New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Meggyőződésem, hogy
- az első negyedben ment el a meccs, amikor még csak 1st downjuk sem volt, de mi két nagyszerű megmozdulással ajándékba adtunk 10 pontot (Lewisnak igazán kárt volt felgyógyulni).
- a negyedik negyedben ment el a meccs a kihagyott FG-lal. (Igazán keríthetnénk egy 2009-es formában lévő Hartleyt, ezzel a szegény Forbáttal meg ne tervezzünk hosszútávra.).
- a második félidőben ment el a meccs, amikor a támadófal akkor is összeomlott, ha csak rájuk néztek. Szegény Drú.
- az egész meccsen elment a meccs, mert nem volt passz siettetés, mariota pedig miután rájött, hogy lehet keresnivalójuk, passzolt szépen. (Felgyógyulhatna Kikaha. Meg Ellerbe is).
- a hosszabbításban ment el a meccs, mert ilyen a világon nincs, hogy az OT-ben azonnal TD-t kapjunk (valaki beszélgessen már el komolyan RR-el).
Ezeket csak azért írtam le, mert szerintem sokkal összetettebb a vereség, mint hogy egyszerűen a védelem nyakába rakjuk. Browner pedig nem szabálytalankodik többet, mint a ligaátlag. A bírók utálják valamiért és ki akarják csinálni.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Mi a fasz volt, Ti voltatok ekkora gyökerek, vagy a Titans táltosodott meg Mularkey alatt????
gabokocka
Döntsd el te 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Kikaha mikor térhet vissza?

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
újranéztem a meccsünket du-i kávé helyett (tömörítve persze), és komolyan mondom ha a védelem nem edzőt akar buktatni, akkor is k nagy baj van. a magyar ligában nincsen ilyen és ekkora és ennyi missed tackle, vagy én nem tudom... 😕

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Mi a fasz volt, Ti voltatok ekkora gyökerek, vagy a Titans táltosodott meg Mularkey alatt????
gabokocka
előbbi természetesen....



több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Mi a fasz volt, Ti voltatok ekkora gyökerek, vagy a Titans táltosodott meg Mularkey alatt????

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Bakker az az első Titans interc... akarom mondani TD, szépre sikerült.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ja igen: 2008 szelleme lebeg az arcomba, de tavaly is ezt írtam, és idén nem jött 2009. Talán tényleg a totális rebuild lenne a jó, de erre a Kapitány meg jól játszik... :sad:
Gyurma Pappa
Ezt még szeptember 2-án írtam egy olyan végződő kommentre facebookon, hogy "ebből mi lesz?"

"Mélytorok. Szerintem hasonló év lesz ebből mint a 2007 vagy 2008as időszak. Védelem szopik, a támadók meg futnak az eredmény után. De ne legyen igazam. grin hangulatjel"

Hát eddig megvalósulni látszik sajna.
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mit oldana meg a menesztése?
clbass
Nem tudom, lehet, hogy semmit, lehet, hogy mindent. De abban biztos vagyok, hogy semmi értelme itt tartani tovább, miért is kéne? Van bármi oka, bármi értelme? Rosszabbak lennénk nélküle, vagy mi?

