New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Még egy pillanatra a tankhoz...idei Texans??? A legkevésbé sem olyan gyenge az a csapat, mint az idei eredményei. Edzőbuktatás, sérülések ide vagy oda, amikor komolyan úszni látszott a szezon semmi másról nem szólt a játékuk mint a tankolásról. Ha végig komolyan veszik, kb. a tavalyi évünket hozzák 😉
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Király oldal, biztos Loomis is ezt használja :p A 9 milliós túlköltésünkből Smith elküldésével rögtön lett 2 millió helyünk a sapiban
 overthecap.com/calculator/?Team=Saints

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Nagyon megosztó ez a kérdés, amit feszegettek. Tavaly én is felvetettem a dolgot, amikor mi voltunk hasonló helyzetben, mint most az Atlanta, kaptam is érte hideget-meleget. Abban mindenképpen egyetértek atával, hogy biztosan létezik a tankolás, de 100% hogy nem hangzik el egy öltözőben sem, hogy adjuk le a meccset. Inkább olyanokban nyilvánulhat ez meg, mint hogy például nem mennek bele a játékosok mindenáron sérülésveszélyes helyzetekbe, stb.
Mindenesetre jó, hogy idén nem mi vagyunk ebben a szituációban 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Köszönöm hogy felhoztad ugyanazokat az érveket, amelyeket már megfogalmaztam 😊
De ez szerintem akkor se ennyire fekete-fehér helyzet. A tank létezik, legfeljebb nem olyan tisztán és egyértelműen, ahogyan azt egy szurkoló lejátssza magában. Ha létezik, miért ne tenné édesebbé ezt az a tény, hogy a legnagyobb riválisnak pörköljünk vele alá?

És még mielőtt további oldalakat töltenénk meg a kérdés megvitatásával, megjegyzem hogy ezzel a tagmondattal volt kiegészítve a vitát generáló gondolat:
"Ha én lennék a helyükben..."

több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Ha dolgozol valahol, akkor azt jól akarod csinálni, ha másért nem, azért, hogy végül előrébb juss. Az NFL rövid periódusaiban ez fokozottan igaz, minden meccsen a következő szerződésedért harcolsz.
De ez mégsem ilyen egyszerű. Drukkoltak 2005-ben a Texans szurkolói, hogy jöjjön össze az 1/1 és vele Reggie Bush.
Valamiért szállóige lett két éve a suck for Luck.

Vagy a Falcons HC Smith kerek-perec jelentette ki az idei meccsünk előtt, hogy "ők utálnak minket, mi utáljuk őket". Ezt nem egy elvakult szurkoló mondta, hanem egy vezetőedző.

Ha engem arról kérdezne bárki, hogy egy már jelentéktelen meccset nyerjünk-e és azzal a Falconst hozzuk-e nyerő helyzetbe vagy kapjunk ki inkább, hogy nekik kárt okozzunk, akkor hajlok arra, hogy az utóbbit válasszam.

(Ahogy NOLA-ban nagyjából az az alapállás, hogy ha egy 2-14-es szezonban a 2 W az Atlanta ellen jött össze, akkor az egy sikeres szezon)
Nem várom, hogy más egyetértsen velem, de amikor két csapat 40 éve van egy divízióban egymáshoz területileg viszonylag közel, akkor ennek tud jelentősége lenni.

Aztán ha ez még azon is segít, hogy pár hónap múlva jobb játékosokat tudjunk draftolni, akkor meg nem kérdés, hogy "boldogan" kapnék ki a szezon végén.atapapa
Nem értek veled egyet. Én biztos, hogy botrányt csapnék, ha bármelyik edző/játékostársam azt kérné tőlem, hogy ne adjak bele 100%-ot és veszítsem el a meccset. Nekem ez a mentalitásom és szerintem a legtöbb NFL játékosnak is. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy egy csapat szándékosan a vereségre játsszon legyen az bármilyen helyzet. Az meg a másik, hogy itt minden nap a megélhetésedért küzdesz, bármelyik pillanatban bárkivel szerződést bonthatnak, sok sportban láttam már érzelmeket, de itt gondolkodás nélkül rúgják ki azt, aki nem nyújtja azt a teljesítményt, amit elvárnak/megfizetnek.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet hogy én naiv vagyok,de ha én edző vagy játékos lennék bármelyik NFL csapatban, nem akarnék "behajolni" egy csoport riválisnak sem, azért hogy jobban tankolhassunk.
Azt gondolom az önbecsülés elvesztése,megalkuvóvá és vesztessé tesz!mr.oxygen
Ha dolgozol valahol, akkor azt jól akarod csinálni, ha másért nem, azért, hogy végül előrébb juss. Az NFL rövid periódusaiban ez fokozottan igaz, minden meccsen a következő szerződésedért harcolsz.
De ez mégsem ilyen egyszerű. Drukkoltak 2005-ben a Texans szurkolói, hogy jöjjön össze az 1/1 és vele Reggie Bush.
Valamiért szállóige lett két éve a suck for Luck.

