New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ehh

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend. Nyitás a Georgiadomeban, jelen állás szerint 5 prime time meccs (a 8. -9. fordulóban back to back főműsoridőben léptek pályára).

1 szept. 07 NO @ ATL Georgia Dome 1:00 PM FOX

2 szept. 14 NO @ CLE FirstEnergy Stadium 1:00 PM FOX

3 szept. 21 MIN @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM FOX

4 szept. 28 NO @ DAL AT&T Stadium 8:30 PM NBC

5 okt. 05 TB @ NO Mercedes-Benz Superdome Tickets FOX

6 Bye

7 okt. 19 NO @ DET Ford Field 1:00 PM FOX

8 okt. 26 GB @ NO Mercedes-Benz Superdome 8:30 PM NBC

9 okt. 30 NO @ CAR Bank of America Stadium 8:25 PM NFLN


10 nov. 09 SF @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM FOX

11 nov. 16 CIN @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM CBS

12 nov. 24 BAL @ NO Mercedes-Benz Superdome 8:30 PM ESPN

13 nov. 30 NO @ PIT Heinz Field 1:00 PM Tickets FOX

14 dec. 07 CAR @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM FOX

15 dec. 15 NO @ CHI Soldier Field 8:30 PM ESPN

16 dec. 21 ATL @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM FOX

17 dec. 28 NO @ TB Raymond James Stadium 1:00 PM FOX
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elképzelhető, hogy az én ingerküszöbön alacsony a témában, de amikor az eredménykövetőben random 30 hozzászólásos emberek két hozzászólást is elpazarolnak arra, hogy valamilyen formában felemlegessék a bountyt, vagy amikor vannak akik kimondottan nem tudnak leszakadni róla, kimondottan unalmasnak találom.
Gyurma Pappa
Egy Saints, egy Pats és egy Hawks fan ül a bárpultnál... 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jordanre ment az ötödik éves opció, így 2015-ben is a mi játékosunk lesz, 7 millióért.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Volt valaki innét Saintses pólóban mozizni a Westendben az elmúlt napokban? Nem turkálós darabnak nézett ki, tudatosnak tűnt a viselés, majdnem ajánlottam is a kukorica mellé a bounty csokit, de sajnos nem árulunk olyat.shawnka
az hittem már csak Amadeusnál poén, de mindig csalódomGyurma Pappa
here we go

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Meachem egy évre aláírt... Gondolom harcol majd egy helyért a rosteren.
És Rusty Smith volt tryouton... Nagyon remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy Griffin nem fejlődik eléggé... :/csabi19
Meachemnek örülök, Griffinről meg ne vonjunk le semmit, nem hiszem hogy idén érdemben számolunk vele. Nem véletlenül kaptuk fel PS-ből tavaly szvsz.

több mint 10 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Meachem egy évre aláírt... Gondolom harcol majd egy helyért a rosteren.
És Rusty Smith volt tryouton... Nagyon remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy Griffin nem fejlődik eléggé... :/

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem kell komolyan venni, csak valakinek sok ideje volt.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Remélem a logóhoz nem nyúlnak hozzá, ez az egyszínű "keret" nélkül nagyon triviális, a másik meg hogy all black legyen már a 3ik, ne ez a valami. Régen is volt ez: ami nem a legszebb volt. 😀
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/a_proposed_new_uniform_for_the_new_orleans_saints_is_pretty_sweet/16288951

Ne.Tocy
Vazzzz!
Nem kéne.....!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/a_proposed_new_uniform_for_the_new_orleans_saints_is_pretty_sweet/16288951

Ne.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Goodwin eljött látogatóba. Megint csak nem tudom eldönteni, hogy ennek most örülök vagy sem.
Gyurma Pappa
Emlékszem, az az ember óriási kedvenced volt 😉atapapa
Jól emlékszel 😀😀

Nagyon overrated ember, nagyon overrated fizetési igényekkel. Most Lelitonak lehet hogy jól jönne az egy év plusz, de ettől még nem szeretem Goodwint.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Goodwin eljött látogatóba. Megint csak nem tudom eldönteni, hogy ennek most örülök vagy sem.
Gyurma Pappa
Emlékszem, az az ember óriási kedvenced volt 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Goodwinnak én örülnék, idén szerintem még jó lehetne kezdőként, kinevelnénk közben Lelitót, jövőre átvehetné a helyét.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Goodwin eljött látogatóba. Megint csak nem tudom eldönteni, hogy ennek most örülök vagy sem.

