New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
A futásnak nagyon örülök! Végre. Hibákat mindenki látta.
Draft: Én szeretnék egy DE; CB picket mindenképp. Plusz Safety és Tackle.

Egyéb: Aki a Foxon szokta nézni/nézték az elmúlt meccsünket, néha ment egy szám (természetesen 'Who Dat' refrénnel). Nem ismeri senki?? Semmit nem találok róla..
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Két dolog fogalmazódott meg bennem a meccs után:
1) A védelemmel kapcsolatosan az jutott eszembe, hogy milyen érdekes: a később érkező Mack és a tavaly érkezett ál-Sharper is tudott labdát szerezni, sőt mindkettőnek volt már jó meccse. Amikor én voltam egyetemista, akkor volt igazán slágertéma a menedszment irodalomban a változásmenedzsment. Ott az egyik fő vesszőparipa a változás szervezeti elfogadásának kérdése volt. Visszagondoltam arra, hogy korábban elég sok játékosunk nyilatkozott, hogy Williams öröksége nem veszik el, a D marad jó stb. Akkor nem tulajdonítottam jelentőséget neki, de most úgy gondolom, hogy SS munkája nem kizárólag (sőt, azt mondom nem elsősorban) az ő hibájából nem érett be: a D-ben volt egy természetes ellenállás a változásra. Lehet, túlmisztifikálom, de számomra az, hogy a SB győztes játékosok közül szinte senki nem nyújt kiemelkedőt idén (mondom azt úgy, hogy szerintem Harper fejlődött a legtöbbet idén), most ezt mutatja.
2) A drafton elég sok problémát kell megoldani, ez tény, de a meglévő szerződések közül is sokat. De szerintem érdekes kérdések lesznek az edzők is. Az biztos, hogy a ST edzőnk ipari failt hozott össze tegnap, de az egész idényben alig-alig mutat valamit ez a csapatrész. Semmi visszahordott TD, szerintem számottevő puntreturn sem volt, egy-két blokkolt rúgásra emlékszem. Jr. is lehet hogy elmegy (szerintem ha hívják, tuti elmegy), akkor pedig OC nélkül fogunk állni, ami mondjuk SP árát tovább fogja emelni (amire már mondtam: bánja a f***om, pay the man, de nagyon). SS maradni fog, szerintem Vitt is, az első négy meccs után kizárt, hogy Kromer most HC állást kapjon. Lehet, hogy jót is fog tenni a csapatnak egy-két új arc az oldalvonal mellett.

Egyetértek atával: nagyon jó koncepcióval jöttünk ki, de megkockáztatom, hogy a D oldalán is. A bekapott 45 pont a D részéről indokolatlanul magas volt, de 20-30 yardokat megtenni a Giantsnek azért nem nagy megerőltetés. A 4 TO nagyon-nagyon-nagyon-nagyon sok.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Bízzunk benne, h a frontO is úgy gondolja ahogy Ata! Nemsoksemmit lehet a tegnapiakhoz fűzni :/ Morgan szépen fejlődik. ahhoz képest h év elején milyen lyukaskezű volt, mostanában szebbnél szebb elkapásai vannak. Ha tartja a formáját, hosszútávon lehet mélységi célpont.

Egyébként kevésbé látványosan a specteam adta le a meccset? Ott nekem egy kicsit kilógott a lóláb...néha mintha keresték volna a blokkokat 😮
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A vágyaimat fogalmazom meg: nem érdekel hogy 7-9 vagy 5-11 lesz a vége. Egy szikrányit se leszek boldogabb a +2W-től.

Ellenben minden egyes győzelemmel bukunk 3-4-5 helyet a drafton.
Tavaly 5-11-gyel a 6. helyen lehetett draftolni, 7-9-cel meg a 12. helyen.
2 éve 11 helynyi különbséget is tudott alkotni a drafton +2w.
Mi nem a Cleveland vagyunk, akik évek óta senyvednek évi pár győzelemmel és egy 50% közeli szezonnal már meg lehet venni a szurkolót.
Ebben a keretben még mindig van kakaó, van kb. 2-3 nagy lyuk, azt be kell foltozni, és hajrá. Erre pedig a kevés cap space miatt csak a draft alkalmas.


