New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Steve Smith-hez hasonlította magát az első interjúján 😀😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Fasza lesz ez. Nagyon akarhattuk, ha nem bírtuk ki hogy 7 hellyel később más elkapót rántsunk be.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 grantland.com/features/brandin-cooks-nfl-draft-oregon-state-wide-receiver/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
én föl biztos nem cserélnék...
zemanla
Én azért tenném, mert az egyetlen (szerintem) komoly needünkre van 3 olyan elkapó, akik legalább egy fokkal jobbak (jobbnak ígérkeznek), mint a következő 3-4 emberből álló csoport.
Ahogy délután írtam, ha ez a 3 WR kimegy, akkor vétek lenne felmenni bármelyik másikért. De ez csak az én laikus véleményem meccsvideókra alapozva, nem vagyok scout.

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?clbass
Mondanám hogy 4-félöt között, de pont most pletykálnak arról, hogy a MIA lecserélne, és az egyik jelöltjük erre mi vagyunkatapapa
...és az jó lehet nekünk? (nem a tippjáték miatt kérdezem 😊zemanla
Miért nem?😉

Ez a draft, nincs jó recept, jó játékost 27-nél is választhatunk, csak talán nem arra a posztra, amit Paytonék preferálnak.
Mivel óriási needünk nincs, vagy legfeljebb WR-ben, ezért megtehetjük, hogy koncentráljuk a 7 rendelkezésre álló picket kevesebbre és így (elvileg) értékesebbre.atapapa
Hát, ez az! "Elvileg" értékesebb....
Én jobban örülnék, ha több játékos jönne, mit egy elvileg értékesebb. De mint tudjuk, én nem értek hozzá! 😀zemanla
Én se, csak sokat kombinálok.

Szeretném ha felcserélnénk egy top WR-ért, de ezen a poszton történelmileg nagy a bust-arány sajna. Az idei mély WR-kínálat mellett azt se bánnám, ha hátracserélnénk: két második körben beszerzett elkapó közül egy csak beválna.atapapa
Igen, én kevesebbet is kombinálok... de a több választási lehetőségből, talán nagyobb a bust elkerülésének lehetősége. Tekintve, hogy "óriási needünk" nincs.
BPA?!
én föl biztos nem cserélnék...
de még nem nem hívtak, hogy adjak tanácsot! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?clbass
Mondanám hogy 4-félöt között, de pont most pletykálnak arról, hogy a MIA lecserélne, és az egyik jelöltjük erre mi vagyunkatapapa
...és az jó lehet nekünk? (nem a tippjáték miatt kérdezem 😊zemanla
Miért nem?😉

Ez a draft, nincs jó recept, jó játékost 27-nél is választhatunk, csak talán nem arra a posztra, amit Paytonék preferálnak.
Mivel óriási needünk nincs, vagy legfeljebb WR-ben, ezért megtehetjük, hogy koncentráljuk a 7 rendelkezésre álló picket kevesebbre és így (elvileg) értékesebbre.atapapa
Hát, ez az! "Elvileg" értékesebb....
Én jobban örülnék, ha több játékos jönne, mit egy elvileg értékesebb. De mint tudjuk, én nem értek hozzá! 😀zemanla
Én se, csak sokat kombinálok.

Szeretném ha felcserélnénk egy top WR-ért, de ezen a poszton történelmileg nagy a bust-arány sajna. Az idei mély WR-kínálat mellett azt se bánnám, ha hátracserélnénk: két második körben beszerzett elkapó közül egy csak beválna.

