New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...
Castleai01
oké, de nem egy bányában dolgozik 😀
briareos
Még mindig jobban fest mint pld. Andy Reid.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...
Castleai01
oké, de nem egy bányában dolgozik 😀

több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
BB élőben FB-n.



Azért az a szakadt póló mi a fene már. És mint aki egy hete nem fürdött. 😀
polonic
melléteszed a fiát és kb már tisztára olyan mintha készülne a

Dumpster Hunters: Belichicks

több mint 3 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
BB élőben FB-n.



Azért az a szakadt póló mi a fene már. És mint aki egy hete nem fürdött. 😀

Szerkesztette: polonic

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Nekem Camtol a legjobb, amit latok, hogy mar nem csak hozzabassza legtobbszor a celpontjaihoz a labdat. Hanem megtanult odalobbolni parat, ha kell. Valamiert hagytak a Panthersben, hogy jatssza amit egyetemen, de itt BB vagy bik szolt neki, ez nem muszaj am allandoan. Nem a labda sebessege a megoldas mindig. Itt idozitesek vannak kerem szepen. De adom, amit vki irt, hogy meg van feljebb, de nekem ez tetszik.
ulpianus
Tèny, hogy a lèzerei a signature dobàsok, de a touch is megvolt mindig. Egy hìres (legalàbbis Panthersös körökben 😊 ) pèlda 13-bòl


Perception is reality.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Érdekes, én ezt a carolinai utolsó évében véltem felfedezni, miközben itt (még?) nem nagyon láttam. (Igaz, csak fél szemmel néztem a meccseket.)
peterk2005
A ketto sztem mas eset. Ott serules miatt kertek a dokik (mar az megelozo evben is), hogy ne dobjon eroset egy ideig.
Itt dob, lahogy en meg tudom itelni, a valla rendben van. Csak idozitett passzokat is dob. Meghozza jol. Nem ugy mint Brady, de nekem tetszik, hogy BB tudja mit varjon tole. Raszabdta a konyvet, de azert amig lehet eltoljak ot is adott iranyba. Mikozben a folyamat zajlik, megis vallalhato jatekot latunk. Ezt hivom ugy, hogy szakember.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nekem Camtol a legjobb, amit latok, hogy mar nem csak hozzabassza legtobbszor a celpontjaihoz a labdat. Hanem megtanult odalobbolni parat, ha kell. Valamiert hagytak a Panthersben, hogy jatssza amit egyetemen, de itt BB vagy bik szolt neki, ez nem muszaj am allandoan. Nem a labda sebessege a megoldas mindig. Itt idozitesek vannak kerem szepen. De adom, amit vki irt, hogy meg van feljebb, de nekem ez tetszik.
ulpianus
Érdekes, én ezt a carolinai utolsó évében véltem felfedezni, miközben itt (még?) nem nagyon láttam. (Igaz, csak fél szemmel néztem a meccseket.)
peterk2005
Ez nagy hiba!
A hétfoi mérkőzés az eddigi legjobb volt!
Ha "igazi" focit is akarsz látni (mert a Colts nem kényeztet el szó mi szó ☝️😄) akkor javaslom a Sea - Patriots mérkőzést sürgősen pótolni!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem Camtol a legjobb, amit latok, hogy mar nem csak hozzabassza legtobbszor a celpontjaihoz a labdat. Hanem megtanult odalobbolni parat, ha kell. Valamiert hagytak a Panthersben, hogy jatssza amit egyetemen, de itt BB vagy bik szolt neki, ez nem muszaj am allandoan. Nem a labda sebessege a megoldas mindig. Itt idozitesek vannak kerem szepen. De adom, amit vki irt, hogy meg van feljebb, de nekem ez tetszik.
ulpianus
Érdekes, én ezt a carolinai utolsó évében véltem felfedezni, miközben itt (még?) nem nagyon láttam. (Igaz, csak fél szemmel néztem a meccseket.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Én nem követtem Cam-et. Nem tudom, milyen volt korábban.
De a nyilatkozata szimpatikus volt most nekem.
 pats.hu/nyilatkozatok-2-het-seahawks

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nekem Camtol a legjobb, amit latok, hogy mar nem csak hozzabassza legtobbszor a celpontjaihoz a labdat. Hanem megtanult odalobbolni parat, ha kell. Valamiert hagytak a Panthersben, hogy jatssza amit egyetemen, de itt BB vagy bik szolt neki, ez nem muszaj am allandoan. Nem a labda sebessege a megoldas mindig. Itt idozitesek vannak kerem szepen. De adom, amit vki irt, hogy meg van feljebb, de nekem ez tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szar így kikapni, de végülis meccsben voltunk a liga egyik legjobb csapatával, de mindenképpen egyik legjobb témadóegységével. Ha beljebb esik a WR az utolsó passznál, akkor nyerünk. Ez van.
Mondhatjuk, hogy mást kellett volna hívni utolsónak, de ha az nem sikerül, akkior meg ezt a játékot sírnánk vissza.

