New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kellett ez az év, a hosszútávú eredményesség miatt mindenképp. Az a helyzet, hogy imádon Breest, Payton még jobban, de most nincs kifogás, hogy miért voltunk szarok, egyszerűen azok voltunk. A D-re lehet fogni, hogy szar volt az idény eleje, és teljesen nyilvánvaló, hogy valamibe (akár a Ryan-Payton beef, akár bármi más) összeomlott a csapat, és igen, az idény második felére az összes mojo eltűnt az O-ból.

Ezzel a feladat adott. Ha Payton olyan ember, mint amilyennek én gondolom, vagy inkább úgy foglalmazok, amilyennek a könyve alapján gondolom, akkor ő most ezt a feladatot látja. És igen, ha nem tudja megoldani ő és Brees jövőre akkor szépen, lassan, de inkább csúnyán és gyorsan el fognak válni az utak annak rendje és módja szerint.
Gyurma Pappa
Payton ugye korábban többször lenyilatkozta, hogy ő nem szeretne nagypapaként is edzősködni, amiből én könnyelműen arra következtetek, hogy új irányítót ő már nagyon nem fog felépíteni.
Aztán van annyira komplex az O-t jellemző jelenlegi problémahalmaz, hogy ebből senki se legyen képes pontosan lemérni Brees felelősségét, de arra csak a legnagyobb rosszindulattal lehet következtetni, hogy a Kilences köré többé nem lehet versenyképes csapatot kreálni.

Az biztos, hogy legalább akkora vérengzés lesz tavaszig a keretben, mint tavaly volt, csak most inkább a támadóoldal fog sebeket kapni.

több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A meccset leszámítva 😊 jó volt. A pizzaért 1200 at fizettem.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
A helyzet az, hogy mérges sem vagyok már, így hogy aludtam rá egyet.

Kellett ez az év, a hosszútávú eredményesség miatt mindenképp. Az a helyzet, hogy imádon Breest, Payton még jobban, de most nincs kifogás, hogy miért voltunk szarok, egyszerűen azok voltunk. A D-re lehet fogni, hogy szar volt az idény eleje, és teljesen nyilvánvaló, hogy valamibe (akár a Ryan-Payton beef, akár bármi más) összeomlott a csapat, és igen, az idény második felére az összes mojo eltűnt az O-ból.

Ezzel a feladat adott. Ha Payton olyan ember, mint amilyennek én gondolom, vagy inkább úgy foglalmazok, amilyennek a könyve alapján gondolom, akkor ő most ezt a feladatot látja. És igen, ha nem tudja megoldani ő és Brees jövőre akkor szépen, lassan, de inkább csúnyán és gyorsan el fognak válni az utak annak rendje és módja szerint.

A tegnapi meccshez annyit, hogy ennél nagyobb tökönrúgást régen kapott a WHO DAT NATION, és 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Payton minden eddiginél durvábban fog fellépni. Hiszem, hogy fejek fognak hullani, nem csak Ryané...

(A tegnapi listáról kihagytam Bunkleyt, aki tuti cut, a teljesítménye és a fizetésse miatt is, és Lofton fizetéséről is el kell beszélgetni vele, mert hiába effektív futás ellen, a mai nfl-ben ez nem ér ennyit.)

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ha mástól is 1300at kért a futár akkor szóljatok, mert akkor valamit okoskodott és ha már mondom, hogy 1100ft körül van akkor ne csináljon belőlem hülyét.

SB meg ha nem jön össze olyan létszám mint most akkor lehet nálam, tv házimozi és pálinka van 😀bundy07
DEAL!!!!!! Megszervezzük.



több mint 9 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
Ha mástól is 1300at kért a futár akkor szóljatok, mert akkor valamit okoskodott és ha már mondom, hogy 1100ft körül van akkor ne csináljon belőlem hülyét.

