New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A Lions tud tankolni gyerekek, parkettáig behajoltak a reménytelen Arizonának, nagy eséllyel el is viszik az egyik legjobb 4-3 DE-t :/

Morgan szerintem nem oldotta meg a mélységi elkapó problémát. Azaz csak azt oldotta meg, meccsenként csinált egy nagy playt, de erre egyre jobban fel lesznek készülve az ellenfelek.
Ha a pályán van, 10-15 yardon belül hatástalan. De ez kb. az 5-6. problémánk, és fejlődhet is a gyerek.

Hicks futás ellen jobb inkább, 3tech pass rusher DT-nk nem igazán van.

Én Bushrodot engedném el, mivel idén még csak átlagos se volt, az egyik legdrágább poszt az övé, pénz nincs, egy második kört ide feláldozhatnánk. Igaz, rizikós lenne Brees vakoldalát egy nem top újoncra bízni.


Largest Shutouts - Saints Franchise History
Opponent
1988 42-0 (ezt a meccset volt szerencsém látni, az Elway vezette előző évi AFC-bajnokot nullázta a Dome Patrol)
atapapa
Itt is van, akinek van ideje, áldozza rá, megéri

 www.4shared.com/video/BX7veEMF/1988_-_Week_12_-_Denver_at_New.html

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Bushrod szerintem jó játékos. Akar, küzd. Persze vannak hibái, de én akkor is megtartanám, (ha a fizetése engedi. Annyit viszont tényleg nem ér sajnos, ha túlfizetjük). Látszik a fejlődés és még javulhat ő.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jó összefoglalás. Annyit tennék még hozzá, hogy a T poszton nagy kérdés Bushrod és BDLP szerződése. Ha ők sokat akarnak majd, akkor bizonyára nem tartjuk meg, de akkor pedig 3-4-5-6-7. kört is kb. OL fejlesztésre kell fordítani. Gyurma Pappa
Jogos felvetés DLP-vel nem számoltam, Bushrod meg nekem örök kérdőjel. Ő most valójában egy alul értékelt igazán jó playa, vagy csak a rendszer és a társak teszik azzá? Bár ahogy Brown-t és Nicks-t elengedtük, nem tartom valószínűnek hogy túlfizessük. Szvsz egyszerűen nem az a kaliber.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Jó összefoglalás. Annyit tennék még hozzá, hogy a T poszton nagy kérdés Bushrod és BDLP szerződése. Ha ők sokat akarnak majd, akkor bizonyára nem tartjuk meg, de akkor pedig 3-4-5-6-7. kört is kb. OL fejlesztésre kell fordítani.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Valahogy nagyon azt érzem, hogy a következő év a miénk lesz 😉 Nem ez az egyoldalú hétvége mondatja velem, mert ez nem volt feltétlen reális. Kellenek a változtatások (természetesen emberanyagban is), de be kell látnom Spangli munkája vezet valamerre. nem gondoltam volna de kimondottan ígéretes. Utólag, perpill azt mondom, kellet ez a csacska év, hogy kicsit megújulva csináljunk még legalább egy nagy sb run-t. Nem biztos, hogy SP-vel az élen ennyire "nyugodtan" reagálja le a közvélemény a D vesszőfutását, és az O néhai lefagyását. Így alakult. Lassan le lehet vonni a következtetéseket az offseasonra.
O:
- A fal foltozást igényel T terén. Nicks hiánya annyira nem volt szembetűnő. nem miatta nem ment a futás.
- playcall (SP-t vissza kell hozni! PAY THE MAN!)
- Brees (volt már jobb idénye is...kell egy munkával teli offseason (már két éve nem volt))
+ Morgan nagyon szépen fejlődik. évekre lehet olcsó megoldás mélységi célpontnak. RB/WR/TE emberanyagban nem érzek komoly problémát és Toon-t még nem is ismerjük.
D:
- Idény meghatározó részében fogalmatlan játékfelfogás
- Smith/Jenkins posztján nem megoldás
- Vilma már megkopott. OLB-ként még lehet benne, de egy gyors társ még kéne a sorba.
+ Ígéretes "noname" játékosok szépen kezdik felvenni SS játékát, ezáltal a védelem is kezd arcot ölteni.
? Merre tovább? Be tudnak épülni kisebb nevek? Olyan név mint Jenkins lehet e kegyvesztett? Csere vagy, vissza CB-nek (zónában talán nem annyira hiányozna a sebessége), mert AQ agy alapján inkább emlékeztet FS-re.
Draft:
1/x-DE, 3/x-OT, 4/x-OLB
Amit ez még jelentősen befolyásolhat szvsz a DT poszt. Stabil kezdő szint e már Hicks, akarjuk e tartani Ellis-t, vagy a vékony FA?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Az a baj, ha nem hibázunk szándékosan, mindkét csapatnál jobbak vagyunk. Jó lenne tankolni, de ezzel a kerettel nehéz lesz. Látok olyan potenciális csapatot, akivel lehet üzletelni majd a top10-ért. Ha lesz olyan játékos, akiért megéri feláldozni a következő évi draftot is (Moore nekem is olyan lenne, a hétvégén pótoltam a lemaradásom 😊 ), akkor feltrade lehet. Ha visszakapjuk a 2. kört véletlenül, akkor meg még beljebb lehetünk.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Hát, kövezzetek meg, de a hátralévő kettőt lehet hogy jobb lenne elveszteni a jobb drafthely érdekében. Ahogy nézegettem, ez esetben a 10. hely környékén húzhatnánk, míg minden győzelem 4-5 helyet is jelenthet hátrafele. Értem én, hogy a szurkolókkal nehéz ezt megcsinálni, meg Brees-éket rávenni, hogy ne szakadjanak meg a pályán, de a jövő érdekében én simán meghúznám. A Dallas meccs alapban is necces lehet idegenben, a Carolinát meg el kellene veszteni, hazai pálya és divizióellenfél ide vagy oda.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
De jó volt ezt a csapatot látni. Tehermentesen, felszabadultan játszani! A D# pedig jó kezekben lesz Spanglinál jövőre, szerintem. Végre több screen, és egy 11 yardos Brees 'Easy Breezy' futás is volt, amit hiányoltam. 😊
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
😀 😀 😀 😀