Miért, ha valóban egy hc saints fun volt ott, a bountys csokis poén ilyen szituációban abszolút ült volna 😊 most őszintén, pont a mozi büféjében számìtanál rá, hogy a büfés ezzel fog bekóstolni? 😀peach
úgy.shawnka
Elképzelhető, hogy az én ingerküszöbön alacsony a témában, de amikor az eredménykövetőben random 30 hozzászólásos emberek két hozzászólást is elpazarolnak arra, hogy valamilyen formában felemlegessék a bountyt, vagy amikor vannak akik kimondottan nem tudnak leszakadni róla, kimondottan unalmasnak találom.
És pl. én nem fogadtam volna túl jól ezt a poént, de nincs Saintses pólóm, mezben meg ritkán járok moziba, úgyhogy engem nehéz lesz felismerni 😊 (mondjuk az megint csak sokadrangú, hogy Bp-n semmit sem járok moziba 😊 )

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben cornerbackek sora vizitál nálunk, Gilbert mellett Roby, Desir, Colvin és Goodson is jár/járt itt. Érdekes, hogy Pryor is ide látogatott, első körben eléggé meglepődnék, ha akármilyen BPA is lenne, őt húznánk.Tocy
Vagy marhanagy a ködösítés, vagy még most se vagyunk teljesen elégedetlenek a secondaryvel. Egyiken se lepődnék meg.atapapa
Ha fix 3 DB-vel állunk fel folyamat, még akkor sem hiszem, hogy első kört adnánk Pryorért...aztán ki tudja más jobban, mint Paytonék?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Közben cornerbackek sora vizitál nálunk, Gilbert mellett Roby, Desir, Colvin és Goodson is jár/járt itt. Érdekes, hogy Pryor is ide látogatott, első körben eléggé meglepődnék, ha akármilyen BPA is lenne, őt húznánk.Tocy
Vagy marhanagy a ködösítés, vagy még most se vagyunk teljesen elégedetlenek a secondaryvel. Egyiken se lepődnék meg.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Miért, ha valóban egy hc saints fun volt ott, a bountys csokis poén ilyen szituációban abszolút ült volna 😊 most őszintén, pont a mozi büféjében számìtanál rá, hogy a büfés ezzel fog bekóstolni? 😀peach
úgy.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Miért, ha valóban egy hc saints fun volt ott, a bountys csokis poén ilyen szituációban abszolút ült volna 😊 most őszintén, pont a mozi büféjében számìtanál rá, hogy a büfés ezzel fog bekóstolni? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Volt valaki innét Saintses pólóban mozizni a Westendben az elmúlt napokban? Nem turkálós darabnak nézett ki, tudatosnak tűnt a viselés, majdnem ajánlottam is a kukorica mellé a bounty csokit, de sajnos nem árulunk olyat.shawnka
az hittem már csak Amadeusnál poén, de mindig csalódom

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Volt valaki innét Saintses pólóban mozizni a Westendben az elmúlt napokban? Nem turkálós darabnak nézett ki, tudatosnak tűnt a viselés, majdnem ajánlottam is a kukorica mellé a bounty csokit, de sajnos nem árulunk olyat.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben cornerbackek sora vizitál nálunk, Gilbert mellett Roby, Desir, Colvin és Goodson is jár/járt itt. Érdekes, hogy Pryor is ide látogatott, első körben eléggé meglepődnék, ha akármilyen BPA is lenne, őt húznánk.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Rice megkapta a zöld jelzést az orvosoktól, a hírek szerint mégis érdeklődünk...
 bleacherreport.com/articles/2025929-br-nfl-1000-top-35-3-4-outside-linebackers/page/18 Ez meg elég vicces. Haralson 19., Galette jóval mögötte...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
kisgyermekkori kondicionálás 😀Gyurma Pappa
mondja az, akinek a gyereke előbb gügyögte ki azt hogy "Who dat", mint hogy "apa" 😉

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

krixtofer
Az öröm csak úgy sugárzik az arcodról hogy a hardcore Saints fan szüleid próbálják ráderőltetni a sapkát 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.