NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem nyertek. Az utóbbi időkben az Atlanta játszott egy csomó last minute, kiélezett, alkalomadtán kimondottan szerencsés meccset, amit mind megnyert. Az ilyen sorozatokat igen gyakran egy pofon szokta lezárni, hogy aztán onnan újra lendületet vegyen a csapat. Szerintem az Atlanta és a Houston is már pár forduló óta "keresi" ezt a pofont. És, ha valaki be tudja nekik vinni a saját otthonukban, azok pont ti vagytok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Mi a megérzésetek, sikerül idegenben is legyűrni a falconst?steroid stewie
2006 óta 11-2 a Falcons elleni mérleg, és prime time meccset nem vesztettünk ellenük azóta. Na, ez semmit nem jelent, csak gondoltam leírom, mert JÓ 😂

Egyébként nem tudom, sok mindentől függ. Nyerni kell ez tény, nagyobb esélyt látok, mint a 49ers ellen, de ez a meccs nagyon-nagyon kemény lesz. A Falconsnak a biztos csoportgyőzelem a tét, meg hát a visszavágás. Nekünk (kis túlzással) az idény. A D jobb, mint az előző meccsen volt, az O sem sokat romlott (mondjuk a T hiány aggasztó).

Borzasztó nehéz tippelni is. A szurkoló azt mondatja velem, hogy W. A realista nem mer mondani semmit. A pesszimista se 😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Csak a W!!! Nyerni fogunk!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Mi a megérzésetek, sikerül idegenben is legyűrni a falconst?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Mondjuk a DPI mellett a holding a másik olyan szabálytalanság amit a bírók teljesen következetlenül képesek fújni 😊empty taxi
Ez olyan szintű fogás volt, aminél nem lehet következetlenségre hivatkozni. Jordan három lépést tesz meg úgy, hogy a T mellette állva húzza-fogja vissza a nyakánál.

Ha PI-hez hasonlítod, ez annyira elnézhetetlen és mérlegelhetetlen volt, mint Moss lökése Jenkinsen.
Annyiban volt következetes a non-call, hogy ez is minket sújtott 😊atapapa
Ne érts félre, tényleg durván fújandó volt sztem is, de sajnos kb. minden meccsen van egy hasonló szintű amit nem fújnak le.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Mondjuk a DPI mellett a holding a másik olyan szabálytalanság amit a bírók teljesen következetlenül képesek fújni 😊empty taxi
Ez olyan szintű fogás volt, aminél nem lehet következetlenségre hivatkozni. Jordan három lépést tesz meg úgy, hogy a T mellette állva húzza-fogja vissza a nyakánál.

Ha PI-hez hasonlítod, ez annyira elnézhetetlen és mérlegelhetetlen volt, mint Moss lökése Jenkinsen.
Annyiban volt következetes a non-call, hogy ez is minket sújtott 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Mondjuk a DPI mellett a holding a másik olyan szabálytalanság amit a bírók teljesen következetlenül képesek fújni 😊empty taxi
Húúú, erről saját élményem is van, amikor konkrétan tackle-t kaptam a falembertől, és a "kedvenc" magyar játékvezetőm még röhögött is rajta. Szóval nincs ez másképp sehol, még itt Magyarországon sem, ahol köbgyök nfl sebességgel mozog a játék.

Sokszor olyan holdingot fújnak, amit nem kéne, sokszor olyat nem, amit kéne. Nekünk a bajnoki elődöntő ment el egy holdingon, ami szerintünk nem volt az. (Mondjuk JJ megígérte, hogy kifejti a véleményét arról a meccsről, mert ő volt ott a side judge ha jól emlékszem, de mivel nem ő dobta a holdingot, így nem hiszem hogy ezt akarta volna elmesélni 😛)

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Mondjuk a DPI mellett a holding a másik olyan szabálytalanság amit a bírók teljesen következetlenül képesek fújni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
ata, arra gondolok hogy most rajta volt pl. Brown keze Graham derekán.
ilyeneket csak mozgásban tudsz eldönteni visszanézve 5x.
van kontakt mindig.
petey
Nincs kontakt mindig. Azaz SF-meccset nézve lehet hogy van, de amúgy nem ez a jellemző 😊


Volt ide is oda is
Gyurma Pappa
Nem emlékszem SF-t hátrányosan érintő fújásra.
A Crabtree-esetet emlegetik, de ott az alkar egy része, de minimum a csukló lent volt, ami már a play végét jelenti.


