New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Danke, remélhetően jótékony kihatással lesz a pillanatnyi szünet.
(szerk.: abban speciel nem is reménykedtem, hogy az 1-2 érintett kerüljön lekapcsolásra és a többiek normálisan folytassák a diszkurzust)

Azon gondolkozom, hogy a legutóbbi két bajnokcsapat vajon hogyan vette volna a mai akadályt.
Valószínűleg simább meccs lett volna, 7-10 pontos győzelem, kevesebb ősz hajszál.

Bárki is legyen az ellenfél az SB-n, konzisztensebb O teljesítményre lenne szükség (nomeg több pontra), mert ebből a D-ből kétlem hogy ennél többet ki lehetne hozni.

1 meccsen mondjuk bármi megtörténhet.

Szerkesztette: Gyulus
több mint 6 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
remélem sikerült mindenkinek elszívni a doboz cigijét

amint személyeskedés lesz megint jön a kalapács
shawnka
Sonka! Nem banhammer kell ide, fel kellene nőnie néhány fórumtársak.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
remélem sikerült mindenkinek elszívni a doboz cigijét

amint személyeskedés lesz megint jön a kalapács
shawnka
Akkor jó lett volna, ha az egész eredménykövetőt lezárjátok a meccs alatt...
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.nfl.com/m/share?p=%2Fvideos%2Fnfl-game-highlights%2F0ap3000000908849%2FJaguars-vs-Patriots-highlights-AFC-Championship-Game

A 19 perces összefoglaló, ha valaki újra akarja élni most rögtön 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
remélem sikerült mindenkinek elszívni a doboz cigijét

amint személyeskedés lesz megint jön a kalapács
shawnka
a döntéssel nem értek olyan szempontból, hogy ezzel bennünket is büntetsz
talán annyi engedtessék már meg nekünk,- ha már az eredménykövetőben is full haterkedés megy-hogy a saját topikunkban örülhessünk már a győzelmünknek

de tényleg remélem lenyugodtak a kedélyek, mi meg várjuk az ellenfélt
(azt mondjuk nem értem, hogy miért kapcsolta el a sporttv az ünneplést és a kupaátadást)
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Amúgy annyira rákészült a Jags Gronk levédekezésére, hogy a kiesése után azt se tudták hol vannak szinte.

Oké ez így meredek, de szerintem ha ő a pályán marad nem lett volna meg a fordítás, túlságosan rá koncentrált volna Brady.
flzoli
ebben szerintem teljesen igazad van, úgy vettem észre Bradynek vannak ilyen heppjei főleg Edelmannal és Gronkkal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Gondolom az zavarja a fórumtársakat, hogy ti itt kinyilatkoztatjátok a tutit, hogy mekkora zseniális elemzés, meg hogy Gronkot szándékosan kiütik, meg az egyéb bullshit és teljesen hidegen hagynak titeket a tények. Az, hogy kritikus helyzetben, amikor megtörhetett volna a PAts, valahogy mindig jött egy kamu zászló, egy fölösleges belefújás vagy éppen 3 büdösnagy holding elengedése zsinórban. De ja, biztos ez is az kurvajó elemzés miatt van.
Sebii
Azért ha a bírókon múlt volna, akkor nem lett volna az utolsó negyedben 5-6 driveunk arra, hogy 1 TD-t összehozzunk.
A Steelers ellen sikerültek az ilyen driveok, ma nem.
Ennyivel jobb a Pats D, és a mögötte lévő agyak.
Ha minket, Jax-fanokat nem zavar a játékvezetés pár apró hibája, akkor téged se kell, hogy zavarjon. 😉


Remélem, Ramseyt megkérdezik, hogy most hogy is van az a garantált SB győzelem...
Burkus
Elnézte a naptárt.
Sobri Jóska
Az ilyen szurkerek nyugodtan benézhetnek ebbe a topikba. Normális írás, ha nem ijednek meg az edzők, nincs annyi sérülés és egy picivel jobb irányítótok lenne, akkor lehetne 2-3 év múlva dinasty-ról beszélni.
Hunreeth
Köszi.
Majd jövök többet.
Sőt, a SB-ban is a Patsnek drukkolok. 😊

