New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Röviden, hogy mit várok az esti meccstől:
- Falcons részről nagyon agresszív playcallingot, a labda mindkét oldalán
- O részről sok 20+-os passzt és kísérletet, komoly támadásokat várok a sec. ellen, illetve a szokásos Tony-showt
- D részről arra számítok, hogy a korábbiakból okulva a futást limitálni akarják majd, de a jelenlegi állapotában a Falcons sec. nem túl félelmetes, így komoly nyomásgyakorlásra is számítok a front7 részéről

- Saints oldalról arra számítok, hogy a D minden el fog követni, hogy az első meccshez hasonló a futást közel nullázza
- az O oldaláról szerintem másolni fogjuk az előző meccset: run first, sok PA... kicsit félek, hogy mivel sok a veszteni való, Jr. elkezd kockáztatni

A végeredményt tekintve kb. 23-20-ra számítok, valakinek 😊, szerintem nem lesz annyi pont, mint az első meccsen.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Az atlantai repülőtér dolgozói megdobálták a csapatot szállító buszt tojással az éjjel. Utoljára ilyenről 2009-ben hallottam, akkor Philiben a szurkolók voltak ennyire intelligensek. atapapa
Hah'.. Buzogányok...krixtofer
Azóta kiderült, hogy teljesen ártatlan dologról van szó: Ryanéknél az asszony a vacsit csinálta, odaszólt Mattynek: drágám, adnál pár tojást a hűtőből?
Néhány másodperc múlva Ryan: a ’csába, még ezt is túldobtam.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
It's not like they came out here and won a game, I think we kind of gave it to them.Roddy White
shawnka
Kicseszett vicces a srác, imádom ezeket a performance-okat 😊 De ahogy nézem a sajtó is kajálja. 2008 óta 3-1 a GD-ban játszott meccsek aránya, szóval borzasztó adakozó ez a Falcons, na 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Az atlantai repülőtér dolgozói megdobálták a csapatot szállító buszt tojással az éjjel. Utoljára ilyenről 2009-ben hallottam, akkor Philiben a szurkolók voltak ennyire intelligensek. atapapa
Hah'.. Buzogányok...krixtofer
csak lelkesek.shawnka
Tök jó, hogy ha White csendben marad, akkor is találnak az atlantaiak lehetőséget a plusz motiváció nyújtására 😀Gyurma Pappa
szerintem pofázott Roddy a héten is 😀 idézem a kulcsmondatot
It's not like they came out here and won a game, I think we kind of gave it to them.Roddy White
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Az atlantai repülőtér dolgozói megdobálták a csapatot szállító buszt tojással az éjjel. Utoljára ilyenről 2009-ben hallottam, akkor Philiben a szurkolók voltak ennyire intelligensek. atapapa
Hah'.. Buzogányok...krixtofer
csak lelkesek.shawnka
Tök jó, hogy ha White csendben marad, akkor is találnak az atlantaiak lehetőséget a plusz motiváció nyújtására 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Az atlantai repülőtér dolgozói megdobálták a csapatot szállító buszt tojással az éjjel. Utoljára ilyenről 2009-ben hallottam, akkor Philiben a szurkolók voltak ennyire intelligensek. atapapa
Hah'.. Buzogányok...krixtofer
csak lelkesek.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Az atlantai repülőtér dolgozói megdobálták a csapatot szállító buszt tojással az éjjel. Utoljára ilyenről 2009-ben hallottam, akkor Philiben a szurkolók voltak ennyire intelligensek. atapapa
Hah'.. Buzogányok...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ha alltime-ban nézzük, akkor szerintem sok vita nincs, hat darab "top5" irányító van a ligában. 😀 Az említett négy, plusz Roethlisberger és Eli. A többiek közel sem érnek hozzájuk.

