New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Unger hogy muzsikál, valaki írna pár szót? Hivatalos megnyilvánulások milyen irányúak vele kapcsolatban?

Cserébe egy kis Graham infó, ha valakit érdekel:

A számok:
Seattle Seahawks 7 G 7 GS 31 elkapás 375 yard 12.1 avg 45 leghosszabb elkapás 2 TD

A tervek szerint klasszikus blokkoló/elkapó TE-ként akartuk használni, de a blokolást még mindig nem sikerült rendesen elsajátítania. Néha van egy-egy jobb kísérlete, de rendszerint könnyen teszik félre, és rengetegszer feladja a playt, nem megy bele a blokkba. Van is pár elég csúnya gif, ami cirkulál a Hawks fórumokon, a feladott blokkjaival kapcsolatban.

Konzisztens módon még nem sikerült az elkapások terén beépítenünk. Problémáink vannak a route conceptekkel, mert a liga legpocsékabb fala van nálunk, ahol 3 játékos is DT volt egyetemen, így nem igen van pocket, vagy RW nem lép fel. A broken playekből viszont születnek/születhenek nagy elkapásai. Egyelőre nem a go-to guy, pedig nagyon próbálkozik a stáb, hogy tömjék labdával, de nem igen látni a kialakult kémiát, és Russ nem szeret 1vs1-be dobni, inkább csak üres emberre, noha a 9ers ellen pont ennek ellenkezője volt a baj.

Egyelőre tehát elmondható, hogy nekünk nem igen érte meg a csere, ezen a ponton. Ez később még változhat persze.

Btw, megnéztem a schedulet, még akár az utolsó WC helyet is bőven elcsíphetitek. Ez elég nagy rally lenne.
több mint 8 éve
pigi New Orleans Saints Clemson Tigers 12
Azt nem tudja valaki, hogy Kikahának a statjai közé miért nem írták be a forced fumblit a kikoff return után?
kapitnono
Én azt láttam, hogy Mauti már előtte kibillentette a labdát, lehet ezért. De ettől függetlenül ő se kapott fumbit, szóval jó kérdés.

Szerkesztette: pigi
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Végre élmény volt nézni a D játékát, volt pass rush és működött a secondary is.
Azt nem tudja valaki, hogy Kikahának a statjai közé miért nem írták be a forced fumblit a kikoff return után?
Ha elkerüljük ezeket a nagy leolvadásokat a végére még egész jó csapat is lehetünk.
Strief elég gyengén tolta mos szerintem lehet hogy ez lesz az utolsó(előtti) éve a csapatnál, és Peat átveszi majd lassan a helyét. Már csak két G-t kellene keresnünk. Unger istenkirály, ott sztem nem lesz gond.
Breaux játéka külön tetszett, kár volt azért a két elcsúszásért.


több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnálom hogy mi mostnem tudtunk segíteni. Szép hetet.
dande
Én meg azt, hogy elspoilerezted az esti meccset...
peach
Bocs vhogy ez most nem jutott eszembe.... De még ha Saints szurkoló írt volna 😀 😉
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Sajnálom hogy mi mostnem tudtunk segíteni. Szép hetet.
dande
Én meg azt, hogy elspoilerezted az esti meccset...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú de szerencsés pillanatban találkoztunk veletek szerintem ellenünk fejben már az Atlanta ellen készülődhetettek azért is sikerült az a meccs úgy. Sajnálom hogy mi mostnem tudtunk segíteni. Szép hetet.
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ami a korábbi évekkel szemben számomra eléggé aggasztó, az a passzjáték produktivitása.
Brees a Saints-ben tavalyig bezárólag meccsenként 2,2 TD-t passzolt. Idén ez 1,3 eddig.
Konkrétan nincs benne az első 10 legtöbb TD-t passzoló játékosban, ami még úgy is gáz, hogy egy meccsel kevesebbet játszott. Passzolt TD-k számában a liga alsó harmadában vagyunk. Alig tudom elhinni.
atapapa
Ez csak a megtévesztés és altatás... Nyugi 😊



több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ami a korábbi évekkel szemben számomra eléggé aggasztó, az a passzjáték produktivitása.
Brees a Saints-ben tavalyig bezárólag meccsenként 2,2 TD-t passzolt. Idén ez 1,3 eddig.
Konkrétan nincs benne az első 10 legtöbb TD-t passzoló játékosban, ami még úgy is gáz, hogy egy meccsel kevesebbet játszott. Passzolt TD-k számában a liga alsó harmadában vagyunk. Alig tudom elhinni.

több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
6-4-el megyunk bye weekre.
hajdu
és egyből utána 7-4-nek kellene lennie, aztán érkezik a Panthers a Dómba.

sőt, továbbmegyek:igazából csak a 3 csoportmeccs az, ami kérdéses lehet, a többit hozni kéne jelen állás szerint (na meg azokat is 😀 )
de ez csak egy nagyon, nagyon nagyon elrugaszkodott fantáziálás, ahogy Ata is írta, nem hozott még egyik csapatrész sem konstans teljesítményt

Szerkesztette: PEEtör
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
6-4-el megyunk bye weekre.
hajdu
Ha végignézünk a sorsoláson, ez nem is annyira merész jóslat. Legközelebb december elején lesz elitnek mondható ellenfelünk, utána megint TB, JAX és DET, majd Falcons.
De már tavaly is nagyon azt hittük hogy a kezünkben a sorsunk, amikor október végén 4-4-gyel álltunk, sorban 3 hazai meccs előtt... Amelyet mind el is buktunk.