Ezt még nem mutattam, a holding iskolapéldája Jordanen. A Frisco end zone-jában, csak egy safety maradt el :/


Még vizsgálják az MIT tudósai, hogy a zebrát milyen természeti jelenség zavarhatta a Jordan fejének eltávolítására tett kísérlet észlelésben

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
szóval ez ilyen parttalan vita, hajrá a következő meccsre.petey
That's what I am talking about 😊

Volt ide is oda is

Igazából ez a része érdekes:
Nem konkrétan a mecchsez tartozik, de szerntem a DPI szabályt felül kéne vizsgálni. peterk2005
A DPI szabály nem jó, és igazságtalansága nem is abban rejlik, amit írsz, hanem abban, hogy a OPI -10 és megismételt kísérlet, addig a DPI automatikus 1st és akár 40-50-60 yard. Nem gondolom, hogy sokkal kevésbé súlyosabb szabálytalanság, mint mondjuk a grounding, OPI általában megakadályoz egy INT-et, máskor azért elég könnyen elengedik, lásd pl. a múltkori meccsen Julio Jones, aki ugródeszkának használta Greert, 100%-ban másolva White 2009-es megmozdulását (amit most azért emlegetek fel, mert témába vág, nem azért mert még mindig zavar, csak jól mutatja, hogy ott kicsit nehezebben dobálnak, nem csak erre a két emberre, Colston is több ilyet "úszott" már meg).

Így igazából az egész PI szabályt át kellene nézni. Szerintem ha a OPI marad is 10 yard, de legalább legyen loss of down, mert pl. Moss is teljesen jól értékelte, hogy inkább 10 yard, mint egy Jenkins INT. A down vesztéstől nem mérlegelnének jobban, de legalább lenne "súlya".

Gyurma Pappa
A PI felfogásban engem az zavar, hogy nagyon nehezen kontrollálható és több esélyt ad a védőnek. Általában akkor van DPI vita, ha védő és támadó igen közel van egymáshoz és a passz alapvetően elkaphatónak tűnik zavarásmentesen. Mivel az esetleges elkapás, és az azt közvetlen követő tackle helye megegyezne a büntetés helyével, józan paraszti ésszel a védőnek jobban megéri egy apró csibész kontakt, mert a zászló utána csak esetleges. Természetesen bőven akad rá példa, hogy a támadó provokálja ki a DPI-t, és felerősödik az NCAA szabályokat követelők hangja, de az meg pont a védőknek kedvezne még inkább. Egyedüli megoldásnak max a challenge lehetőségét látnám, de ahhoz is a szabályok szűkebbre szabása kellene, mert még visszanézve is túl szubjektív tud lenni egy PI megítélése. pl. meghatározni, hogy mi a szabálytalan kontakt. érintés, kéz a háton még nem, de egy testrész, megkezdett haladási irányának akadályozása/blokkolása már igen. ez azért pedig egy visszajátszásnál már könnyebben kiszűrhető (pl QB fumbli-előre induló kéz). nem 100%, de eggyel beljebb lennénk.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
szóval ez ilyen parttalan vita, hajrá a következő meccsre.petey
That's what I am talking about 😊

Volt ide is oda is

Igazából ez a része érdekes:
Nem konkrétan a mecchsez tartozik, de szerntem a DPI szabályt felül kéne vizsgálni. peterk2005
A DPI szabály nem jó, és igazságtalansága nem is abban rejlik, amit írsz, hanem abban, hogy a OPI -10 és megismételt kísérlet, addig a DPI automatikus 1st és akár 40-50-60 yard. Nem gondolom, hogy sokkal kevésbé súlyosabb szabálytalanság, mint mondjuk a grounding, OPI általában megakadályoz egy INT-et, máskor azért elég könnyen elengedik, lásd pl. a múltkori meccsen Julio Jones, aki ugródeszkának használta Greert, 100%-ban másolva White 2009-es megmozdulását (amit most azért emlegetek fel, mert témába vág, nem azért mert még mindig zavar, csak jól mutatja, hogy ott kicsit nehezebben dobálnak, nem csak erre a két emberre, Colston is több ilyet "úszott" már meg).