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
remélem sikerült mindenkinek elszívni a doboz cigijét

amint személyeskedés lesz megint jön a kalapács
több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Gondolom az zavarja a fórumtársakat, hogy ti itt kinyilatkoztatjátok a tutit, hogy mekkora zseniális elemzés, meg hogy Gronkot szándékosan kiütik, meg az egyéb bullshit és teljesen hidegen hagynak titeket a tények. Az, hogy kritikus helyzetben, amikor megtörhetett volna a PAts, valahogy mindig jött egy kamu zászló, egy fölösleges belefújás vagy éppen 3 büdösnagy holding elengedése zsinórban. De ja, biztos ez is az kurvajó elemzés miatt van.
Sebii
Azért ha a bírókon múlt volna, akkor nem lett volna az utolsó negyedben 5-6 driveunk arra, hogy 1 TD-t összehozzunk.
A Steelers ellen sikerültek az ilyen driveok, ma nem.
Ennyivel jobb a Pats D, és a mögötte lévő agyak.
Ha minket, Jax-fanokat nem zavar a játékvezetés pár apró hibája, akkor téged se kell, hogy zavarjon. 😉


Remélem, Ramseyt megkérdezik, hogy most hogy is van az a garantált SB győzelem...
Burkus
Elnézte a naptárt.
Sobri Jóska
Az ilyen szurkerek nyugodtan benézhetnek ebbe a topikba. Normális írás, ha nem ijednek meg az edzők, nincs annyi sérülés és egy picivel jobb irányítótok lenne, akkor lehetne 2-3 év múlva dinasty-ról beszélni.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy annyira rákészült a Jags Gronk levédekezésére, hogy a kiesése után azt se tudták hol vannak szinte.

Oké ez így meredek, de szerintem ha ő a pályán marad nem lett volna meg a fordítás, túlságosan rá koncentrált volna Brady.

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Igazából csak respect a Patsnek,mert ők a Pats és BB és Brady tényleg elképesztő amit lehoznak évről évre,sok csapat várja az időpontot,amikor egy vagy mindkettejük visszavonul és újra visszaűllhat a nagy bizonytalanság ami talán jót tenne a játéknak,legalább is AFC oldalon. Egy dynastyt nem kell magyarázni.És akármennyire is lenne kedvem,fölösleges belemenni bizonyos ítéletekbe,nem haterkedni jöttem.

Sportolok,nézek NBA-t,európai focit és kézilabdát is és mindegyiknek megvan a saját dynasitja,vagy top csapata Golden State,Real Madrid/Barcelona kaliber. Egyiknek se szurkolok és kifejezetten ellenük vagyok,egyrészt a jó elleni ösztön,másrészt pedig ami rendkívűl kiborít az az ő fanbase-ük egy része mondom egy része,akik szimplán kiabálják hogy HALA MADRID,meg Steph a világ legjobb irányítója omg,Kevin Durant ötször jobb,mint Lebron és lehetne sorolni,tehát azok akik ugatnak amint szóba kerül a csapatuk és verik a mellüket,mikor nyernek és minden jó. És ez rendkívűl ellenszenvessé tesz titeket,így mindenkit,mert ugye ők azok akik hergelnek mindenkit. Igazából csak gondoltam leírom,hogy miért gondolok irántatok úgy ahogy,és igazából sajnálom az ősebb Patseseket és akik normálisak,hogy a többi teljesen elbassza bármifajta jóhíreteket. Mert ugye győzni is tudni kell.

Remélem érthető volt. Mégegyszer magának a Patriotsnak gratulálok,tisztelet és játszatok egy jó meccset a Super Bowlban.
Ja és pont fájó,hogy Houston ellen kezdtetek el jók lenni év elején. Lehetett még egy darab meccset várni? Watsonért meg JJ Watt lábáért meg ilyenek?

