New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
KV-val mi van?
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Hát akkor jövő héttől indul a PO.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ez a meccs a PO-ról szólt.
Nyert az ARI és a SF is fog.
Mi van ha a jövő héten is kikapunk az ARI meg nem?

Ezért kellett volna nyerni. Esett az eső? ÉS?
Newton is tudott passzolni.
SP lehet hogy túl konzervatív volt. Brees meg szar int-eket dobott megint.

Undorító ez a meccselés. St.Luis után????
Hány meccset baszunk még el???



több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
2 választás volt, vagy nekimegyünk rendesen, vagy futtatjuk az időt. Dönteni kellett. Mind a két lehetőség mellett vannak érvek. Nem sikerült. Bosszantó, de ez van sajnos.
Amúgy az utóbbi pár meccsen valahogy a play hívások sem olyanok mint az eddigi megszokott. Persze benne vannak a körülmények (okosabb játék, jó védelmek, on the road stb.), de valahogy nem az igazi sajnos...
Ezek után meg csak remélni tudom, hogy rendesen betárazva, bizonyítási vágytól fűtve fogunk játszani, akárhova is megyünk.
(Ingram ismét mutatott magából egy hajszálnyit. Kár, hogy túl nagy időközönként teszi ezt...)

Nagyon bízok és hiszek is a srácokban! Go marchin' in! Geaux Saints!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Na, hát jövő héten akkor nyerni kell, nagyon örülök neki, de legalább itthon játszunk. Félelmetes, hogy a Seattle is most tud kikapni. Most már nagyon durván utálom az egész NFC Westet.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
2. This is the second time this season that Payton was too conservative at the end of a game. His decision to run the ball too often late in the game cost him in New England, too. If you have Drew Brees and the chance to win the game, don't you give him a chance to pull it off?nfl.com
Nem csak én egyedül nem értem ezt a dolgot...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
nem láttam az elejét. vaccaro sérülése mennyire komoly?adam77
törött boka, elvileg

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
nem láttam az elejét. vaccaro sérülése mennyire komoly?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sajnos vagy szerencsére a szezon során megnövelte az elvárásainkat a Csapat. Az elmúlt 4 meccsből összeszedett egy vereség nagyon kiábrándító, korábban Payton alatt rendre jól teljesítettünk a szezon végén.
Boldog vagyok attól, hogy végre megint ott vagyunk a PO küszöbén és hogy van egy korrekt védelmünk, csak egy hónapja még többel csalogatott a szezon.
Az ilyen vagy a Rams elleni meccsek során nekem is elborul az agyam, de úgy vagyok velük, hogy ők akkor is az én csapatom, ha rosszak. Vagy ha nagyon rosszak.
És most nem is olyan rosszak, ami miatt szégyenkezni kéne.atapapa
Valahogy így. A formaidőzítésünk nem sikerült tökéletesre, de ebben azért Greer sérülése is benne van. De így van, a tavalyi év után ez a védelem és a 10 vagy 11 győzelem mindenképp boldogság, sőt. Még bármi lehet.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Én nem izgulok különösebben, WC körből is lehet SB-t nyerni (lásd Packers), persze kurva nehéz. Sajnos Kenny nélkül nehéz lesz. Nem szabad kétségbe esni egy-egy L után, tavaly semmi remény nem volt, idén meg azért van, bőven.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sajnos vagy szerencsére a szezon során megnövelte az elvárásainkat a Csapat. Az elmúlt 4 meccsből összeszedett 3 vereség nagyon kiábrándító, korábban Payton alatt rendre jól teljesítettünk a szezon végén.
Boldog vagyok attól, hogy végre megint ott vagyunk a PO küszöbén és hogy van egy korrekt védelmünk, csak egy hónapja még többel csalogatott a szezon.
Az ilyen vagy a Rams elleni meccsek során nekem is elborul az agyam, de úgy vagyok velük, hogy ők akkor is az én csapatom, ha rosszak. Vagy ha nagyon rosszak.
És most nem is olyan rosszak, ami miatt szégyenkezni kéne.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nagyon erős csapat vagyunk, rengeteg hibával is meccsben voltunk végig egy erős PO-csapat otthonában, rossz körülmények között. A WC-körben Eagles-Packers-Bears-Lions-Cowboys ötösből valakihez fogunk menni, mindegyiknél jobb csapat vagyunk, a Bears és a Lions áll a legközelebb, de ha nem kell havat dobálni, megnyerhetjük. Aztán mehetünk Seattle-be visszavágni.Tocy
Na, végre pozitívabb a hangulatod 😊