Vagy a Falcons HC Smith kerek-perec jelentette ki az idei meccsünk előtt, hogy "ők utálnak minket, mi utáljuk őket". Ezt nem egy elvakult szurkoló mondta, hanem egy vezetőedző.

Ha engem arról kérdezne bárki, hogy egy már jelentéktelen meccset nyerjünk-e és azzal a Falconst hozzuk-e nyerő helyzetbe vagy kapjunk ki inkább, hogy nekik kárt okozzunk, akkor hajlok arra, hogy az utóbbit válasszam.

(Ahogy NOLA-ban nagyjából az az alapállás, hogy ha egy 2-14-es szezonban a 2 W az Atlanta ellen jött össze, akkor az egy sikeres szezon)
Nem várom, hogy más egyetértsen velem, de amikor két csapat 40 éve van egy divízióban egymáshoz területileg viszonylag közel, akkor ennek tud jelentősége lenni.

Aztán ha ez még azon is segít, hogy pár hónap múlva jobb játékosokat tudjunk draftolni, akkor meg nem kérdés, hogy "boldogan" kapnék ki a szezon végén.

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!mr.oxygen
2009-ben volt nekem sigem a Bearstől, majd a Pantherstől, innen már nem lenne nagy ugrás a Falcons.

De ez nagyon hipotetikus dolog, a Falcons elég gyenge. Na meg ha én lennék a helyükben, és egyszerre lenne a kérdés hogy egy (számunkra) tét nélküli meccsen lehetővé tegyem-e a Falcons div-győzelmét és egyben tankoljak is a draftra, akkor gondolkodás nélkül hajolnék be a Panthersnek.atapapa
A Pathers most minden szempontból erősebb csapat, de a szezon végére a Falcons is kezdi összeszedni magát.
A SF ellen egész biztató játékot mutattak,csak a balszerencsén múlott hogy nem okoztak meglepetést.
Szezonzáró meccsen,hazai közönség előtt, lehet hogy kitesznek magukért és a búcsúzó Tony Gonzalez-ért. 😊mr.oxygen
Nyilván vannak okok, amiért egy csapat meccset akar nyerni 😊 Csak én nem tenném a helyükben. Persze az én motivációim a semminél is kevesebbet jelentenek az ügyben, ugye én a tavalyi dallasos meccset is már a tankba dobtam volna.atapapa
Lehet hogy én naiv vagyok,de ha én edző vagy játékos lennék bármelyik NFL csapatban, nem akarnék "behajolni" egy csoport riválisnak sem, azért hogy jobban tankolhassunk.
Azt gondolom az önbecsülés elvesztése,megalkuvóvá és vesztessé tesz!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!mr.oxygen
2009-ben volt nekem sigem a Bearstől, majd a Pantherstől, innen már nem lenne nagy ugrás a Falcons.

De ez nagyon hipotetikus dolog, a Falcons elég gyenge. Na meg ha én lennék a helyükben, és egyszerre lenne a kérdés hogy egy (számunkra) tét nélküli meccsen lehetővé tegyem-e a Falcons div-győzelmét és egyben tankoljak is a draftra, akkor gondolkodás nélkül hajolnék be a Panthersnek.atapapa
A Pathers most minden szempontból erősebb csapat, de a szezon végére a Falcons is kezdi összeszedni magát.
A SF ellen egész biztató játékot mutattak,csak a balszerencsén múlott hogy nem okoztak meglepetést.
Szezonzáró meccsen,hazai közönség előtt, lehet hogy kitesznek magukért és a búcsúzó Tony Gonzalez-ért. 😊mr.oxygen
Nyilván vannak okok, amiért egy csapat meccset akar nyerni 😊 Csak én nem tenném a helyükben. Persze az én motivációim a semminél is kevesebbet jelentenek az ügyben, ugye én a tavalyi dallasos meccset is már a tankba dobtam volna.

