New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
A korábban fejtegetett sacktémáról egy írás :
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/12/new_orleans_saints_cam_jordan_1.htmlTocy
Biztos írtam már, valszeg fogom is: SS-t már csak azért ki kellett rúgni, mert Smith-t erőltette Galette helyett.

Amúgy Jr nem egy rakétatudós, de azt tisztelem benne, hogy elképesztő agilitást visz a pályára a meccs utolsó percében is.
Na meg ha egy játékosunk magára tetováltatja a fleur de lies-t, akkor ellene még akkor se tudnék drukkolni, ha később divriválishoz igazolna (lásd Nicks)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Foster és Bunkley is fullon nyomta ma, Seahorse nagyon jó lenne ( nem feltétlenül a Rams ellen, inkább majd a PO-ban ), viszont Bush, Hill és Dawson valszeg nem fognak játszani. Túloldalon egész héten nem edzett Tavon Austin, Janoris Jenkins és Daryl Richardson sem.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem szereztünk még pontot idén return TDből, tehát legyen az a Defense vagy a Special team, ezzel egyedül vagyunk a ligában. Ugye White? 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A korábban fejtegetett sacktémáról egy írás :
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/12/new_orleans_saints_cam_jordan_1.html
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/11/rex-admits-he-called-brother-rob-for-advice-on-panthers/ 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Butler sajna marad IR-en

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Nem volt időm reagálni, de már megbeszéltétek. 😊
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nem, ez bezony Smithatapapa
Persze, de Gergely rothlisberger vs mccray nyakban csüngős képéről van szó.hajdu
De olyan kép nincs 😉
Az Smith


Bobby ezen a meccsen már nem is volt kereten (kvázi az akkor újonc Galette szorította ki őt)atapapa
Több kérdésem nincs. kérem kapcsolja ki. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
nem, ez bezony Smithatapapa
Persze, de Gergely rothlisberger vs mccray nyakban csüngős képéről van szó.hajdu
De olyan kép nincs 😉
Az Smith


Bobby ezen a meccsen már nem is volt kereten (kvázi az akkor újonc Galette szorította ki őt)

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!


Kattintásra nagyobb lesz, elég szép látvány. 😊keke
Már-már W. Smith magasságokban. 😀 (Amikor Big Ben nyakán csüngött. Ha jól emlékszem Kájzernek is az a képe. 😊 )krixtofer
Nem nem, az Bobby McCray volt. Vele vajon mi lett???Kájzerszóze
nem, ez bezony Smithatapapa
Persze, de Gergely rothlisberger vs mccray nyakban csüngős képéről van szó.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt


Kattintásra nagyobb lesz, elég szép látvány. 😊keke
Már-már W. Smith magasságokban. 😀 (Amikor Big Ben nyakán csüngött. Ha jól emlékszem Kájzernek is az a képe. 😊 )krixtofer
Nem nem, az Bobby McCray volt. Vele vajon mi lett???Kájzerszóze
nem, ez bezony Smith

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Nem nem, az Bobby McCray volt. Vele vajon mi lett???Kájzerszóze
Szabályosan kiütötte Warner, később szabálytalannak nyilvánítva kiütötte Favre-t, 2010. 09. hóban kidobtuk, leigazolta a Philly, majd játszott egy meccset és ennyi volt.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???


Kattintásra nagyobb lesz, elég szép látvány. 😊keke
Már-már W. Smith magasságokban. 😀 (Amikor Big Ben nyakán csüngött. Ha jól emlékszem Kájzernek is az a képe. 😊 )krixtofer
Nem nem, az Bobby McCray volt. Vele vajon mi lett???



több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Nos, ha nyerünk, 100% a PO. Azt hiszem nem lesz kérdés az attitűd.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó


Kattintásra nagyobb lesz, elég szép látvány. 😊keke
Alien, mint valami leszállásra készülő zeppelinatapapa
Jajj, de hülyék vagyunk, hogy draftoltuk annak idején 😛

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt


Kattintásra nagyobb lesz, elég szép látvány. 😊keke
Alien, mint valami leszállásra készülő zeppelin

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner


Kattintásra nagyobb lesz, elég szép látvány. 😊keke
Már-már W. Smith magasságokban. 😀 (Amikor Big Ben nyakán csüngött. Ha jól emlékszem Kájzernek is az a képe. 😊 )
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Pierre Thomas - 2013 Saints Man of The Year
és,
The Saints have nominated for the Walter Payton Man of the Year! 😊

Nagyon megérdemelte és megérdemelné! Többek között ezért is a legnagyobb kedvencem, amiket a pályán kívül tesz. Óriási példakép számomra.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Én magamban 2000-nél megálltam a visszaszámolásban, utoljára akkor vezettük a ligát sackben, arról konkrétan tudtam, hogy mennyire gyilkos front7 volt. Haslett sok minden miatt hibáztatható, de annyi esze volt, hogy a DL-re ne sajnálja a pénztparipátfegyvert.


