New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
erdekes lesz a Mariota nelkuli Titans az uj edzovel a heten - de varjuk meg az injury reportot
diceman
úgy számoltak, hogy holnap már teljes értékű munkát fog végezni, szerintem már ő kezd ellenetek.

több mint 8 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Mingo-ért egy 3. kört kérnek a barnák...nekem ennyiért megérne egy próbát!
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
erdekes lesz a Mariota nelkuli Titans az uj edzovel a heten - de varjuk meg az injury reportot

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Pont ezt mondom én is (remélem átjött). De ha nyerünk 10 meccset, akkor megérdemelt a PO. Ettől függetlenül én továbbra is 8-8at érzem reálisnak...

több mint 8 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem tudom, mennyi értelme van ennyire előretervezni, játszottunk három értékelhető meccset a korábbi borzalom után, de a Colts ellen is majdnem rászabtunk, a védelmünk most is megmutatta "erejét", amíg ez a csapatrész ilyen, felesleges győzelmi szériákról beszélni, mert mindenki ellen ki tudunk kapni. Én is szívesen látok bele ebbe egy 10-6-ot mondjuk, na de attól, hogy egy-két hétig tudtunk jól is játszani, még nem jelenti azt, hogy a problémáink nagy része megoldódott.
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hát az meg hogy. Az kétségtelenül sima fumble volt. Mivel indokolták?
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
T-Rich, Jézus segíts. Egészen jól állunk fumble-lel, nem kéne most elrontani...
Gyurma Pappa
Főleg úgy hogy a Liga nagykedvesen a Snead-fumble-t int-re változtatta...
Ha belegondolok abba, hogy a Brees-rekordot megtörő kamu Manning-passzt nem merték bántani
:mad:

Arra kíváncsi lennék, hogy akkor is változtattak-e volna, ha a labda a földre esik, mielőtt az ellenfél megszerzi.
Mert úgy az int-re változtatással az halott labda lett volna és nem kaphattunk volna belőle visszahordott TD-t, mivel a labdát se vesztettük volna el.

Én nem gondolkodom annyira előre, mint ti, mert annyi változó van még, és ebben a sokváltozós dologban a mi formánk eléggé az élen jár 😊

Mindig nyerjük csak a következőt, aztán ráérünk még matekozni.

Szerkesztette: atapapa

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ivoryt kéne visszahozni és megígértetni vele, hogy nem sérül le.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
PO-hoz: a WC harc nagyon kemény.

Én a következőt látom:
- igazából az East-ben én nem látom, hogy ezek a csapatok hogy fognak 8-8-nál jobban végezni, az meg talán kevés lesz hogy beleszóljanak a WC helybe.
- a Falcons, a Vikes és a Rams is szerintem jelenleg jobban állnak, mint amit "a papírformának" adnia kellene, így kérdéses, hogy lesz-e, lehet-e leolvadás náluk (nem tudom abból az egy-egy meccsből megítélni, de nem is akarom)
- a Seahawks a másik oldal, ők meg rosszabbul állnak, mint ahogy kéne (bár ott az O lehet tényleg ennyire jó csak), az ő feltámadásuk még bőven bekavarhat

És akkor magunkról is: fogalmam sincs róla, képes lesz-e a csapat minden kétséges meccsét megnyerni. Kicsit úgy érzem magam, mint 2010-ben, amikor a csapat épp hogy kikászálódott a SB okozta hangoverből, és sokszor nem játszott jól (nem ment a futás, kiismerték Williams védelmi rendszerét, és rájátszottak stb.), de valahogy nyertünk. Tegyük gyorsan hozzá, az egy jobb csapat volt, mint ez, de az eredményessége hasonló volt.

Ha reálisan is nézem a hátralévő meccseket, ennek a csapatnak is hoznia kell, ráadásul ha nem tudjuk megnyerni a szükséges (és talán elég) 6 meccset a következő 8-ból, akkor ne akarjunk PO-ba menni, nem bonyolult ez. Ha hozni tudjuk, akkor meg szerintem mindenki egyetért abban, hogy meg is érdemeljük.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
T-Rich, Jézus segíts. Egészen jól állunk fumble-lel, nem kéne most elrontani...

Egyébként ha Ingram ilyen formában nyomja (főleg arra értem, hogy nagyon kiegyensúlyozott... nem top5 RB, de baromi stabilan játszik, és ez pont jó), akkor végül is Murphy is elég lenne, nem hiszem hogy Trent "kipihente" azt, hogy szar. Bár ahogy nézem, nem is nagyon marasztaltuk, állítólag inkább Hightowert hívjuk be (idén vagy negyedszer lehet rosteren 😀), meg Cadet is úton van, ez azért sokat elmond...

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Brutál lesz az NFC Wild Card harc, Nyugatról 2 csapat, tőlünk 2 (akár 3), plusz a Vikings és ki tudja mi lesz Kelettel...

Izgi lesz, az biztos.
PEEtör
Na, most megteszem a jóslatomat!
6. helyen fogunk a PO-ba jutni, és Arizonaba megyünk majd wild-card meccsre...
Mint az 1. fordulóban... 😀
Rutin
Remek terv. Ha innen felállva PO-ba jutunk, senki nem állítja meg a csapatot, az Arizona meg otthon fog annyit kapni és annyit szerezni mint annak idején nálunk.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Saints worked out Trent Richardson. Érdekes hogy egyik csapatban sem tud huzamosabb ideig megmaradni.
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Saints running back Khiry Robinson fractured his tibia against the Giants and his season is over, Sean Payton announced. He had successful surgery.
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Brutál lesz az NFC Wild Card harc, Nyugatról 2 csapat, tőlünk 2 (akár 3), plusz a Vikings és ki tudja mi lesz Kelettel...