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?clbass
Mondanám hogy 4-félöt között, de pont most pletykálnak arról, hogy a MIA lecserélne, és az egyik jelöltjük erre mi vagyunkatapapa
...és az jó lehet nekünk? (nem a tippjáték miatt kérdezem 😊zemanla
Miért nem?😉

Ez a draft, nincs jó recept, jó játékost 27-nél is választhatunk, csak talán nem arra a posztra, amit Paytonék preferálnak.
Mivel óriási needünk nincs, vagy legfeljebb WR-ben, ezért megtehetjük, hogy koncentráljuk a 7 rendelkezésre álló picket kevesebbre és így (elvileg) értékesebbre.atapapa
Hát, ez az! "Elvileg" értékesebb....
Én jobban örülnék, ha több játékos jönne, mit egy elvileg értékesebb. De mint tudjuk, én nem értek hozzá! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?clbass
Mondanám hogy 4-félöt között, de pont most pletykálnak arról, hogy a MIA lecserélne, és az egyik jelöltjük erre mi vagyunkatapapa
...és az jó lehet nekünk? (nem a tippjáték miatt kérdezem 😊zemanla
Miért nem?😉

Ez a draft, nincs jó recept, jó játékost 27-nél is választhatunk, csak talán nem arra a posztra, amit Paytonék preferálnak.
Mivel óriási needünk nincs, vagy legfeljebb WR-ben, ezért megtehetjük, hogy koncentráljuk a 7 rendelkezésre álló picket kevesebbre és így (elvileg) értékesebbre.

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?clbass
Mondanám hogy 4-félöt között, de pont most pletykálnak arról, hogy a MIA lecserélne, és az egyik jelöltjük erre mi vagyunkatapapa
...és az jó lehet nekünk? (nem a tippjáték miatt kérdezem 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?clbass
Mondanám hogy 4-félöt között, de pont most pletykálnak arról, hogy a MIA lecserélne, és az egyik jelöltjük erre mi vagyunk

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?clbass
Nah, épp ezt akartam írni én is!
Láma is vagyok hozzá, de vhogy olyan érzésem van nekem is, hogy valami egész extrém dolog lesz...!zemanla
Eltradelitek Brees-t az 1/1-ért és behúzzátok Johnny Football-t! Ez elég extrém? 😀😀 (év vicce lenne)
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?clbass
Nah, épp ezt akartam írni én is!
Láma is vagyok hozzá, de vhogy olyan érzésem van nekem is, hogy valami egész extrém dolog lesz...!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Lövésem nincs, hogy kit, de meglepetést érzek valamiért. se cb, se wr, talán olb, de akár...
A 27. pickre kb mikor lehet számítani szerintetek?
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tim Jennings alacsonyabb nála, és a szélen játszik nálunk...simán bejöhet Verrett...ezért nem írnám le...persze megvannak a korlátai, de nagyon jól esülhetne a dolog...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Verrett szerintem képes lesz egy olyan játékot letenni az asztalra, mint Grimes, sőt, még keményebb legény is nála.
Roby elképesztő adottságokkal rendelkezik, csak hát az a "stílus". Szerintem ő zónában lenne, lehetne hasznos, az emberezést NFL-szinten csak idővel tanulná meg, ha megtanulná egyáltalán.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Csináljunk egy gyors draft előtti közvélemény-kutatást:
A reálisan elérhető játékosok közül kit akartok 1/27-nél?

Én Jason Verrett (CB) nevét szeretném hallani, a nézett videók alapján a legjobb corner, persze más kérdés, hogy a méretei miatt ez mit jelent majd a profik között.
WR-t csak akkor szeretnék, ha felcserélnénk legalább 10 helynyit. Jelenleg úgy vélem, hogy alig rosszabb elkapó elérhető lesz a második körben is, mint az első végén.atapapa
Verrett jó kezű és agresszív, de szerintem nem tehető ki a szélre a méretei miatt az NFL-ben, nem lennék vele elégedett. Robynak jobban örülnék de bármennyire nem need, én Kyle Van Noyt akarom. WR-kérdésben egyetértek, ha csak nem csúszik valaki nagyot.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csináljunk egy gyors draft előtti közvélemény-kutatást:
A reálisan elérhető játékosok közül kit akartok 1/27-nél?

Én Jason Verrett (CB) nevét szeretném hallani, a nézett videók alapján a legjobb corner, persze más kérdés, hogy a méretei miatt ez mit jelent majd a profik között.
WR-t csak akkor szeretnék, ha felcserélnénk legalább 10 helynyit. Jelenleg úgy vélem, hogy alig rosszabb elkapó elérhető lesz a második körben is, mint az első végén.

több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ezzel elkéstél kolléga, szerda éjfél volt a határidő.

