New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azért két év ide vagy oda, de piszok jól teljesített a posztján.
nfl_lover
Jó, hát aki egyetemi szinten szar, azt nem draftolják a második napon.


Szerintem pont így jó pick, hogy nem kell azonnal kezdőként bevetni, mert ott lesz Robinson, White és Bailey is. Utóbbitól azért tanulhat is sokat. Erős, magas, fizikális játékra tökéletes és Ryan ezt szereti. Ideje lesz beletanulni de én sokat várok tőle, ezért írtam, hogy pár forduló (5-6) után kezdő lesz/lehet.Tocy
Nekem a legnagyobb kétségem vele kapcsolatban az, hogy recovery speedben borzalmas és ezt tanulni se lehet.
Ha emberfogást játszik és nem jammeli az elkapót, akkor egy double move után már lehet is felírni az ellenfélnek a 6 pontot: a lendületből mellette elfutó receivert képtelen utolérni.

Ettől még bizonyos szerepkörökben hasznos lehet (pl. amit Carr játszott tavaly) de nehezen nézem ki belőle a kezdő szintű, teljes munkaidős cornert.

Éppen ezért kicsit reachnek érzem őt a második körben. Rendre a 3-4. körre jósolták, de az utóbbi két hétben méretes hype ment körülötte és Paytonék úgy érezhették hogy egy visszacserével már nem lenne bent később.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Szerintem pár forduló után kezdő lesz.Tocy
Nálam ez az ember a tipikus projekt, aki a bevethető posztján összesen játszott két évet. Az az nem is tipikus, mert ahhoz már elég idős, inkább olyan grahames, ő is 24 évesen jött a profik közé.
Szóval annyira nem rajongom érte a második körben, de kétségtelen, hogy fogjuk tudni használni.atapapa
Azért két év ide vagy oda, de piszok jól teljesített a posztján.

A secondary iszonyat állat lett, kiváló a depth, esetleges sérüléseknél sem kell aggódni. 😊
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem pár forduló után kezdő lesz.Tocy
Nálam ez az ember a tipikus projekt, aki a bevethető posztján összesen játszott két évet. Az az nem is tipikus, mert ahhoz már elég idős, inkább olyan grahames, ő is 24 évesen jött a profik közé.
Szóval annyira nem rajongom érte a második körben, de kétségtelen, hogy fogjuk tudni használni.atapapa
Szerintem pont így jó pick, hogy nem kell azonnal kezdőként bevetni, mert ott lesz Robinson, White és Bailey is. Utóbbitól azért tanulhat is sokat. Erős, magas, fizikális játékra tökéletes és Ryan ezt szereti. Ideje lesz beletanulni de én sokat várok tőle, ezért írtam, hogy pár forduló (5-6) után kezdő lesz/lehet.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem pár forduló után kezdő lesz.Tocy
Nálam ez az ember a tipikus projekt, aki a bevethető posztján összesen játszott két évet. Az az nem is tipikus, mert ahhoz már elég idős, inkább olyan grahames, ő is 24 évesen jött a profik közé.
Szóval annyira nem rajongom érte a második körben, de kétségtelen, hogy fogjuk tudni használni.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
ajjaj, egyetértek Tocyval 😀

Nagyon elégedett vagyok mindkét pickünkkel.

SJB titkos favoritom volt, akárhogy próbálgattam, sosem maradt bent 2/27-re így boldog vagyok! Lewis sem alacsony CB-nek, a maga 6-1-vel, de még ő is kisember az újonchoz képest. Pofás secondary.