Ha viszont csak az idei szezont nézzük, akkor szerintem Ryan erősen top5. De persze szeressétek csak kétségbe vonni. 😀peterk2005
Big Bent kihagytam, lol 😊

Azt hiszem pont ezt írtam én is, annyira jól kiemeltem, hogy kétszer leírtam, hogy összességében 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Idén mutatott már meg más érdemeket is, összességében top5 iránytónak, összességében még nem gondolom (mielőtt indul a kötekedés, sorrend nélkül: P. Manning, Brady, Rodgers, Brees első négy helye nem lehet kérdéses, most az 5. helyre mondjuk a Eli-Ryan-Schaub-Stafford közül nekem nehéz választani), de a "clutchsága" az, amivel a tophoz tartozik, és ezért a Falcons szurkolói ebbe szoktak "kapaszkodni". Kb. ennyi.Gyurma Pappa
Ha alltime-ban nézzük, akkor szerintem sok vita nincs, hat darab "top5" irányító van a ligában. 😀 Az említett négy, plusz Roethlisberger és Eli. A többiek közel sem érnek hozzájuk.

Ha viszont csak az idei szezont nézzük, akkor szerintem Ryan erősen top5. De persze szeressétek csak kétségbe vonni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Van ennek bármi jelentősége? Rodgers tökutolsó a rangsorban, de ettől még nem könnyebb megverni a Packers-t...peterk2005
Most minden különösebb köcsögölési szándék nélkül mondom, annyiban van, hogy sokáig Ryan egyetlen igazi előnyeként ezt emlegették.

Idén mutatott már meg más érdemeket is, összességében top5 iránytónak, összességében még nem gondolom (mielőtt indul a kötekedés, sorrend nélkül: P. Manning, Brady, Rodgers, Brees első négy helye nem lehet kérdéses, most az 5. helyre mondjuk a Eli-Ryan-Schaub-Stafford közül nekem nehéz választani), de a "clutchsága" az, amivel a tophoz tartozik, és ezért a Falcons szurkolói ebbe szoktak "kapaszkodni". Kb. ennyi.

Mi meg szeretjük ezt kétségbe vonni 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért megnézném a 29 győztes meccsnél az ellenfelek átlagos erősségét. Gyurma Pappa
Nem pont ez, de hasonló:  www.coldhardfootballfacts.com/content/best-and-worst-quarterback-records-the-clutch-adjusted-for-strength-schedule/18941/empty taxi
Matt Ryan 0.455
Drew Brees 0.519
Gyurma Pappa
Egy adatot kiragadni kissé nagyképű dolog ennyi közül szvsz.
Ha már itt tartunk 50+%-os csapatok ellen:
Ryan 6-10 37,5%
Brees 12-27 30,8%
Markáns különbség szar csapatok ellen van:
Ryan 7-1
Brees 8-9empty taxi
Nem hinném, hogy nagyképű lennék, de lelked rajta.Gyurma Pappa
Van ennek bármi jelentősége? Rodgers tökutolsó a rangsorban, de ettől még nem könnyebb megverni a Packers-t...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Strief és White limitáltan edzett, ők kérdésesek, de szerintem nem fognak játszani...Tocy
Striefre van remény

Az atlantai repülőtér dolgozói megdobálták a csapatot szállító buszt tojással az éjjel. Utoljára ilyenről 2009-ben hallottam, akkor Philiben a szurkolók voltak ennyire intelligensek.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Quddus, Brown, Galette, Johnson, Roby out...Strief és White limitáltan edzett, ők kérdésesek, de szerintem nem fognak játszani...Mack viszont igen.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Azért megnézném a 29 győztes meccsnél az ellenfelek átlagos erősségét. Gyurma Pappa
Nem pont ez, de hasonló:  www.coldhardfootballfacts.com/content/best-and-worst-quarterback-records-the-clutch-adjusted-for-strength-schedule/18941/empty taxi
Matt Ryan 0.455
Drew Brees 0.519
Gyurma Pappa
Egy adatot kiragadni kissé nagyképű dolog ennyi közül szvsz.
Ha már itt tartunk 50+%-os csapatok ellen:
Ryan 6-10 37,5%
Brees 12-27 30,8%
Markáns különbség szar csapatok ellen van:
Ryan 7-1
Brees 8-9empty taxi
Nem hinném, hogy nagyképű lennék, de lelked rajta.

Sokkal korrektebb 2-vel több adatok kiemelni. Amikor a kérdésem annyi volt, hogy mennyi a W str, és ezt emeltem ki.

A dolog érdekessége, hogy Breesnél egyben van kezelve a SD-os időszak a mostanival, ahol ugye nem ő volt a fő "showelem", és az a O közel sem ráépült. Csak 2004-ben játszott a saját átlagos QB Rating-je fölött, a New Orleansban csak 2007-ben játszott alatta.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Azért megnézném a 29 győztes meccsnél az ellenfelek átlagos erősségét. Gyurma Pappa
Nem pont ez, de hasonló:  www.coldhardfootballfacts.com/content/best-and-worst-quarterback-records-the-clutch-adjusted-for-strength-schedule/18941/empty taxi
Matt Ryan 0.455
Drew Brees 0.519
Gyurma Pappa
Egy adatot kiragadni kissé nagyképű dolog ennyi közül szvsz.
Ha már itt tartunk 50+%-os csapatok ellen:
Ryan 6-10 37,5%
Brees 12-27 30,8%
Markáns különbség szar csapatok ellen van:
Ryan 7-1
Brees 8-9


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
ezt a sallert már megkaptuk 2 hete pont a saintstől 😉peach
4 ponttal kikapni, nem igazi pofon.
Gyurma Pappa
Azért egy veretlen csapat számára lehet pofon az is.


 videos.nola.com/times-picayune/2012/11/new_orleans_saints_black_and_g_28.html
11:00-tól 😊atapapa
még nem említettem: a fedex egy hengerben meghozta a díjat, egy 25 dolláros "kép" a fotós aláírásával

Azt kicsit sajnálom, hogy filccel ráírták az eseményt, én is kikövetkeztettem volna a körülményeket 😊
(szerk: sötét lett ez a kép mert a vakut és a lámpát is nagyon visszaverte volna, élőben jobban fest  media.nola.com/tpphotos/photo/2012/10/11675345-standard.jpg )


Vadászom hozzá egy keretet és megy ez mellé

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Azért megnézném a 29 győztes meccsnél az ellenfelek átlagos erősségét. Gyurma Pappa
Nem pont ez, de hasonló:  www.coldhardfootballfacts.com/content/best-and-worst-quarterback-records-the-clutch-adjusted-for-strength-schedule/18941/empty taxi
Matt Ryan 0.455
Drew Brees 0.519

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Azért megnézném a 29 győztes meccsnél az ellenfelek átlagos erősségét. Gyurma Pappa
Nem pont ez, de hasonló:  www.coldhardfootballfacts.com/content/best-and-worst-quarterback-records-the-clutch-adjusted-for-strength-schedule/18941/empty taxi
ezt annó bemásoltam a csoporttopikba de senkit sem érdekelt 😕 😀

-ON-



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Azért megnézném a 29 győztes meccsnél az ellenfelek átlagos erősségét. Gyurma Pappa
Nem pont ez, de hasonló:  www.coldhardfootballfacts.com/content/best-and-worst-quarterback-records-the-clutch-adjusted-for-strength-schedule/18941/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
ezt a sallert már megkaptuk 2 hete pont a saintstől 😉peach
4 ponttal kikapni, nem igazi pofon. Jól mutatja a szívemcsücske White nyilatkozata is, miszerint "megverte magát a Falcons brühühühü" kártyát előkapta közbe.

Az igazi pofon 10+ ponttal kikapni, hazai pályán, 3 pickkel és egy fumble-lel, teljesen reménytelen játékkal. Nem mondom, hogy ez most lesz, csak mondom, hogy az saller.