De mivel semmi olyan esemény nem történt azóta, ami megkönnyítené a helyes tippek leadását, így természetesen elfogadom.atapapa
Óvok!

Azért valami szankció legyen már!!!!!

Sör....?

😕) 😕) 😕)zemanla
Mitől óvsz? A széltől is?
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sok sör! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ezzel elkéstél kolléga, szerda éjfél volt a határidő.

De mivel semmi olyan esemény nem történt azóta, ami megkönnyítené a helyes tippek leadását, így természetesen elfogadom.atapapa
Óvok!

Azért valami szankció legyen már!!!!!

Sör....?

😕) 😕) 😕)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ezzel elkéstél kolléga, szerda éjfél volt a határidő.

De mivel semmi olyan esemény nem történt azóta, ami megkönnyítené a helyes tippek leadását, így természetesen elfogadom.

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
1. Melyik csapatrészbe draftulunk több játékost?
Offense
Defense
Ugyanannyi védőt és támadót választunk

2. Draftolunk-e centert?
Igen
Nem

3. Fogunk-e választani kickert?
Igen
Nem

4. Választunk-e CB-t?
Igen
Nem

5. Hét választási lehetőséggel futunk a draftnak. Az esemény során ez a szám cserékkel
növekedni fog
csökken
változatlan marad.

6. Lesz-e olyan poszt, melyre egynél több játékost is draftolunk?
Igen
Nem

7. Érkezik-e hozzánk az idei drafton olyan játékos, aki a 2013-as szezonban Louisiana vagy Mississippi valamelyik egyetemén játszott?
igen, egy ilyen játékosunk lesz
igen, több ilyen játékost is draftolunk
nem

8. Hány olyan játékost draftolunk, akiket nem hívtak meg a combine-ra ( www.nflcombine.net/players/official-invite-list )?
Nulla

9. A draft előtti állapot szerint az első választási lehetőségünk a 27. helyen lesz. Mi lesz a pontos sorsa ennek a cetlinek?
Ezt a helyet megtartva draftolunk
Ezt a helyet is felhasználva felcserélünk
A 27. helyről hátrébb cserélünk
Ezt a picket már NFL-ben tapasztalatot szerző játékosra cseréljük
A 27. helyről hátrébb csúszunk, mivel nem adjuk le időben kiválasztani kívánt játékos nevét



több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Loomis megtartotta éves draft előtti sajtátiját, ez az az alkalom, amikor fél órán keresztül beszél a semmiről, és ha egy kérdés egy kicsit is konkrét, csak mosolyogva vakarózik.

Az mindenesetre kiderült, hogy rendszeresen elmennek Vegasba május első hétvégéjén, csak ez eddig mindig a draft utánra esett és emiatt senkit se érdekelt. Mint mondta, ezért se tetszik neki, hogy 2 héttel elcsúsztatták a draftot.

Ennél érdekesebb, hogy a csapathoz közeli beat writerek miről írnak.
Triplett arról, hogy prioritást élvezhet a pass rush, Hale pedig egy esetleges Brees-utód választását lengette be....
Személy szerint nagyon csalódott leszek, ha az 5. kör előtt választunk akár pass rushert, akár QB-t. Remélem ezeket a firkászokat direkt lefizetjük, hogy hülyeségeket terjesszenek.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Offense Amennyiben a kicker támadónak számít
clbass
De nem számít annak.
K, P, LS se O, se D.atapapa
Rendben...javítottam 😉
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
ennek valaha vége lesz?lol
Kicsit "Gyurmásra" veszem a figurát: ez teljes mértékben prognosztizálható volt, ezért sincs még szerződés. Vélhetően megvárják a végső döntést, majd annak fényében rohanhatnak neki az utolsó alkudozásnakatapapa
Szebben nem is mondhattam volna magam sem 😀