SB meg ha nem jön össze olyan létszám mint most akkor lehet nálam, tv házimozi és pálinka van 😀

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, nézzünk előre... Jövőre az ellenfeleink:
Otthon: ATL, CAR, TB, DAL, NYG, JAX, TEN és szerintem DET
Idegenben: ATL, CAR, TB, WAS, PHI, HOU, IND és szerintem ARI

Ez azért talán emészthetőbb, mint az idei. Egy korrekt fejlődéssel egy 11-5-öt össze lehet belőle hozni.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A közös meccsnézés epic volt, ezt többször is akár. Sajnálom, hogy nem voltak Falcons fanok, a Home Depot NFL Goodell bírók által visszavont TD után szívsen megdobáltam volna valakit mogyoróval 😊Gyurma Pappa
Székkel
Asztallal
Zenegéppel

Köszi mindenkinek, különösen azoknak, akik először jöttek el.
Hajduéknak nagy tisztelet, egy országot utaztak át oda-vissza ezért a pofonért.

Isten látja lelkem, nem a szívem csücske a Pats. de a Szenteken kívül ketten is "Bostonból" jöttek, Soponya fiának meg is ígértem, hogy az idei PO-ban nekik szurkolok.

Összességében pedig: az ilyen szezonoktól lesz édesebb az újabb Lombardi.

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
1300 volt, nekünk azt mondták. A hangulat a csapat miatt nem volt túl jó, de jó volt együtt ennyi "őrültet" látni.
A SB-t nézzük meg együtt, ott már nem kell izgulni, szóval jó buli lehetne.

A zebra már Győzikén sem állt jól, ma meg...... Mindegy. Ha megadják, nyerünk. De akkor is reménytelenek voltunk, rossz volt nézni.

A kezdésre jósolt return TD-m egy yard miatt nem jött össze, szóval miattam ment el a meccs 😀 😀 😀 😀



több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ha Brees akar még egyet alakítani életében a PO-ban, akkor valóban meg kell elégednie kevesebb pénzzel jövőre, hogy legalább elé lehessen egy falat építeni belőle.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
Pizza ügyben valaki nem fizette túl magát? Mert szóltak, hogy szerintük vagy nagyon sok lett a jatt, vagy egy pizza duplán lett kifizetve.

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Ez a meccs volt maga a szezon. Szar O, szar D. Nyilván túlzok, inkább azt mondom, hogy közepes minden. A közepes meg 7-9, max 8-8. 5 meccset otthon szinorban a Katrina alatt sem buktunk ha jól néztem, max ata kijavít.

Nézzük mi dolgunk van az offseasonben:
- Evans, Grubbs szerződés módosítás/paycut/akármi. Evanst nem éri meg elküldeni, de Grubbsot igen, szóval szeritnem őt nyugodtan lehetne küldeni. Ha marad Goodwin (kétlem), akkor Lelito tudná ezt a szintet. bőven.
- Harris helyett/mellé kell egy csere T, ő 0.
- Brees új szerződés, szerintem ez alap kell hogy legyen.
- Hozni kell LB-t, pass rushert és CB vagy drafton (jó cetlink lesz bármelyikre, 1-2-3 körben is, sőt ha mondjuk kimegy az összes jó rusher, akkor letrade is mehet CB-ért) vagy FA-n.
- Ata mondta jól: az egész D-t nem lehet kirúgni, így minden bizonnyal Ryan repül. Payton marad, ez ne legyen kérdés (nem fog nyomni egy Parcellst. és lelépni szerződés vége előtt a süllyedő hajóról), de Carmichaelt szerintem nem marasztaljuk, semmit nem tesz hozzá (látszólag) a csapathoz. Simán benne van, hogy Vitt is megy/bukik egyet felfelé valami FO pozícióba, konkrétan őt sem látom a csapatban. Én a D összes pozíciós edőzjét cserélném, ahogy korábban meg lett írva: nincs tehetséggondozás, nincs coaching (lásd Kenny Vaccaro).
- El kell kezdeni gondolkodni a post Brees eraban. Griffin a jövő? Valaki új? Run heavy csapat leszünk, és kap Ingram most egy vastag szerződést?

