NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
szvsz Brees pont iden kockaztat kevesebbet pressure alatt,ezt pont nem hanynam a szemere. viszont Jenkins sajnos az igazi bust Jenkins volt.
a D-re nem lehetett raismerni, de szvsz talan ok se szarjak ossze magukat rogton, ha Brees nem 2 int-nel kezdatapapa
az oké, hogy idén kevesebbet kockáztat, mint tavaly, de a tavalyi évvel nem is lehet igazán összehasonlítani az ideit.adam77
Nem is a tavalyihoz hasonlítottam.
Inkább gondoltam a nálunk eltöltött összes évre. A látottak alapján az az érzésem, hogy Brees idén dobta el a legkevesebbszer úgy a labdát, hogy azt akkor se kellett volna, ha nincs a nyakában nyomás. lásd a tegnapi első eladott labdát.
Talán nem annyira egyértelmű előttetek, de tény, hogy Brees passzkísérletekre számolva idén dobta karrierje során a legkevesebb int-t: Jelenleg minden 57 és feledik passzkísérlete lett int, amit az itteni évei alatt csak egyszer tudott megközelíteni, 2006-ban minden 50. dobása landolt az ellenfél védőjének kezében.
Tavaly 35 dobásonként adta el a labdát, az SB-évben is 46 dobásonként.
És inkább nyeli be a sacket manapság, mint hogy eldobja a homályt, passzkísérletenként csak San Diegoban kapott annyi zsákot a pályafutása során, mint idén.

A SEA utáni durciban nem akartam írni, de azért most megjegyzem: számomra annak a meccsnek pozitív élménye volt, hogy Brees még a nagy hátrányban se állt neki dobálni a vakvilágba, hanem megbecsülte a labdát.

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
szvsz Brees pont iden kockaztat kevesebbet pressure alatt,ezt pont nem hanynam a szemere. viszont Jenkins sajnos az igazi bust Jenkins volt.
a D-re nem lehetett raismerni, de szvsz talan ok se szarjak ossze magukat rogton, ha Brees nem 2 int-nel kezdatapapa
az oké, hogy idén kevesebbet kockáztat, mint tavaly, de a tavalyi évvel nem is lehet igazán összehasonlítani az ideit. akkor egy szárnyaszegett, vert csapat voltunk, reménytelen védelemmel, legtöbbször futva az eredmény után. akkor belefért a kockáztatás, nem volt különösebb tétje. ez a meccs most nagyon kellett volna. vagy azt mondom, ezt egyszerűbb lett volna hozni, mint most a panthers ellenit.
félreértés ne essék, nem brees nyakába akarom itt varrni a vereséget, csak tőle számítunk, a csapat is tőle számít a legtöbbre és ő pont egy olyan figura, aki egy megfontolt vezér egyéniség.

ha az éveket hasonlítjuk, talán a 2009-es évvel lehetne párhuzamot vonni, bár nem emlékszem, akkor hány elkapkodott megoldása volt. most viszont nekem szemet szúrt.

mondjuk én abszolút biztos vagyok benne, hogy hétvégén egy teljesen más csapatot fogunk látni és szerintem nyerni fogunk. azt meg remélem, hogy ez a győzelem erőt ad a szezonban ránk váró idegenbeli mérkőzésekre.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Payton: Brownból eleget láttam, mielőtt lecseréltem. Az kemény...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
szvsz Brees pont iden kockaztat kevesebbet pressure alatt,ezt pont nem hanynam a szemere. viszont Jenkins sajnos az igazi bust Jenkins volt.
a D-re nem lehetett raismerni, de szvsz talan ok se szarjak ossze magukat rogton, ha Brees nem 2 int-nel kezd

