New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
PO esélyeket böngészgetve jutott eszembe vala... 😊

Medvepapa
Hát idén biztos nem lesz Marching in. 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
PO esélyeket böngészgetve jutott eszembe vala... 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egyébként amit én hiányolok mostanában az a Pierre screenek.krixtofer
Sproles lesérült a Denver ellen: nyerünk sorban 3 meccset.
Visszatér a Frisco ellen: kikapunk sorban kétszer. Hány futáskísérlete volt ezen a két meccsen? 0

Sproles-t már egy védelem se veszi komolyan futóként, ha ő van a backfielden, akkor már gyakran nem LB-t, hanem 5. DB-t tesznek fel a pályára.
Beszélő játékos, ahogy sokáig volt Ingram is, amint elkezdtünk Ingram felé dobálni, rögtön nagyobb területe lett a futáshoz is.
Az RB-k egysíkú használata az egyik legnagyobb gond a támadóstratégiánkban.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Szóval: hajrá Packers, Denver, Giants, Eagles, Bears! 😊Gyurma Pappa
Pont a leglényegesebb buktázott :/Tocy
Igen sajnos. Mondjuk gyorsan tegyük hozzá, hogy a Seahawks 0-3 a diven belül, és minden div ellenfelükkel játszanak még. Szóval tudunk reménykedni, a 3-ból elég ha 2 elkapja.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
nekünk drukkolni elég botor dolog Janek
meg kellett próbálni 😛

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szóval: hajrá Packers, Denver, Giants, Eagles, Bears! 😊Gyurma Pappa
Pont a leglényegesebb buktázott :/
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
nekünk drukkolni elég botor dolog

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Béna Bears.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egyébként amit én hiányolok mostanában az a Pierre screenek. A másik pedig az, hogy Brees kicsit fusson is, ha úgy adódik. Tudom, inkább megoldja kézzel, de néha megpróbálkozhatna vele.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Szóval: hajrá Packers, Denver, Giants, Eagles, Bears! 😊

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
beszarás, a Brees család már megvette a karácsonyfát 😀
shawnka
Már a TNF-en elkezdte az ajándékozást is 😀
Merry Breesmas!empty taxi
EMPTY ABBÓL CSINÁLT POÉNT, HOGY BREES 5 PICKET DOBOTT CSÜTÖRTÖKÖN! HILARIOUS!shawnka
Tényleg mekkora poéngyáros már. Sasjózsefi és betliduói magasságokban (amenyiben a negatív tartomány is magasságnak számít persze).
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nyer nektek egy meccset Brees, és rögtön mekkora arcotok lesz 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
beszarás, a Brees család már megvette a karácsonyfát 😀
shawnka
Már a TNF-en elkezdte az ajándékozást is 😀
Merry Breesmas!empty taxi
EMPTY ABBÓL CSINÁLT POÉNT, HOGY BREES 5 PICKET DOBOTT CSÜTÖRTÖKÖN! HILARIOUS!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
beszarás, a Brees család már megvette a karácsonyfát 😀
shawnka
Már a TNF-en elkezdte az ajándékozást is 😀
Merry Breesmas!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
beszarás, a Brees család már megvette a karácsonyfát 😀

