New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A Carolina elleni 14. heti találkozó SNFes lesz.iktriad
Fasza ez, ritkán kapunk ki hazai országos meccsen mostanában.
Remélem az kevésbé lesz izgalmas, mint a ma éjjeli 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Carolina elleni 14. heti találkozó SNFes lesz.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem akarom megtippelni, hogy egyes meccseket ki nyer meg vagy ki nem, csak felvázolok lehetséges kimeneteleketGyurma Pappa
Szerintem a reális a 3-2 a maradék öt meccsre, a Seattle-t és az egyik Panthers elleni meccset bukjuk. Ezzel meg is lesz a főcsoport 2. helye.atapapa
Ennyi 😀 Nyerni kell a Panthers ellen otthon, nyerni kell a Rams ellen idegenben és nyerni kell a Tampa ellen otthon. Ez 12-4, a Carolina szintén 12-4, a tiebraker nálunk van, 2. seed. A döntő meccsünk a dome-ban lesz a Panthers ellen, ha az megvan, akkor már-már megvan a csoport.

A WC-helyeket számolni nem nagyon érdemes, ha nem is nyerjük meg a csoportot, a lehetséges ellenfeleink közül a 49ers-Bears-Cardinals triót is megvertük, tiebraker-előnyünk van, mindnek nem lehet jobb mérlege, mint nekünk.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem akarom megtippelni, hogy egyes meccseket ki nyer meg vagy ki nem, csak felvázolok lehetséges kimeneteleketGyurma Pappa
Szerintem a reális a 3-2 a maradék öt meccsre, a Seattle-t és az egyik Panthers elleni meccset bukjuk. Ezzel meg is lesz a főcsoport 2. helye.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nos, mielőtt mindenki leveszi majd a fejemet, szeretném elmondani, hogy az alábbiak NEM ESÉLYLATOLGATÁSOK. Nem akarom megtippelni, hogy egyes meccseket ki nyer meg vagy ki nem, csak felvázolok lehetséges kimeneteleket, nem biztos hogy mindenki végiggondolja így.

1) Best case scenanrio számunkra:
Jelenleg 9-2-vel állunk, ha valahogy nyerünk Seattle-ben, és a Panthers kikap Miamiban és Tampától, akkor 10-2-vel és 7-5-tel állnánk, gyakorlatilag a csoportdöntőt játszanánk a Superdome-ban, a következő meccsek eredménye irreleváns lenne ebből a szempontból. Lássuk be, ez azért több szempontból is gyenge lábakon áll.

2) Továbbra is nyerünk Seattleben, a Panthers a két meccsből egyet elveszít. Találkozunk a Dome-ban, és nyerünk, akkor egy győzelem kell a csoport elsőségért. Ugyanez a helyzet, ha kikapunk Seattle-ben és a Panthers elveszti a következő kettőt.
És vegyük ide azt is, ha a Panthers nyeri mindkettő következő meccsét, és mi is nyerünk Seattle-ben, akkor 10-2 és 9-3 mellett fordulunk a Dome-beli meccsre. Ha nyerünk akkor a két "papírforma" győzelmet hozni kell, és 13-3-mal nyerhető a csoport.

3) Kikapunk Seattle-ben és a Panthers veszít egyet. Viszont továbbra is nyerni kell a Dome-ban, viszont így minden meccs számítana, hiszen ha Caroline-ban kikapunk visszafelé, akkor 12-4, 11-5 lenne a vége.

4) Ha a "papírforma" érvényesül, és a Panthers nyer a következő két hétben, mi kikapunk a Hawkstól, akkor minden meccs számít, nyernünk kell a Dome-ban, és akkor ki is kaphatunk idegenben, kevesebb conf. vereséggel, 12-4, 12-4 végeredménnyel miénk lenne a csoport.

5) Ha kikapunk Seattle-ben és a Panthers nyeri mindkét meccset, akkor el is búcsúzhatunk a csoport elsőségtől, a többi meccs végeredménye számítani fog a PO miatt, elvileg 11-5 WC helyet fog érni, északon még azért körbeverések várhatóak, keleten meg nem is lehet már senki ennél jobb mutatóval a 2. helyen.

Összefoglalva: tisztában vagyok vele, hogy a csapatok nem nyerni járnak Seattle-be, de ha valahogy kierőszakolnánk egy W-t, hatalmasat ugranánk a csoport megnyerése felé. Bár, ahogy látszik még ez sem garancia, bár egy Panthers L sokat dobna a helyzeten. Szóval egy mondatban: @Seattle W és Panthers L mellett a csoport a Dome-beli találkozónkkal el is dőlhet, feltételezve hogy a @St. Louis/Tampa meccsből egyet nyerni tudunk.