Bráner takarodj!!!!
Ez meg teljesen igaz. A sporik már reflexből és automatikusan dobják a zászlót rá, ha a közelében van a labda, akár szabálytalan, akár nem.
több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Egy dolgot kifelejtettem:
Bráner takarodj!!!! Most kivételesen nem érdekel a dead money (vagy legalább ne szélen játszassuk...legyen valami hibrid S féle, ha már ciki a vezetésnek kibaxni {bár lassan cikibb lesz játszatni}
több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
2 újonc irányító vezette csapattól szoptunk ki OTTHON az idényben kizárólag a D miatt. Minek kell még megtartani Ryant??? Arról ne is beszéljünk, hogy milyen statokat csinálnak ellenünk, már ez a kettő is elég lenne a tavalyi év után.
PEEtör
Én is dühös vagyok! Legfőképpen a D#-re, de nem biztos, hogy RR-re! Mit oldana meg a menesztése? Az idei blama tényleg az ő sara? Egy tradicionálisan 3-4 edző tényleg 4-3-at akar játszatni, amikor a sérülések ellenére is megvan az emberanyaga a 3-4 re? Ez még tényleg az Ő védelme? Ha igen a SEC tuti Allen-é...ami szintén egy kalap szar...
Max annak van létjogosultsága h két dudás egy csárdában nem...
Nálam a takarítás csak a szezon végeztével kezdődne. Akkor viszont az összes D pozíciós edző repülne! Van itt tehetség gazdagon, de évek óta képtelenek vagyunk kiaknázni és/vagy fejleszteni...Ott kell lépni!
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Pedig az Atlanta kikapott SF-ban!
Simán wild-card contenderek lehetnénk mondjuk egy liga-nr.20 D-vel!!! Simán...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
2 újonc irányító vezette csapattól szoptunk ki OTTHON az idényben kizárólag a D miatt. Minek kell még megtartani Ryant??? Arról ne is beszéljünk, hogy milyen statokat csinálnak ellenünk, már ez a kettő is elég lenne a tavalyi év után.
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ki kell rúgni RR-t, na...

Ha nem most, hát egy hét múlva...
Washington után úgyis bye-weekre megyünk.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
mondj olyat ata amiben nem ez a legszarabb def...
Kájzerszóze
miért kérsz tőlem lehetetlent?

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
mondj olyat ata amiben nem ez a legszarabb def...



több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
'79 óta nem kapott a Saints hosszabbításban TD-t....
Ami még durvább: a Titans utoljára 2009-ben szerzett egy meccsen legalább 483 yardot. 6 éve wazze

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
ez nagyon szar....
hol lehet megnézni a meccs utáni nyilatkozatot?
Kájzerszóze
nem érdemes. sean ilyenkor teljesen kiábrándító
adam77
hátha hallunk egy olyan mondatot, hogy Ryan lemondott.... azonnal, magától



több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 633
ez nagyon szar....
hol lehet megnézni a meccs utáni nyilatkozatot?
Kájzerszóze
nem érdemes. sean ilyenkor teljesen kiábrándító
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ja igen: 2008 szelleme lebeg az arcomba
Gyurma Pappa
Ez nagyon az.
És sajnos az O se tud előnyt tartani, nem valami fényesen futunk idén, még a négyes átlag sincs meg, ma meg majdnem kétszer olyan jó átlaggal futott az ellen, mint mi

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
ez nagyon szar....
hol lehet megnézni a meccs utáni nyilatkozatot?



több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Ja igen: 2008 szelleme lebeg az arcomba, de tavaly is ezt írtam, és idén nem jött 2009. Talán tényleg a totális rebuild lenne a jó, de erre a Kapitány meg jól játszik... :sad:

több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az a baj, hogy a tackling hiányát nem oldja meg Ryan kirúgása sem. Vicc, hogy agyon fizetett játékosaink nem tudnak megcsinálni egy openfield tackle-t.

Továbbra sem érdekel a szezon végkifejlete, de sajnos 0 fejlődés látok. Nem reális, hogy egy kiégett, másodvonalas LB Ellerbe akkorát dobott a védelmen, hogy meglátszott. Akkor sem volt, de legalább nem volt ennyire szar.
Gyurma Pappa
Lehet, hogy nem oldja meg, de lehet, hogy nem kapnánk meccsenként 40 pontot. Én azért megjátszanám, egy próbát megér. 😉

Brees meg tényleg régi fényében, nagyon örülök neki, ha már a szezonnak nem lehet.
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
eleg kijozanito meccs volt

több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
ilyen D-vel ne is akarjunk playoffot..

......