Állítólag alkut ajánlott az NFL Vilmáéknak bountyban, de a szakszervezet lesöpörte a javaslatot.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Maradt otthonra a Tampa és a Panthers, meg még idegenben a Cowboys. Mi várható szerintetek ezeken a meccseken? Azért a két otthonin oda kellene magunkat tenni, még ha Dallasban nem is. Egy 7-9 vállalható szezon lenne egy ilyen kezdéssel...csak ugye a jó draftpick bánná.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Őszintén szólva, ahogy láttam a hetes meccsek eredményeit (a Tampa kivételével mindenki nyert, aki vetélytárs a PO-ért, plusz több 4 győzelmes csapat is nyert, amivel sűrű lett a mezőny a 10. hely környékén), nem is bánkódtam annyit a vereségen, nagyon akarom Moore-t a drafton és egy 15-20. hellyel már esélytelen lenne.

Még furcsábbnak fog tűnni, de szerintem a szezon egyik legjobb koncepciójával ment a pályára tegnap az O, nagyon jól kevertük a passzt és a futást, Sproles-t is bevontuk rendesen a futójátékba, csak a buta eladott labdákkal nem tudtuk kiaknázni ezt megfelelően.
50 felett kapni mindig gáz, de ha az ellenfél átlagosan a saját 49 yardosunkon kezdi a drive-okat... :rolleyes:

Morgan elkapásonkénti 44,3 yardos átlaga NFL-rekord (minimum 5 elkapással egy szezonban). 40,4 yard a csúcs 1945-ből 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Így kell jól tankolni. atapapa
Mivel streamen néztem, 1 perc késéssel, így nem akartam eredménykövetni, de leírtam volna: tudom hogy nem, de mondjuk hogy igen, tankolunk, mert úgy annyira nem rossz.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Így kell jól tankolni.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Csak tudat alatt azt akarják, hogy ne legyen. 😀
De hát az élet nem kívánság műsor! 😀

Egyébként én is néztem, de semmi info erről...
több mint 11 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Miért írják a beharangozóban, hogy Jimmy nem lesz? Miről maradtam le?Tocy
Ez nekem is feltűnt, de egyik amerikai oldalon sem találok róla semmit.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Miért írják a beharangozóban, hogy Jimmy nem lesz? Miről maradtam le?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
“Of course he will get his message to them somehow. (...) I’m not saying anything about Sean Payton as a person or anything, but I think any coach would do that. It’s not like he’s just going to sit at home and watch the games and not have any thoughts. His message will be heard.”

Most komolyan: odamegy valaki ehhez a pöcshöz, és megkérdezi tőle, hogy mit gondolsz, Payton üzen a játékosoknak a meccsek előtt? És amikor ez a válasz érkezik, akkor és abból címoldalas hír születik?

Ez legalább jó felültés: "In the book, one imagines, the coach would then circumvent his penalty by surreptitiously sending playbooks packed in pizza boxes or using his car horn to communicate blitz schemes via Morse code." 😊
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000107098/article/giants-believe-sean-payton-gets-message-to-saints

Ha egyszer egy üzlet beindul 😮 már nfl.com-os headline...
Már biztos van róla 5000 oldal nyomozati anyag, hogy valakinek az ismerősének a testvérének a lánya becsszó látta Payton-t egy kínai étteremben visszaküldeni a szerencsesütit, amit egy héttel később a pincér elmondása szerint Vitt sógorának a szomszédjának szolgáltak fel, és az üzeneten valami DO YOUR JOB felirat alatt furcsa x-ek és O-k látszottak.clbass
És a törpék játékosai minek foglalkoznak ezzel, ahelyett hogy edzenének, és ugyanúgy készülnének mintha itt lenne SP a csapatnál. Weatherford meg szánalmas.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jagnefg7ioeqyxw6ahju
Giants believe Sean Payton gets message to Saints
Exiled coach Sean Payton would face severe punishment if he were caught communicating with the New Orleans Saints, but New York Giants punter Steve Weatherford insists, "His message will be heard."


Ha egyszer egy üzlet beindul 😮 már nfl.com-os headline...
Már biztos van róla 5000 oldal nyomozati anyag, hogy valakinek az ismerősének a testvérének a lánya becsszó látta Payton-t egy kínai étteremben visszaküldeni a szerencsesütit, amit egy héttel később a pincér elmondása szerint Vitt sógorának a szomszédjának szolgáltak fel, és az üzeneten valami DO YOUR JOB felirat alatt furcsa x-ek és O-k látszottak.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
 www.nytimes.com/2012/12/07/sports/football/sean-payton-cant-talk-to-saints-but-how-can-the-nfl-be-sure.html?ref=sports&_r=1&

Giants’ players think Sean Payton is communicating with Saints
Amadeus91
Igen, és rohadjon meg a köcsögje. Az egyedüli és megnyugtató megoldás az élethosszig tartó eltiltás lenne.hajdu
Ne légy dühös, sikerült egy ilyen mondat mellé két oldalas cikket írni
"I think any coach would do that."

Ez a Weatherford érdekes figura amúgy, ismét egy f@sz, aki berágott ránk és most jár a szája.
2008-ban volt egy Denver elleni meccs, ahol kihagytunk egy FG-t, ő volt a holder, majd a következő héten az NFL Network végig azt lassítgatta, hogy ez a hülye nem vette le az óráját és a gyűrűjét a meccsre

Aztán pár héttel később a szezon közepén hirtelen kivágtuk, senki se értette hogy miért, a következő meccsünkre így még punterünk se volt. Ez a következő meccs a londoni volt, egyes pletykák szerint azért lett kirúgva, mert elhagyta/otthon hagyta/tudom is én mit csinált az útlevelével és nem tudott a csapattal jönni, Payton meg dühében ajtót mutatott neki.

Nem tudom mennyi igazság lehet ebben, de nagyon már nem is érdekel, neki hála draftoltuk a következő évben Morsteadet.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
 www.nytimes.com/2012/12/07/sports/football/sean-payton-cant-talk-to-saints-but-how-can-the-nfl-be-sure.html?ref=sports&_r=1&

Giants’ players think Sean Payton is communicating with Saints
Amadeus91
😂
Vigyázni kell, mert ha véletlen megverjük giants-et még robban a bomba. Jól értem (vagy gagyi az angolom), hogy a liga nem használhat titkosszolgálati módszereket (CIA) a telefon lehallgatására, de magánnyomozókat aggathat a nyakába 😀 Szvsz a telefon az első amit lehallgatnak.
Nem tudom mit várnak...nem elég nekik, hogy nincs élő kontakt és live time management!?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nem is tudtam, hogy a New York Times-t felvásárolta a Blikk. atapapa
😀 😀 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
 www.nytimes.com/2012/12/07/sports/football/sean-payton-cant-talk-to-saints-but-how-can-the-nfl-be-sure.html?ref=sports&_r=1&

Giants’ players think Sean Payton is communicating with Saints
Amadeus91
Igen, és rohadjon meg a köcsögje. Az egyedüli és megnyugtató megoldás az élethosszig tartó eltiltás lenne.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem is tudtam, hogy a New York Times-t felvásárolta a Blikk.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
 www.nytimes.com/2012/12/07/sports/football/sean-payton-cant-talk-to-saints-but-how-can-the-nfl-be-sure.html?ref=sports&_r=1&

Giants’ players think Sean Payton is communicating with Saints

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mikor olvastam ezt a statot, rácsodálkoztam: csak ennyi? Nekem a meccsenkénti szűk kettes átlagnál több rémlik.
Tegyük hozzá, Jacksont ki is rúgta a Tampa ezt követően, persze nem erre hivatkozva.
Jimmy meg vezeti a ligát dropban.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Malcolm Jenkins has missed a ridiculous 20 tackles this season. On pace to challenge the record of 24 from Tanard Jackson last year


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ahogy mondod krixtofer, a meccs egyik legjobb futójátéka pont egy ilyen felállásból született, amit nagyon ritkán alkalmazunk. Pedig a Bush-Deuce kettős óta nagyon sokszor bejött és hát ismertek, én imádom a dual-RB rendszert, rengeteg lehetőség van benne sokoldalú backekkel.