A D-ben már sorban két hete látni valami reménykeltőt, de konzisztens teljesítményt még egy csapatrész se nyújtott, pedig ez szükséges lenne az utolsó kiadó WC-helyért. Az lenne a valami, ha a tavalyi div-borzalom után most Dél 3 csapatot tolna a PO-ba.
Nyilván nem lesz ilyen, fogunk még nagyon könnyűnek ígérkező meccseket bukni, most 8-8 körüli középszart tippelnék.

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
6-4-el megyunk bye weekre.
hajdu
Még a végén felküzdjük magunkat annyira, hogy majd pont az a tetves TB-elleni hazai győzelem fog hiányozni a PO-hoz...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
6-4-el megyunk bye weekre.
több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Így, hogy Marty Mcfly pár napja megérkezett a múltból, nekem is olyan érzésem volt (27-0-ig), mintha egy egészen kicsit 2009-ben lettünk volna. Tökös playhívások, a védelem szerezte a labdákat és csináltuk a pontokat. Aztán megakadt. De jó volt ez, így tovább! 😊✌
több mint 8 éve
pigi New Orleans Saints Clemson Tigers 12
Breux-t élmény nézni, rakjuk csak az első számú wr-ekre simán 😀 nagyon egyben volt ez a D az első félidőben, Ellerbee most is sokszor villant, ahogy Vaccaro is, másodikban nem kellett sokmindent csinálni, szóval én elégedett vagyok a játékkal.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Egyszerre volt a pályán (pálya mellett) a 2006-os SP (beleértve a két hülye pirosat is) és az érett SP a 2. félidőben. Nem kockáztattunk, nem hozott hülye döntéseket sem ő, sem Brees. Oké, harmatosak is voltak a srácok, főleg a fal, de nem kezdett el pánikolt a csapat, nem pánikolt az edzői gárda.

Sajnálom Bróóó-t, mert egész meccsen k jól játszott, és két hülye szerencsétlen lépés miatt megint majd őt fogja hibáztatni egy-két nagyokos. Pedig aki látta az egész meccset, láthatta, hogy mennyire jó játékos. Lewis ha visszatér, BB kicsit pihenhet, ami szerintem neki jót fog tenni, ő jól érzi magát a TE-k fogásával.

A szezon továbbra sem kelt túl nagy reményeket bennem, de a jövőre való tekintettel, főleg a védelem oldalán, nagyon bizakodó vagyok. Meg persze Ingram. 😊 (Azért jegyezzük meg, hogy Unger meg egy akkora játékos, hogy már fáj, amikor 12 yardos futásnál Ingram ELŐTT blokkol 😮 )

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a második félidő elég becsinálós volt, ritkaszarul játszott az O.
Nagyon ellentétes félidők voltak, épkézláb következtetéseket nehéz lenne levonni

több mint 8 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Lehet hogy rosszul látok? Működik a védelem? Ütjül Luckot? IGEEN!
több mint 8 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Húzzuk már be ezt a kurva meccset!!
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"I know we're on the verge of breaking through," Rob Ryan said, via The Times-Picayune. "You can feel it. (A breakthrough) is coming. I know it is. Just keep blaming me. Keep blaming me and that will be great."

Nagyon lol. 😀 😀 😀
PEEtör
Anno ezen a nyilatkozat formája miatt röhögtem nagyon, de azért látni egy kis fényt az utóbbi két meccsen, sőt. Összességében tetszik, amit csinálunk.
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...
Rutin
simán nyerünk
hajdu
Amerikában mindenkinek megnő az arca, ezt eddig is tudtam 😀
Rutin
Aligha erről van szó. Neked rossz előérzeted van, nekem meg nincs. Tulajdonképpen. 😊
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...
Rutin
simán nyerünk
hajdu
Amerikában mindenkinek megnő az arca, ezt eddig is tudtam 😀
Rutin
akkor kész szerencse hogy én még nem voltam, mi lenne, Uramisten 😊

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...
Rutin
simán nyerünk
hajdu
Amerikában mindenkinek megnő az arca, ezt eddig is tudtam 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...
Rutin
simán nyerünk
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nincs jó előérzetem a mai meccsel kapcsolatban... 😕

Bár azt gondolom, hogy ez a meccs fontosabb nekünk, mint a Colts-nak... Ők a divízió-meccsekkel is be tudják húzni a PO-ot...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
K.Lewis, D.Ellerbe, T.Armstead, A.Peat nem edzettek ma a hivatalos jelentés szerint.
Ezek közül Ellerbe és Armstead edzettek a média által megtekinthető erőnléti edzésen.
damian swann átment az agyrázkódás utáni procedúrán és valszeg játszhat a colts ellen.
Elküldtük a P Fields-t mivel Morstead ismét edzett, így valószínűleg játszhat a hétvégén.