New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
UDFA újoncokat azért nem szokás a szavazólapra tenni, legyenek bármilyen jók is.

több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 fuzovelkifele.com/2015/10/27/delvin-breaux-a-halal-torkabol-az-nfl-legjobbjai-koze/
ackrisz17
Sajnálom szegényt azért a "vak" megmozdulásért, mert elég durván gúny tárgyává tette. Ennek ellenére örülök, hogy a csapatnál van, küzdeni tudásból jeles.
GEAUX BREAUX
Pt79
Nagyon szimpatikus figura.😊
ackrisz17
azért az mi már, hogy az nfl.com-on a pro bowl szavazáson rá nem lehet szavazni, de K.Lewisra igen?
kapitnono
Az engem is nagyon meglepett..


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Ellerbe és Hawthorne nem edzett ma/és egész héten sem,/ így valszeg nem játszanak vasárnap.


több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
New Orleans Saints signing LB Jo-Lonn Dunbar, according to source.
Béczkó
legalább van alkalmam ezt a szép emléket belinkelni
https://www.youtube.com/watch?v=39GH-nzrY_I&feature=youtu.be&t=2m16s

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
New Orleans Saints signing LB Jo-Lonn Dunbar, according to source.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 fuzovelkifele.com/2015/10/27/delvin-breaux-a-halal-torkabol-az-nfl-legjobbjai-koze/
ackrisz17
Nyilván elég lelkes voltam, amikor leigazoltuk őt és itt örvendeztem hogy egy ilyen játékos minket választott annyi más csapat helyett, de azt még a legmerészebb álmaimban se gondoltam, hogy ilyen cikkek megírására ad okot rövid időn belül még kis hazánkban is.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
 fuzovelkifele.com/2015/10/27/delvin-breaux-a-halal-torkabol-az-nfl-legjobbjai-koze/
ackrisz17
Sajnálom szegényt azért a "vak" megmozdulásért, mert elég durván gúny tárgyává tette. Ennek ellenére örülök, hogy a csapatnál van, küzdeni tudásból jeles.
GEAUX BREAUX
Pt79
Nagyon szimpatikus figura.😊
ackrisz17
azért az mi már, hogy az nfl.com-on a pro bowl szavazáson rá nem lehet szavazni, de K.Lewisra igen?


több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 fuzovelkifele.com/2015/10/27/delvin-breaux-a-halal-torkabol-az-nfl-legjobbjai-koze/
ackrisz17
Sajnálom szegényt azért a "vak" megmozdulásért, mert elég durván gúny tárgyává tette. Ennek ellenére örülök, hogy a csapatnál van, küzdeni tudásból jeles.
GEAUX BREAUX
Pt79
Nagyon szimpatikus figura.😊


több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kis "színes":
Jimmy nosztalgiázik az Instagramon... 😀
Rutin
ez nem az ő instagramja egyébként, csak egy rajongók által szerkesztett oldal
 instagram.com/thejimmygraham/ ez az övé, bár nem túl aktív felhasználó
markny
Affenébe, tényleg... 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Kis "színes":
Jimmy nosztalgiázik az Instagramon... 😀
Rutin
ez nem az ő instagramja egyébként, csak egy rajongók által szerkesztett oldal
 instagram.com/thejimmygraham/ ez az övé, bár nem túl aktív felhasználó

több mint 8 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 fuzovelkifele.com/2015/10/27/delvin-breaux-a-halal-torkabol-az-nfl-legjobbjai-koze/
ackrisz17
Sajnálom szegényt azért a "vak" megmozdulásért, mert elég durván gúny tárgyává tette. Ennek ellenére örülök, hogy a csapatnál van, küzdeni tudásból jeles.
GEAUX BREAUX
több mint 8 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 fuzovelkifele.com/2015/10/27/delvin-breaux-a-halal-torkabol-az-nfl-legjobbjai-koze/


több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Unger hogy muzsikál, valaki írna pár szót? Hivatalos megnyilvánulások milyen irányúak vele kapcsolatban?
undisputedly
Amennyire nálunk bármi kijön az öltözőből, az alapján mindenki nagyon elégedett vele.

Alább írtam, hogy teljesen le voltam nyűgözve a mostani meccsen is, amikor a 10+-os futásnál Ingram előtt blokkolt, ha ő nem lenne, a falunk belső fele képtelen lenne bármit produkálni, Evans-Kelemete-Lelito hármas kiaszarabb versenyt rendez hétről-hétre (bár néha Lelito egészen kicsit szar csak).

Nekünk nagyon jó volt ez a csere, Anthony egyre jobb, és talán sikerül végre stabilizálni vele a védelem közepét, és őt ugye kizárt hogy elérjük a csere nélkül. Nyilván az igazsághoz hozzátartozik, hogy Ellerbe "gyógyulása" óta fejlődött látványosan a F7, de legalább van kitől tanulni.

Én inkább nem bizakodok semmilyen WC helyben, a csapatban sajnos benne vannak olyan L-k mint pl. a TB elleni. 😊

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Unger hogy muzsikál, valaki írna pár szót? Hivatalos megnyilvánulások milyen irányúak vele kapcsolatban?

Cserébe egy kis Graham infó, ha valakit érdekel:

A számok:
Seattle Seahawks 7 G 7 GS 31 elkapás 375 yard 12.1 avg 45 leghosszabb elkapás 2 TD

A tervek szerint klasszikus blokkoló/elkapó TE-ként akartuk használni, de a blokolást még mindig nem sikerült rendesen elsajátítania. Néha van egy-egy jobb kísérlete, de rendszerint könnyen teszik félre, és rengetegszer feladja a playt, nem megy bele a blokkba. Van is pár elég csúnya gif, ami cirkulál a Hawks fórumokon, a feladott blokkjaival kapcsolatban.