Szerintem itt az ideje, hogy húzzunk ST-be játékosokat. Returner WR/RB és egy K az 5.-ben és még marad hely egy projekt C-nek is a 4.-ben.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na, hát róla már nincs annyi komment 😀 Pedig én örülök neki, egy roppant tehetséges cornernek tartom, aki illik ide. Szerintem pár forduló után kezdő lesz.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Annyira nem rázott ki a hideg ettől a választástól.
Bár Duncan írt egy érdekeset: ez a válaszunk arra, hogy a divízióba érkezett két torony is (Evans & Benjamin)

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy annyi jó elkapó van még holnapra...Lee, Latimer, Adams, Robinson, Landry, Matthews, Moncrief...húzzunk még egyet 😀

Ha ezt kizárjuk, akkor akik szerintem érdekesek lehetnek:

Ealy DE (nekem nem kellene igazán)
Lawrence DE/OLB
Attaochu OLB (ő nem lenne rossz)
Crichton DE
Van Noy OLB (álom lenne)
Murphy DE
Su'a Filo G
Richburg C
Martin C
Swanson C
EJ Gaines CB
Jean-Baptiste CB (ő jó lenne)
Joyner CB (ő annyira nem)
Breeland CB
Roberson (na ő érdekes lenne)
Borland ILB

Nagyjából. Mondjuk ha a Van Noy, Attaochu, Richburg, Martin, Swanson, Jean-Baptiste, Roberson sorból jön valaki, elégedett leszek. De persze azért Ealy sem lenne feltétlenül rossz...
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az összefoglalók nyilván felfelé torzítanak, és mivel más támpontom nincs, engem meggyőzött a fiatalember. 😊
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
azért nem voltam 100%-ig elégedett, mert én másféle offense-t képzeltem el.Tocy
Nem rossz szándékkal írtam, amit, nincs harag, én se teljesen ezt vártam.
De mindent (választás helyét, a needet, a játékos karakterét, tartósságát) összevetve - némi elfogultsággal mondva - az első nap egyik legjobb választása volt a miénk.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ata, igen, én is ismerem a játékos előéletét, mint ahogy a csapatomét is. De akkor ismét leírom: azért nem voltam 100%-ig elégedett, mert én másféle offense-t képzeltem el. Ennyi, pont, Cooks jó játékos, nagy potenciál, nagy fegyver lehet - de ezeket is mind leírtam már.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
"A sekély zónában összesen két ellenfele lesz: a profi szintű jammelés, valamint Brees (na meg a saját) magassága." Ez nem elég? Pontosan ettől tartok.Tocy
Ezért nem ment el a top 5-ben. Mert ha 6'1 magassággal hozná mindazt, mit most tud, akkor ő lett volna a sztár a drafton.

Tudod, hogy ki kapta el holtversenyben a harmadik legtöbb TD-t az elmúlt három évben nálunk? A Cooks-nál 10 centivel alacsonyabb Sproles. Tizenhat TD-t kapott el.
És ki volt vele holtversenyben? A Cooks-nál 3 centivel alacsonyabb Lance Moore.

Mivel ez a két ember a lejtőre, és ezért lapátra került, nagyon könnyű megmagyarázni BC kiválasztását, nem csak hogy egy poszt volt need, hanem egyenesen egy (vagy kettő) szerepkör.

Sproles-nak tavaly meccsenként volt 3,5 futáskísérlete, Cooks-nak WR létére 2,5. Persze ezek zömét nem a fal mögött felállva hozta össze, de szvsz ez is érzékelteti, hogy Cooks több mint egy gyors slot WR.


második körben mit vártok? cb, olb, c?
lol
BPA-t, tőlem jöhet szinte bármely posztra.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
"A sekély zónában összesen két ellenfele lesz: a profi szintű jammelés, valamint Brees (na meg a saját) magassága." Ez nem elég? Pontosan ettől tartok. De egyébként ettől függetlenül ne nyomjatok be arra az oldalra, hogy ellenzem, mert abszolút nem, csak szimplán leírtam az aggályaimat vele kapcsolatban. Az is igaz, hogy kb az elérhető legjobb játékos volt, needre is jött és nagyon várom már, hogy milyen playeket írunk rá - de nem örülök neki annyira, mint tavaly Vaccarónak (pedig neki sem örültem igazán, mert nem needre jött, viszont kihagyhatatlan tehetség volt).

Nálam óriási pozitívum, hogy úgy szedte össze a yardjait, hogy minden meccsen produktív volt, nem egy-két kiemelkedő találkozón; ill. az is nagy plusz, hogy senki nem tudta eltüntetni, mindig volt legalább hat elkapása. A képességeit jól kell kihasználni és óriási fegyver lehet. Én szimplán csak másfajta offense-ben gondolkodtam.