Ja igen: menjen mindenki Arizona meccset nézni, ha kikapni tuti a PO.Gyurma Pappa
Pozitívabb, végül is ezt L-nek vettem, csak így szar. A Rams ellen nem kellett volna kikapni és minden tökéletes lenne.

Ha nyerünk a WC-körben, akkor minden jó, Seattle-ben ígyis-úgyis nyerni kellene, az, hogy konf. döntő vagy egy körrel előbb, az csak a statokban számít.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Nagyon erős csapat vagyunk, rengeteg hibával is meccsben voltunk végig egy erős PO-csapat otthonában, rossz körülmények között. A WC-körben Eagles-Packers-Bears-Lions-Cowboys ötösből valakihez fogunk menni, mindegyiknél jobb csapat vagyunk, a Bears és a Lions áll a legközelebb, de ha nem kell havat dobálni, megnyerhetjük. Aztán mehetünk Seattle-be visszavágni.Tocy
Na, végre pozitívabb a hangulatod 😊

Ja igen: menjen mindenki Arizona meccset nézni, ha kikapni tuti a PO.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Harper és Jenkins nem ritka szar teljesítményt nyújtottak, náluk ez nem ritka. Lehetne sorolni a hibákat, azokat most hagyom, inkább pozitív dolgokra hívnám fel a figyelmet:

Armstead! A gyalázatos első félidő után szerintem közel hibátlanul játszott, ehhez kellett a több futás és az eső is, de ettől függetlenül sokat javult ő és az egész fal.

Ingram! Voltak buta döntései megint, de tudott haladni stabilan és a nagy futása 3 pontot ért.

Futás elleni védekezés! Ha levesszük a 43 yardos TD-t, akkor kb 2 yardot átlagolt kísérletenként Williams, ebben nagyon lehet bízni.

Védelem összességében: 8 punt, folyamatos 3andout, 4 sack, amiből 3 3rd downra érkezett. Galette is elérte a 10-et, így most már hivatalosan is átlépte ezt a határt 2 játékosunk, plusz Alien 4,5, az sem rossz a posztjához. Nem kaptunk 100 yardot se futásból, illetve összesen is alig többet, mint 200-at, ebből 65 volt az utolsó drive...

Nagyon erős csapat vagyunk, rengeteg hibával is meccsben voltunk végig egy erős PO-csapat otthonában, rossz körülmények között. A WC-körben Eagles-Packers-Bears-Lions-Cowboys ötösből valakihez fogunk menni, mindegyiknél jobb csapat vagyunk, a Bears és a Lions áll a legközelebb, de ha nem kell havat dobálni, megnyerhetjük. Aztán mehetünk Seattle-be visszavágni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Kár érte, kár a szezonért (aminek kurvára nincs még vége, tbh), és kár hogy egy kimondottan gyengén játszó csapattól kaptunk ki. A Panthers D kurva jó, ez tény, de Cam nem érdemelt ma semmit, nem hogy győzelmet.

Kérdés, hogy jó-e nekünk a seed 6 vagy vágyunk a seed 5-re, mert akkor úgy kell játszani a Tampa ellen. Megint idéznem kell 2011-et, amikor a Tampa ellen játszottunk, és azon a meccsen sérült le Graham, Thomas, Jenkins és még pár ember. El is ment ezen a Seattle meccs.

