New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/03/saints-stranded-in-seattle-after-plane-breaks-down/

Egyre jobb, ott ragadtak a fiúk éjszakára. :-/

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nálam a játékidő első 5 perce után (ekkor volt 10-0) nyilvánvalóvá vált, hogy itt ma nem terem babér a számunkra. A futás nem ment, a passzok elleni védekezésben meg első a Seahawks, szóval ekkor borítékoltam, hogy kikapunk. Nem baj, egy ilyen vereség belefért, a Panthers ellen majd javítunk.

Kérdés, szerintetek mennyire hátrány, hogy fedett arénában játszunk otthon? Értem ezalatt, hogy sem szél, sem hideg nem éri a játékosokat és ilyenkor nyitott stadionban ez nem hátrány, vagy játszanak annyi idegenbeli meccset, hogy ez ne okozzon problémát?
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Így van. Sose esik jól egy vereség, de ez akár egy kis löketet adhat a Panthers ellen.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nyerjük meg a következő meccset, meg még azon kívül kettőt, aztán rendben vagyunk.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Az eredménytől függetlenül kellett ez a meccs.
atapapa
Épp hasonlót kezdtem el fogalmazni, és kb. ugyanezt írtam szeptemberben, hogy itt ki lehet majd kapni, ami meg is történt. Vasárnapi meccset kell megnyerni, és akkor a helyére kerül minden.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Az eredménytől függetlenül kellett ez a meccs.
Legalább felkészültünk dual threat QB-ból vasárnapra.
Az optionöket az LB-k nagyon szarul olvassák, ha egyáltalán olvassák, az RB-re igyekvő DL-emberek mögött szélesebben kéne várniuk a playt, hogy tudjanak szűkíteni valamit az irányító rendelkezésére álló területen.

Az LB-k passz elleni védekezését tekintve nem csoda, hogy Ryan safetyvel meg cornerrel állt fel korábban a boxban.
Ugyan a kivitelezés kritikán aluli volt, mégis Ryan legrosszabb meccse volt ez nálunk. De inkább most, mint a rájátszásban.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Valahogy totál kiment a fejemből, hogy a Seattle bye-week-ről jött, így azért számomra bőven elfogadható még ez az eredmény is.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
A ma esti meccs mély szakmai előkészítése helyett, csak ennyi szeretnék mondani:
Gyurma Pappa
Nekem erről a párosításról mindig FR aranyköpése jut eszembe:
"Idejön a New Orleans és ki kell verni."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
A ma esti meccs mély szakmai előkészítése helyett, csak ennyi szeretnék mondani:



Köszi, este.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Egy perce mentettem az ESPN-ről. Ugyan az ilyen statok nem sokat jelentenek a jövőre nézve, de azért érdekes.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin miatt nem kell aggódnotok sajnos. Valószínűleg egész idényre out.undisputedly
ilyenkor köcsögség azt mondani örülök, meg persze ez így nem is teljesen igaz, na mindegy, szóval sajnálom, de mégse. szóval értedGyurma Pappa
Nálam is egyik szemem sír, a másik nevet hatás van amikor gyengül az ellenfél 😊
Állítólag megint baj van a derekával, nem edzett a héten, és elrepült kivizsgálásra.
Ilyen hírek után én azzal is beérném,ha jövőre játszik, habár azt írják,hogy ez egy olyan sérülés, amit lehet kezelni, de időről időre bizonyos hatások után előjöhet.
Nélküle nyertünk idén 10 meccset, mert az egy elkapás 17 yardért, és az 50+ yardos visszahordás nem volt olyan egetverő teljesítmény.
Sokkal inkább luxus Ő , mint kötelező elem a győzelemhez, mindezek ellenére viszont sajnálnám, ha tényleg helytállóak lennének a hírek és a legújabb "játékát" nem használhatná Pete.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Harvin miatt nem kell aggódnotok sajnos. Valószínűleg egész idényre out.undisputedly
ilyenkor köcsögség azt mondani örülök, meg persze ez így nem is teljesen igaz, na mindegy, szóval sajnálom, de mégse. szóval érted