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Grat a W-hez és sok sikert Minneapolisban!
iktriad
kösz szépen, jövőre ugyanitt visszavágó?😉
ja és mielőtt elfelejteném, nagyon jók voltatok ti is, nem sokon múlott
Cuchulain82
Visszavágó biztosan lesz ősszel is. És köszi.
iktriad
A második negyedben azt hittem, a Jaguárok feltörlik velünk a padlót otthon. Minden elismerésem a Jagsé, ezen a meccsen csak a rutin és a félidei elemzés döntött. (Nekem úgy tűnik, hogy mind HC megijedt a lehetőségtől, Bortlesnek pedig nagy volt az első PO-ban a kabát a végén. Gilmore pedig megszolgálta a pénzét egy tökéletes passz ellen.) Ha vesztettünk volna, a Jagsnek szurkoltam volna. Na jó, Gronk tudatos kiütése csúnya volt.
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Azt mar megszoktam Pats szurkolokent,hogy mindenki rogton jon a holdingokkal,de hogy 3-7nel egy kulcsfontossagu 3rd downra egy ordas nagy dpi-t nem fujtak be azt a szelektiv memoria kiveti,mert nem illik a koncepciojaba. De azt fel nem foghatom,hogy azt hogy a liga legjobb vedelme ellen 5 perc alatt csinaltunk ket TD-t raadasul amikor MUSZAJ volt ( a la Seahawks SB ),hogy ezt miert nem lehet elismerni,azt fel nem foghatom. Mert valahogy ezt egyetlen forumtars sem emlegeti...Gratulalok a Jags csapatanak szenzacios meccset jatszottak.
kolok1972
Megválaszoltad a saját kérdésedet. Azért, mert abban a driveban akkora holdingok voltak, hogy félelmetes és ezt mindenki látta csak a bírók nem. És ez alegdühítőbb az egészben, hogy tiszta játékban is kb mindenkit meg tudtok verni, akkor mi a fasznak kell a bíróknak még tolni.
Sebii
Egy kérdésem van: a poban passzjateknal hány holdingot fújtak? És hány holding volt?
fodi91
Ezzel most mit akarsz bizonyítani? Bocsánat, de nem jegyzeteltem, én egy átlag szurkoló vagyok, de ha már nekem laikusnak feltűnik a kicsi monitoromon keresztül, hogy mekkora szabálytalanságok vannak, akkor azt talál illene bedobni.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat a W-hez és sok sikert Minneapolisban!
iktriad
kösz szépen, jövőre ugyanitt visszavágó?😉
ja és mielőtt elfelejteném, nagyon jók voltatok ti is, nem sokon múlott
Cuchulain82
Visszavágó biztosan lesz ősszel is. És köszi.
iktriad
igen tudom hogy ősszel is játszunk, de én 2019 januárra gondoltam 😊
Marcedes Lewis TDnek nagyon örültem, nagy kedvencem az öreg 😉
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nincs lejjebb egy önelégült Pats szurker álszent ömlengésénél, de azt el kell ismerni, hogy a BB-TB páros baromi profin csinálják amit csinálnak.
Kíméletlen kihasználták a Jags D# gyökérségeit...
flzoli
Dehogynem, elvégre sikerült ezt ideböfögnöd...
Maniac84
Érten én, hogy most végre szorít valami alul, de ettől még nem kell neked is keménykedni.
Keresd meg anyukád melltartóját és nyugtasd le magad. Köszi
flzoli
Itt eddig senki nem anyázott ,csak is te.....
Ezzel megmutatva az értelmi képességeidet...
kikoki
Szövegelemzésbe nem kezdek, szólj ha sikerült abszolválni az Olvasás nevű tárgyat.
flzoli
Inkább foglalkozz a draft-tal mi elvagyunk a SUPERBOWl-lal...
kikoki
Irigyellek miatta egyébként, de hát nem mindenhová juthat értelmes QB

több mint 6 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
A fórum adminoknak szeretettel üzenem, h nekem anno amiatt törölték egy hozzászólásomat, mert annyit írtam valakinek, h inkább fogja be és a saját csapata topikjában folytassa.

Jó látni, hogy a Pats topic közepébe szabadon bele lehet fosni, grat 😊
Gyulus
Bowl.hus meccsnézés van 😊
több mint 6 éve
Sztyopa 306
Úgy látom vannak páran, akik nem élték ki magukat a roppant szinvonalas eredménykövetőben és idejönnek levezetni a frusztráltságot, hogy kedvenc csapatuk kikapott. Ja, hogy nem is a Jags szurkerek azok?
Gratulálok, remek szurkolók vagytok, értitek a lényeget.

Szerkesztette: Sztyopa

Why so serious?
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Gratula ide is, komoly teljesítmény volt minden fronton. Hülység a bírókat felemlegetni, minden befújható volt. Semlegesként unom már ezt a pats érát de borzasztóan megérdemli mindenki aki ennek része, mert brutális munka és tudás van mögötte.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A fórum adminoknak szeretettel üzenem, h nekem anno amiatt törölték egy hozzászólásomat, mert annyit írtam valakinek, h inkább fogja be és a saját csapata topikjában folytassa.