Így igazából az egész PI szabályt át kellene nézni. Szerintem ha a OPI marad is 10 yard, de legalább legyen loss of down, mert pl. Moss is teljesen jól értékelte, hogy inkább 10 yard, mint egy Jenkins INT. A down vesztéstől nem mérlegelnének jobban, de legalább lenne "súlya".

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 888 — Csodabogár
A meccs után írni akartam, hogy: -Ez a játékvezetőkön ment el, akárki akármit mond! (+ a második félidőben az OL miatt) Meg természetesen Brees 2 IC-je miatt, ami teljesen megfogta a csapatot.-
Ezt most le is írtam. Ata képei után főleg.
Az egyik be nem fújt DPI miatt, földhöz is vágtam a fülhallgatómat... Szerencsére csak egy kis darab tört le... krixtofer
utoljára, fújtak a zebrák hülyeséget ide is, oda is, de ez a meccs konkrétan a Saints O-n és D-n ment el. 2 pick 6, misstackle/armtackle hegyek, és szinte csak hosszú passzokat dobált Brees, írta ata is. volt 2-3 tényleg gáz dpi, de honnan tudod hogy abból pontok lettek volna?
ata képeihez: sajnos az állóképek nem sok támpontot/bizonyítékot adnak.
petey
Az mellett, hogy egyetértek veled abban, hogy nem csak a bírókon múlt, abban már nem, hogy teljesen kiegyenlítettnek láttad a bírói hibák számát és mértékét. Az első félidőben még te keseregtél folytában a sok sárga miatt, aminek jó nagy része véleményem szerint teljesen jogos volt. A másodikban már max a mi felháborodásunk csitítottad a "kiegyenlítődéssel". A legérdekesebb az, hogy a kérdéses bírói döntések szinte egytől egyig egy 49ers "szabálytalansághoz" kötődtek. Tegnap javarészt a 49ers szabálytalankodott aminek legtöbbje büntethető volt, de csak töredéke lett büntetett. Nálam ezért savanyúbb a szőlő. clbass
Igen, keseregtem a sok sárga miatt, de nem a jogosságuk miatt, talán egyet kifogásoltam. szabálytalanság nélkül lehozni meccset majdnem lehetetlen. kicsit olyan jéghokis feelingem volt, mikor ott is fújják be a 2 perceket, aztán ha egy csapat nem él vele sokszor akkor bizony ritkán fogják fújni, vagy az ellenfélnek adják a kisbüntit. itt eléggé az a remény volt hogy dobjunk ezerrel csak befújják, be is jött párszor. de honnan tudod hogy ezek után nem lett volna 3 és out?

ata, arra gondolok hogy most rajta volt pl. Brown keze Graham derekán.
ilyeneket csak mozgásban tudsz eldönteni visszanézve 5x.
van kontakt mindig.
ami offside azon nem lehet vitázni, benézte a spori.

szóval ez ilyen parttalan vita, hajrá a következő meccsre.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem konkrétan a mecchsez tartozik, de szerntem a DPI szabályt felül kéne vizsgálni. A DPI messze a legnagyobb beszívható büntetés, adott esetben akár 50-60 yardnyit is lehet egy befújt DPI-vel nyerni. Ehhez képest nehéz élesben helyesen megítélni, túlságosan sok a határesetes szitu, és a potenciális bünti mértéke miatt simán meccsdöntő lehet egy-egy nem befújt vagy éppen elengedett DPI. Jobb lenne, ha vagy challengelhető lehetne, vagy ha nem, akkor a college-hez hasonlóan mondjuk fixen 15 yard járjon érte, ne pedig "korlátlan".