Még rövidebben: nem egyszerű.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Ki emlékszik még a kedvenc CB-mre?
Jason David 😀 😀 😀 😀 😀

White nem rokona?



több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Brees tegnap elment a Purdue meccsére. Akklimatizálódásnak jó lehetett, odafent már fagyos az idő.
De Payton az igazi faszagyerek, ő az LSU-meccsre látogatott el 😊atapapa
Kivancsi vagyok h sp csak celebkedett v scoutolt is sztem utobbi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Brees tegnap elment a Purdue meccsére. Akklimatizálódásnak jó lehetett, odafent már fagyos az idő.
De Payton az igazi faszagyerek, ő az LSU-meccsre látogatott el 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Más ügy: jönnek kintről a kommentek, hogy alig tudtuk megverni a Falconst, meg hogy nem vagyunk verhetetlenek (ki az?). Most kérdem én, ha 1:34-nél Breesek begyalogolnak és 24-13 a meccs vége, az változtatott volna bármit?Gyurma Pappa
Én azon mosolyogtam, hogy mindig ponthajhászással vádolnak minket, aztán a végén egy biztos FG helyett inkább az órát próbáltuk pörgetni.
Abszolút a tutira mentünk, a kitűzött cél a hibaminimalizálással párhuzamos győzelem volt 3 nap pihenő után.
Szerencsénkre van egy olyan védelmünk, mely mellett már ilyen stratégiával is pályára léphetünk.


Viszont én, mint örök pesszimista, hadd legyek még így is elégedetlen. A Bills elleni győzelem óta visszaestek a TO-k. Nem szereztünk labdát a Jets és a Cowboys ellen sem, egyet szereztünk a 49ers ( de abból is touchback... ) és egyet a Falcons ellen.Tocy
TO-k nélkül is sikerült két 70 körüli QBR-t összehozni, egyedül Ryannek volt magasabb, de ő meg csak a nagyon biztosat passzolta, jellemzően nagyon közelre (vagy White-ra %/ )

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
[ Ami még bosszantó, hogy pl most is Jenkins elejtette a potenciális INT-et, előtte White a már megszerzett INT-et, és több ilyen esetben sem tudunk élni a tálcán kínált lehetőséggel, ezekre a PO-ban nagyon rá fogunk fizetni, szoros meccseken ezek jelentik a különbséget.[/quote]Én mint örök "optimista" hiszek a tanulhatunk a hibáinkból elvben és úgy gondolom, hogy a PO-ban hasonló helyzetben, ha csak egy pillanatra is bevillan az érintett játékos agyába a korábbi hiba erősebben szorítja majd a labdát és a "szoros meccseken ezek jelentik a különbséget."
😉
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezen a TO kérdésen én is gondolkodtam, de ha meccsenként 4+ sacket tudunk, akkor az elég jó. A sack majdnem TO 😊Gyurma Pappa
De csak majdnem. A 4+ meg azért nincs meg, ezen a négy meccsen 12 sacket csináltunk, ami 3-as átlag. Persze ez sem rossz, sőt 😊

Ugyanakkor idén kb Cadet 49ers elleni visszahordása volt az egyetlen, ami jó volt ebben a műfajban, ezt sem ártana javítani.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ezen a TO kérdésen én is gondolkodtam, de ha meccsenként 4+ sacket tudunk, akkor az elég jó. A sack majdnem TO 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amikor szellemi nagyságok találkoznak ebben az ügyben. Az ESPN pedig kimondottan szeret minket, már várom a MNF-et, hogy mit fogunk ott kapni.

Más ügy: jönnek kintről a kommentek, hogy alig tudtuk megverni a Falconst, meg hogy nem vagyunk verhetetlenek (ki az?). Most kérdem én, ha 1:34-nél Breesek begyalogolnak és 24-13 a meccs vége, az változtatott volna bármit? Könyörgöm, aki nem látta a meccset, az üljön le, és darálja végig. Ha lett volna rá szükség, akkor minden bizonnyal nem hívunk futást 1&15-re, amikor előtte 2&19-et simán megcsináltunk egy screennel. Egyszerűen nem kellett jobban megnyerni ezt a meccset. A Bears meccsnél is kevesebb kockázatot vállaltunk, és bejött. Amikor kellett, akkor meg a PA Meachem felé vagy 30 yardért.