Pl. nem gondolom, hogy annyira rosszul jött volna a vereség a 49erstől (matekügyileg rosszabbul nézünk ki), Jr. talán megint olyan megfontolt lesz, mint az első meccsen volt, és nem rontunk ajtóstól a házba. Ha a következő 5 meccset nyerni tudjuk, akkor tényleg ott a helyünk a PO-ban, ha nem akkor nem. A Denver és a 49ers elleni vereség teljesen vállalható, az idény nem itt ment el.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem nyertek. Az utóbbi időkben az Atlanta játszott egy csomó last minute, kiélezett, alkalomadtán kimondottan szerencsés meccset, amit mind megnyert. Az ilyen sorozatokat igen gyakran egy pofon szokta lezárni, hogy aztán onnan újra lendületet vegyen a csapat. Szerintem az Atlanta és a Houston is már pár forduló óta "keresi" ezt a pofont. És, ha valaki be tudja nekik vinni a saját otthonukban, azok pont ti vagytok.peterk2005
ezt a sallert már megkaptuk 2 hete pont a saintstől 😉peach
Ez igaz, de úgy látom azt észre se vettétek, mert továbbra is pofon kereső módban játszotok. 😊

Vagy nem? Since 2008, #Falcons are 29-11 in one score games. Their .725 winning % is best in NFL in that span.empty taxi
Ez nem cáfolja amit mondtam, legfeljebb azt igazolja, hogy évek óta hasonlóan viselkednek. 😊 Sőt, ha már itt tartunk, olyanok, mint a rossz kamaszok, akik megvárják az utolsó utáni pillanatot arra a pofonra. (playoff) 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Szerintem nyertek. Az utóbbi időkben az Atlanta játszott egy csomó last minute, kiélezett, alkalomadtán kimondottan szerencsés meccset, amit mind megnyert. Az ilyen sorozatokat igen gyakran egy pofon szokta lezárni, hogy aztán onnan újra lendületet vegyen a csapat. Szerintem az Atlanta és a Houston is már pár forduló óta "keresi" ezt a pofont. És, ha valaki be tudja nekik vinni a saját otthonukban, azok pont ti vagytok.peterk2005
ezt a sallert már megkaptuk 2 hete pont a saintstől 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Vagy nem?
Since 2008, #Falcons are 29-11 in one score games. Their .725 winning % is best in NFL in that span.
empty taxi
Csak ebből a 11-ből ötért pont minket terhel a felelősség 😉atapapa
Ezt akartam írni, a Saints ellen 1-5 ez az arány 2008 óta. 😊 Egyszer nyert a Falcons nagyon (34-20 2008. november 9-én), és egyébként mi nyertünk még 2-szer: 35-27 (btw: ez nem 1 score game?), 45-16.

Azért megnézném a 29 győztes meccsnél az ellenfelek átlagos erősségét.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szerintem nyertek. Az utóbbi időkben az Atlanta játszott egy csomó last minute, kiélezett, alkalomadtán kimondottan szerencsés meccset, amit mind megnyert. Az ilyen sorozatokat igen gyakran egy pofon szokta lezárni, hogy aztán onnan újra lendületet vegyen a csapat. Szerintem az Atlanta és a Houston is már pár forduló óta "keresi" ezt a pofont. És, ha valaki be tudja nekik vinni a saját otthonukban, azok pont ti vagytok.peterk2005
Vagy nem?
Since 2008, #Falcons are 29-11 in one score games. Their .725 winning % is best in NFL in that span.
empty taxi
Csak ebből a 11-ből ötért pont minket terhel a felelősség 😉

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Szerintem nyertek. Az utóbbi időkben az Atlanta játszott egy csomó last minute, kiélezett, alkalomadtán kimondottan szerencsés meccset, amit mind megnyert. Az ilyen sorozatokat igen gyakran egy pofon szokta lezárni, hogy aztán onnan újra lendületet vegyen a csapat. Szerintem az Atlanta és a Houston is már pár forduló óta "keresi" ezt a pofont. És, ha valaki be tudja nekik vinni a saját otthonukban, azok pont ti vagytok.peterk2005
Vagy nem?
Since 2008, #Falcons are 29-11 in one score games. Their .725 winning % is best in NFL in that span.

Jah h hozzak vmi nem off hírt:
Saints OC Pete Carmichael Jr., a BC graduate, is on radar of BC athletic dept. as a potential HC, per source.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...