Amúgy több meccset is megnézve nekem úgy tűnik, mintha az utóbbi 1-2 fordulóban a zebrák nehezebben dobnák be a zászlót a DPI/OPI-re a korábbiakhoz képest. Aztán, hogy csak az érzékeim csalnak-e meg, vagy tényleg így van (akár mert ukázba kapták akár mert korábban váltottak "PO-módba" ), azt nem tudom...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A meccs után írni akartam, hogy: -Ez a játékvezetőkön ment el, akárki akármit mond! (+ a második félidőben az OL miatt) Meg természetesen Brees 2 IC-je miatt, ami teljesen megfogta a csapatot.-
Ezt most le is írtam. Ata képei után főleg.
Az egyik be nem fújt DPI miatt, földhöz is vágtam a fülhallgatómat... Szerencsére csak egy kis darab tört le... krixtofer
utoljára, fújtak a zebrák hülyeséget ide is, oda is, de ez a meccs konkrétan a Saints O-n és D-n ment el. 2 pick 6, misstackle/armtackle hegyek, és szinte csak hosszú passzokat dobált Brees, írta ata is. volt 2-3 tényleg gáz dpi, de honnan tudod hogy abból pontok lettek volna?
ata képeihez: sajnos az állóképek nem sok támpontot/bizonyítékot adnak.
petey
Az mellett, hogy egyetértek veled abban, hogy nem csak a bírókon múlt, abban már nem, hogy teljesen kiegyenlítettnek láttad a bírói hibák számát és mértékét. Az első félidőben még te keseregtél folytában a sok sárga miatt, aminek jó nagy része véleményem szerint teljesen jogos volt. A másodikban már max a mi felháborodásunk csitítottad a "kiegyenlítődéssel". A legérdekesebb az, hogy a kérdéses bírói döntések szinte egytől egyig egy 49ers "szabálytalansághoz" kötődtek. Tegnap javarészt a 49ers szabálytalankodott aminek legtöbbje büntethető volt, de csak töredéke lett büntetett. Nálam ezért savanyúbb a szőlő.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
A meccs után írni akartam, hogy: -Ez a játékvezetőkön ment el, akárki akármit mond! (+ a második félidőben az OL miatt) Meg természetesen Brees 2 IC-je miatt, ami teljesen megfogta a csapatot.-
Ezt most le is írtam. Ata képei után főleg.
Az egyik be nem fújt DPI miatt, földhöz is vágtam a fülhallgatómat... Szerencsére csak egy kis darab tört le... krixtofer
Szerintem a két pickből visszahordott TD pecsételte meg a sorsunkat. A szar fújás csak abban gátolt minket, hogy a hibáink ellenére szorosra hozzuk.
Az SF ellen ebben a szezonban egy csapat sem csinált háromnál több TD-t és 26 pontnál többet. Ezzel kalkulálva nem bonyolult kiszámolni, hogy az O által feladott 14 ponttal szinte megoldhatatlan helyzetbe sodródott a csapat.


ata képeihez: sajnos az állóképek nem sok támpontot/bizonyítékot adnak.
petey
Erre gondolsz? 😂


Nagyjából az összes kép mögötti jelenet felmerült az eredménykövetőben is, de cáfolhatod őket nyugodtan.
Egy jelenet nem merült fel ott, csak a meccset átpörgetve akadt meg a szemem azon, hogy már akkor Jimmy csípőjén pihenteti a kezeit a védő, amikor még a labda bőven a levegőben volt.

(A play után közvetlenül a másik védő rögtön hevesen mutogatott ki a bírónak, hogy ne dobjon zászlót. Ő nyert 😊)
És azt be se kopiztam, amikor Ingram lett kontaktolva idő előtt, és lehetett hallani, ahogy a jelenet ismétlésekor a nézők felhördültek a Dome-ban.

Ezek csak azok az akciók, amikor a "tapogatott" elkapóra ment a passz és sikertelen volt az elkapás, a többi elkapón mutatott védekezést nem is néztem.

Én kedvelem azt az old school focit, amit játszotok, de nehéz elvitatni: az volt tegnap a filozófiája a secondaryteknek, hogy "szondázzunk egész meccsen, mindent úgyse mernek befújni".
Egy DPI-t fújtak be, mily véletlen pont egy olyat, ami a szabálytalanság ellenére elkapás lett és el lett utasítva a bünti.

Ez a védekezés ilyen front 7 mellett mondhatni nem fair, ez olyan mintha Brees vagy Manning elkapói playről playre szabadon gyárthatnák az OPI-t Randy Moss-módra.