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
engem egyébként most brees teljesítménye aggaszt egy cseppet. egy ideje már figyelem, és lehet nem látom jól, de van benne valami kényszer, hogy ártalmatlan helyzetekben az indokoltnál jóval nagyobb kockázatot vállaljon be valamiért. korábban azt hittem, hogy a lehetséges rekordjai, az egója miatt, de ez egyértelműen nem derül ki. nem értem miért csinálja, főleg amikor payton meg jóval konzervatívabb felfogásban jött vissza a büntiből és nem gondolom, hogy nyomást tenne breesre. abban viszont biztos vagyok, hogy az összes támadót demoralizálja, amikor a 20 milliós csapatkapitánya belemegy egy-egy rizikós akcióba, majd mikor balul sül el, foghatják a fejük együtt, hogy mennyi kárt okozott a buta hiba. dobjon két homály picket a negyedik negyedben ha menni kell az eredmény után, de közvetlen az elején nem kell a hősködés, vállalja be a sacket, a safety-t, vagy legyen csak 3 pont a táblán 7 helyett, mint egy demoralizáló turnover. meg ezek a "szabaduljunk a labdától" toss passzok is.. inkább bukjunk 4-5 yardot, ha nem tudja kidobni egy biztos incomplete-nek.
természetesen így is le a kalappal előtte, a liga egyik legjobb irányítója továbbra is, de pont a rutinja miatt várnám tőle azt, hogy kevesebb kockázatosabb play-t vállaljon.
a sok gyenge teljesítmény közt még jenkins az aki nálam most végleg leírta magát. kapott elég időt a bizonyításra, nyilván nem mindig ideális környezetben, de hiába néztek nála be 1-2 dolgot tegnap a zebrák, akkor is egyes.adam77
Én is érzek hasonló problémát Brees-el kapcsolatban.
Ha elkapja a fonalat elképesztő teljesítményre képes,viszont ha meginog az önbizalma, akkor eluralkodik rajta egyfajta bizonyítási kényszer (ilyenkor hajlamos kockázatos passzokra és kicsit kapkodóssá válik)
Azonban a teljesítménye nagyban az OL munkájától függ!
Mivel nem rendelkezik kimagasló atletikus képességekkel meg kell védeni ahhoz,hogy jól tudjon dobni!
Az első két negyed olyan volt, mintha valami idióta paródia lenne,aztán a vége fele már voltak biztató jelek,de arra már elment a meccs.
Mindezek ellenére én is azt mondom,hogy HINNI KELL,képesek vagyunk bárkit legyőzni, akár idegenben is.
Azon múlhat a győzelem hogy a játékosok is elhiggyék hogy képesek rá,az edzőknek nem csak szakmailag,hanem szuggesztív képességekben is jónak kell lenni, hogy egy csapat nyerni tudjon!.
Példa értékű ahogy a Patriots küzd az utolsó másodpercig, vagy ahogy Lewis tüzelte a többieket a SB-ban.Én azt mondom nem a jobb csapat vagy a védelem nyeri a bajnokságot,hanem az erősebb akarat! Hiába zseniális az irányító és az edzői kar, ha összeomlanak egy-egy kritikus pillanatban!
több mint 10 éve
nfl_lover 912
engem egyébként most brees teljesítménye aggaszt egy cseppet. egy ideje már figyelem, és lehet nem látom jól, de van benne valami kényszer, hogy ártalmatlan helyzetekben az indokoltnál jóval nagyobb kockázatot vállaljon be valamiért. korábban azt hittem, hogy a lehetséges rekordjai, az egója miatt, de ez egyértelműen nem derül ki. nem értem miért csinálja, főleg amikor payton meg jóval konzervatívabb felfogásban jött vissza a büntiből és nem gondolom, hogy nyomást tenne breesre. abban viszont biztos vagyok, hogy az összes támadót demoralizálja, amikor a 20 milliós csapatkapitánya belemegy egy-egy rizikós akcióba, majd mikor balul sül el, foghatják a fejük együtt, hogy mennyi kárt okozott a buta hiba. dobjon két homály picket a negyedik negyedben ha menni kell az eredmény után, de közvetlen az elején nem kell a hősködés, vállalja be a sacket, a safety-t, vagy legyen csak 3 pont a táblán 7 helyett, mint egy demoralizáló turnover. meg ezek a "szabaduljunk a labdától" toss passzok is.. inkább bukjunk 4-5 yardot, ha nem tudja kidobni egy biztos incomplete-nek.
természetesen így is le a kalappal előtte, a liga egyik legjobb irányítója továbbra is, de pont a rutinja miatt várnám tőle azt, hogy kevesebb kockázatosabb play-t vállaljon.
a sok gyenge teljesítmény közt még jenkins az aki nálam most végleg leírta magát. kapott elég időt a bizonyításra, nyilván nem mindig ideális környezetben, de hiába néztek nála be 1-2 dolgot tegnap a zebrák, akkor is egyes.adam77
én éppen azt figyeltem, hogy ezek a kockázatos döntéseket egész szépen kezdte maga mögött hagyni, tavaly egy csomó ilyet csinált, idén viszont lehiggadt, aztán most...mintha a tavalyi énjét látnám.
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
engem egyébként most brees teljesítménye aggaszt egy cseppet. egy ideje már figyelem, és lehet nem látom jól, de van benne valami kényszer, hogy ártalmatlan helyzetekben az indokoltnál jóval nagyobb kockázatot vállaljon be valamiért. korábban azt hittem, hogy a lehetséges rekordjai, az egója miatt, de ez egyértelműen nem derül ki. nem értem miért csinálja, főleg amikor payton meg jóval konzervatívabb felfogásban jött vissza a büntiből és nem gondolom, hogy nyomást tenne breesre. abban viszont biztos vagyok, hogy az összes támadót demoralizálja, amikor a 20 milliós csapatkapitánya belemegy egy-egy rizikós akcióba, majd mikor balul sül el, foghatják a fejük együtt, hogy mennyi kárt okozott a buta hiba. dobjon két homály picket a negyedik negyedben ha menni kell az eredmény után, de közvetlen az elején nem kell a hősködés, vállalja be a sacket, a safety-t, vagy legyen csak 3 pont a táblán 7 helyett, mint egy demoralizáló turnover. meg ezek a "szabaduljunk a labdától" toss passzok is.. inkább bukjunk 4-5 yardot, ha nem tudja kidobni egy biztos incomplete-nek.
természetesen így is le a kalappal előtte, a liga egyik legjobb irányítója továbbra is, de pont a rutinja miatt várnám tőle azt, hogy kevesebb kockázatosabb play-t vállaljon.
a sok gyenge teljesítmény közt még jenkins az aki nálam most végleg leírta magát. kapott elég időt a bizonyításra, nyilván nem mindig ideális környezetben, de hiába néztek nála be 1-2 dolgot tegnap a zebrák, akkor is egyes.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nyugalom. Ez a meccs sme volt annyira gáz mint elsőre tűnik. Lehiggadva ha megnézitek, Brees megcsinálta az első félidőben a TD-t, Brown buta és felesleges büntetése kinyírta a momentumot. A blokkolt FG csak ráadás volt.