Juhé, ha megverjük a Ramst és a Tampát, akkor nálunk lesz a tiebraker, kikaphatunk Carolinában. Presztízsből jó lenne nyerni ott, de ott meg rájuk mondom azt, hogy még egyszer így nem fognak kiállni, tapasztaltabban és felkészültebben fognak játszani. Koncentráljunk arra, hogy most megverjük a Ramst idegenben ( nem lesz egyszerű ). Jó a futójátékuk, de ott van Tavon Austin, aki bármikor képes 90 yardos TD-kre is trükkös játékból, elkapásból, visszahordásból is.Tocy
Ha van mumusunk, az a Rams.
Sok jelentősége nincs, de azért megemlítem, hogy Vaccaro draftértékén nagyot dobott anno, amikor Austin ellen csinált néhány jobb védekezést a Longhornsban.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy ez egy kicsit megnyugtatott, nem vagyunk teljesen elveszve ilyen csapatok ellen. Csak a Seattle-ben egy picit jobban játszik a futó, jobban játszik az irányító és jobban játszanak az elkapók, Mindenesetre egy jó gameplannel ( tapasztalatunk már lesz... ) fogható lehet akár a Seahawks is.

Juhé, ha megverjük a Ramst és a Tampát, akkor nálunk lesz a tiebraker, kikaphatunk Carolinában. Presztízsből jó lenne nyerni ott, de ott meg rájuk mondom azt, hogy még egyszer így nem fognak kiállni, tapasztaltabban és felkészültebben fognak játszani. Koncentráljunk arra, hogy most megverjük a Ramst idegenben ( nem lesz egyszerű ). Jó a futójátékuk, de ott van Tavon Austin, aki bármikor képes 90 yardos TD-kre is trükkös játékból, elkapásból, visszahordásból is. A védelmük kemény, bár most a Cardinals eléggé megverte őket, nem szabad őket lebecsülni, főleg otthon nem. Ha az megvan, akkor tényleg nyugodtan mehetünk Carolinába, ha kikapunk, akkor otthon a Tampa ellen elkezdődik a rájátszás.

A 43 sack brutál, ebből 20,5-et a Jordan-Galette páros hozott össze, nem semmi idényük van. Colston 1000 yardos szezonjáról szerintem már mindenki lemondott, de ehhez három meccs alatt 279 yardot kellene hoznia, azért az nem lehetetlen. Igaz, hogy nem használjuk állandóan illetve kemény védelmek ellen fog játszani, de azért meglehet. Sérüléssel tarkított évben, egy ennyire sokat foglalkoztatott Graham és Pierre mellett nem semmi lenne.

10-3, WHO DAT?!
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Talán a deacon75 vágja ezt fejből, csak ő meg el van tűnve egy ideje az egész fórumról, még a Mo-i fociban sem nagyon írogat 😊

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én egyébként a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna a szezon előtt, hogy a 14. héten a csapat 2. a sackeket tekintve a ligában.
Jordan és Galette rendes kis szörnyeteggé nőtte ki magát ebben a rendszerben, és akkor ott van még Hicks, stb stb...
nfl_lover
Gondolkodtam, mikor is volt utoljára olyan, hogy egyszerre legalább két játékosunk elérje azonos szezonban a 10 sacket. Bevallom férfiasan, utána kellett néznem, nem vágtam fejből. Ugyan nem kellett visszamennem a DP-ig, de akkor is, nem most volt.
Kíváncsi vagyok, keni ezt bárki is közületek séróból.atapapa
Én utánanéztem, mert gondoltam, hogy korábban lesz mint, amióta követem a csapatot. Érdekes. Még a mi filmszínészünk is 7 felett zárt. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Én egyébként a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna a szezon előtt, hogy a 14. héten a csapat 2. a sackeket tekintve a ligában.
Jordan és Galette rendes kis szörnyeteggé nőtte ki magát ebben a rendszerben, és akkor ott van még Hicks, stb stb...
nfl_lover
Gondolkodtam, mikor is volt utoljára olyan, hogy egyszerre legalább két játékosunk elérje azonos szezonban a 10 sacket. Bevallom férfiasan, utána kellett néznem, nem vágtam fejből. Ugyan nem kellett visszamennem a DP-ig, de akkor is, nem most volt.
Kíváncsi vagyok, keni ezt bárki is közületek séróból.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
Sziasztok!
Sajnos erről a W-ről lemaradtam, esetleg linket tudnátok nekem ajánlani ahol bepótolhatom.
Ha elkülditek vhs videókazettán az is jó 😀
KösziFattyu
Nagyobb torrentoldalakon sztem megtalálod.

Viszont direkt linket max PM-ben küldjenek a Tisztelt Userek!

Köszönöm!empty taxi
Köszönöm!
Akkor ha lehet PM-be küldjétek a kazettát. 😀