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin miatt nem kell aggódnotok sajnos. Valószínűleg egész idényre out.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Jordan kapott egy csekket egy késői ütésért Matty Lighton. Teljesen jogosan.
Ami fura, hogy Alien a facemaskért egy centet se kapott még. SZeretek bírózni ha indokolt, viszont az utólag kiszabott pénzbüntetésekkel szinte mindig egyetértek, azért ott megfontolt döntések születnek, Aliennek ezért egyértelműen járna a pénzbünti.atapapa
Ezt én sem értem, azért általában nem szokták a bírók seggét ilyen szinten védeni, most is kapott Gay a Campbell ütésért pénzescsomagot, méghozzá komolyan vehető 15.750 dollárt. Szerintem simán Aliennek is megkaphatta volna a saját 10k-ját.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Jó kis írás Keenan Lewis alulértékeltségéről. 😊

 espn.go.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/2785/cb-keenan-lewis-eager-to-share-spotlightnfl_lover
Furcsa, hogy amikor nagy ritkán van valami bitang jó cornerünk, akkor az mennyire nem ismert a szélesebb közvélemény előtt. Greer egészségesen közel top5 corner is volt, még a komolyabb fociszerető népségnek se mondott sokat a neve (vagy legfeljebb a divriválisoknak), Lewis ugyanez.


Például a szintén jónak számító Tampa ellen is Lynch 21 futásból 125 yard úgy, hogy a leghosszabb játéka 14 yard volt. Darált végig, 4-5 yardokat folyamatosan haladt. Ez ellen nem túl sok esélyünk van...Tocy
Állítólag a Frisco ellen RR masszív csomagot gyakoroltatott be a védőkkel a futás és az option ellen, ezt káprázatosan sikerült a pályán végrehajtani. Valami hasonló most is napirenden lehet, majd meglátjuk mire megyünk.


Jordan kapott egy csekket egy késői ütésért Matty Lighton. Teljesen jogosan.
Ami fura, hogy Alien a facemaskért egy centet se kapott még. SZeretek bírózni ha indokolt, viszont az utólag kiszabott pénzbüntetésekkel szinte mindig egyetértek, azért ott megfontolt döntések születnek, Aliennek ezért egyértelműen járna a pénzbünti.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Jó kis írás Keenan Lewis alulértékeltségéről. 😊

 espn.go.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/2785/cb-keenan-lewis-eager-to-share-spotlight
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy a Seahawks runO azért sok elit runD ellen nem játszott, de a 2. helyezett Cardinals ellen is Lynch 91 yard, 1 TD, 4,3 Y/C, Wilson és Turbin hozzátett még 44 yardot 11 próbálkozásból. Ezen kívül az első két héten a Panthers és a 49ers ellen játszottak még jó futás elleni védelem ellen, mondjuk a Carolina viszonylag megfogta őket, de az már elég régen volt. Például a szintén jónak számító Tampa ellen is Lynch 21 futásból 125 yard úgy, hogy a leghosszabb játéka 14 yard volt. Darált végig, 4-5 yardokat folyamatosan haladt. Ez ellen nem túl sok esélyünk van...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintetek ki lesz a kezdő corner Lewis mellett? Megpróbáljuk még1x White-ot, odatesszük Carrt ( brrr ), Jenkins megy ki oda?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Aki nem olvassa a csevegőt: mi hagytuk ki idén eddig a legkevesebb szerelést a ligában

Már ezért a fordulatért minden díjat megérdemelne Ryan.

Továbbá holtversenyben vezetjük a ligát 37 sackkel, ami már most több, mint amennyit Payton érkezése óta bármely szezonban fel tudtunk mutatni.