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Henderson szerintem se prioritás már, öreg, lassul és a keze se olyan. Ha egészségesek lesznek a WRek akkor szerintem nem tartjuk meg. Ha mély paszt próbálunk, inkább dobjuk mostanában Moore vagy Morgan felé. De persze ez még nem most lesz eldöntve addig sok minden változhat.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tudom, hogy korai, de valaki leírná, hogy nyáron kiktől kell megválnunk? Úgy rémlik Henderson, Galette, Ellis, Ivory, Bushrod, De la Puente, Casillas és Shanle szerződése is lejár...Tocy
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/new-orleans-saints/empty taxi
Csak a nagyobb neveket nézve, a saját véleményem szerint:

Igazából aki drága lesz, és meg akarjuk tartani: Bushrod és eeeenyi. Jelenlegi T ínséges időkben, főleg hogy a draft is véges lesz, szerintem maradni fog, de volt all proként nem fog két dollárért maradni, ráadásul egészen összeszedett mostanában.

BDLP, Galette, Henderson, Ivory, Roby marad, ők még mérhető összegbe fognak kerülni.

Ellisért sokat küzdeni szerintem nem fogunk, bár egy-két Bunkley hülyeség, és muszáj lesz :/

Shanle VÉGRE elmegy talán.

Chase ha nem kap valahol kezdő szerződést, akkor marad, padozni minek menjen máshova, ha itt legalább hasonló "méretű" QB-tól tanulhat, meg úgy néz ki, hogy jól is érzi magát.

A többi idén hozott emberrel (és az üreg Turkkel 😀) nem tudom mi lesz. Macknek volt egy jó meccse, de lesérült. Najó, R. Bush most szerzett egy labdát, ő egész jó ST player. Falemberekkel vagyunk eléggé bajban, de szerintem kb. mindenkinél lehet hasonló árban, hasonló minőséget, talán egy-két évvel fiatalabbat.

Egy igazán kérdéses játékos van, ő Casillas, de mivel az idei évben gyakorlatilag végig sérült, szerintem maradni fog, de ő olcsó cserének mindenhol elmenne. Gyurma Pappa
De la Puente és Galette érintene érzékenyen, de Bushrod is valamennyire szerintem. Henderson helyett majd játszik reméljük Toon. Ivory is kell, szerintem idén is bizonyít...Ellis helyett itt van már Hicks, Shanle meg mehet, de akkor Casillas maradjon.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 888 — Csodabogár
A meccs után írni akartam, hogy: -Ez a játékvezetőkön ment el, akárki akármit mond! (+ a második félidőben az OL miatt) Meg természetesen Brees 2 IC-je miatt, ami teljesen megfogta a csapatot.-
Ezt most le is írtam. Ata képei után főleg.
Az egyik be nem fújt DPI miatt, földhöz is vágtam a fülhallgatómat... Szerencsére csak egy kis darab tört le... krixtofer
utoljára, fújtak a zebrák hülyeséget ide is, oda is, de ez a meccs konkrétan a Saints O-n és D-n ment el. 2 pick 6, misstackle/armtackle hegyek, és szinte csak hosszú passzokat dobált Brees, írta ata is. volt 2-3 tényleg gáz dpi, de honnan tudod hogy abból pontok lettek volna?
ata képeihez: sajnos az állóképek nem sok támpontot/bizonyítékot adnak.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Tudom, hogy korai, de valaki leírná, hogy nyáron kiktől kell megválnunk? Úgy rémlik Henderson, Galette, Ellis, Ivory, Bushrod, De la Puente, Casillas és Shanle szerződése is lejár...Tocy
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/new-orleans-saints/empty taxi
Csak a nagyobb neveket nézve, a saját véleményem szerint:

Igazából aki drága lesz, és meg akarjuk tartani: Bushrod és eeeenyi. Jelenlegi T ínséges időkben, főleg hogy a draft is véges lesz, szerintem maradni fog, de volt all proként nem fog két dollárért maradni, ráadásul egészen összeszedett mostanában.

BDLP, Galette, Henderson, Ivory, Roby marad, ők még mérhető összegbe fognak kerülni.

