New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Amikor kivágtuk Carrt akkor jött Frampton.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
gondolom ST-ben játszik majd, mint ahogy a korábban igazolt Wade is ott kapott eddig snapeket.Tocy
Wade vasárnap már a harmadik legtöbb snapet kapta a cornerek közül a védelemben. Nem is volt annyira rossz.

Tegnap Brees és Payton jókedvűen megtartotta a sajtótájékoztatót, majd rá pár percre kijött a "sérültjelentés". Brees limited a térde miatt 😐atapapa
Igen, 12 playnél volt fent a 44-ből, bár gondolom ebben azért elég nagy szerepet játszott, hogy Vaccaro és Bush sem lehetett fent.

Amúgy ezeket böngészve megint feltűnt Frampton neve. Ő mikor jött? Egy ST-playnél kaptam fel rá a fejem, de ahogy nézem ott aktív szereplő volt.
Tocy
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
gondolom ST-ben játszik majd, mint ahogy a korábban igazolt Wade is ott kapott eddig snapeket.Tocy
Wade vasárnap már a harmadik legtöbb snapet kapta a cornerek közül a védelemben. Nem is volt annyira rossz.

Tegnap Brees és Payton jókedvűen megtartotta a sajtótájékoztatót, majd rá pár percre kijött a "sérültjelentés". Brees limited a térde miatt 😐atapapa
Igen, 12 playnél volt fent a 44-ből, bár gondolom ebben azért elég nagy szerepet játszott, hogy Vaccaro és Bush sem lehetett fent.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
gondolom ST-ben játszik majd, mint ahogy a korábban igazolt Wade is ott kapott eddig snapeket.Tocy
Wade vasárnap már a harmadik legtöbb snapet kapta a cornerek közül a védelemben. Nem is volt annyira rossz.

Tegnap Brees és Payton jókedvűen megtartotta a sajtótájékoztatót, majd rá pár percre kijött a "sérültjelentés". Brees limited a térde miatt 😐

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Vaccaro hivatalosan is IR-en, a Browns PS-ből leigazoltuk Terrence Frederick CB-t. Hetedik körben vitte a Steelers tavaly, de ott nem kellett, úgyhogy a Giants elvitte PS-be, két meccsen aztán játszott is ST-ben. Az előszezont még ugyanitt töltötte, aztán itt sem kellett, a Browns PS-be elvitte, most pedig mi az aktív keretbe hívtuk. Egyetemen nem számított rossz CB-nek, itt nem igazán jött be neki a dolog, gondolom ST-ben játszik majd, mint ahogy a korábban igazolt Wade is ott kapott eddig snapeket.
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

......
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Békés, boldog karácsonyt mindenkinek!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Boldog Karácsonyt! Who DAT!



több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Boldog Karácsonyt minden szentnek! 😀
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Boldog Karácsonyt Kívánok minden fórumtársamnak és családjának :A:
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Boldog Karácsonyt kívánok a WDT minden tagjának!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding


Boldog Karácsonyt kívánnak a lányok, meg a családommal együtt én is 😉Gyurma Pappa
Azt hittem őket küldöd ajándékba 😀
Én még egy közös meccset kívánok január 19-én 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó


Boldog Karácsonyt kívánnak a lányok, meg a családommal együtt én is 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha mi megverjük a Tampát és a Panthers is nyer ( a Falcons jó volt most a 49ers ellen, halvány remény maradt... ), akkor a következő az ábra:

Ha a 49ers megveri idegenben a Cardinalst, akkor fix 6.-ak vagyunk, ehhez még a mi győzelmünk sem kell. Ha a Cardinals a Seattle-ben aratott győzelme után otthon megveri a 49erst is, akkor egyrészt rohadtul megérdemlik a PO-t ( szurkolok is nekik nagyon ), másrészt nyernünk kell, és ha így teszünk, akkor 5.-ként lépünk be a PO-ba.

Ha nyer a Philadelphia, akkor mindenképpen ők a 3.-ak, tehát hozzájuk megy a 6. helyezett ( én ezt tartom a legvalószínűbbnek, hogy mi megyünk hozzájuk ).

Ha a Dallas nyer, akkor bonyolódik a helyzet, de oda csak akkor mehetünk, ha a Packers megveri a Bearst, vagy a Cardinals a 49erst. Az első esetben a Dallas 3. és mi 6., a második esetben a Dallas 4. és mi 5.