Jó látni, hogy a Pats topic közepébe szabadon bele lehet fosni, grat 😊
Gyulus
Be is zárom mindjárt 15 percre a topikot, nyugi
több mint 6 éve
fodi91 196
Azt mar megszoktam Pats szurkolokent,hogy mindenki rogton jon a holdingokkal,de hogy 3-7nel egy kulcsfontossagu 3rd downra egy ordas nagy dpi-t nem fujtak be azt a szelektiv memoria kiveti,mert nem illik a koncepciojaba. De azt fel nem foghatom,hogy azt hogy a liga legjobb vedelme ellen 5 perc alatt csinaltunk ket TD-t raadasul amikor MUSZAJ volt ( a la Seahawks SB ),hogy ezt miert nem lehet elismerni,azt fel nem foghatom. Mert valahogy ezt egyetlen forumtars sem emlegeti...Gratulalok a Jags csapatanak szenzacios meccset jatszottak.
kolok1972
Megválaszoltad a saját kérdésedet. Azért, mert abban a driveban akkora holdingok voltak, hogy félelmetes és ezt mindenki látta csak a bírók nem. És ez alegdühítőbb az egészben, hogy tiszta játékban is kb mindenkit meg tudtok verni, akkor mi a fasznak kell a bíróknak még tolni.
Sebii
Egy kérdésem van: a poban passzjateknal hány holdingot fújtak? És hány holding volt?
több mint 6 éve
kikoki New England Patriots 11
Nincs lejjebb egy önelégült Pats szurker álszent ömlengésénél, de azt el kell ismerni, hogy a BB-TB páros baromi profin csinálják amit csinálnak.
Kíméletlen kihasználták a Jags D# gyökérségeit...
flzoli
Dehogynem, elvégre sikerült ezt ideböfögnöd...
Maniac84
Érten én, hogy most végre szorít valami alul, de ettől még nem kell neked is keménykedni.
Keresd meg anyukád melltartóját és nyugtasd le magad. Köszi
flzoli
Itt eddig senki nem anyázott ,csak is te.....
Ezzel megmutatva az értelmi képességeidet...
kikoki
Szövegelemzésbe nem kezdek, szólj ha sikerült abszolválni az Olvasás nevű tárgyat.
flzoli
Inkább foglalkozz a draft-tal mi elvagyunk a SUPERBOWl-lal...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez és sok sikert Minneapolisban!
iktriad
kösz szépen, jövőre ugyanitt visszavágó?😉
ja és mielőtt elfelejteném, nagyon jók voltatok ti is, nem sokon múlott
Cuchulain82
Visszavágó biztosan lesz ősszel is. És köszi.
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 184
Gronk nélkül, köszönhetően ezeknek az aljas, arrogáns, nagyképű pojácáknak..
kyobalu
bocs, de: ???
winston
Csukd be szemed s engedd el...nagy valószínűséggel elnézve az éppen születő kommenteket én sokkal igy fogok tenni 😊
Jó meccs volt, jó csapatot vert ma meg a Pats. Grat.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A fórum adminoknak szeretettel üzenem, h nekem anno amiatt törölték egy hozzászólásomat, mert annyit írtam valakinek, h inkább fogja be és a saját csapata topikjában folytassa.

Jó látni, hogy a Pats topic közepébe szabadon bele lehet fosni, grat 😊
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nincs lejjebb egy önelégült Pats szurker álszent ömlengésénél, de azt el kell ismerni, hogy a BB-TB páros baromi profin csinálják amit csinálnak.
Kíméletlen kihasználták a Jags D# gyökérségeit...
flzoli
Dehogynem, elvégre sikerült ezt ideböfögnöd...
Maniac84
Érten én, hogy most végre szorít valami alul, de ettől még nem kell neked is keménykedni.
Keresd meg anyukád melltartóját és nyugtasd le magad. Köszi
flzoli
Itt eddig senki nem anyázott ,csak is te.....
Ezzel megmutatva az értelmi képességeidet...
kikoki
Szövegelemzésbe nem kezdek, szólj ha sikerült abszolválni az Olvasás nevű tárgyat.
flzoli
Némítsd le és akkor hiába mondja. Ne etesd a trollt.