Ellisért sokat küzdeni szerintem nem fogunk, bár egy-két Bunkley hülyeség, és muszáj lesz :/

Shanle VÉGRE elmegy talán.

Chase ha nem kap valahol kezdő szerződést, akkor marad, padozni minek menjen máshova, ha itt legalább hasonló "méretű" QB-tól tanulhat, meg úgy néz ki, hogy jól is érzi magát.

A többi idén hozott emberrel (és az üreg Turkkel 😀) nem tudom mi lesz. Macknek volt egy jó meccse, de lesérült. Najó, R. Bush most szerzett egy labdát, ő egész jó ST player. Falemberekkel vagyunk eléggé bajban, de szerintem kb. mindenkinél lehet hasonló árban, hasonló minőséget, talán egy-két évvel fiatalabbat.

Egy igazán kérdéses játékos van, ő Casillas, de mivel az idei évben gyakorlatilag végig sérült, szerintem maradni fog, de ő olcsó cserének mindenhol elmenne.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
A meccs után írni akartam, hogy: -Ez a játékvezetőkön ment el, akárki akármit mond! (+ a második félidőben az OL miatt) Meg természetesen Brees 2 IC-je miatt, ami teljesen megfogta a csapatot.-
Ezt most le is írtam. Ata képei után főleg.
Az egyik be nem fújt DPI miatt, földhöz is vágtam a fülhallgatómat... Szerencsére csak egy kis darab tört le...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Tudom, hogy korai, de valaki leírná, hogy nyáron kiktől kell megválnunk? Úgy rémlik Henderson, Galette, Ellis, Ivory, Bushrod, De la Puente, Casillas és Shanle szerződése is lejár...Tocy
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/new-orleans-saints/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
A legfrissebb Blikk hasábjairól
Egy nagyon gáz holding Jordanen, minden elismerésem neki, amiért még így is képes volt földhöz verni K-t


Szerintem fújható volt


Biztos hogy fújni kellett volna


Ez nagyon dühített: Moore-t visszahúzzák 20 yard mélyen, de a bírók csak holdingot fújtak 5 yard büntetéssel, miközben a szabálytalanság pillanatában már Brees elindította a labdát, DPI kellett volna és legalább 18 yard büntetés

itt repül a labda, látható hogy a védő lába még a 35 yardos vonalon van a dobás pillanata után

és itt a szabálytalanság helye, a 37-38 yardoson





És végül kis képeskönyv a San Franciscoi melegbárok - a zebrák szerint még legális - taperolási szokásairól
(hogy itt a bírót mi akadályozta abban, hogy az előtte 2 méterrel történő szabálytalanság látványát feldolgozza az agya?)





több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tudom, hogy korai, de valaki leírná, hogy nyáron kiktől kell megválnunk? Úgy rémlik Henderson, Galette, Ellis, Ivory, Bushrod, De la Puente, Casillas és Shanle szerződése is lejár...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
btw remélem Bunkely megússza egy meccsel

most komolyan érdekel, mennyi DPI-t kellett volna fújni nektek hogy megnyerjétek?petey
Szerintem vagy három DPI-t nem fújtak be harmadik kísérletekre a 2. félidőben (meg OPI-t 😛), de összességében nem ezen múlt. atapapa
oks, Mossét nem tudom hogy nem, de gyakorlatilag ott sárga lap, büntető 😊petey
Nem ezen múlt, csak dühítő volt, hogy Morgant az addig is kimondottan nagy szenvedések árán védekezni tudó Brown gyakorlatilag 1) kitolta 2) ugródeszkának használta.
Mondjuk Moss pedig minden rutinját belevitte abba a OPI-be ("okos" szabálytalanság volt), és még csak be sem dobták.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 888 — Csodabogár
most komolyan érdekel, mennyi DPI-t kellett volna fújni nektek hogy megnyerjétek?petey
Szerintem vagy három DPI-t nem fújtak be harmadik kísérletekre a 2. félidőben (meg OPI-t 😛), de összességében nem ezen múlt. atapapa
oks, Mossét nem tudom hogy nem, de gyakorlatilag ott sárga lap, büntető 😊