Ez egy ilyen meccs volt, a héten egészen más meccs lesz. A Panthers erős, de ideje nyerni nagy meccsen idegenben. Idén egyszer megcsináltuk Chicagoban, miért ne menne megint?

Simán mennék a lehetséges csoport elsők közül a Detroit és a Dallas a két legjobb matchup nekünk, a többiek hidegben vannak 😊

Hinni kell.Gyurma Pappa
Én is azt vallom, hogy minden meccs teljesen más és nem lehet sokra következtetni. DE. Az idegenbeli bénázásunk botrány, idén 7-0-ával állunk otthon, 3-4-gyel idegenben, ezt a baromi erős Carolinát szerintem nem nagyon van csapat, aki két hét alatt kétszer meg tudná verni, a múlt hetiből sem lehet sokra következtetni, mert biztos, hogy jobban fog játszani a Panthers.

Amúgy de, ez a meccs annyira volt gáz, hogy mindent elrontottunk amit el lehet, mindkét oldalon. A védelem nem csinált sacket, nem szerzett labdát, átfutottak rajtunk, mint a szar. Brees eladott három labdát, a két INT gyalázatos volt, mindkettő full homály. A Moore TD szép volt, sőt szerintem ha Brown nem ekkora nyomorult, akkor onnan még lett volna esély feljönni, 24-10 és mi kezdjük a második félidőt. Igaz, mi kezdtük, aztán jól elfumbliztuk.

Jó, nyilván Dallasba azért most sokan mennének...a Detroit ellen azért megszenvednénk erősen azt a D-linet...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Nyugalom. Ez a meccs sme volt annyira gáz mint elsőre tűnik. Lehiggadva ha megnézitek, Brees megcsinálta az első félidőben a TD-t, Brown buta és felesleges büntetése kinyírta a momentumot. A blokkolt FG csak ráadás volt.