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Szerintem reális lehet ez a PO, ha tényleg úgy alakul. Az egyetlen bökkenő csak saját magunk lehetünk. Képesek vagyunk-e legyőzni magunkat?!krixtofer
nem értem, hogy minek az ellenfél a pályára? sokkal egyszerűbb volna, hogy játszik az O a D ellen, az ellenfél meg fogad a meccs előtt vmeikre 😛peach
A profi sportolóknak nem engedélyezett a sportfogadás! 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Szerintem reális lehet ez a PO, ha tényleg úgy alakul. Az egyetlen bökkenő csak saját magunk lehetünk. Képesek vagyunk-e legyőzni magunkat?!krixtofer
nem értem, hogy minek az ellenfél a pályára? sokkal egyszerűbb volna, hogy játszik az O a D ellen, az ellenfél meg fogad a meccs előtt vmeikre 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Szerintem reális lehet ez a PO, ha tényleg úgy alakul. Az egyetlen bökkenő csak saját magunk lehetünk. Képesek vagyunk-e legyőzni magunkat?!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Igazából elég lehet, de annyira már nem érdekel, hogy elég lesz-e. De ha valakit érdekel.Gyurma Pappa
Engem érdekel 😊 cbs szerint tömörebben: Saints would need two NFC losses by Seattle, 2 losses by Washington, 2 losses by Minnesota, 1 by TB aside from NO game.
atapapa
Hát igen. És mind reális. Nem tudom, lehet hogy csak az 1 óra alvás miatt nem örülök...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Igazából elég lehet, de annyira már nem érdekel, hogy elég lesz-e. De ha valakit érdekel.Gyurma Pappa
Engem érdekel 😊 cbs szerint tömörebben: Saints would need two NFC losses by Seattle, 2 losses by Washington, 2 losses by Minnesota, 1 by TB aside from NO game.

Más: a következő drafton már közel sem vagyok biztos benne, hogy a OLB/DE a legnagyobb needünk. Hozni kell jó OT-ket (többesszám, igen), mert Brees jó fal nélkül ezt nyomja, ezt már láttuk tőle 2011-ben és 2008-ban is. SS összekapta a D-t, volt amikor működött a 4 man rush stb. Lehet elég lesz FA piacról hozni embereket.Gyurma Pappa
Már csak félve írom le az elmúlt évek Loomis-varázslatai után, de nagyon a sapka felett vagyunk 2013-ra, valami 15 millióval, nem tudom hogy lesz ebből bármilyen FA.

Jó támadófalembert lehet kicsit hátrébb is húzni (ebben elég jók voltunk Payton alatt), de jó pass rushert nehezebb: a jelenlegi szezonban legalább 6 sacket elért 33 játékosból 16 kelt el a draft első körében, az SB-győztes OL leghamarabb húzott tagja meg Stinch volt a második körével.
Will Smith-nek nem szabad még egy szezont adni kezdőként, akkor se ha a D többi része hozza magát, nagyjából két elfogadható meccse volt az egész szezonban.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Igen, egyébként feltűnő, hogy mennyire összekapta magát a defense, kimondottan tetszik a dolog. De hogy miért nem tud egyszerre villogni az offense és a defense...

A PO-ról én már lemondtam, nagyobb csapatok közül csak a Falconst tudtuk egyszer megverni, nem érdemeljük meg. A Giants nagyon jó most, a Cowboys kérdés, a két hazai azért hozható, ha az O-line kicsit megembereli magát. De 9-7-tel nem hinném, hogy be lehet jutni, még a lenti fejtegetés mellett sem...