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a ligautolsó DEF-től
szép volt 😀Kájzerszóze
Freeman jó vendég volt 😀Kiss
annyira bejött neki, hogy hozott 5 ajándékot is, aztán meg ment a büfébe 😀Kájzerszóze
a kólája is NULLA kalóriás 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
a ligautolsó DEF-től
szép volt 😀Kájzerszóze
Freeman jó vendég volt 😀Kiss
annyira bejött neki, hogy hozott 5 ajándékot is, aztán meg ment a büfébe 😀



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a ligautolsó DEF-től
szép volt 😀Kájzerszóze
Freeman jó vendég volt 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
First Saints shutout since 1995.

szerk:
Largest Shutouts - Saints Franchise History
Opponent
1988 42-0 (ezt a meccset volt szerencsém látni, az Elway vezette előző évi AFC-bajnokot nullázta a Dome Patrol)
2012 41-0 Buccaneers
1987 38-0 at Falcons
1976 30-0 Falconsatapapa
történelmi győzelem 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
a ligautolsó DEF-től
szép volt 😀



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
First Saints shutout since 1995.

szerk:
Largest Shutouts - Saints Franchise History
Opponent
1988 42-0 (ezt a meccset volt szerencsém látni, az Elway vezette előző évi AFC-bajnokot nullázta a Dome Patrol)
2012 41-0 Buccaneers
1987 38-0 at Falcons
1976 30-0 Falcons

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Jenkins IR elég érdekessé fog tenni egy-két dolgot...Gyurma Pappa
Ja, megelőzi-e valaki a kihagyott szerelések tekintetében 😉
atapapa
Igazából nem erre gondoltam, de jogos 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jenkins IR elég érdekessé fog tenni egy-két dolgot...Gyurma Pappa
Ja, megelőzi-e valaki a kihagyott szerelések tekintetében 😉

Milyen érdekes, hogy a bountyban végleg eltörölt büntetésekről se a bowl.hu, se az NSO, se a fűzővel kifelé, se a Népszabadság, se a Futrinka Utcai Hírkürt nem közölt egy hangot se.
Bezzeg amikor a tetem felett kellett körözni, akkor kopogtak a billentyűzetek.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jenkins IR elég érdekessé fog tenni egy-két dolgot...Gyurma Pappa
Ál-Sharper c'mon!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Jenkins IR elég érdekessé fog tenni egy-két dolgot...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Malcolm Jenkins és Charles Brown IR-en.

Ha már ünnepi hangulatba fordulunk, én ezzel az "örökzölddel" szeretném karácsonyi jókívánságaimat tolmácsolni Goodell elvtárs felé


több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Csak mert, Pierre a kedvencem! 😀
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462


😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Köszi ata az összefoglalót, címszavakat olvastam, de nincs kedvem végigolvasni a cikket.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Akkor folytatnám tovább a publikus olvasónaplómat

SP eltiltása az SB után járna le, de állítólag a liga akár aktiválná őt korábban is. Ami a játékosok ítéletét nézve érthető, és jó jel is lehet, mert így Sean sokkal hamarabb bekapcsolódhat a szezon kiértékelésébe, FA-k, újoncok feltérképezésébe.
Viszont egy ilyen húzással SP könnyebben kiköthetne más csapatnál (ha erre van bármilyen szándéka is), mivel az edzőket már januárban szeretik a csapatok szerződtetni, és nem biztos hogy egy januári biztos edzőért várnának egy február közepén elérhető bizonytalanra.


A Liga csúnya játékba kezdett, hogy mentsék Goodell arcát (aki Tag döntése után is helyesnek nevezte a játékosok eltiltását...) nekiálltak infókat kiszivárogtatni a sajtónak. A legújabb morzsa szerint Williams azt vallotta, hogy ő le akart állítani mindenféle kifizetős rendszert, de Vitt, az LB-edző ezt nem engedte :mad:
Az a Williams, aki Tennesseetől Washingtonig mindenhol üzemeltette a rendszert, aki még tavaly januárban is kill the headről ordítozott a D mítingen, fejet hajtott Vitt akarata előtt...
Vitt csak annyit válaszolt tegnap, hogy az NFL a meghallgatásokon erre soha nem kérdezett rá, vagyis még a nyomozók sem tartották hitelesnek Gregg verzióját.
Williams mindenkiről le akarja szedni a keresztvizet, csak hogy újra állást kapjon, anyját, testvérét és gyerekeit is bemártaná, de továbbra is kétlem, hogy az őt mindig nagyon kedvelő játékosok ilyen folyamatok után bárhol szívesen hallgatnának a szavára.


És a koktélparadicsom ezen a hírsalátán: az egész sztori főspionja, a kirúgott és megsértődött segédedző, Cerullo a Liga szerint még tavasszal azt vallotta, hogy személyesen ő gyűjtötte be a manit a bountyra, Vilma 10000 dollárját is ő tette el.
Most Cerullo azt mondja, hogy ő egy centet se gyűjtött az itteni ténykedése során és ugye Tag ítélete szerint Vilma nem adott egy fillért se bountyra.
Nesze neked 50000 oldal nyomozati anyag.