Ez egy ilyen meccs volt, a héten egészen más meccs lesz. A Panthers erős, de ideje nyerni nagy meccsen idegenben. Idén egyszer megcsináltuk Chicagoban, miért ne menne megint?

Simán mennék a lehetséges csoport elsők közül a Detroit és a Dallas a két legjobb matchup nekünk, a többiek hidegben vannak 😊

Hinni kell.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem túl jó, hogy a legfontosabb meccsekre és a legfontosabb időszakra esnek ezek a problémák, két hónapja túl kellene lenni mindenen.

Gőzöm sincs, hogy verjük meg idegenben a Pantherst, biztos, hogy tanultak a hibákból, mi meg...hagyjuk is. Wild Cardon meg nem tudom, idegenben még egy Dallashoz vagy Eagleshöz se szívesen mennék, Detroitba pláne.

Mennyire durva, hogy a szinte tökéletesen alakuló szezont egyetlen kisiklás tönkreteheti.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Armstead time? Nem hiszem. Harris szintén nem elég jó oda.
Szerintem Brown megkapta a jelzést, remélem hogy jobban fog játszani az év legfontosabb meccsén.Gyurma Pappa
Bushrodnak volt anno egy ilyen meccse, a Bills ellen 2009-ben lecseréltük, aztán összekapta magát.
Lehet hogy itt is csak ez lesz, de jó lenne, ha Armstead is végre bevethető lenne.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Érdeklődve várom, hogy mi lesz az LT-kérdéssel a Panthers ellen. Strief balra emelése nem tette jobbá a falat, ő RT-ben tudja a maximumot nyújtani.atapapa
Armstead time? Nem hiszem. Harris szintén nem elég jó oda.

Szerintem Brown megkapta a jelzést, remélem hogy jobban fog játszani az év legfontosabb meccsén.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Még mindig a 2. legjobb idegenbeli mérlegünk van 2009 óta.
Brees meg kipipálhatja a 300-as Rams-et is.

Minden létező pozitívumot leírtam a meccsről.

Érdeklődve várom, hogy mi lesz az LT-kérdéssel a Panthers ellen. Strief balra emelése nem tette jobbá a falat, ő RT-ben tudja a maximumot nyújtani.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy tudunk-e visszapattanni idegenbe is a Panthers ellen is, úgy mint ahogy otthonra tudtunk. Ahogy írtam: csoport meccsek soha nincsenek lejátszva, tavaly a Falcons csak csoport meccseken kapott ki, pedig tavaly senki nem volt 50% felett a csoportból.

Nyilván nagyon nehéz innentől kezdve, de majd akkor sírjunk, ha már ott vagyunk. Ha meg Wild card, akkor sincs akkora baj, szerencsére a rémálom csapatok WC-n vannak vagy bye-n lesznek.

Szerk.: minden eddiginél jobban utálom a Rams-t, pedig eddig is minden csapatnál jobban utáltam őket.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Összeomlottunk megint, a Seahawks ellen nem érdekelt, most baromi mérges vagyok egytől egyig mindenkire a csapatból. Mindkét csapatrészünk kritikán aluli, a támadók hiába érnek végig a pályán, ha ott INT, FG, blokkolt FG, FUM amit fel tudnak mutatni. A védelem meg misstackle-hegyeket és rossz olvasásokat produkál folyamatosan.

Wild card lesz ebből, majd első körös kiesés, idegenben a Budapest Wolves is elver minket.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140


keke
Másokat is megihletett a kép 😀
 www.fark.com/comments/8051933/Photoshop-this-moment-of-impending-doom-for-Cam-Newtonatapapa
Ezeken szakadtam 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt


keke
Másokat is megihletett a kép 😀
 www.fark.com/comments/8051933/Photoshop-this-moment-of-impending-doom-for-Cam-Newton

