New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Felmerül a kérdés: miért most?
Mert kiderült, hogy Brown a karrieréve ellenére nem tud kezdő szinten játszani és a következő év előtt el kell dönteni, hogy van-e házon belül utánpótlás, vagy a drafton/FA-n kell megoldást keresni.
Azt eldönteni, hogy Armsteadre mennyire lehet számítani, a legjobban éles meccsen lehet.

Vélhetően edzésen nem akkora homály a csávó, hogy Payton kinyírassa vele Brees-t. (Ha nagyon gáz, le lehet cserélni még meccs közben is)
Nyáron játszott jól is, rosszul is, csak sajnos a cserék ellen. Meglátjuk mi ragadt rá pár hónap alatt profi környezetben.atapapa
Ahány képet láttam róla, mindig a cserékkel edzett...hát kíváncsi leszek nagyon. Nyilván Payton látja, hogy mit tud, aztán lehet 5 snap után jön vissza Brown, csak hogy érezze, hogy ha szar, akkor bizony nem játszik. Amúgy azért érdekes kérdés ez, hogy drafton kell megoldani, hát Armsteadet 3. körben húztuk, azért az elég elöl van, rögtön következő évben húzunk megint ide, az elég nagy blama. De hát Brown nem megoldás, Strief szerződése is lejár, egy Armstead-Harris kettőssel meg nem igazán szeretnék jövőre nekivágni a szezonnak 😀
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
és Graham? 13 év alatt 17 csapatváltás.. jó lesz ő nekünk?sLyNz
Volt ő All-Pro is anno régen, ha fejben egyben van simán jó lehet.empty taxi
8 éve..azért Nfl-ben az nagyon sok idő még ha egy K-ről is van szó

......
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
és Graham? 13 év alatt 17 csapatváltás.. jó lesz ő nekünk?sLyNz
Volt ő All-Pro is anno régen, ha fejben egyben van simán jó lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
és Graham? 13 év alatt 17 csapatváltás.. jó lesz ő nekünk?sLyNz
A következő draftig igen :p
A közelít berúgja, és Hartley után már ez is valami. 40 yard felett már kevésbé lehet számítani rá, nem fog 4 40+ yardos FG-t rúgni egy meccsen, mint Hartley az SB-n

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
és Graham? 13 év alatt 17 csapatváltás.. jó lesz ő nekünk?

......
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Felmerül a kérdés: miért most?
Mert kiderült, hogy Brown a karrieréve ellenére nem tud kezdő szinten játszani és a következő év előtt el kell dönteni, hogy van-e házon belül utánpótlás, vagy a drafton/FA-n kell megoldást keresni.
Azt eldönteni, hogy Armsteadre mennyire lehet számítani, a legjobban éles meccsen lehet.

Vélhetően edzésen nem akkora homály a csávó, hogy Payton kinyírassa vele Brees-t. (Ha nagyon gáz, le lehet cserélni még meccs közben is)
Nyáron játszott jól is, rosszul is, csak sajnos a cserék ellen. Meglátjuk mi ragadt rá pár hónap alatt profi környezetben.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem látok Payton fejébe természetesen, de a SEA meccs kalkulált vereség lehetett. A Rams elleni nem volt az. Lehet várni, de mire?Gyurma Pappa
Semmire. Ahogy beszéltük is itt, egy meccsből nem kell nagy következtetéseket levonni.Tocy
Nem egy meccsről beszélünk. Az tudott, hogy Armstead kiváló passz blokkoló, futás ellen elveszett, de ezen a meccsen nem számítok arra, hogy sokat akarunk majd futkosni, ahogy otthon sem akartunk.Gyurma Pappa
Egyrészt szerintem nem kiváló passzblokkoló, pláne nem egy Panthers front seven ellen. De mondom legyen igazad, meg én sem mondom azt, hogy nem válik be és iszonyatosan szurkolok neki. Csak én nem most húztam volna ezt meg.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Nem látok Payton fejébe természetesen, de a SEA meccs kalkulált vereség lehetett. A Rams elleni nem volt az. Lehet várni, de mire?Gyurma Pappa
Semmire. Ahogy beszéltük is itt, egy meccsből nem kell nagy következtetéseket levonni.Tocy
Nem egy meccsről beszélünk. Az tudott, hogy Armstead kiváló passz blokkoló, futás ellen elveszett, de ezen a meccsen nem számítok arra, hogy sokat akarunk majd futkosni, ahogy otthon sem akartunk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem látok Payton fejébe természetesen, de a SEA meccs kalkulált vereség lehetett. A Rams elleni nem volt az. Lehet várni, de mire?Gyurma Pappa
Semmire. Ahogy beszéltük is itt, egy meccsből nem kell nagy következtetéseket levonni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Nem látok Payton fejébe természetesen, de a SEA meccs kalkulált vereség lehetett. A Rams elleni nem volt az. Lehet várni, de mire?

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nézd: a Rams elleni meccs elment ezen a két emberen. Ha nincs Brown buta szabálytalansága, akkor 10-24-gyel fordulunk, de ha van a bünti, akkor is jó FG mellett 6-24-gyel, ahonnan vissza lehetett volna jönni, ahogy láthattuk is. Brown szarsága nélkül nincs az első INT, nincs az egész meccses check down szenvedés stb.