Viszont nekem ez a sec nagyon betli volt ma (is). Én értem, hogy Gilmore meg a többiek villognak a közepes és annál gyengébb QB-k ellen, de azért ilyenkor is le lehetne tenni valamit az asztalra. Mert ez az 5 pass TD (4 WR) kibaszott gyenge teljesítmény.

Az se lenne baj, ha Harry egyszer kikerülne egy védőt, mert gyakorlatilag nála 0 a yard after contact.

Alapvetően elégedett vagyok a vereség ellenére is, de inkább az O-val.
zinedine5
Én nem láttam a meccset, csak az összefoglalót, de az egyetlen A+-osnak kikiáltott csapategységünk úgy égett, hogy rossz volt nézni. Lemaradtak mindenről mint a borravaló, JMC-nek különösen rossz napja volt. Rajtuk ment el a meccs. Meg a rúgón.


Burkus
Nem egyszerű ez a front 7 mögött játszani, gyakorlatilag nincs kiemelkedő játékos benne...
Tanulja mindeki még az új felállást, BB teszteli a csapatot de biztos vagyok benne, hogy trade útján érkezik majd egy WR/TE és egy játékos a front7-be is.
gordon
Guy, aztán csókolom. Ettől még lehet jó, de most megint elég tehetséghiányosnak tűnik a helyzet. Megjegyzem, Van Noy, Collins, Hightower és Roberts kiválásával erre nem sok esély volt 😀

több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szar így kikapni, de végülis meccsben voltunk a liga egyik legjobb csapatával, de mindenképpen egyik legjobb témadóegységével. Ha beljebb esik a WR az utolsó passznál, akkor nyerünk. Ez van.
Mondhatjuk, hogy mást kellett volna hívni utolsónak, de ha az nem sikerül, akkior meg ezt a játékot sírnánk vissza.

Viszont nekem ez a sec nagyon betli volt ma (is). Én értem, hogy Gilmore meg a többiek villognak a közepes és annál gyengébb QB-k ellen, de azért ilyenkor is le lehetne tenni valamit az asztalra. Mert ez az 5 pass TD (4 WR) kibaszott gyenge teljesítmény.

Az se lenne baj, ha Harry egyszer kikerülne egy védőt, mert gyakorlatilag nála 0 a yard after contact.

Alapvetően elégedett vagyok a vereség ellenére is, de inkább az O-val.
zinedine5
Én nem láttam a meccset, csak az összefoglalót, de az egyetlen A+-osnak kikiáltott csapategységünk úgy égett, hogy rossz volt nézni. Lemaradtak mindenről mint a borravaló, JMC-nek különösen rossz napja volt. Rajtuk ment el a meccs. Meg a rúgón.


Burkus
Nem egyszerű ez a front 7 mögött játszani, gyakorlatilag nincs kiemelkedő játékos benne...
Tanulja mindeki még az új felállást, BB teszteli a csapatot de biztos vagyok benne, hogy trade útján érkezik majd egy WR/TE és egy játékos a front7-be is.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Állati jó meccs volt. Szerintem is sok reménykeltő elem van a részetekről, amire lehet építeni. Megint össze van rakva a pats támadójátékának a szerkezete, ki van gyakorolva, Cammel meg megjött az improvizáció. Tök jó , de én óvva intenék bárkit a túl nagyívű következtetésektől, helyén kell kezelni a meccset, mert a Seattlenek nincs jelenleg védelme.... és a támadósora egészen elképesztő.
Helmut Zimmer
Nem is kell nektek D ha RW ìgy tolja végig a szezont!😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, tetszik ez a lelkes fogadtatás. Én is úgy voltam vele, hogy ez zacsi lesz, ne nézzen ki nagyon rosszul, először az Edelman keze között átsuhanó labdánál éreztem meccsdrukkot. Nem sokon múlt ez, és inkább itt legyen egy yarddal kevesebb, mint egy Super Bowlon 😊)

Összességében azért persze voltak hibák bőven, van min javítani, és félek, hogy lesz még olyan meccs, ami az LB-soron (ekkora túlzást már költőinek sem lehet nevezni egy szem, lassú játékossal) fog múlni. De játék összességében biztató, kell az újabb W, aztán a Chiefs otthonában is legyen valami hasonló előadás (mondjuk jobb DB-teljesítményekkel), és nem lesz para a kezdés

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szar így kikapni, de végülis meccsben voltunk a liga egyik legjobb csapatával, de mindenképpen egyik legjobb témadóegységével. Ha beljebb esik a WR az utolsó passznál, akkor nyerünk. Ez van.
Mondhatjuk, hogy mást kellett volna hívni utolsónak, de ha az nem sikerül, akkior meg ezt a játékot sírnánk vissza.

Viszont nekem ez a sec nagyon betli volt ma (is). Én értem, hogy Gilmore meg a többiek villognak a közepes és annál gyengébb QB-k ellen, de azért ilyenkor is le lehetne tenni valamit az asztalra. Mert ez az 5 pass TD (4 WR) kibaszott gyenge teljesítmény.

