New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Még egy kép JJ "Saintses élményéről" 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ahogy JJ mondta, feltöltötte a közös képet. 😊 Itt is köszönjük neki! 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Vilma+Lofton marad, Chamberlein ha egészséges lesz szintén. Herring ST-ben játszott főleg, szerintem visszaigazoljuk minimálért. Casillas idén elég gyenge volt, de majd lesz valami vele.

Vesszőparipám: kell egy OLB. 3.-4. körben simán lehet találni valakit.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
remélhetőleg shanle is a feláldozhatóak listáján figyel. de herringet sem muszáj megtartani, vagy vilma szerződését is át lehet alakítani.adam77
Legszívesebben Loftonon kívül az összes LB-t kirúgnám.
Shanle-nek 100%, hogy annyi, teljesen egészségesen még az aktív keretbe se tette őt SS. Csak ezzel a húzásával meccsenkénti 25 bekapott yardot meg is bocsátottam neki 😛

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Újabb volt Saints-alkalmazottból lett NFL-HC: Doug Marrone, Carmichael elődje lett a Bills vezetőedzője.

Payton tegnap megnézte Dallasban a Hornets-et, kérdezték mi van a Szentekkel, azt mondta alig tudja kivárni, hogy újra dolgozhasson, de még az NFL nem lépett :/


Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Yasi szerint még minket is ver pármillióval a Jets, de biztos hogy most nagy matekozás megy a front office-ban.


Henderson hiányát szerintem megérezné a csapatsLyNz
Szerintem meg már nem, meccsenként volt idén másfél elkapása, karrierje során idén először volt olyan, hogy nem volt legalább 50 yardos elkapása. Szerintem az se biztos, hogy kap egyáltalán máshol állást, ha mi nem igazoljuk le újra. Ha kap is, nagyon veteránminimum bér lesz belőle. atapapa
lol '89-ben játszott nálunk támadó falemberként
több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
remélhetőleg shanle is a feláldozhatóak listáján figyel. de herringet sem muszáj megtartani, vagy vilma szerződését is át lehet alakítani.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Újabb volt Saints-alkalmazottból lett NFL-HC: Doug Marrone, Carmichael elődje lett a Bills vezetőedzője.

Payton tegnap megnézte Dallasban a Hornets-et, kérdezték mi van a Szentekkel, azt mondta alig tudja kivárni, hogy újra dolgozhasson, de még az NFL nem lépett :/


Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Yasi szerint még minket is ver pármillióval a Jets, de biztos hogy most nagy matekozás megy a front office-ban.


Henderson hiányát szerintem megérezné a csapatsLyNz
Szerintem meg már nem, meccsenként volt idén másfél elkapása, karrierje során idén először volt olyan, hogy nem volt legalább 50 yardos elkapása. Szerintem az se biztos, hogy kap egyáltalán máshol állást, ha mi nem igazoljuk le újra. Ha kap is, nagyon veteránminimum bér lesz belőle.

több mint 11 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Smith és Ellis lelép, na meg Henderson, aztán már jók is vagyunk.Tocy
Henderson hiányát szerintem megérezné a csapat

......
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Smith és Ellis lelép, na meg Henderson, aztán már jók is vagyunk.Tocy
Ellis szerződése nincs ebben benne, ő FA jövőre már. Anélkül vagyunk cap felett

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Smith és Ellis lelép, na meg Henderson, aztán már jók is vagyunk.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Goodell tovább szívózik Paytonnal

 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43881/report-no-early-return-for-paytonempty taxi
Örülj
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
itt a teljes lista  www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Ez pont egy Will Smith 😛

Nem félek igazán, Loomis eddig is megoldotta, most is megfogja. Van kit elküldeni/átszervezni bőven.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Goodell tovább szívózik Paytonnal

 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43881/report-no-early-return-for-paytonempty taxi
Egyre drágább lesz az a testőrbrigád a Super Bowlon

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Mark Ingram üdvözöl minden magyar Saints fant 😊
A közös képünket mikor felkerül majd megosztom csapat hazai facebook oldalán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink
Gyurma Pappa
Hol vannak ilyenkor a gyermekvédelmisek? 😊

Szép gyerek, gratulálok!

Perception is reality.
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Goodell tovább szívózik Paytonnal

 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43881/report-no-early-return-for-paytonempty taxi
A k*** anyját már ennek az embernek.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nem tudom ,hogy volt-e már (nem láttam,de lehet csak figyelmetlen voltam) szóval Lance Moore karrierje során elsőnek érte el az 1000 yardos határt (1041).

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
Goodell tovább szívózik Paytonnal

 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43881/report-no-early-return-for-payton


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Saints O.C. Pete Carmichael is currently interviewing for the Bears' head coaching job, per league source.

Tudom volt róla már szó, de őt mindenképp elszeretnénk engedni? Vagy nem nagyon lehet mit tenni?keke
Nem tudom mennyire szeretnénk, de az interjúkat nem lehet megtiltani. Most a pontos szabályokat nem tudom. Tavaly volt a Raiders-nél is, végül visszajött. Én egyrészt nem örülnék, ha elmenne, másrészt jókat kívánok neki, rajta annyira sok nem múlott idén sem (bár voltak szar meccsei neki is).Gyurma Pappa
Ráadásul mind a kettő szerződése lejár most, érhető hogy nem hosszabbítottak, már tavaly is mindkettőt hívták interjúkra.
BTW én egyiket se alkalmaznám, jó szakemberek, de egy HC-től több kell. Szerintem olyan vezetőedzők lennének, mint a szintén korábban nálunk dolgozó Allen a Raiders-nél, teszi a dolgát csendesen, de motiválni nem tud, ami pedig vízválasztó lehet sok hasonló képességű csapat esetén.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink

Gyurma Pappa
Tzuki 😊 Az utolsó képen kezdetleges stiff arm-féleséget vélek felfedezni 😛atapapa
Rosszul látod: tackle-t készül adni 😀

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink

Gyurma Pappa
Tzuki 😊 Az utolsó képen kezdetleges stiff arm-féleséget vélek felfedezni 😛atapapa
😀 Nálunk most a "facemask" pörög. Ritkán sikerül úgy az arcomhoz emelni, hogy ne a szemüvegembe kapaszkodjon 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink

Gyurma Pappa
Tzuki 😊 Az utolsó képen kezdetleges stiff arm-féleséget vélek felfedezni 😛

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink