New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben Collins vet.minért egy évre a Lionsé...

Chris Carr pedig bejelentette visszavonulását, tavaly szerzett itt egy picket 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha már folyamatosan a sapkáról és Loomis mágiájáról van szó, nem szabad megfeledkezni egy fontos, de a hírekben keveset szereplő személyről. Khai Harley az illető, aki 2008 óta áll a csapat alkalmazásában.

Akik annak idején is olvasták a régi fórumot, azok talán emlékeznek arra, amikor hozzánk jött dolgozni, írtam ide, hogy Loomis úgy mutatta be a médiának, mint aki a "legokosabb ember az épületben". Mielőtt az NFL-ben kezdett volna dolgozni, a Bloomberg alkalmazta pénzügyi elemzőként, közben 2001-ben sportmenedzsmenten "msc"-zett, itt az NFL csapatok bérszerkezetét és az elért sikerek összefüggését dolgozta fel az 1995 és 1999 közötti időszakot figyelembe véve.
Ezt követően kezdett dolgozni az NFL-ben, először a Colts-nak majd a Philinek volt munkatársa egy rövid ideig, aztán a Ligától kapott állást és monitorozta a játékosok szerződéseit, a fizetési sapkát, a vállalt kötelezettségek betartását, stb.

Az itt szerzett tapasztalatok birtokában érkezett hozzánk, ő lett a felelőse a fizetési sapka koordinálásának, de a napi ügyvitelben is szerepet kapott (Loomis eltiltása idején meg főleg így volt). A hírek szerint nem csak a mi sapkánkat menedzseli, de rendszeresen elemzi a másik 31 csapat sapkáját, és előrejelzéseket készít azokról Loomisnak.

Amikor a Senior Bowlon Loomist Jimmyről és a pénzügyi helyzetünkről kérdezték, akkor LM azt mondta, hogy a Graham-ügy kimenetelétől (szerződés vagy tag) függetlenül is dolgozunk a sapkán, külön kiemelte Hartleyt, mint aki remek munkát végez.

Egyszóval Szentek, a következő sört Khai Harley egészségére igyátok 😉

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Morganért és se vagyok oda, de jelenleg nem állunk úgy, hogy finnyásak legyünk elkapók terén.
Úgy is nézhetjük, hogy 2012-ben csinált ugyanolyan szezont, mint Meachem tavaly.

Remélem olyan a szerződés, hogy könnyen megszabadulhatunk tőle, ha majd jobbra fordul a WR-állomány minősége.

Sapkaügyben ezt az oldalt szokás mérvadónak tekinteni.
 www.nflplayers.com/reports/RunPublicReport.aspx?report=top51
Mivel csak a top51 fizetés számít, ezért ha valakit olcsón igazolunk, akkor nem csökken olyan nagyot a szabad hely, csak a top51-ből éppen kiszorított játékos fizetésének különbségével.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
PFT szerint 800-zal alatta vagyunk. De szerintem mindegy is, tudjuk hogy Jimmy és Drew sem ezzel a szerződéssel fogja kezdeni a szezont, de szerintem Grubbs, Bunkley és Evans sem. Stay tuned.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja egyébként ezzel már a sapka fölé mentünk, bár Thomast még a régi szerződésével számolják.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem tudom mennyire jó ez, de legalább fiatal. 2012-ben az utolsó meccseken már egész jónak tűnt, ezzel gondolom Meachem nem jön vissza. Van négy elkapónk, ebből két speedster, de Stills azért rövidebb útvonalakon is hatékony lehet. Toon kérdőjel, valószínűleg idén is tartalék lesz...
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Joe Morgan is marad 1 évre!

lol
Örülünk Vincent. Szvsz nagy évre lett volna hivatott, ha nincs a sérülés, de majd most berobban. 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adam Caplan ‏@caplannfl 4 p

New #Saints FB Erik Lorig's 4-year deal is worth $4.8 M with $1 M guaranteed.
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Joe Morgan is marad 1 évre!


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jaja, ezeket nagyjából mind leírja a wikis lapja.
Számomra kicsit lutri a váltás, mert amikor JC-nek ment a játék, akkor nagyon tudott harapni a futójáték, még ha most nem is volt nagy idénye.
Csak remélni tudom, hogy Paytonék látnak benne valami kiaknázhatót, és igazuk is lesz.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ahogy a Lorigról szóló wikit olvasom, ez a gyerek TE-t játszott az egyetemen, sőt egy időben DE-t is, 4,7-es 40 yardot ment 280 fontosan, és most ennél 30 fonttal kisebb.
Szvsz a sokoldalúsága miatt hoztuk őt, talán jobb elkapó és nagyobb tapasztalatot szerzett abban, hogy a LOS-ról indulva blokkoljon. atapapa
Tight endnek toborozták (2006) - freshmanként nem lépett pályára -, azonban azon a poszton később sem tudott maradandót alkotni (2007 csak backup és special teams szerepig vitte) ezért átkerült a védők oldalára endnek, ahol a következő két évben kezdő játékos lett (2008-2009). Draft előtt sérült volt, de az nfldraftscout adatbázisában csak DE-ként szerepel, nincs nála másodlagos poszt írva.

A Bucs képezte át fullbacknek, méretéből adódóan (6'3 4/8) inkább H-backnek tűnhet, de Tampában klasszikus fullback volt inkább. Az mindenképpen érdekes, hogy egyetlen futása sem volt négy év alatt.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Lorig kb ugyanaz, mint Collins, csak gondolom nem talákozott a fizetési igény és lehetőség Jed esetében. Bírtam, sok szerencsét neki.Gyurma Pappa
Nem vagyok biztos abban, hogy JC nagyon sokkal több pénzt fog kapni, ha többet kap majd egyáltalán.