Dallas-győzelem esetén a másik lehetőség még, hogy ha a Bears nyer ( Lacy szét tudja őket úgy futni, mint McCoy? Ha nem, akkor nyerni fognak... ), akkor ők a 3.-ak, így a fent vázolt Cardinals-győzelem esetén elkerüljük őket, amúgy mehetünk még egyszer a Soldier Fieldre.

Green Baybe csak úgy mehetünk, ha ők nyernek, mi nyerünk és a Cardinals is nyer, ezzel ők 4.-ek, mi 5.-ek lennénk.

Bocs, kicsit zavaros, a lényeg, hogy a miénken kívül még minimum három meccset erősen figyelni kell. A legkisebb esély szerintem a Green Bayre van, a legnagyobb pedig az Eaglesre.

De az lenne a legegyszerűbb, ha mi nyernénk, a Falcons pedig elkenné a Pantherst és páholyból figyelhetnénk, hogy ebből a darálóból ki jut el a Divisional Roundban a Superdome-ig.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem értem mi a problémád, én csak azt látom hogy a Saints alig tudta megverni a Szenteket :p
Ez egy jó eredmény 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
SP most sajtótájékoztatott.
Vaccarot holnap műtik a bokájával.

Miután újranézte a meccset, úgy véli hogy Armstead nagyon is jó helyen van a kezdőben, vasárnap is ott lesz. He was extremely encouraged. atapapa
Vaccaro sajnos várható volt...

Armsteaddel pedig én is egyetértek, belegondolva, hogy honnan jött és milyen tapasztalattal rendelkezik, egyáltalán nem teljesített alul. Az első félidő botrány volt, de nem csak a részéről, Grubbs is elég gyengén játszott például. A szünet után vállalható volt.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
SP most sajtótájékoztatott.
Vaccarot holnap műtik a bokájával.

Miután újranézte a meccset, úgy véli hogy Armstead nagyon is jó helyen van a kezdőben, vasárnap is ott lesz. "He was extremely encouraged"

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Arrébb mozgatták a meccset a 4:25-ös idősávba. Nem nagyon értem, hogy minek, talán azért, hogy a 49ers ne tudja leadni a meccset a Cardinalsnak. De ilyet az nfl-ben azért nehezen tudok elképzelni, ez nem a mennyei bajnokság.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Nem követelem magamnak ezt a jogot vagy nem kényszerítek másokat arra, hogy úgy gondolkodjon ahogy én, csak jelzem, hogy szerintem nem ezt érdemli a csapat. De persze dühöngjetek, ha úgy tarja kedvetek.
Gyurma Pappa
Viszont szó szerint érted azt, amit inkább magamról írtam, szándékosan erősen, túlzóan, kérdőjellel fogalmazva 😉atapapa
😀 Hát tudod, nem zörög a haraszt, meg akinek nem inge és a többi 😉

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem követelem magamnak ezt a jogot vagy nem kényszerítek másokat arra, hogy úgy gondolkodjon ahogy én, csak jelzem, hogy szerintem nem ezt érdemli a csapat. De persze dühöngjetek, ha úgy tarja kedvetek.
Gyurma Pappa
Viszont szó szerint érted azt, amit inkább magamról írtam, szándékosan erősen, túlzóan, kérdőjellel fogalmazva 😉

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Nem követelem magamnak ezt a jogot vagy nem kényszerítek másokat arra, hogy úgy gondolkodjon ahogy én, csak jelzem, hogy szerintem nem ezt érdemli a csapat. De persze dühöngjetek, ha úgy tarja kedvetek.

A saját sorsunk urai vagyunk, itthon nyerni kell, és az PO. Ez sokkal kényelmesebb, mint sok csapat sorsa. Az Arizona lehet, hogy 11 W-vel kimarad a PO-ból.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Részben egyetértek veled Gyurma, viszont a tegnapi zakón rágódva ez jutott az eszembe: ki vagyok én, hogy megmondjam másnak azt, hogy miként is kéne feldolgozni emocionálisan az idei hullámvasutat? Mennyi jogom van elvárni bárkitől hogy hozzám hasonlóan higgadtságra törekedve keressen indokokat a mostani kudarcokra?
Miközben a meccs utáni percekben még bennem is tombol a keserűség és hát a szurkolás elsősorban az érzelmekről szól, túlzásokkal, kevés racionalitással.
Ahogy az eredménykövetőben is ugyanaz a személy jókedvében az egyik pillanatban még az év védőjének követeli azt a játékost, akit két perccel a meccs lefújása után már a hazafelé tartó csapatrepülőre se engedne fel. Vagy csak azért engedné fel, hogy néhányezer lábról kidobassa, ernyő nélkül.