A döntés jó, Brown nincs kivágva, csak nem ő kezd. Ha nem megy Arstead, be lehet cserélni. Ha bejön, akkor mennyország.Gyurma Pappa
A Seahawks elleni meccs meg elment a lassú LB-inken, illetve a hosszú passzokat nyelő secondaryn, különösen Jenkinsen. Ő miért játszik? A Falcons szétpasszolt minket az első félidőben White-on, ő miért játszik? Értem én, meg mondom, Hartley-val különösen egyetértek, de Brown sem megoldás, csak nekem az kérdéses, hogy ezek most, a szezon ezen szakaszában kellenek-e. Hartley egész évben ezt csinálta, Brown is gyenge volt végig, most Quinn ellen ez duplán kijött. Ezeket meg lehetett volna csinálni korábban is, nem feltétlenül a csoportdöntő és a rájátszás előtt.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Nézd: a Rams elleni meccs elment ezen a két emberen. Ha nincs Brown buta szabálytalansága, akkor 10-24-gyel fordulunk, de ha van a bünti, akkor is jó FG mellett 6-24-gyel, ahonnan vissza lehetett volna jönni, ahogy láthattuk is. Brown szarsága nélkül nincs az első INT, nincs az egész meccses check down szenvedés stb.

A döntés jó, Brown nincs kivágva, csak nem ő kezd. Ha nem megy Arstead, be lehet cserélni. Ha bejön, akkor mennyország.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
😮 az komoly. Armsteadből én amennyit láttam preseasonben, az elég gáz volt, azóta sem játszott, Baromi boldog lennék, ha beválna és meglenne a jövő LT-je, de erős fenntartásaim vannak...így a csoportdöntő és a szezonunkat meghatározó meccs előtt nem biztos, hogy jó két ilyen drasztikus döntést meghozni...Tocy
De, fel kellett rázni a csapatot. Nagyon bízok Payton e döntéseiben.Gyurma Pappa
És úgy kell felrázni, hogy kirúgod a kickered, akit egész szezonban védtél, pedig mindenki szidott, valamint kiteszed az amúgy nem túl jó, de pl a tavalyi Bushrodnál nem gyengébb LT-d egy gyenge meccs után, sőt, leülteted a padra, és inkább vészmegoldást játszatsz, majd a szezon legfontosabb meccsén idegenben az eddig semmit nem játszó, képzetlen újoncodat teszed a helyére?

Dicsértük Paytont, hogy mennyivel érettebben tért vissza idén, ezek a move-ok ezzel ellentétesek. Hartley-t nem bánom igazán, nála rosszabb kickerünk nem lehet, nem baj, ha nem rúgja be 55-ről Graham, de lehessen benne bízni, hogy mondjuk 45-ről, 37-ről nem fog hibázni. De Brown gyakorlatilag kivágásával ebben a helyzetben nem értek egyet...de ha bejön, komolyan mondom, hogy iszonyatosan boldog leszek.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
😮 az komoly. Armsteadből én amennyit láttam preseasonben, az elég gáz volt, azóta sem játszott, Baromi boldog lennék, ha beválna és meglenne a jövő LT-je, de erős fenntartásaim vannak...így a csoportdöntő és a szezonunkat meghatározó meccs előtt nem biztos, hogy jó két ilyen drasztikus döntést meghozni...Tocy
De, fel kellett rázni a csapatot. Nagyon bízok Payton e döntéseiben.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
😮 az komoly. Armsteadből én amennyit láttam preseasonben, az elég gáz volt, azóta sem játszott, Baromi boldog lennék, ha beválna és meglenne a jövő LT-je, de erős fenntartásaim vannak...így a csoportdöntő és a szezonunkat meghatározó meccs előtt nem biztos, hogy jó két ilyen drasztikus döntést meghozni...
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Shayne Graham jött Hartley helyére.lol
IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN

Boldog vagyok, nagyon jó érzéseim vannak Armsteaddel kapcsolatban! Lehet, hogy ez a hozzászólás vasárnap este 10-re nagyon szarul fog kinézni, de most valahogy úgy érzem, hogy valami jó kezdődik el.Gyurma Pappa
Bízom benne,hogy Payton határozott, kellő időben meghozott döntései,pozitív hatással lesznek a csapatra.
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Shayne Graham jött Hartley helyére.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN

Boldog vagyok, nagyon jó érzéseim vannak Armsteaddel kapcsolatban! Lehet, hogy ez a hozzászólás vasárnap este 10-re nagyon szarul fog kinézni, de most valahogy úgy érzem, hogy valami jó kezdődik el.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Remélem ez ebben az esetben is azt jelenti hogy Payton látott eleget (az edzéseken).
Bátor lépás, bár sokkal. rosszabb nem lehet mint Brown.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 496
Payton announces rookie Terron Armstead will start at LT this week.

choose life
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Payton begurult most, úgy látszik.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
azzal hogy Carr is ment, valaki jon meg. talan egy FA tackle?

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Brownt se ártana, ha már itt tartunk.nfl_lover
Mivel nem történt semmi más move, feltételezésem szerint Armstead előre lép az aktív rosterre. Persze még hozhatunk valakit Carr helyére, de azt ma-holnap csak bejelentik.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Hartley cutmustaine
valszeg Shayne Graham lesz helyette

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Brownt se ártana, ha már itt tartunk.