Van Noyt még mindig nagyon szeretném második körben, utána még egy CB-t húzunk depthbe meg egy O-linemant és kész is vagyunk.
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
második körben mit vártok? cb, olb, c?
én egy újabb wr húzáson se lepődnék meg, Matthews, Landry (!!), Adams és Moncrief is kiváló lenne.
ettől függetlenül cb-vel mennék, Jean-Baptiste vagy Desir, de még ott van Van Noy, Martin is...

hihetetlen jó kilátások vannak még második körre... nagyon sajnálom azt a 3. kört azért. 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Cam Jordan rögtön elkezdte kóstolgatni a Falcons választottját twitteren 😀

"My new victim jus got picked up..."

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Most néztem az interjút, intelligensen, szimpatikusan nyilatkozott és a videók amiket láttam, meg az analízisek szerint is igazi playmaker, úgyhogy naggggyon pozitív vagyok és bizakodó a jövőre nézve. 😊
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Oké, gyors, robbanékony, de rövid útvonalakon nagyon kérdéses.Tocy
Hm?
Szerintem pont ott lesz igazán halálos, ez az a fickó, aki képes 2 négyzetméteren fél másodperc alatt 3 embert lerázni.
A sekély zónában összesen két ellenfele lesz: a profi szintű jammelés, valamint Brees (na meg a saját) magassága.

Payton azt nyilatkozta, hogy azért cseréltünk fel érte, mert már csak három igazán számunkra fontos játékos maradt, és még több mint kétszer ennyi pick volt előttünk, tehát nagy eséllyel mindegyik kiment volna, mire mi jövünk (Brandint millió mock nyomta a Philihez a 22. helyen).
Azt remélték ők is a draft előtt, hogy sok QB megy ki az első körben, és akkor 27-re több lehetőség marad, de mivel a 20. helyig elment összesen egy irányító, nem akartak kockáztatni.

Egyébként Cooks nem volt nálunk viziten, Paytonék a combine-on beszéltek vele és ott vette meg őket a srác. Szó szerint arcbadicsérték őt a mítig után.
Egyedül a Jets-nél volt vizitálni, gondolom ezért is rohantunk cserepartnert keresni, miután a NY safetyt vitt végül.

Megértem, hogy nem feküdhet mindenki ízlésének, de egy bitangjó játékosra tettünk szert. Lehet hogy Payton rendszerében nem fogja gyártani az ezeryardos szezonokat, de nagyon fontos szerepe lesz ebben a gépezetben.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Ehh. Na őt nem tartom olyan jó döntésnek. Playmakernek Stills ott van, de Morgan is a sebességéből él, még egy speedster első körben, ráadásul feltrade-del...

Oké, gyors, robbanékony, de rövid útvonalakon nagyon kérdéses. Kellett egy jó WR, de pont őt nem akartam. Persze bőven beválhat, Sprolest és Moore-t is képes akár egyszerre pótolni. Az meg azért beszédes, hogy Lee kicsúszott az első körből.

Nagyon kíváncsi leszek a folytatásra, második körben még bőven lehet kezdőt draftolni.Tocy
Örülök, ha neked nem tetszik 😀

Kevered a speedstert és a playmakert. Morgannek villanásai voltak (4.-5. DB-k fogták rendszeresen), Stills is inkább mélységben hatásos, Cooks viszont olyan színt hozhat mondjuk a WR screenekkel vagy a (Payton nagyon kedvencei) reverse playekkel, amikre jelenleg nincs emberünk, Stillsnek nagyon siralmasan mentek (preseasonben még fumble is volt belőle), Morgan meg papír.

Szerintem az elérhető legjobb lehetőségünk volt, Lee-t nem érzem fitnek, Benjamin kimondottan nem az, nagyon jó feltrade-nek tartom a legnagyobb (egyetlen igazán komoly) needünkre. Én az átlagosnál jobban bízok PatRob-ban és White-ban is, a S párosunk eléggé fel tudja javítani az ő munkájukat is, így én nem érzem annyira fontosnak a CB picket, Champ érkezésével az idei szezonra meg vagyunk, jövőre lehet hogy lesz komolyabb első kör.

