New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Tudom, hogy korai, de valaki leírná, hogy nyáron kiktől kell megválnunk? Úgy rémlik Henderson, Galette, Ellis, Ivory, Bushrod, De la Puente, Casillas és Shanle szerződése is lejár...Tocy
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/new-orleans-saints/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A legfrissebb Blikk hasábjairól
Egy nagyon gáz holding Jordanen, minden elismerésem neki, amiért még így is képes volt földhöz verni K-t


Szerintem fújható volt


Biztos hogy fújni kellett volna


Ez nagyon dühített: Moore-t visszahúzzák 20 yard mélyen, de a bírók csak holdingot fújtak 5 yard büntetéssel, miközben a szabálytalanság pillanatában már Brees elindította a labdát, DPI kellett volna és legalább 18 yard büntetés

itt repül a labda, látható hogy a védő lába még a 35 yardos vonalon van a dobás pillanata után

és itt a szabálytalanság helye, a 37-38 yardoson





És végül kis képeskönyv a San Franciscoi melegbárok - a zebrák szerint még legális - taperolási szokásairól
(hogy itt a bírót mi akadályozta abban, hogy az előtte 2 méterrel történő szabálytalanság látványát feldolgozza az agya?)





több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tudom, hogy korai, de valaki leírná, hogy nyáron kiktől kell megválnunk? Úgy rémlik Henderson, Galette, Ellis, Ivory, Bushrod, De la Puente, Casillas és Shanle szerződése is lejár...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
btw remélem Bunkely megússza egy meccsel

most komolyan érdekel, mennyi DPI-t kellett volna fújni nektek hogy megnyerjétek?petey
Szerintem vagy három DPI-t nem fújtak be harmadik kísérletekre a 2. félidőben (meg OPI-t 😛), de összességében nem ezen múlt. atapapa
oks, Mossét nem tudom hogy nem, de gyakorlatilag ott sárga lap, büntető 😊petey
Nem ezen múlt, csak dühítő volt, hogy Morgant az addig is kimondottan nagy szenvedések árán védekezni tudó Brown gyakorlatilag 1) kitolta 2) ugródeszkának használta.
Mondjuk Moss pedig minden rutinját belevitte abba a OPI-be ("okos" szabálytalanság volt), és még csak be sem dobták.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
most komolyan érdekel, mennyi DPI-t kellett volna fújni nektek hogy megnyerjétek?petey
Szerintem vagy három DPI-t nem fújtak be harmadik kísérletekre a 2. félidőben (meg OPI-t 😛), de összességében nem ezen múlt. atapapa
oks, Mossét nem tudom hogy nem, de gyakorlatilag ott sárga lap, büntető 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
most komolyan érdekel, mennyi DPI-t kellett volna fújni nektek hogy megnyerjétek?petey
Szerintem vagy három DPI-t nem fújtak be harmadik kísérletekre a 2. félidőben (meg OPI-t 😛), de összességében nem ezen múlt.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
most komolyan érdekel, mennyi DPI-t kellett volna fújni nektek hogy megnyerjétek?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A INT után pick6-nél amikor nem jött be az első hosszú passz, inkább vissza kellett volna térni valami play actionnel, olvasható volt, hogy a 1st a cél. Tetszik ez az agresszív felfogás, de a SF D is tudta hogy mi fog történni, azért is ugrott vissza Brooks coverage-be, mondjuk Breesnek pont látnia kellett volna, de mindegy.
Gyurma Pappa
Én is szeretem az agresszív támadójátékot, de itt az ellenfél miatt se lett volna szabad ilyet játszani, hát még a mi korlátaink miatt, lásd a héten igazolt RT-t.
Erre írtam, hogy a kezdeti sikerek után higgadtnak kellett volna maradni, erre tessék, mi az int után még nagyobb lendülettel meneteltünk ajtóstól a házba.
Első félidő: SF 11 futás, 12 passzkísérlet, Saints: 14 futás, 20 passzkísérlet (0 sack)
Második félidő: SF 20 futás, 13 passzkísérlet, Saints: 7 futás, 21 passzkísérlet (és az összes sack ekkor született).