Szerintem az egész szezont nézve nem vagyunk rosszak. 10-6-ot vártak a legoptimistábbak is, ha jól emlékszem, minden bizonnyal 11-5 lesz a vége, az hogy ezzel nem nyerjük a csoportot, nem a mi hibánk, hanem egyértelműen a Panthers érdeme.

A negatívkodáshoz annyit, hogy a legtöbb szezon előtt PR nem hozott minket a top10-be se, de volt olyan (ugye Höri?) aki 20 alá rakott. Ehhez képest PO-t érünk, pedig a D hiába játszik jól, igen csak foghíjas, és közben tovább sérültünk, előbb Butler, majd Greer, most meg Vaccaro, Vilmát nem is számbavéve. Egyértelmű: kell egy elit FS, mert a két veterán igen csak leszolgált. Elnézve az idei FS classt, szerintem az elérhető legjobbat fel kell szedni, a CB class annyira mély, hogy 2.-3. körben is lesz bőven instant bevethető playa. De ez még messze van.

Na, de még meglepheti a Falcons otthon a Panthers, csak úgy viccből, azon azért jót szórakoznék 😀

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Harper és Jenkins utolsó éve ez Saintsként, aki rajong értük még nézze meg jól.

Egyébként tudnánk nyerni mi idegenben is, most azért a monszun nem jött túl jól. Sean elég nehezen hitte le a második félidőre, hogy a fal képes tartani, de amint ráérzett egész jó playcalling volt.
az meg egész egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy eljátssza TELJESEN ugyanazt, amivel bepucsítottunk Brady elvtársnak, mutatván, ide kérjük a lompost, nevezetesen, hogy képes ismételten 3-szor futást hívni és MEG SEM PRÓBÁLNI harmadikra, hogy a retkes tetű 1st downt elérjük passzal, ami mellesleg épp beindult, hát kibaszottul no comment...
nfl_lover
Ez simán baromság. Ha passz és incomplete, akkor megáll az óra, és 1:38-cal adjuk vissza a labdát. Semmi jele nem volt, hogy a Panthers O képes lesz 7 yardot haladni összesen, 4 play alatt. Ez volt a jó döntés.Gyurma Pappa
persze utólag okos az ember, de most 1:00, vagy 1:38, rohadt nagy különbség, ahogyan te is mondod, EZZEL a panthers támadósorral szemben

simán dominált a New Orleans D, teljesen mindegy lett volna, hogy 38 mp-vel többet kell lenniük a pályán, ismételten:JELEN Panthers támadók ellen.

ennyi bizadalomnak kellett volna a meccs tükrében lennie velük szemben, ez az egyik

a másik pedig az, hogy legalább meg kellett volna PRÓBÁLNI, hogy meg sem adjuk az esélyt a Carolina-nak, ázott disznó ide, vagy oda, egy play, 10 yard (vagy annyi se volt), nem is voltunk annyira szorított mezőnypozban, és PONTOSAN ugyanezt szoptuk be az NE ellen

persze, fogom, hogy Brady "picit" nagyobb ász comebackek tekintetében, mint Cam, és nem is volt jele ennek, de nem kellett volna meghagyni az esélyt sem...
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
ez a bukó kb. benne volt a pakliban. pozitívum, hogy ott voltunk a végén. negatívum, hogy a gödörből nem tudunk kijönni. a wildcard meccs így nagyon necces.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Igazából baszottul örülök, hogy nyertünk, de sztem nem érdemeltük meg.
Payton jó döntést hozott, ott futni kellett hármatm, az a fake, vagy mi a pöcsöm volt faszság, oda kellett volna ragasztani minket az endzone elé.
Brees előtt is le a kalappal, az eső ellenére megfordította a meccset, pechje volt, hogy nem ért győzelmet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
remek kis karácsonyi ajándék ez, köszi srácok <3

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
egy odlalon keresztül tudnám a magyar nyelv szépségeit kihasználva mondani a hosszabb véleményemet Seanra, de tömören:az egész éves magához képest konstans szar teljesítményére tette ma fel a pontot.

sokat jelentett a csapatnak a visszatérése, kétségtelen, de hogy rettenetesen berozsdásodott...

az meg egész egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy eljátssza TELJESEN ugyanazt, amivel bepucsítottunk Brady elvtársnak, mutatván, ide kérjük a lompost, nevezetesen, hogy képes ismételten 3-szor futást hívni és MEG SEM PRÓBÁLNI harmadikra, hogy a retkes tetű 1st downt elérjük passzal, ami mellesleg épp beindult, hát kibaszottul no comment...

GRATULÁLOK Sean.

meg is érdemelte a vereséget, mi szurkolók nem, játékosok sem, de ő, ő meg.nfl_lover
Nem vagyok szakértő és így a meccs után közvetlenül nem látom egészében még dolgot, de nem hiszem, hogy ez rajta ment el. Ami számomra elsőre feltűnt az Jenkins és Harper ritka szar teljesítménye. Egyetértek atával, szezon végén el kellene köszönni tőlük.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Harper és Jenkins utolsó éve ez Saintsként, aki rajong értük még nézze meg jól.

Egyébként tudnánk nyerni mi idegenben is, most azért a monszun nem jött túl jól. Sean elég nehezen hitte le a második félidőre, hogy a fal képes tartani, de amint ráérzett egész jó playcalling volt.
az meg egész egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy eljátssza TELJESEN ugyanazt, amivel bepucsítottunk Brady elvtársnak, mutatván, ide kérjük a lompost, nevezetesen, hogy képes ismételten 3-szor futást hívni és MEG SEM PRÓBÁLNI harmadikra, hogy a retkes tetű 1st downt elérjük passzal, ami mellesleg épp beindult, hát kibaszottul no comment...
nfl_lover
Ez simán baromság. Ha passz és incomplete, akkor megáll az óra, és 1:38-cal adjuk vissza a labdát. Semmi jele nem volt, hogy a Panthers O képes lesz 7 yardot haladni összesen, 4 play alatt. Ez volt a jó döntés.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
képes ismételten 3-szor futást hívni és MEG SEM PRÓBÁLNI harmadikra, hogy a retkes tetű 1st downt elérjük passzal, ami mellesleg épp beindult, hát kibaszottul no comment...

GRATULÁLOK Sean.
nfl_lover
Szerintem az utolsó drive előtti időben dominált annyira a D, hogy joggal bízhatott bennük.
Aikman is azt magyarázta abban a helyzetben, hogy amikor az ázott disznóbőr 5 yardos passznál is kacsázik Brees kezéből, akkor inkább nem próbálná meg a passzplayt.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Amúgy tényleg, ment a passz amikor zónázott a D szépen befutottak az elkapók a zónák közé, csak aztán jöttek a sackek és Sean hagyta a picsába.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
egy odlalon keresztül tudnám a magyar nyelv szépségeit kihasználva mondani a hosszabb véleményemet Seanra, de tömören:az egész éves magához képest konstans szar teljesítményére tette ma fel a pontot.

sokat jelentett a csapatnak a visszatérése, kétségtelen, de hogy rettenetesen berozsdásodott...

az meg egész egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy eljátssza TELJESEN ugyanazt, amivel bepucsítottunk Brady elvtársnak, mutatván, ide kérjük a lompost, nevezetesen, hogy képes ismételten 3-szor futást hívni és MEG SEM PRÓBÁLNI harmadikra, hogy a retkes tetű 1st downt elérjük passzal, ami mellesleg épp beindult, hát kibaszottul no comment...

GRATULÁLOK Sean.

meg is érdemelte a vereséget, mi szurkolók nem, játékosok sem, de ő, ő meg.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem mondom hogy Vaccaroval a pályán másképpen nézett volna ki az utolsó drive, de....
Harperéknek meg kéne köszöni a munkát a szezon végén.


Így utólag is mindent elmond a tavalyi szezon védelméről, hogy Harper és Jenkins lehettek a csapatkapitányok.