Ebből a meccsből ki lehetett volna hozni többet, de minek? Nincs szükségünk olyan signature győzelmekre, mint mondjuk volt 2009-ben, így is félik eléggé Brees & Co.-t.Gyurma Pappa
A Dallast amúgy is jól megvertük, és tényleg amikor kellett, most is jöttek a yardok. Ennyi elég volt...

Három meccset nyertünk 12 napon belül, ráadásul a szezon előtt én a Cowboys-Niners-Falcons-Hawks kvartettre azt mondtam, hogy a Dallast valahogy meg kellene verni, a többi három L. Szezon közben már úgy voltam vele, hogy a Dallas muszáj lesz, a Niners-Falcons duóból pedig egyet jó lenne. A Dallas W és a Panthers remeklése után már a Falcons W is kötelező lett és most ott tartunk, hogy mindhármat megnyertük 😀

Viszont én, mint örök pesszimista, hadd legyek még így is elégedetlen. A Bills elleni győzelem óta visszaestek a TO-k. Nem szereztünk labdát a Jets és a Cowboys ellen sem, egyet szereztünk a 49ers ( de abból is touchback... ) és egyet a Falcons ellen. Eközben erre a két takeawayre jutott 6 giveaway. Ez így nagyon nem jó. Ami még bosszantó, hogy pl most is Jenkins elejtette a potenciális INT-et, előtte White a már megszerzett INT-et, és több ilyen esetben sem tudunk élni a tálcán kínált lehetőséggel, ezekre a PO-ban nagyon rá fogunk fizetni, szoros meccseken ezek jelentik a különbséget.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Amikor szellemi nagyságok találkoznak ebben az ügyben. Az ESPN pedig kimondottan szeret minket, már várom a MNF-et, hogy mit fogunk ott kapni.

Más ügy: jönnek kintről a kommentek, hogy alig tudtuk megverni a Falconst, meg hogy nem vagyunk verhetetlenek (ki az?). Most kérdem én, ha 1:34-nél Breesek begyalogolnak és 24-13 a meccs vége, az változtatott volna bármit? Könyörgöm, aki nem látta a meccset, az üljön le, és darálja végig. Ha lett volna rá szükség, akkor minden bizonnyal nem hívunk futást 1&15-re, amikor előtte 2&19-et simán megcsináltunk egy screennel. Egyszerűen nem kellett jobban megnyerni ezt a meccset. A Bears meccsnél is kevesebb kockázatot vállaltunk, és bejött. Amikor kellett, akkor meg a PA Meachem felé vagy 30 yardért.

Ebből a meccsből ki lehetett volna hozni többet, de minek? Nincs szükségünk olyan signature győzelmekre, mint mondjuk volt 2009-ben, így is félik eléggé Brees & Co.-t.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Közben Mitchell a Panthersből arra ragadtatta magát, hogy kijelentse: Brees Brooks ütése után flopperkedett és hogy ne legyen puhány.
Mentségére szólva az utóbbi kijelentésének kitalálásához nem volt elég hülye, besegített neki Bruschi is, aki az e heti ESPN-es Brees elleni kampányban jegyezte meg, hogy Brees ne legyen soft.

Biztosan csak én vagyok elfogult, amikor úgy láttam, hogy a soft Brees az ütést követően felállt, vért köpött, majd a meccs végén GW-drive-ot vezetett.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy White teljesítménye azért megerősít abban, hogy az idén elég mély CB-classból egyet hozzunk el az első kör végén, a második végére már nem hiszem, hogy lesz bent igazán jó. Viszont ha egy klasszikus 3-4 OLB lecsúszik úgy, hogy egyértelműen BPA, azon se bánkódnék, akkor CB második kör, de valaki mindenképpen kell még akkor is, ha most a 2. és a 3. számú is IR-en van. Robinson nem vált be, egy agresszív, RR sémájába illő corner kell, White slotban jó, és backupnak ott lenne Greer ( illetve először kezdőnek, aztán ha az újonc beválik, rotálni kellene ). OLB és ILB sem ártana, ha találnánk jót, aztán egy jó centert és ha kell, akkor egy T-t is kell szereznünk. De őket talán nem draftról.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha már annyi vita volt a napokban a büntetésekről, íme pár stat erre vonatkozóan