Izgi lesz, az biztos.
PEEtör
Na, most megteszem a jóslatomat!
6. helyen fogunk a PO-ba jutni, és Arizonaba megyünk majd wild-card meccsre...
Mint az 1. fordulóban... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egyre jobban nő a félelmem, hogy az a rohadt TB-elleni hazai W fog hiányozni a végén a PO-hoz...

------------------------------------------------------------------------------------------

Bár most már látok egy olyan scenariot is magam előtt, hogy:
- Ha a Panthers oda-vissza lenyomja a Failconst (why not?)...
- ...akkor akár mi ki is kaphatunk a Pantherstől otthon,
- ...de ha az utolsó fordulóban nyerünk a Georgia Dome-ban...

... azonos W-L mutató mellett megelőzzük a SuperPunter szárnyasokat... 😀

Ehhez még annyi kell persze, hogy a TEN, @WAS, @TEX, @TB, DET, JAX sorozatból (6 meccs) eggyel többet nyerjünk mint a Failcons a @SF, IND, MIN, @TB, @JAX (5 meccs) sorozatból...

Azért ez nem a lehetetlen kategória... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"It was like a heavyweight fight," Saints tight end Ben Watson said. "We were scoring. They were scoring. They hit us. We hit them."
Igen, igen. ezért is ragadott magával. (pláne, hogy győztünk).
hajdu
A baj csak az, hogy a bunyóban akkor alakul ki adok-kapok, ha egyik fél sem igazán AKAR védekezni... Sajnos a tegnapi meccsen ezzel szemben egyik fél sem volt igazán KÉPES védekezni...

Ettől még persze halál látványos meccs volt... 😀
Rutin
fanyalogj, ha neked az esik jól. 😊 akinek meg problémája van a védekezéssel, tegye meg szerintem, hogy nézze meg a múlt heti és az azelőttit. rögtön lesz miből erőt meríteni. 😊
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"It was like a heavyweight fight," Saints tight end Ben Watson said. "We were scoring. They were scoring. They hit us. We hit them."
Igen, igen. ezért is ragadott magával. (pláne, hogy győztünk).
hajdu
A baj csak az, hogy a bunyóban akkor alakul ki adok-kapok, ha egyik fél sem igazán AKAR védekezni... Sajnos a tegnapi meccsen ezzel szemben egyik fél sem volt igazán KÉPES védekezni...

Ettől még persze halál látványos meccs volt... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az hagyján, hogy ültek a mély labdái, de az évkezdet óta az is eredmény, hogy VOLTAK mély labdái. Ez a jó jel, illetve Watson.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez is olyan meccs volt, amiből sok következtetést levonni nem szabad, de az tetszett hogy Brees nagyon pontosan dobált, a mély labdái is ültek.
Ugye én temetgettem a jobb meccsein is, meg a NYG back7 se volt erős, de közel sem volt annyi off target dobása, mint 1 hete a Colts ellen, ami jó jel.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
No, megnéztem újra a meccset, és továbbra sem vagyok boldog a védelem miatt. De ez legyen az én bajom 😊

Viszont a Kapitány és SP régi önmagukat idézően játszottak/hívtak playeket, még Brees INT-je is a régi önmaga volt. Cookstól végre láttuk, hogy milyen potenciál van benne, Colston végre egy egész meccsen jól játszott, Snead meg Moore 2.0-ás verziója, és végre ennek megfelelően hozta is (a fumble egy rohadt szerencsétlen helyzet volt, Cromatrie nagyon jól találta el, de azt ő sem így szánta szvsz).

Szóval azért örülök 😊

több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
:/
 image.nola.com/home/nola-media/width960/img/tpphotos/photo/2015/11/01/-798b3a445bb26860.JPG

Khiry mellett, sajnos kidőlt Swann, Humber és Kikaha is...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
...ezek közül mindegyik fájó, de Kikaha mögött nem nagyon van senki. Ebedali sajnos futás ellen teljesen el van veszve, hiába gyors..

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"It was like a heavyweight fight," Saints tight end Ben Watson said. "We were scoring. They were scoring. They hit us. We hit them."
Igen, igen. ezért is ragadott magával. (pláne, hogy győztünk).
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
soha rosszabb hetveget - termeszetesen nulla serulessel jobb lett volna 😕 - epikus jatek, orulok hogy leleptunk a londoni meccsrol Q3 utan es hazaertem kickoffra 😊
a szezon eleje pont arra volt jo, hogy ne kelljen szamolgatni meg izgulni, minden W-nek lehet orulni, az meg, hogy ez ilyen pompasan sikerult, nem talalok szavakat meg mindig - de a Kilencesnek ez jart, barmi legyen is.
ha ez igy megy tovabb akkor "csak" a divizioellenfelek fognak elverni es pozitiv merleggel zarunk, hogy ez jo-e vagy sem, majd az ido megmondja.
mindenesetre ha Forbath mast nem csinal akkor is megjegyezzuk a nevet, ha mar ilyen nevvel kell elnie szegenykenek.

(kicsit kitekintve a mi meccsunkrol - a zebrak elkepeszto dolgokat fujtak a heten leginkabb pass interference es holding teren, de roughing the passer is egy olyan gumiszabaly hogy meg)

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha nem félnék egy harmatos 8-8-tól, akkor én is tudnék felhőtlenül örülni 😊
Gyurma Pappa
A Hawks topicban összeszedtem, hogy kik esélyesek most a két WC helyre és kikkel játszanak még. Elég jó helyzetben vagytok.