért volt vonzó mindenki számára, mert itt nagyobb esélye volt arra mindenkinek, hogy gyűrűt nyerjen.
Brady elmenetelével, a 0 cap space-szel mégis kit lehetett volna elhozni egy csodás rebuild ígéretével?
Most esetleg Cam miatt lehetne majd valakit hozni, amíg még lehet, én pl. megpróbálnám rávenni Kraftot, hogy engedje visszahozni AB-t, hátha.

Én azt látom, hogy ennek a csapatnak adni kell még pár meccset, ami hiányzik a tarsolyukból, utána le lehet vonni a tanulságot, de azért nem temetném őket.

Továbbá azok akik szekálják McD-t, azok ugyan mondják már meg, hogy mégis milyen playeket kellene felrajzolnia még?
Mutatjuk, hogy futni fogunk? Igen. Miért a KC elleni AFC döntőt meg nem egy párharcot nem így nyertünk meg?
Tudod, hogy futunk, verjél meg.

Valahogy tömöríteni kell a box-ot, hogy aztán mehessen a labda a WR/TE/RB-nek.
Azzal meg nem lehet mit kezdeni, hogyha nem tudják megverni az embert vagy nem tudják végrehajtani az utasítást.

Lehet azt mondani, hogy a Titansnek ment ennyi szünet után, de totál más a keret felépítése, összeszokottsága és rutinja.

Kicsit úgy érzem, hogy irreálisak az elvárások és inkább induljunk ki a SEA, KC, Raiders elleni meccsből, ezt a mostanit meg kezeljük úgy, hogy a nulla edzés mellett még totál balszerencsénk is volt és még így is a győzelemért mentünk a végén.

Szerintem ez megmutatja a csapat tartását, küzdeni akarását és potenciálját.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Várom a Bradyvel a hülye is gyűrűt nyer kommenteket.

Szerintem fel a fejjel - ez a helyzet nyilván megméri a csapatot, az FO-t, a rendszert... stb, de mikor lehet egy új korszakot indítani, ha nem most. Mikor lehet kísérletezni, hibázni, tanulni belőle, ha nem most?
7 éve volt az utsó resetupotok Bradyvel, most újra jön egy. Most sincs Ctrl C Ctrl V megoldás. Cam nem Mahomez, nem Wilson, nem Brady. Ő Cam, neki más fexik, de hogy pontosan mi az még nem állt össze, viszont amíg megvan az alázat, addig van esély arra, hoyg a dolog működjön.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Rendben. Nincs talent hiány, csak kurva sokat kell gondolkodnom, hogy kik az O playmakerei.
zinedine5
Ha egészséges lenne az Ofal az ott lenne a liga elejében. Jules, White + Newton most szarabb játékos lett, mert egy csapatban vannak?

Brady érában ki volt a playmaker? Mindenki vagy pont az, akinek köszönhetően az ellenfél gyengeségét meg tudtuk büntetni.

Nézzük már végig az elmúlt 20 évet, Gronkon meg Mosson kívül nem nagyon futkározott itt extra klasszis skill player.

Nem azt mondom, hogy nem lehetne fejleszteni (nekem pl a rookie TE-ek csalódás eddig, de a covidos offseason miatt talán lehet erre magyarázat), de azért ne elsősorban ebbe keressük a gyengeségünk okát.
ZERO_L
Aaron Hernandez☝️☝️"extra" klasszis
Rózsa Sándor (betyár)
Ha már Hernandez szóba jött, netflixen baromi jó a róla készült dokusorozat. Nem felmentve őt, de kicsit más megvílágításba helyezi a dolgokat. Megéri rászánni azt a pár órát. 😊

Bocsi az offért. 😊
roberto23
Hát igen, Aaron igazán melegszìvű egy gyerek volt!
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért szerintem tegyük hozzá, egyik vereségnél se lettünk agyonverve; sőt, akár hozhattuk volna mindhármat is (különböző okokból nem jött össze). Van gáz, de ez várható is volt. Ellenben nem akkora, mint amit páran látnak/látni szeretnének.
jamaicababa
Ez igaz, csak a játék képe volt reménytelen. Amikor a 4&7-nek futottak neki a meccs végén, nem volt bennem a szokásos izgalom, annyira érezni lehetett, hogy nem lesz kinek passzolni, mindenki a futást várja és meg fogják állítani. Úgy is lett. Ha meg úgy nézett ki, hogy végre megindulunk, jött a hiba, l. Izzo fumble-je.

A Seattle ellen jól is játszottak, úgy kaptak ki. Az egy abszolút vállalható teljesítményű vereség volt. Ettől a teljesítménytől rossz szájízzel kelt fel az ember.

Tavaly is megpróbáltak frissíteni, amikor Sanu jött, csak nem vált be. A csapat nyilván sokkal jobban látja, hogy mennyire nem tudják megnyitni a pályát potens elkapók hiányában. Nyilván most is próbálkoznak, kérdés, hogy kinek vagyunk mi most vonzók.