9,7 passzkísérletenként ér el a védelem egy sacket, ezzel simán vezetjük a ligát. A 2. a GB (10,6), a SEA a 6. (11,1)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
The Saints have the toughest remaining schedule among NFC playoff contenders. Their remaining five opponents have a combined 34-21 record (.618)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aki az NFC-ből a Superbowlba akar menni, annak sztem nyerni kell Seattleben. Nektek erre most adott az esély, nem hiszem, hogy január végén könnyebb lenne.gabokocka

A Seattle-Tampa Bay meccsből kiindulva nem megfoghatatlan a Seahawks.
mr.oxygen
Szvsz nem a Tampa meccs miatt vagyunk megfoghatóak-egy meccsből nem lehet sokat levonni-,hanem azért mert nincs olyan csapat amelyiket nem lehet legyőzni. 2007-ben azt hittem,hogy van, de aztán a Giants legyőzte a Hazafiakat. Hogy melyik volt összességében a jobb csapat? Szerintem ezt nem sokan vitatják. Mégis a Giants pont ott volt erős, ahol a Pats gyenge, és megérdemelten szerzett újabb címet.

Van az NFC-ben szerintem kb 6 csapat, akik képesek a döntőbe jutni (Dallas,Detroit,Saints,Panthers,Cardinals és Hawks),és csak apróságokon fog múlni,hogy ki lesz ott. Ez az "apróság" lehet mondjuk a hazai pálya előnye, úgyhogy habár bizonyos szemontból nem nagy a tét(nektek a 2 panthers elleni meccs is nagyon számít), másrészt viszont hétfőn lehet megszerezni azt a plusz fegyvert, ami a rájátszásban a többiek fölé emelhet.
Én már eljutottam oda,hogy kezdődik a december, itt már az eddig gyengélkedő csapatok akik PO-ba pályáznak már kezdenek formába lendülni, kezdenek kiegyenlítődni az élcsapatok közti különbségek, szóval már nem számolgatok, meg nézegetem a matchupokat, hanem inkább a hátralevő napokat centizem 😀
Ezekeért a meccsekért várja az ember az idényt amikor még uborkaszezon van,hogy a formában levő csapata, egy másik erős csapattal találkozzon úgy,hogy elég nagy tétje van az összecsapásnak 😊
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nagy meccset várok Seattleben. Bár a Seahawks szerintem az esélyesebb, de remélem egy nagyszerű játékkal végül mi jövünk ki győztesen. Nem lesz egyszerű dolgunk, de csak a nagy csaták hozhatnak nagy győzelmeket. Én bízom Paytonban és a csapatban.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Egyetértek Atával!
Ha a hoxot veritek Seattleben, akkor kár bármiért is izgulni. Nem kell hogy bármi nyomasszon Titeket!
Nem Ti vesztitek el a lassan két éve tartó veretlenséget hazai pályán,
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az idei legszebb sérültjelentés, csak Foster nem edzett, neki valszeg amúgy is off idénre. Carr limitált, Sproles és Evans persze full, többiekről szó sem esik. Király 😀
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Aki az NFC-ből a Superbowlba akar menni, annak sztem nyerni kell Seattleben. Nektek erre most adott az esély, nem hiszem, hogy január végén könnyebb lenne.gabokocka

A Seattle-Tampa Bay meccsből kiindulva nem megfoghatatlan a Seahawks.
Az idei szezonban visszafogottabb, fegyelmezettebb játékot mutatunk, kevesebb kockázattal, okosabban játszunk, ez a stratégia most is működhet,(persze, ha nem kell futnunk az eredmény után)
Nincs lehetetlen,(ez legutóbb a NE-Denver meccsen is bebizonyosodott) -az a csapat nyer amelyik jobban hisz a győzelemben.
Ha a szívünkre tesszük a kezünket mindannyian a győzelemben bízunk, hiszen az a dolga a szurkolónak hogy higgyen a csapatában és szorítson érte!
Álljon oda a csapat hittel és győzni akarással, tegyen meg mindenki a győzelemért annyit, amennyit csak bír és akkor felemelt fejjel viselhetjük a következményeket, akár nyerünk, akár veszítünk!
Remélem mindkét csapat hozza a legjobb formáját és igazán NAGY csatát látunk.
Győzzön a jobbik!
GO SAINTS!