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Nem szereztünk még pontot idén return TDből, tehát legyen az a Defense vagy a Special team, ezzel egyedül vagyunk a ligában. Ugye White? 😊EasyGhost
Mr. Oxygent kell parafrazálnom: ezeket a játékokat a PO-ra tartogatjuk 😉atapapa
Egyszer minden sorozat megszakad,remélem ez se tart már sokáig,mondjuk ha választhatnék akkor PO helyett a SB-t választanám! 😉
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
"I see some "Who Dats" are already in St. Louis! Love that we travel so well!" - SP 😊



Breesnek meg hétfőre, csak a saját csapata maradt hátra a statban. 😀
(Csak a W legyen meg, annyi) 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Vicces stat: Brees-nek 2 NFL-csapat ellen nem volt eddig olyan meccse, ahol legalább 300 yardot dobott volna. Az egyik a Rams. A másik a Saints.atapapa
lol 😀 ezt tényleg vicces stat. Mondjuk a Ramsnél jobban nem utálok egy csapatot sem az egész NFL-ben.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
A korábban fejtegetett sacktémáról egy írás :
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/12/new_orleans_saints_cam_jordan_1.htmlTocy
Biztos írtam már, valszeg fogom is: SS-t már csak azért ki kellett rúgni, mert Smith-t erőltette Galette helyett.

Amúgy Jr nem egy rakétatudós, de azt tisztelem benne, hogy elképesztő agilitást visz a pályára a meccs utolsó percében is.
Na meg ha egy játékosunk magára tetováltatja a fleur de lies-t, akkor ellene még akkor se tudnék drukkolni, ha később divriválishoz igazolna (lásd Nicks)atapapa
Ki tudja, Ryan kit erőltetne, ha Smith egészséges lenne 😀 Aztán nyomna egy 10+ sackes évet.Tocy
Azért RR se akkora varázsló hogy ilyet hozzon ki Smith-ből.
Pont Galette nyilatkozta a héten, hogy amikor RR idejött, akkor felhívta őt és elmondta neki, hogy nézegette a meccsvideókat, és egészen addig nem igazán tudta, hogy ki is az a Galette, de a felvételek láttán csak ezt mondta neki: Wow, you can be special.

Vicces stat: Brees-nek 2 NFL-csapat ellen nem volt eddig olyan meccse, ahol legalább 300 yardot dobott volna. Az egyik a Rams. A másik a Saints.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Nem szereztünk még pontot idén return TDből, tehát legyen az a Defense vagy a Special team, ezzel egyedül vagyunk a ligában. Ugye White? 😊EasyGhost
Mr. Oxygent kell parafrazálnom: ezeket a játékokat a PO-ra tartogatjuk 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A korábban fejtegetett sacktémáról egy írás :
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/12/new_orleans_saints_cam_jordan_1.htmlTocy
Biztos írtam már, valszeg fogom is: SS-t már csak azért ki kellett rúgni, mert Smith-t erőltette Galette helyett.

Amúgy Jr nem egy rakétatudós, de azt tisztelem benne, hogy elképesztő agilitást visz a pályára a meccs utolsó percében is.
Na meg ha egy játékosunk magára tetováltatja a fleur de lies-t, akkor ellene még akkor se tudnék drukkolni, ha később divriválishoz igazolna (lásd Nicks)atapapa
Ki tudja, Ryan kit erőltetne, ha Smith egészséges lenne 😀 Aztán nyomna egy 10+ sackes évet.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
A korábban fejtegetett sacktémáról egy írás :
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/12/new_orleans_saints_cam_jordan_1.htmlTocy
Biztos írtam már, valszeg fogom is: SS-t már csak azért ki kellett rúgni, mert Smith-t erőltette Galette helyett.

Amúgy Jr nem egy rakétatudós, de azt tisztelem benne, hogy elképesztő agilitást visz a pályára a meccs utolsó percében is.
Na meg ha egy játékosunk magára tetováltatja a fleur de lies-t, akkor ellene még akkor se tudnék drukkolni, ha később divriválishoz igazolna (lásd Nicks)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Foster és Bunkley is fullon nyomta ma, Seahorse nagyon jó lenne ( nem feltétlenül a Rams ellen, inkább majd a PO-ban ), viszont Bush, Hill és Dawson valszeg nem fognak játszani. Túloldalon egész héten nem edzett Tavon Austin, Janoris Jenkins és Daryl Richardson sem.