A draft-kérdéssel egyetértek, nem is biztos, hogy a védelmet kell erősíteni nagyon, Hicks egyre jobb, Jordan és Smith is tűrhető, Galette még felépül, egy DB azért elférne mondjuk, illetve egy gyors LB is. De elsősorban az O-linet kell erőltetni, az a kulcskérdése az egész játékunknak. WR-ünk se sok van, de Morgan most már egész használhatónak tűnik, jön még Toon, Colston és Moore marad, plusz Jimmy, ha Henderson megy, akkor is. Futónk van bőven, még sok is 😀 T első kör, utána meg a védelembe szabadon választható módon, esetleg még egy T.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Elnézve a riválisok körbeveréseit, nincs kizárva, csak valószínűtlen hogy most elég legyen a 9-7.
De szerintem nem is fogjuk a hátralévő 4 meccset megnyerni.
atapapa
Igazából elég lehet, de annyira már nem érdekel, hogy elég lesz-e. De ha valakit érdekel:
- alap, hogy 4 meccset nyerni kell zsinórban (nem biztos hogy menni fog még egyszer a D ekkora játéka, és az O-ban sem vagyok biztos hogy összekapja magát)
- ha a TB kikap Denverben, akkor 6-6-tal fognak állni, és még játszunk ellenük, tehát azon eldőlhet a csoportmásodik hely
- mivel játszunk a Cowboys-szal, ezért ha őket megverjük, akkor nekik is 7 vereségük lesz függetlenül mindentől, és mi megyünk tovább
- ha a Hawks kikap a Bearstől, akkor ők is 6-6-tal fognak állni, és még játszanak a Friscoval is, ahol akár még egy vereség is meg lehet, hisz a Frisco keményen halad a #2-ért, szar a tie-breakerük velünk szemben (div-en belüli rekord azt hiszem, vagy ilyesmi), szóval azonos eredménnyel mi megyünk tovább
- ha a Skins kikap a Giantstől, akkor ők is 5-7-tel fognak állni, de tőlük kikaptunk ugye, szóval azonos eredménynél ők mennek tovább... mondjuk hozzájuk megy a Baltimore, szóval akármi lehet
- a Vikes még kettőt játszik a Packers-szel, egyet a Texans-szal, egyet a Bears-szel a 6-5-ös csapat közük messze nekik a legnehezebb a hátralévő sorsolásuk, ha ők ezzel a menetrenddel 9-7-tel zárnak, én vakon nekik adom a PO-t, mert egyébként fogalmam sincs róla, hogy mi lenne velük 😊

Szóval így állunk. A TB és a DAL verése rajtunk áll, a WAS már mindegy, a SEA és a MIN meg az imádkozáson kívül semmit nem tudunk kezdeni.

Hogy miért nem érdekel, hogy lesz-e PO? Mert szívfájdítóan nehéz ez az idény. Őszintén szólva csalódott lennék, ha jövőre Bushrod és Strief lennének a két kezdő T. És ha véletlenül PO-ban jutnánk, és ott esetleg haladnánk is, akkor még a végén megtartanánk őket. Arról nem is beszélve, hogy láthatóan Brees szétesett az elmúlt két meccsen. Nyilatkozta, hogy hiányoznak a beszélgetések neki Paytonnal, most látszik igazán, hogy mennyire. És azért is szeretném, hogy amikor SP visszajön, és megkapja minden idők legnagyobb HC pénzét, akkor senki ne érezze úgy, hogy nem érdemli meg.

Más: a következő drafton már közel sem vagyok biztos benne, hogy a OLB/DE a legnagyobb needünk. Hozni kell jó OT-ket (többesszám, igen), mert Brees jó fal nélkül ezt nyomja, ezt már láttuk tőle 2011-ben és 2008-ban is. SS összekapta a D-t, volt amikor működött a 4 man rush stb. Lehet elég lesz FA piacról hozni embereket.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
1990 óta 5 csapat csinálta meg a PO-t 5-7 után.
Ebben az ötben ott van a '90-es Saints is, akkor 8-8 elég volt a rájátszáshoz.

Elnézve a riválisok körbeveréseit, nincs kizárva, csak valószínűtlen hogy most elég legyen a 9-7.
De szerintem nem is fogjuk a hátralévő 4 meccset megnyerni.


Williamst ezekben a percekben szembesítik Vilmával és Smith-szel.
Willi nagyon akar még NFL-edző lenni, bár nem tudom mennyire lesz még sikeres azok után, hogy a jövendőbeli játékosai látják, mennyire áll ki a korábbi emberei mellett.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Előre az Eagelsi-úton 😛 😉 nyugi nem kívánom és nagyon sajnálnám ha nem csúsznátok be vhogy a playoffbadande
Pedig innen már nem fogunk, ha nyerünk mindent, 9-7-tel akkor se lehet idén bekerülni az NFC-ben.