Smith-szel való hasonlóság egyértelmű, de azért még van hova fejlődnie.

Második körben négy forgatókönyvet tudok elképzelni "elfogadhatónak", a sorrend inkább bekövetkezési valószínűség, mint "szerelem" (és persze +1, hogy valami ordas BPA)
1. CB: bár nagynak érzem Roby mögött a szakadék a prospectek esetében, de szerintem húzni fogunk egy jó backupot/esetleges kezdőt.
2. Pass rusher: nem akkora needünk, mint sok draft sugallja szerintem, főleg ha Butler tényleg karrier évet játszik, de sosem lehet elég belőle.
3. OL: elsősorban C-t várhatunk természetesen, de nem lepődnék meg bármely más poszton sem.
4. letrade: sajnos nem tudom hogy van-e reális esély, hogy valaki feltradel a 3. kör elejéről, de jó lenne még pick, mert úgy érzem, hogy innen már (kis túlzással) minden játékos ajándék.

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha valaki nem olvasná a draft topikot, itt van az interjúm Brandin Cooks edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/09/the-coachs-view-brandin-cooks/
(Egy olyan játékoshoz hasonlította, akit a Saints drukkerek elég jól ismerhetnek 😊 )


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ehh. Na őt nem tartom olyan jó döntésnek. Playmakernek Stills ott van, de Morgan is a sebességéből él, még egy speedster első körben, ráadásul feltrade-del...

Oké, gyors, robbanékony, de rövid útvonalakon nagyon kérdéses. Kellett egy jó WR, de pont őt nem akartam. Persze bőven beválhat, Sprolest és Moore-t is képes akár egyszerre pótolni. Az meg azért beszédes, hogy Lee kicsúszott az első körből.

Nagyon kíváncsi leszek a folytatásra, második körben még bőven lehet kezdőt draftolni.
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
késő/korán van bocs... a Packers. az Eagles-ig nem volt nagyon wr need-es csapat.
mindenesetre mindenki boldog lehet, needre jött, pótolja Sproles-t, akit egész LA siratott.

állítólag visszahordásban annyira nem jeleskedett, ami nem is baj.

adam: 3. kör

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 633
és ez a felcsere mibe fájt?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Jets pont hogy nem vitte, mi meg a hírek szerint arra számítottunk.

Nem gondoltam hogy érte felcserélünk, arra számítottam, hogy a 27-nél ott lesz Verrett vagy esetleg Lee. Előző ugye kiment végül 25-re, Lee lett volna a favoritom, bár tőle meg azért félek, mert USC-s, na meg mert az utolsó évében sérülésekkel szenvedett.

Jó lesz ez, nagyon adja magát a választás egy kis playbookreformra, kezdett eléggé kiismerhető lenni a támadójátékunk.
Brandin gyilkos lesz nem csak elkapóként, hanem end aroundokban is lehet vele yardokat hozni, plusz megfelelő csali is lesz.
Meg állítólag visszahordóként is alkalmaznánk, bár ezt nagyon nem erőltetném, lesz elég alkalma lesérülni.

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
én is ezen gondolkoztam, és hogy vajon tud-e első számú wr lenni, Colston helyébe lépni.
Moore és Sproles egybegyúrva.

ha tavaly 5. körben húztunk egy Kenny Stills-t, akkor tényleg nagyon jó lehet a gyerek.

másnak jobban örültél volna egyébként? és kivitte volna a Jets Cooks-t?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az túlzás.
Amikor néztem a videókat, akkor nagyon austinosnak tűnt a játéka, aztán azóta vagy 3 komolyabb helyen is olvastam hogy vele tették párhuzamba.
Payton azt hitte, hogy a Jets elviszi, aztán amikor ott maradt, akkor már tudták, hogy mindent meg kell érte mozgatni.
Mindenesetre Moore-nál jobb játékosnak kell lennie, csak azt sajnálom, hogy Brees termetével nem fogjuk tudni teljesen kihasználni, a LOS mögött közvetlen őt nem fogja belátni Drew, meg ezeket a WR-screeneket se erőltettük korábban, szerintem pont ezért.