Ahogy a Lorigról szóló wikit olvasom, ez a gyerek TE-t játszott az egyetemen, sőt egy időben DE-t is, 4,7-es 40 yardot ment 280 fontosan, és most ennél 30 fonttal kisebb.
Szvsz a sokoldalúsága miatt hoztuk őt, talán jobb elkapó és nagyobb tapasztalatot szerzett abban, hogy a LOS-ról indulva blokkoljon.
Mindenesetre én elégedett voltam JC-vel, remélem értelmet nyer ez a váltás.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem bánom, de Rice nagy blődség lenne.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Lorig kb ugyanaz, mint Collins, csak gondolom nem talákozott a fizetési igény és lehetőség Jed esetében. Bírtam, sok szerencsét neki.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Collins meg alighanem nálunk talál új csapatot. Lombardi gondolom ismeri eléggé.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Erik Lorig: 4 éves szerződéssel a miénk.
Bevallom nem tudom ki ez a viking (4 profi éve alatt nem volt futáskísérlete, viszont elkapott párat), jobb-e, mint JC, de utóbbi hiányozni fog, jó forma volt.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Strief aláírt 5 évresLyNz
Zach Strief re-signed with the New Orleans Saints today. He got a five-year deal worth $20.5 million with $8.4 million in guaranteed money, per a league source.

Szép summa, de mi biztos nem adtunk volna ennyit. Lehet ezért nem is tárgyalt velünk.danyly
Erről a szerződésről lerí, hogy nem lesz kitöltve.
5 évre kötötték, hogy a garantál lové szét legyen terítve, vélhetően az első 1-2 évben ehhez "minimál" alapbér társul, amikor meg majd jönne a lényeg, addigra Strief már munkanélküli lesz.

több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


nem tudom, hogy megérte-e a csere... 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Négymillió körüli pénz évente, idénre gondolom ennél kevesebb, kicsit talán soknak tűnik, de valószínűleg úgy oldotta meg Loomis, hogy jó legyen. Öt év, nem hiszem, hogy azt tényleg ki is tölti itt, de ha a tavalyi szintet tudná hozni még két évig mondjuk, már meg lennék elégedve. RT-need pipa, marad a WR-CB, kell még futás ellen, illetve coverage-ben is hasznos OLB, illetve a centerkérdés érdekes, szerintem oda mehet Lelito.

Amúgy nem tudom hogy vagytok vele, én nem húznék korán CB-t már, White-ra sem passzoltak minket agyon tavaly Greer kiesése után (mondjuk nem is passzban erős csapatokkal játszottunk) és egy Byrddel a háttérben szerintem PatRobban is lehet bízni. 3. körben Jean-Baptiste, Desir, vagy más, pressben jó corner-prospect tetszene, aztán legyen verseny a helyért.

Ja, amúgy elvileg Sidney Rice érdekel minket.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Strief aláírt 5 évresLyNz
Zach Strief re-signed with the New Orleans Saints today. He got a five-year deal worth $20.5 million with $8.4 million in guaranteed money, per a league source.

Szép summa, de mi biztos nem adtunk volna ennyit. Lehet ezért nem is tárgyalt velünk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Teljesen rendben van. Harrist sajnálom kicsit, de eljön az ő ideje is.

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Strief aláírt 5 évre

......
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Erik Lorig, a Tampa ex-FB-je jön vizitre. De c'mon, Collins kell...

Moore meg elvileg a Patsnél és a Steelersnél is jár.Tocy
Lorig nem rossz egyébként. Collins nyilván jó fit, de elképzelhető, hogy ezzel ő is tisztában van, és annyit is kér. Bármennyire is hasznos, nem fogunk túlfizetni egy FB-t, ebben biztos lehetsz. Annak idején Karney-t úgy dobtuk ki az esküvője előtti vacsora ideje alatt, hogy még gondolkodni sem gondolkodtunk rajta, mivel Evans jött olcsóbbért játszani. A sérüléséig ugyanolyan hasznos volt, azóta is a legjobb PR-osunk az NFL Networknél 😀Gyurma Pappa
Senkit nem fogunk túlfizetni, ugyanúgy nem költünk FB-re mint centerre például. De nekem nagy kedvencem Collins 😀 Amikor ő fent van, működik a futójáték. Persze egy másik FB is jó lehet, de nekem ő kell 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Erik Lorig, a Tampa ex-FB-je jön vizitre. De c'mon, Collins kell...

Moore meg elvileg a Patsnél és a Steelersnél is jár.Tocy
Lorig nem rossz egyébként. Collins nyilván jó fit, de elképzelhető, hogy ezzel ő is tisztában van, és annyit is kér. Bármennyire is hasznos, nem fogunk túlfizetni egy FB-t, ebben biztos lehetsz. Annak idején Karney-t úgy dobtuk ki az esküvője előtti vacsora ideje alatt, hogy még gondolkodni sem gondolkodtunk rajta, mivel Evans jött olcsóbbért játszani. A sérüléséig ugyanolyan hasznos volt, azóta is a legjobb PR-osunk az NFL Networknél 😀

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Erik Lorig, a Tampa ex-FB-je jön vizitre. De c'mon, Collins kell...

Moore meg elvileg a Patsnél és a Steelersnél is jár.