New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Smith oké lesz, PO-ra elit lesz, itt olvastátok először
Gyurma Pappa
Nem semmi! Alakul ez.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elnézve az idei szezont, ha meg lesz az első kiemelés, fél lábbal a SB-ban vagyunk (kopp-kopp vagy húszszor).

Williams meg egészen elképesztő mióta megkapta az NFC hét védője díjat, mint valami placebo hatás.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
így hogy mindenki kikapott a csoportból, nem nagy a teher.
a Rams is kikaphat, mert a KC nem megy feltartott kézzel.

Ha nyerünk, akkor nagy lépés van a kiemelésért és a pihenőért. Ha kikapunk, nincs semmi....

sérülés ne legyen!!!!

Nyerjünk, verjük be az utolsó koporsószöget a bajnok koporsójába. Egy veszélyes ellenféllel kevesebb lesz a PO-ban. Ezért kellene nyerni. Továbbra sem látom, hogy akarja az Eagles secondary megállítani a játékunkat. középen nem futunk majd sokat, de oldalra és rövid RB passzokkal szintén jók lehetünk.

Végre lássunk valamit a védelemtől is, én csak akkor hiszem el, hogy SB-ban a helyünk, ha ők is mutatnak végre valamit.

Az ATL bukta nagy meglepi, a CAR meccsben benne volt szerintem.

GO Saints!!!!
TV bekapcsol. Eredménykövetőn lesztek?



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
nyerni kell ma, bár szerintem az egyik legnehezebb meccs lesz az évben. az Eaglesnek most nagyon fontos nyerni, és nagyon menni is fognak.
Gyurma Pappa
Én azt se bánom ha gyengébb meccs lesz... És tartalékolunk valamennyit.
A fontosabb csütörtökön lesz 😀😀

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
A Falcons és a Panthers is kikapott, így már három meccsel megyünk szerencsére a csoport élén
kapitnono
És a Tampa is 🤪
Ahol megint QB csere volt. Mert most FritzMagic varázsolta az INTeket.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
nyerni kell ma, bár szerintem az egyik legnehezebb meccs lesz az évben. az Eaglesnek most nagyon fontos nyerni, és nagyon menni is fognak.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
A Falcons és a Panthers is kikapott, így már három meccsel megyünk szerencsére a csoport élén


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Marshall ma még nem lesz aktív elvileg


több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 099 — playoffs???
Én is ráérek valoszinüleg, de még nem tudom. Az ötletet maximálisan támogatom. A remek hangulatot ma remélhetöleg megalapozza, hogy nyerünk hazai pályán..



több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Az értékrendembe nekem is, az időmbe nem tudom még.
Ha lesz konkrétum, nyilatkozok, de támogatom. 😊
zemanla
hálaadáskor közös meccsnézés lesz-e?
adam77
Ha idõm engedi ott leszek.😀
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Az értékrendembe nekem is, az időmbe nem tudom még.
Ha lesz konkrétum, nyilatkozok, de támogatom. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
hálaadáskor közös meccsnézés lesz-e?
adam77
Biztosat még nem tudok, de nekem beleférne az értékrendembe 😉
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
hálaadáskor közös meccsnézés lesz-e?
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
 24.hu/sport/2018/11/16/felfoghatatlan-katasztrofa-formalta-a-sportvilag-legtokosebb-antisztarjat/
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 twitter.com/ewoodwarddesign/status/1063161163909713920
 twitter.com/ewoodwarddesign/status/1043531282049691648

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Armstead 3-4 hétre kidőlt..
ackrisz17
Na vajon ki tudjuk e ezt használni Brees bosszantására? Nem mintha sok esélyünk lenne, mert pl nálunk meg a Secbe nem maradt ember. Jó, közönségszórakoztató meccs legyen és meglepetésre győzzünk mi 😉!
dande
Én is közönségszórakoztató meccset szeretnék, csak olyat ahol a Saints drukkerek szórakoznak 😀
ackrisz17
ez garantált lesz most
Janek
Nem lesz ez olyan egyértelmű meccs. Egyik sem az...
Utána rövid hétre jön a ragadó, szerintem már arra is készülünk.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Armstead 3-4 hétre kidőlt..
ackrisz17
Na vajon ki tudjuk e ezt használni Brees bosszantására? Nem mintha sok esélyünk lenne, mert pl nálunk meg a Secbe nem maradt ember. Jó, közönségszórakoztató meccs legyen és meglepetésre győzzünk mi 😉!
dande
Én is közönségszórakoztató meccset szeretnék, csak olyat ahol a Saints drukkerek szórakoznak 😀
ackrisz17
ez garantált lesz most

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Armstead 3-4 hétre kidőlt..
ackrisz17
Bár pro bowl szinten nyomta, ezt még szerintem meg tudjuk oldani, de ha még valaki kiesik, na akkor lesz para.
PEEtör
Igen, konkrétan a legjobb T volt eddig idén a ligában, jobbulást neki aztán pihenjen egy kicsit
Bushrod mondjuk biztatóan nyomta, bár reméljük tényleg nem jön több sérülés...


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Armstead 3-4 hétre kidőlt..
ackrisz17
Bár pro bowl szinten nyomta, ezt még szerintem meg tudjuk oldani, de ha még valaki kiesik, na akkor lesz para.
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Armstead 3-4 hétre kidőlt..
ackrisz17
Na vajon ki tudjuk e ezt használni Brees bosszantására? Nem mintha sok esélyünk lenne, mert pl nálunk meg a Secbe nem maradt ember. Jó, közönségszórakoztató meccs legyen és meglepetésre győzzünk mi 😉!
dande
Én is közönségszórakoztató meccset szeretnék, csak olyat ahol a Saints drukkerek szórakoznak 😀


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Armstead 3-4 hétre kidőlt..
ackrisz17
Na vajon ki tudjuk e ezt használni Brees bosszantására? Nem mintha sok esélyünk lenne, mert pl nálunk meg a Secbe nem maradt ember. Jó, közönségszórakoztató meccs legyen és meglepetésre győzzünk mi 😉!
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Armstead 3-4 hétre kidőlt..


több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan

Matthew99
Uhh, kibaszott jó lett, bár egy másik kisebb renderrel jobban tetszene nekem, de elismerés! 😀
EasyGhost
Köszi. Büszke is vagyok rá. Render alatt Brees-t érted? Egxébként ebből a képből készült:
Matthew99
Aha, egy másik pózra gondolok, de lehet csak a fejemben mutat jobban.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man

Matthew99
Uhh, kibaszott jó lett, bár egy másik kisebb renderrel jobban tetszene nekem, de elismerés! 😀
EasyGhost
Köszi. Büszke is vagyok rá. Render alatt Brees-t érted? Egxébként ebből a képből készült:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.