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
nem tudom, mi az avatar de én is felajánlom, hogy hordom egy hétig!hajdu
Az ahol nálad Payton alszik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!mr.oxygen
2009-ben volt nekem sigem a Bearstől, majd a Pantherstől, innen már nem lenne nagy ugrás a Falcons.

De ez nagyon hipotetikus dolog, a Falcons elég gyenge. Na meg ha én lennék a helyükben, és egyszerre lenne a kérdés hogy egy (számunkra) tét nélküli meccsen lehetővé tegyem-e a Falcons div-győzelmét és egyben tankoljak is a draftra, akkor gondolkodás nélkül hajolnék be a Panthersnek.atapapa
A Pathers most minden szempontból erősebb csapat, de a szezon végére a Falcons is kezdi összeszedni magát.
A SF ellen egész biztató játékot mutattak,csak a balszerencsén múlott hogy nem okoztak meglepetést.
Szezonzáró meccsen,hazai közönség előtt, lehet hogy kitesznek magukért és a búcsúzó Tony Gonzalez-ért. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!mr.oxygen
2009-ben volt nekem sigem a Bearstől, majd a Pantherstől, innen már nem lenne nagy ugrás a Falcons.

De ez nagyon hipotetikus dolog, a Falcons elég gyenge. Na meg ha én lennék a helyükben, és egyszerre lenne a kérdés hogy egy (számunkra) tét nélküli meccsen lehetővé tegyem-e a Falcons div-győzelmét és egyben tankoljak is a draftra, akkor gondolkodás nélkül hajolnék be a Panthersnek.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Én ATL-st azért nem, de egy CAR avatart bevállalok én is 😀



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Csatlakozom a kezdeményezéshez 😀
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nem tudom, mi az avatar de én is felajánlom, hogy hordom egy hétig!
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Evans a Pro Bowlon 😐 Én kérek elnézést.
Ezt nagyon a nevére kapta, bár enyhítő körülmény, hogy Brees első 5000 yardos szezonjában pont ilyen okok miatt nem került be, pedig már akkor top G volt.

Ott van még Brees, Jimmy, Grubbs és Jordan.
Szvsz az O-t túlértékelték, a D-t meg alul. Nálam Lewis is pro bowler, igaz bitangsűrű a cornermezőny az NFC-ben.atapapa
úgy tudom idén már "non-conference" a pro bowl, tehát a legtöbb szavazatot kapó játékosok jutnak be, függetlenül attól hogy NFC vagy AFC-csapatban játszanak. 😊 Ez alapján még nagyobb elismerés a pro bowl szvsz,BB
Igaz, és a több cornert az AFC adja... Ez se biztos hogy jó választás, de mindegy.


Sosem drukkoltam még ATL-nek. Fújj, leírni is nehéz. Na persze a CAR ellen........ 😀Kájzerszóze
Ha nyer a Falcons (és mi is), akkor egy hétig atlantás avatart viselek 😛atapapa
NA az avatar azért már gusztustalan lenne 😀 😀 😀 😀 😀



több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Sosem drukkoltam még ATL-nek. Fújj, leírni is nehéz. Na persze a CAR ellen........ 😀Kájzerszóze
Ha nyer a Falcons (és mi is), akkor egy hétig atlantás avatart viselek 😛[/quote]Na erre kíváncsi leszek!😀😀😀
Go Falcons!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Evans a Pro Bowlon 😐 Én kérek elnézést.
Ezt nagyon a nevére kapta, bár enyhítő körülmény, hogy Brees első 5000 yardos szezonjában pont ilyen okok miatt nem került be, pedig már akkor top G volt.

Ott van még Brees, Jimmy, Grubbs és Jordan.
Szvsz az O-t túlértékelték, a D-t meg alul. Nálam Lewis is pro bowler, igaz bitangsűrű a cornermezőny az NFC-ben.atapapa
úgy tudom idén már "non-conference" a pro bowl, tehát a legtöbb szavazatot kapó játékosok jutnak be, függetlenül attól hogy NFC vagy AFC-csapatban játszanak. 😊 Ez alapján még nagyobb elismerés a pro bowl szvsz,BB
Igaz, és a több cornert az AFC adja... Ez se biztos hogy jó választás, de mindegy.