És tömören reagálnék a Paytont érő kritikákra.
Nyílván nem azért nem megy minden plyanél 20 yardos rakéta Jimmyre vagy Colstonra, mert az nem trendi, hanem mert azt játsszuk, ami az adott körülmények között működik. Az első félidőben blitz-cel vagy anélkül, de playről playre darabokra tépte a Panthers a falat, ezért nyúlt Sean annyit futáshoz (az egyik legjobb run d ellen) és a screenhez. A belső futás működött viszonylag, a screenre viszont nagyon figyeltek, ahogy a szélső futásokat is nagyon jól kivették az atletikus LB-k.
Hozzáteszem eléggé a határon védekezett a CAR back7 coverage-ban, nem mindig értek véget a jammelések 5 yardon túl, ami nehezítette a szeparációt és így Brees dolgát is. De ez van, ellenünk se nagyon fújtak ilyen hibát, engedték a bírók mind a két oldalon ezt.

Az utolsó(előtti) drive-ban futást hívtunk, mert az addigi történések ezt jelezték jó döntésnek
- az eső után még a rövidebb passzok alkalmával is többször viselkedett abnormálisan a labda
- a rövidebb passzokat korábban is nagyon jól védekezték az LB-k, és csak a rövidebb passzoknak lett volna értelme ebben a helyzetben, mert a hosszabb kísérletből nagyobb eséllyel nem lett volna elkapás és állt volna az óra
- a védelem is azt jelezte Seannak, hogy nincs értelme kockáztatni, mert képesek megtartani az előnyt. Az utolsó hazai drive előtti 4 drive mindegyike 3 and outtal végződött.
Newton passzolt, de neki muszáj volt, ahogy az utolsó másodpercekben Brees is ezt tette.

Aki szerint Payton konzervatív volt, az nézze meg az ismétlést az első félidei onside kickről vagy az ST passzjátékáról. Nem ez volt SP életének legjobb mérkőzése, de a végén azt tette, amit kellett.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elkezdődik a rájátszás a Tampa ellen, otthon egy szép győzelemmel kellene búcsúzni a szurkolóktól, és a megtépázott önbizalmunkat is jó lenne helyreállítani. Ha nyer az Eagles, akkor hozzájuk mehetünk wild cardra, én ezt tartom a legvalószínűbbnek. A top1 futócsapat ellen nagyon nehéz lesz idegenben, de a védelmük nem túl acélos, Breeséknek össze kell magukat kapni nagyon. De előbb a Tampa! Kemény futócsapat, pláne kemény védelem, idegenben megszenvedtünk velük eléggé, igaz az eléggé más meccs volt. Nyerni kell!

A drafton a legnagyobb needünk a FS lesz úgy néz ki, de nincs igazán kiemelkedő szerintem Clinton-Dixen kívül, úgyhogy én még mindig cornerre áldoznék, aztán másodikra FS, ILB, OLB, de ezt a négy posztot BPA alapon is lehetne erősíteni. OLB-ben azért lehet bízni Butler felépülésében, CB-ben Greer és Robinson...hát, ez nekem kérdőjel. Offense-oldalon nekem egy igazán magas, erős elkapó hiányzik még ( Toon... ), de nem tudom van-e ilyenre esély, vagy egyáltalán hova férne be Colston-Stills-Moore-Meachem mellé. De nem vagyok megelégedve igazán a WR-corppal sem. Az offense legnagyobb kérdése a T poszt lesz, mi lesz Strieffel, mi lesz Brownnal, bár megmondom őszintén én a tegnapi után is bízom Armsteadben, amikor rossz volt, akkor az egész fal kompletten rossz volt, a félidő után viszont ő és az egész O-line összeszedte magát és nem lógott ki igazán. Ráadásul egyetlen snap nélkül rögtön a szezon legfontosabb meccsén a gyilkos Panthers front seven ellen idegenben...nem irigyeltem na.

Azt nem tudom FA-n mit tervezünk, de nem nagyon lesz szerintem helyünk, CB lesz Jennings, Tillman, Asomougha, Talib, Shields FA, de nem hiszem, hogy lenne értelme ( meg esély rá ) innen hozni valakit.