62 büntit fújtak be eddig ellenünk, ez a 12. legkevesebb. A legtöbb büntit pont a Seahawks kapta eddig...
Szoktam olvasni az ellenfelektől néha, hogy ezt vagy azt a holdingot nem fújták be ellenünk. Egy biztos: a legtöbb támadó holdingot ránk fújták, 17-t. Evans és DLP holtversenyben a második, 4-4 holdinggal. Viszont nem fújtak ellenünk még offensive pass interference-t, ezt még másik 10 csapat mondhatja el magáról. Na ki vezet ebben a szabályszegésben? A Falcons, néggyel, ebből kettő White érdeme :p

Védőholding miatt összesen két sárgát kaptunk, ami az egyik legkevesebb a ligában.
Unnecessary roughnessben szintén jók vagyunk, csak két ilyen büntetés jött ránk. A második legtöbbet a Seahawks érdemelte ki (10).

Mint megtudtuk a héten, a liga nagyon szereti Breest. Ennek nyomán holtversenyben jelenleg ő a második legtöbbször büntetett játékos eddig a szezonban, és a legtöbbet büntetett irányító: 2 false start, 7 delay

A javunkra összesen 63 büntit ítéltek, ami nagyjából az NFL-átlag.

Kifejezetten jól jövünk ki az ellenünk befújt szabálytalanságokból abban a tekintetben, hogy ezek összességében csak 13 first downt hoztak az ellenfeleknek. Ez holtversenyben a harmadik legjobb.
Mi 20 first downt értünk el a javunkra ítélt büntikből, ami kábé a középmezőny tetejének felel meg. Ezt muszáj volt külön kiemelnem, mert amikor két éve külön kommentár nélkül leírtam hogy mely csapat hány first downt kap az ellenfél által elkövetett büntetésből, és akkor a mi javunkra jött az egyik legkevesebb first down büntetésből, rögtön a fejemhez lett vágva, hogy csak azért idézem ezt, mert biztos bírózni akarok.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
+ Brees, Pierre, Jimmy, Watson (kár azért a hülye false startért, bár azt inkább az ATL D adta elő jól), Collins hatalmas
+ az egész DL

- White az elején
- az ILB-knek elég gyenge meccse volt

-/+ Ingram, a secondary

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A WDN kitett magáért rendesen, a meccs utáni pálya melletti elemzésen is elég jól átszűrődött a who dat chant

Meg ez se volt rossz

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Ha nem is könnyen, de hoztuk a győzelmet és ez a legfontosabb!
Jól jön most a hosszabb pihenő,így alaposan fel lehet készülni a Seahawks ellen.
Bízom benne,hogy a sérültek felépülnek addig, és Payton mester is kidolgozza a W-hez a megfelelő stratégiát
Nagyon kellene nekünk a PO-ban a hazai pálya!
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ahogy a Chargers a játékosnevelő akadémiánk lett az évek alatt, úgy válik a Cowboys az edzőink gyakorlati képzésének központjává.

több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Jimmy már másodjára szedte szét a Georgiadome "kapuját", szép hagyomány lesz ez is.
Twitteren jött is egy ilyen
Dunking over the crossbar will be illegal tomorrow.atapapa

Már megint kellett a vízmérték. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha őszintén a szívemre teszem a kezem, ez egy szar meccs volt, amit nem is akaratunk jóvá tenni. Most majd jön a média, hogy Brees idegenben milyen szar meg stb. de leszarom.Gyurma Pappa
Komolyan mondom, én még nem láttam jó színvonalú csütörtöki meccset. A játékosok örülnek, hogy tudnak valamennyire mozogni, nem hogy magas színvonalon játszani.
Brees passer rating: 115. Aki leszarozza Breest, az magából fog hülyét csinálni.

Jimmy már másodjára szedte szét a Georgiadome "kapuját", szép hagyomány lesz ez is.
Twitteren jött is egy ilyen
Dunking over the crossbar will be illegal tomorrow.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Játszottunk egy igen unalmas meccset, igazából túl sokat nem akartunk kockáztatni az O oldalon, a D összekapta magát a második félidőre. Ha az utolsó Ingram futásnál nem kapunk sárgát, több pont került volna a táblára, így felesleges volt bármit tenni a meccs végén.

Ha őszintén a szívemre teszem a kezem, ez egy szar meccs volt, amit nem is akaratunk jóvá tenni. Most majd jön a média, hogy Brees idegenben milyen szar meg stb. de leszarom. Egy pillanat nem volt, amikor izgultam volna, még 7-0-nál meg 10-7-nél sem.

A pihentetett játékosok épüljenek fel, az idény két legfontosabb meccse következik.