Az se lenne baj, ha Harry egyszer kikerülne egy védőt, mert gyakorlatilag nála 0 a yard after contact.

Alapvetően elégedett vagyok a vereség ellenére is, de inkább az O-val.
zinedine5
Én nem láttam a meccset, csak az összefoglalót, de az egyetlen A+-osnak kikiáltott csapategységünk úgy égett, hogy rossz volt nézni. Lemaradtak mindenről mint a borravaló, JMC-nek különösen rossz napja volt. Rajtuk ment el a meccs. Meg a rúgón.

Az offense a vártnál jobb volt, Newton 397 passzolt yardja és két futott, 1 passzolt TD jó teljesítmény, dacára a 30/44-nek. Azért ő is Edelmant keresi a kritikus helyzetekben, bár Harry 8 elkapása végre teljesítmény. (Hozzáteszem, Metcalf tavaly azért nem került szóba nálunk, mert túl izmos, ezért túl statikus a felépítése. Hát szépen égette be a védelmet a TD-nél, nem úgy tűnt, mintha baj lenne a mozgékonyságával.)

Ettől függetlenül egy missed FG-ra és egy yardra voltunk az idegenbeli győzelemtől, 12 pontos hátrányból visszajöttek a fiúk. Várakozáson felüli volt nekem a teljesítmény.

És nem szedtünk be nagy sérülést.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Szar így kikapni, de végülis meccsben voltunk a liga egyik legjobb csapatával, de mindenképpen egyik legjobb témadóegységével. Ha beljebb esik a WR az utolsó passznál, akkor nyerünk. Ez van.
Mondhatjuk, hogy mást kellett volna hívni utolsónak, de ha az nem sikerül, akkior meg ezt a játékot sírnánk vissza.

Viszont nekem ez a sec nagyon betli volt ma (is). Én értem, hogy Gilmore meg a többiek villognak a közepes és annál gyengébb QB-k ellen, de azért ilyenkor is le lehetne tenni valamit az asztalra. Mert ez az 5 pass TD (4 WR) kibaszott gyenge teljesítmény.

Az se lenne baj, ha Harry egyszer kikerülne egy védőt, mert gyakorlatilag nála 0 a yard after contact.

Alapvetően elégedett vagyok a vereség ellenére is, de inkább az O-val.
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
1 yardról a győzelemért passzolni kell! Ti csak tudjátok! Ja nem! Ilyen a történelem. Mi passzoltunk futás helyett a SB-ban, ti futottatok passz helyett. Az eredmény hasonló. (Sajnos csak majdnem)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Dühitő, de reménykeltő vereség volt.
LB sor szerintem novemberre össze fog érni.
Cam is jó volt, de lesz még jobb is.
Rugó nagyon kéne, tudom itt (is) el voltunk 20 évig kényeztetve, de na.
Wilson ihletett formában játszik, grat a Seahawksnak.
vpi
Volt egy INT-je, de nekem már ez is bőven elég amit ma nyújtott.
NB2
Ha az utolsót megoldja, nekem is elég 😁
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Állati jó meccs volt. Szerintem is sok reménykeltő elem van a részetekről, amire lehet építeni. Megint össze van rakva a pats támadójátékának a szerkezete, ki van gyakorolva, Cammel meg megjött az improvizáció. Tök jó , de én óvva intenék bárkit a túl nagyívű következtetésektől, helyén kell kezelni a meccset, mert a Seattlenek nincs jelenleg védelme.... és a támadósora egészen elképesztő.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Dühitő, de reménykeltő vereség volt.
LB sor szerintem novemberre össze fog érni.
Cam is jó volt, de lesz még jobb is.
Rugó nagyon kéne, tudom itt (is) el voltunk 20 évig kényeztetve, de na.
Wilson ihletett formában játszik, grat a Seahawksnak.
vpi
Volt egy INT-je, de nekem már ez is bőven elég amit ma nyújtott.
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Dühitő, de reménykeltő vereség volt.
LB sor szerintem novemberre össze fog érni.
Cam is jó volt, de lesz még jobb is.
Rugó nagyon kéne, tudom itt (is) el voltunk 20 évig kényeztetve, de na.
Wilson ihletett formában játszik, grat a Seahawksnak.
több mint 3 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Huh hát most lettem biztos benne, hogy idén is hozzátok a csoportot, és ha a secondarytek visszajön a tavalyi formájába, akkor akár oda is érhettek a 2 top AFC csapathoz.
több mint 3 éve
ötös műhold New England Patriots 305
A támadósor jónak tűnik, de a védelem most nagyon csődöt mondott. Őket gatyába kell ráznia az Öregnek, ez nem mehet így tovább.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Így azért rohadt dühítő 😕
A secondary sem brillírozott és az LB sor sem bírta követni a tempót.
De ha Folk berúgta volna 51-ről, akkor a végén elég lett volna FG-re menni és nyerünk. Szóval szerezzünk már egy értelmes rugót!!!