A közös meccsnézés epic volt, ezt többször is akár. Sajnálom, hogy nem voltak Falcons fanok, a Home Depot NFL Goodell bírók által visszavont TD után szívsen megdobáltam volna valakit mogyoróval 😊q

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
remélem azért jó volt a meccsnézés!shawnka
jó volt. kellemes kis csapat gyűlt össze.adam77
Mennyien voltatok? Mármint Saints-fanok?Rutin
csak saints fanok voltunk 😉 9 pizzát rendeltünk, talán 11 volt a létszám..adam77
Egészségetekre! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 633
remélem azért jó volt a meccsnézés!shawnka
jó volt. kellemes kis csapat gyűlt össze.adam77
Mennyien voltatok? Mármint Saints-fanok?Rutin
csak saints fanok voltunk 😉 9 pizzát rendeltünk, talán 11 volt a létszám..
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
remélem azért jó volt a meccsnézés!shawnka
jó volt. kellemes kis csapat gyűlt össze.adam77
Mennyien voltatok? Mármint Saints-fanok?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 633
remélem azért jó volt a meccsnézés!shawnka
jó volt. kellemes kis csapat gyűlt össze.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
TIL

Bocs a félretájékoztatásért.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hát ez a meccs egy szen(t)vedés volt, de semmi baj.
CAR v ATL döntetlen, mi nyerünk és PO.
Vagy jövőre!kijo
Nem, ATL-CAR döntetlen mellett a CAR megy a PO-ba...Rutin
Nem, ha ti nyertek, akkor ti, ahogy a kolléga írta (nektek lenne a legtöbb W-tek 😊 ), ha a Bucs, akkor meg a Falcons a jobb divmérleg miatt. nekünk mindenképp nyerni kellJakehomer
Nem, két x az 1 győzelem, csoportmérleg meg 3-2-1 a 3-3-mal szemben.gabokocka
... Igen, szóval történelmet írna a Panthers, ha 6-8-2-vel menne a PO-ba.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Hát ez a meccs egy szen(t)vedés volt, de semmi baj.
CAR v ATL döntetlen, mi nyerünk és PO.
Vagy jövőre!kijo
Nem, ATL-CAR döntetlen mellett a CAR megy a PO-ba...Rutin
Nem, ha ti nyertek, akkor ti, ahogy a kolléga írta (nektek lenne a legtöbb W-tek 😊 ), ha a Bucs, akkor meg a Falcons a jobb divmérleg miatt. nekünk mindenképp nyerni kellJakehomer
Nem, két x az 1 győzelem, csoportmérleg meg 3-2-1 a 3-3-mal szemben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hát ez a meccs egy szen(t)vedés volt, de semmi baj.
CAR v ATL döntetlen, mi nyerünk és PO.
Vagy jövőre!kijo
Nem, ATL-CAR döntetlen mellett a CAR megy a PO-ba...Rutin
Nem, ha ti nyertek, akkor ti, ahogy a kolléga írta (nektek lenne a legtöbb W-tek 😊 ), ha a Bucs, akkor meg a Falcons a jobb divmérleg miatt. nekünk mindenképp nyerni kellJakehomer
Az nfl.com playoff predictor szerint nem... Amúgy, tökmindegy.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Malvo New Orleans Saints 98
fasz kivan.a mai meccs hűen tükrözte az egész szezont.
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
az egesz szezonbol azt sajnalom hogy nem jutottam el a sark2-bediceman
Gondolom, azért ott sem ért az egekig a hangulat a meccs közben... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hát ez a meccs egy szen(t)vedés volt, de semmi baj.
CAR v ATL döntetlen, mi nyerünk és PO.
Vagy jövőre!kijo
Nem, ATL-CAR döntetlen mellett a CAR megy a PO-ba...Rutin
Nem, ha ti nyertek, akkor ti, ahogy a kolléga írta (nektek lenne a legtöbb W-tek 😊 ), ha a Bucs, akkor meg a Falcons a jobb divmérleg miatt. nekünk mindenképp nyerni kell

Perception is reality.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
az egesz szezonbol azt sajnalom hogy nem jutottam el a sark2-be

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hát ez a meccs egy szen(t)vedés volt, de semmi baj.
CAR v ATL döntetlen, mi nyerünk és PO.
Vagy jövőre!kijo
Nem, ATL-CAR döntetlen mellett a CAR megy a PO-ba...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Home field advantage