Konzisztens módon még nem sikerült az elkapások terén beépítenünk. Problémáink vannak a route conceptekkel, mert a liga legpocsékabb fala van nálunk, ahol 3 játékos is DT volt egyetemen, így nem igen van pocket, vagy RW nem lép fel. A broken playekből viszont születnek/születhenek nagy elkapásai. Egyelőre nem a go-to guy, pedig nagyon próbálkozik a stáb, hogy tömjék labdával, de nem igen látni a kialakult kémiát, és Russ nem szeret 1vs1-be dobni, inkább csak üres emberre, noha a 9ers ellen pont ennek ellenkezője volt a baj.

Egyelőre tehát elmondható, hogy nekünk nem igen érte meg a csere, ezen a ponton. Ez később még változhat persze.

Btw, megnéztem a schedulet, még akár az utolsó WC helyet is bőven elcsíphetitek. Ez elég nagy rally lenne.
több mint 8 éve
pigi New Orleans Saints Clemson Tigers 12
Azt nem tudja valaki, hogy Kikahának a statjai közé miért nem írták be a forced fumblit a kikoff return után?
kapitnono
Én azt láttam, hogy Mauti már előtte kibillentette a labdát, lehet ezért. De ettől függetlenül ő se kapott fumbit, szóval jó kérdés.

Szerkesztette: pigi
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Végre élmény volt nézni a D játékát, volt pass rush és működött a secondary is.
Azt nem tudja valaki, hogy Kikahának a statjai közé miért nem írták be a forced fumblit a kikoff return után?
Ha elkerüljük ezeket a nagy leolvadásokat a végére még egész jó csapat is lehetünk.
Strief elég gyengén tolta mos szerintem lehet hogy ez lesz az utolsó(előtti) éve a csapatnál, és Peat átveszi majd lassan a helyét. Már csak két G-t kellene keresnünk. Unger istenkirály, ott sztem nem lesz gond.
Breaux játéka külön tetszett, kár volt azért a két elcsúszásért.


több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnálom hogy mi mostnem tudtunk segíteni. Szép hetet.
dande
Én meg azt, hogy elspoilerezted az esti meccset...
peach
Bocs vhogy ez most nem jutott eszembe.... De még ha Saints szurkoló írt volna 😀 😉
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Sajnálom hogy mi mostnem tudtunk segíteni. Szép hetet.
dande
Én meg azt, hogy elspoilerezted az esti meccset...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú de szerencsés pillanatban találkoztunk veletek szerintem ellenünk fejben már az Atlanta ellen készülődhetettek azért is sikerült az a meccs úgy. Sajnálom hogy mi mostnem tudtunk segíteni. Szép hetet.
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ami a korábbi évekkel szemben számomra eléggé aggasztó, az a passzjáték produktivitása.
Brees a Saints-ben tavalyig bezárólag meccsenként 2,2 TD-t passzolt. Idén ez 1,3 eddig.
Konkrétan nincs benne az első 10 legtöbb TD-t passzoló játékosban, ami még úgy is gáz, hogy egy meccsel kevesebbet játszott. Passzolt TD-k számában a liga alsó harmadában vagyunk. Alig tudom elhinni.
atapapa
Ez csak a megtévesztés és altatás... Nyugi 😊



több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ami a korábbi évekkel szemben számomra eléggé aggasztó, az a passzjáték produktivitása.
Brees a Saints-ben tavalyig bezárólag meccsenként 2,2 TD-t passzolt. Idén ez 1,3 eddig.
Konkrétan nincs benne az első 10 legtöbb TD-t passzoló játékosban, ami még úgy is gáz, hogy egy meccsel kevesebbet játszott. Passzolt TD-k számában a liga alsó harmadában vagyunk. Alig tudom elhinni.

több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
6-4-el megyunk bye weekre.
hajdu
és egyből utána 7-4-nek kellene lennie, aztán érkezik a Panthers a Dómba.

sőt, továbbmegyek:igazából csak a 3 csoportmeccs az, ami kérdéses lehet, a többit hozni kéne jelen állás szerint (na meg azokat is 😀 )
de ez csak egy nagyon, nagyon nagyon elrugaszkodott fantáziálás, ahogy Ata is írta, nem hozott még egyik csapatrész sem konstans teljesítményt

Szerkesztette: PEEtör
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
6-4-el megyunk bye weekre.
hajdu
Ha végignézünk a sorsoláson, ez nem is annyira merész jóslat. Legközelebb december elején lesz elitnek mondható ellenfelünk, utána megint TB, JAX és DET, majd Falcons.
De már tavaly is nagyon azt hittük hogy a kezünkben a sorsunk, amikor október végén 4-4-gyel álltunk, sorban 3 hazai meccs előtt... Amelyet mind el is buktunk.

A D-ben már sorban két hete látni valami reménykeltőt, de konzisztens teljesítményt még egy csapatrész se nyújtott, pedig ez szükséges lenne az utolsó kiadó WC-helyért. Az lenne a valami, ha a tavalyi div-borzalom után most Dél 3 csapatot tolna a PO-ba.
Nyilván nem lesz ilyen, fogunk még nagyon könnyűnek ígérkező meccseket bukni, most 8-8 körüli középszart tippelnék.

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
6-4-el megyunk bye weekre.
hajdu
Még a végén felküzdjük magunkat annyira, hogy majd pont az a tetves TB-elleni hazai győzelem fog hiányozni a PO-hoz...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
6-4-el megyunk bye weekre.