Sproles (sárga) és Thomas Brees két oldalán áll


és itt kivételesen jól használtuk ki, hogy a Falcons Sproles-ra reagálva csak két LB-vel állt fel és mindössze csak hat embert tettek a boxba.

Sproles a snap után elrohan oldalra, amire az LB vele szemben megy utána, így a boxban már csak 5 ember maradt összesen az öt falemberünkre, ami már önmagában nyerő szitu. Eközben Grubbs keresztben blokkol.




Brees a rend kedvéért még eljátszik egy passzmozdulatot is Sproles irányába.


Sproles miatt annyira biztosra vették a passzt, hogy nemcsak DB-blitzet küldtek Brees-re, de Strief (fehér kör)embere is rohant az irányítóra, így Strief szinte érintés nélkül jut el a másik LB-ig, akit sikeresen blokkol, mögöttük ott az üres terület.

1. és tízre 13 yardot hozott a play.


A másik ilyen felállásnál annyi különbség volt, hogy slotban Jimmy volt fent és ekkor nem Thomas futott, hanem ment a passz Sproles felé, 1. és 10 után az is first down lett.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egyébként amit én hiányolok mostanában az a Pierre screenek.krixtofer
Sproles lesérült a Denver ellen: nyerünk sorban 3 meccset.
Visszatér a Frisco ellen: kikapunk sorban kétszer. Hány futáskísérlete volt ezen a két meccsen? 0

Sproles-t már egy védelem se veszi komolyan futóként, ha ő van a backfielden, akkor már gyakran nem LB-t, hanem 5. DB-t tesznek fel a pályára.
Beszélő játékos, ahogy sokáig volt Ingram is, amint elkezdtünk Ingram felé dobálni, rögtön nagyobb területe lett a futáshoz is.
Az RB-k egysíkú használata az egyik legnagyobb gond a támadóstratégiánkban. atapapa
nem bánnék több 2RB-s playt sem. Ingarm-Sproles páros a backfielden egy Sproles futással tudna meglepetést okozni...vagy valami ilyesmi 😛clbass
Abszolút! Ha jók az emlékeim, volt két olyan play a falcons ellen, amikor PT és Sproles is a backfielden volt egyszerre. Egyszer egy Thomas futás volt, másodszor egy Sproles screen.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Egyébként amit én hiányolok mostanában az a Pierre screenek.krixtofer
Sproles lesérült a Denver ellen: nyerünk sorban 3 meccset.
Visszatér a Frisco ellen: kikapunk sorban kétszer. Hány futáskísérlete volt ezen a két meccsen? 0

Sproles-t már egy védelem se veszi komolyan futóként, ha ő van a backfielden, akkor már gyakran nem LB-t, hanem 5. DB-t tesznek fel a pályára.
Beszélő játékos, ahogy sokáig volt Ingram is, amint elkezdtünk Ingram felé dobálni, rögtön nagyobb területe lett a futáshoz is.
Az RB-k egysíkú használata az egyik legnagyobb gond a támadóstratégiánkban. atapapa
Teljesen jogos felvetés 😕 SP remélem otthon is "dolgozik" és jövőre valami extra sémával tér vissza, amiben ezt a problémát is kiküszöböli. Ennyi RB-vel az aktív keretben lehetnénk kreatívabbak is. nem bánnék több 2RB-s playt sem. Ingarm-Sproles páros a backfielden egy Sproles futással tudna meglepetést okozni...vagy valami ilyesmi 😛