A héten olvastam ezt a statot, úgy néz ki Brees-ékhez nem jutott el:
A Frisco védelme ellen a szezon során 35 mély (20 yardnál hosszabb) passzkísérlettel próbálkoztak az ellenfelek. Ebből a 35-ből 26 lett sikertelen + 3 interception és összesen 6-ból lett complete passz.
Most arról nem szól a fáma, hogy ebből mennyi volt meg nem adott DPI :mad: de ilyen védelem ellen olyan felfogásban kell pályára küldened még a sztárirányítódat is, mintha az újonc Matt Ryan lenne az.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
"A INT után pick6-nél amikor nem jött be az első hosszú passz, inkább vissza kellett volna térni valami play actionnel, olvasható volt, hogy a 1st a cél."

Na, én akkor kaptam agyvérzést! miért kellet ez??




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Hát nem tudom szerintem ez elég sima volt. Persze nem blowout, de hát baszki, mégiscsak egy ugyan botrányosan kezdő, de nagyon jó csapat vagytok, vagymi. Annak meg azért nem 20+ pontos verés a "sima". 😊

Inkább jobb egy ilyen vereség, mint egy olyan ahol sansz sincs. Az megtörheti a csapatot, mert nem látja az esélyt. Itt lett volna sansz, ergo "csak a hibákat kell kijavítani", és jöhet az Atlanta elleni győzelem. 😊peterk2005
Egyetértek veled a második felében, az elsőben nem. Koránt sem volt ez annyira sima. A védelem jól játszott, Brees és Jr. kicsit elkapkodta a meccset, nekiálltak egyfelől pánikolni, másfelől úgy gondolták, hogy ez könnyebb lesz. Ki is fejtem:
1) A INT után pick6-nél amikor nem jött be az első hosszú passz, inkább vissza kellett volna térni valami play actionnel, olvasható volt, hogy a 1st a cél. Tetszik ez az agresszív felfogás, de a SF D is tudta hogy mi fog történni, azért is ugrott vissza Brooks coverage-be, mondjuk Breesnek pont látnia kellett volna, de mindegy.
2) És igazából ez volt a nagyobb gond: 21-14-nél két play-két passz rendszerhez tértünk vissza, amikor lehetett volna nyugodtan futni. Hiba volt, még akkor is, ha úgy gondolom, hogy Brees ott jól dobta meg a passzt, Colston el szokta kapni ezeket. Szerencsétlen helyzet volt, de alapvetően a kiindulás volt a hibás.
3) Túlságosan ráálltunk a futás elleni védekezésre. Sejthető volt, hogy SF ölni akarja az órát, de Collinnal közel sem annyira kiszámítható, mint Smith-szel a SF O. Az a baj, ami már korábban is baj volt, hogy a futás ellen megy vagy a passz ellen a védekezés. Ez mondjuk annyiban változott, hogy eddig egyértelműen a falra lehetett fogni, most azt mondom, hogy a LB-k jobban ludasak. Vilma látványosan lassabb, mint korábban, további OLB-nk még mindig nincs minőségi kivitelben. Hawthorne játéka kiábrándító volt, emlékszem arra a FB screenre, elmozgott hátrafelé, ahelyett, hogy legalább megpróbálta volna elütni az embert az elkapás pillanatában. Ha meg a 1st, onnan már majdnem mindegy, hogy 1 inch-csel vagy 2 yarddal van meg, pfff.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Így rálépni egy dobásra! 😀 Rookie mistake. Nem akartam hinni a szememnek, hibátlanul dobta meg. Bírói hiba, ipponért 10 pont jár.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nem tudom szerintem ez elég sima volt. Persze nem blowout, de hát baszki, mégiscsak egy ugyan botrányosan kezdő, de nagyon jó csapat vagytok, vagymi. Annak meg azért nem 20+ pontos verés a "sima". 😊

Inkább jobb egy ilyen vereség, mint egy olyan ahol sansz sincs. Az megtörheti a csapatot, mert nem látja az esélyt. Itt lett volna sansz, ergo "csak a hibákat kell kijavítani", és jöhet az Atlanta elleni győzelem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Ha simán kikapunk, nem szólnék egy szót se, de úgy érzem, ez egy nyerhető meccs lett volna. Kicsit több szerencsével (Brees 2. pickje) meg a végén ha bedobják a PI-ket, akkor minimum jó eséllyel mentünk volna a győzelemért. Atlantába nyerni kell, meg úgy mindenhol, és akkor még nincs minden veszve.
A másik agyhalálom az egész szezonban ez a kikúrt sok misstackle, ha lenne idegzetem hozzá, visszanézném a meccset és érdemes lenne megszámolni, hány 1st down-t szívtunk ilyenek miatt.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Őszintén sok meglepő nem ért, kicsit szétesett Jr. a végére. Pár megjegyzés:

- ha cserecseréjénekacseréje játszik OT-t, akkor ez van a végére
- a D 17 pontot kapott, ami elég pozitív
- csak hogy szidjam is őket: ha egyszer meg van a QB, akkor le kell vinni
- két pick6-sel nehéz meccset nyerni, és így sem volt lehetetlen
- nem szégyen 60 yardot futni a SF D ellen, de a helyzet az, hogy ez most nem rajtuk múlott, Ivory és Ingram is tudott szépeket futni... kár volt feladni teljesen az utolsó komolyan vehető drive-ban, 7 perc az nagyon sok

Most kezd érdekes lenni a WC harc. Igazából semmi sincs veszve, TB megy Denverbe, a Seahawks a Bears-szel játszik, a Vikings a Packers-szel. A másik két 5-6-os csapat közül a Boys az Eagles-szel, a Skins a Giants-szel. Ha az első három kikap, a második kettő és mi nyerünk (nem lesz könnyű, az 100%), akkor 6 csapat fog 6-6-tal állni. Sőt, ha a Giants ma kikap a Packerstől, akkor akár 7 😀

Szóval nopara, lehet itt még bármi. Ha kikapunk Atlantában, akkor már azért kevésbé valószínű, sőt, akkor már óriási csoda kell. De a Falconstól nem kapunk ki, és kész 😀

sok sikert a jövőben, ne csüggedjetek Brees talán kitolta az összes intet magábólpetey
Köszi, nincs ok csüggedésre, de azért a bírókat a végén annyira nem tudtad már őszintén szidni 😉

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
sok sikert a jövőben, ne csüggedjetek Brees talán kitolta az összes intet magából

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kár volt azért, hogy amit az első 29 percben képesek voltunk csinálni, azt feladtuk és azt hittük, hogy ez a madden rookie-szint.
És még abban se vagyok biztos, hogy egy Payton képes lett volna higgadt maradni és basic-módban dirigálni az O-t.

Remélem a sérültek csütörtökre helyrerázódnak, nem lehetetlen a rájátszás így sem, bár a riválisok még egyszer, egyszerre nem fognak ilyen ajándékot adni, mint ma.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jeeee! 3 közvetlen WC vetélytársunk is bukott (TB, MIN, SEA)...Nyernünk kell! Go SAINTS!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha valakit érdekel, a holnapi ESPN-s Sunday Countdownban is lesz szó a TE-k (és Jimmy) "zsákolásairól" is.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
A mi 80-as számú játékosunk ma lett 26 éves! 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
CBS-n van egy sorozat, ami arról szól, hogy hírességek lakásán vágtatnak végig és közben csevegnek velük. Most Brees vendégelte meg őket
 www.cbsnews.com/video/watch/?id=50135700n

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jim Harbaugh’s not saying who will start for the San Francisco 49ers this Sunday in New Orleans. He’s also not saying if he’s even informed Alex Smith or Colin Kaepernick of the decision.As for naming Smith or Kaepernick as Sunday’s starter, Harbaugh felt there was no benefit to releasing the information in the days leading up to a big NFC matchup.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Akkor a most igazolt William Robinson fog kezdeni T-ben?
krixtofer
Nem, még előtte le kell sérülnie a 4. számú T-nek, az újonc Harrisnek 😊

Sproles viszont teljes gázzal edzett

Most olvastam twitteren, megéri idéznem
If Saints beat 9ers and Seattle, Minny and TB all respectively lose at Miami, at Chicago, vs Atlanta then the once 0-4 Saints are the 6 seed

Jó pénzt fizethetnek egy ilyen kombóra a fogadóirodák 😀

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Akkor a most igazolt William Robinson fog kezdeni T-ben?
A másik kérdés a CB poszt. Se White, se Mack. Marad Robi-Greer-Johnny P. (Aki hát a Raiders ellen...) Elég soványka. Vagy Bush-Quddus-(Jenkins?) is fognak CB-ként szereplni?
Gondolom a 4 back is aktívak lesznek, Cadet kárára.