Sosem drukkoltam még ATL-nek. Fújj, leírni is nehéz. Na persze a CAR ellen........ 😀Kájzerszóze
Ha nyer a Falcons (és mi is), akkor egy hétig atlantás avatart viselek 😛

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Evans a Pro Bowlon 😐 Én kérek elnézést.
Ezt nagyon a nevére kapta, bár enyhítő körülmény, hogy Brees első 5000 yardos szezonjában pont ilyen okok miatt nem került be, pedig már akkor top G volt.

Ott van még Brees, Jimmy, Grubbs és Jordan.
Szvsz az O-t túlértékelték, a D-t meg alul. Nálam Lewis is pro bowler, igaz bitangsűrű a cornermezőny az NFC-ben.atapapa
Hááát elég érdekes. Nálam Grubbs sem feltétlenül ér Pro Bowlt, viszont Galette és Lewis is bekerülhetett volna, bár elég erős a mezőny azokon a posztokon. De az azért elég vicces, hogy a rengeteg sacket engedő és a futójátékot sem igazán támogató falunkból ketten is ott vannak...Tocy
Grubbs nem érdemtelen szerintem, ott van idén a legjobb 10 G között, ebből kellett hatot választani. Top 5 vagyunk totál O-ban, ilyenkor a falnak is szokott járni valami.
Galette nagy évet ment, de így is vannak nála jobb, de minimum azonos képességű kimaradt edge rusherek, 43 OLB-k meg főleg, csak innen a divízióból kihagyták Thomas Davist meg Lavonte Davidet. Utóbbi kettő nem hogy pro bowler idén, de all pronak se lenne szégyen jelölni őket.

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sosem drukkoltam még ATL-nek. Fújj, leírni is nehéz. Na persze a CAR ellen........ 😀Kájzerszóze
Nagyon nehéz teher valóban, de megpróbálok vele együtt élni én is, bár a hideg kiver. Csak két nap. Kibírható.
több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Evans a Pro Bowlon 😐 Én kérek elnézést.
Ezt nagyon a nevére kapta, bár enyhítő körülmény, hogy Brees első 5000 yardos szezonjában pont ilyen okok miatt nem került be, pedig már akkor top G volt.

Ott van még Brees, Jimmy, Grubbs és Jordan.
Szvsz az O-t túlértékelték, a D-t meg alul. Nálam Lewis is pro bowler, igaz bitangsűrű a cornermezőny az NFC-ben.atapapa
úgy tudom idén már "non-conference" a pro bowl, tehát a legtöbb szavazatot kapó játékosok jutnak be, függetlenül attól hogy NFC vagy AFC-csapatban játszanak. 😊 Ez alapján még nagyobb elismerés a pro bowl szvsz,
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sosem drukkoltam még ATL-nek. Fújj, leírni is nehéz. Na persze a CAR ellen........ 😀



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Evans a Pro Bowlon 😐 Én kérek elnézést.
Ezt nagyon a nevére kapta, bár enyhítő körülmény, hogy Brees első 5000 yardos szezonjában pont ilyen okok miatt nem került be, pedig már akkor top G volt.

Ott van még Brees, Jimmy, Grubbs és Jordan.
Szvsz az O-t túlértékelték, a D-t meg alul. Nálam Lewis is pro bowler, igaz bitangsűrű a cornermezőny az NFC-ben.atapapa
Hááát elég érdekes. Nálam Grubbs sem feltétlenül ér Pro Bowlt, viszont Galette és Lewis is bekerülhetett volna, bár elég erős a mezőny azokon a posztokon. De az azért elég vicces, hogy a rengeteg sacket engedő és a futójátékot sem igazán támogató falunkból ketten is ott vannak...
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Ugye úgy illik, hogy az alapszakasz utolsó mérkőzésein,a hazai csapatok győzelemmel köszönik meg a szurkolók buzdítását? 😉mr.oxygen
Nem csak magunkra értettem!
Például a Falcons is kitehetne magáért!😉
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ha nem nyerünk, nem is érdemlünk PO-t.
Sajnálom, hogy egy jó szezon ennyire elcsúszóban van. Pont addigra lettünk bénák, amikorra a jó csapatoknak kezdődik a bajnokság.
De nyerni kell holnap, nincs mese.



több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Ugye úgy illik, hogy az alapszakasz utolsó mérkőzésein,a hazai csapatok győzelemmel köszönik meg a szurkolók buzdítását? 😉