New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Smith és Ellis lelép, na meg Henderson, aztán már jók is vagyunk.Tocy
Henderson hiányát szerintem megérezné a csapat

......
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Smith és Ellis lelép, na meg Henderson, aztán már jók is vagyunk.Tocy
Ellis szerződése nincs ebben benne, ő FA jövőre már. Anélkül vagyunk cap felett

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Smith és Ellis lelép, na meg Henderson, aztán már jók is vagyunk.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Goodell tovább szívózik Paytonnal

 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43881/report-no-early-return-for-paytonempty taxi
Örülj
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
itt a teljes lista  www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.empty taxi
Ez pont egy Will Smith 😛

Nem félek igazán, Loomis eddig is megoldotta, most is megfogja. Van kit elküldeni/átszervezni bőven.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Spotrac szerint 8,5M -val vagytok a jövő évi cap space felett, ez a legtöbb a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Goodell tovább szívózik Paytonnal

 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43881/report-no-early-return-for-paytonempty taxi
Egyre drágább lesz az a testőrbrigád a Super Bowlon

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Mark Ingram üdvözöl minden magyar Saints fant 😊
A közös képünket mikor felkerül majd megosztom csapat hazai facebook oldalán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink
Gyurma Pappa
Hol vannak ilyenkor a gyermekvédelmisek? 😊

Szép gyerek, gratulálok!

Perception is reality.
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Goodell tovább szívózik Paytonnal

 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43881/report-no-early-return-for-paytonempty taxi
A k*** anyját már ennek az embernek.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nem tudom ,hogy volt-e már (nem láttam,de lehet csak figyelmetlen voltam) szóval Lance Moore karrierje során elsőnek érte el az 1000 yardos határt (1041).

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Goodell tovább szívózik Paytonnal

 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43881/report-no-early-return-for-payton


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Saints O.C. Pete Carmichael is currently interviewing for the Bears' head coaching job, per league source.

Tudom volt róla már szó, de őt mindenképp elszeretnénk engedni? Vagy nem nagyon lehet mit tenni?keke
Nem tudom mennyire szeretnénk, de az interjúkat nem lehet megtiltani. Most a pontos szabályokat nem tudom. Tavaly volt a Raiders-nél is, végül visszajött. Én egyrészt nem örülnék, ha elmenne, másrészt jókat kívánok neki, rajta annyira sok nem múlott idén sem (bár voltak szar meccsei neki is).Gyurma Pappa
Ráadásul mind a kettő szerződése lejár most, érhető hogy nem hosszabbítottak, már tavaly is mindkettőt hívták interjúkra.
BTW én egyiket se alkalmaznám, jó szakemberek, de egy HC-től több kell. Szerintem olyan vezetőedzők lennének, mint a szintén korábban nálunk dolgozó Allen a Raiders-nél, teszi a dolgát csendesen, de motiválni nem tud, ami pedig vízválasztó lehet sok hasonló képességű csapat esetén.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink

Gyurma Pappa
Tzuki 😊 Az utolsó képen kezdetleges stiff arm-féleséget vélek felfedezni 😛atapapa
Rosszul látod: tackle-t készül adni 😀

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink

Gyurma Pappa
Tzuki 😊 Az utolsó képen kezdetleges stiff arm-féleséget vélek felfedezni 😛atapapa
😀 Nálunk most a "facemask" pörög. Ritkán sikerül úgy az arcomhoz emelni, hogy ne a szemüvegembe kapaszkodjon 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink

Gyurma Pappa
Tzuki 😊 Az utolsó képen kezdetleges stiff arm-féleséget vélek felfedezni 😛

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó


Ahogy megígértem, itt a gyermek az eredeti Saints merchandise-ban, már tanítom neki, hogy WHO DAT 😊

(nekem nem tölti be a képet, ha nektek sem, itt a link alul)

 picasaweb.google.com/115887730464017838596/Ivan?authuser=0&authkey=Gv1sRgCO6jsv_pgJKkWQ&feat=directlink

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Saints O.C. Pete Carmichael is currently interviewing for the Bears' head coaching job, per league source.

Tudom volt róla már szó, de őt mindenképp elszeretnénk engedni? Vagy nem nagyon lehet mit tenni?keke
Nem tudom mennyire szeretnénk, de az interjúkat nem lehet megtiltani. Most a pontos szabályokat nem tudom. Tavaly volt a Raiders-nél is, végül visszajött. Én egyrészt nem örülnék, ha elmenne, másrészt jókat kívánok neki, rajta annyira sok nem múlott idén sem (bár voltak szar meccsei neki is).

több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22
Saints O.C. Pete Carmichael is currently interviewing for the Bears' head coaching job, per league source.

Tudom volt róla már szó, de őt mindenképp elszeretnénk engedni? Vagy nem nagyon lehet mit tenni?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Igazán szerencsénk van, a hiányposztjainkon elég jó prospectek vannak. A KC annyira szerencsétlen, hogy nem néz ki egyik top QB prospect sem annyira átütőnek.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
nem tudom eldönteni,hogy ez jó vagy szar?! 😀 Te nem szólózol benne? 😀Kiss
Az alap szerintem jó. A szöveg/előadás más kérdés. Vannak jó részek benne, de ebből van a kevesebb. Emiatt szerintem az "elmegy" kategóriában van. 😀 (Én rap mániás vagyok.. 😀 )
(Semmi közöm a zenéhez! 😀 Annyit még, hogy a Gladiators első meccsére készült, anno 2005-ben.) Egyébként nagyon egyetértek amit Hajdu írt! 😊

Na jó ez már nagyon OFF, bocsánat, csak mindig úgy vagyok, hogy ami eszembe jut, azt írom/posztolom. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mock draftokon Sheldon Richardsont írják hozzánk. Amennyit én láttam belőle idén ( már korábban is írták, ezért megnéztem itt-ott... ), az alapján inkább DE-ként tudnám elképzelni, mint DT-ként, főleg, hogy belülre ott lehet Alien. Mit gondoltok róla?
Tocy
Sokat nem tudok róla, de a mockoknak most legfeljebb csak unaloműző szerepük van, majd a combine után lehet őket valamennyire komolyan venni, de az FA-időszak javát követően érdemes velük igazán foglalkozni, amikor a csapatok fontosabb needeket pótoltak.
Most inkább a pozíciós rangsorokat érdemes nézegetni szerintem.
 www.nfldraftscout.com/ratings/players.php?genpos=QB&draftyear=2013&sortorder=tsxpos&order=ASC
 www.nationalfootballpost.com/college_big_board_rankings.html
Marcel Jones mennyire lehet megoldás a T-problémákra? Asszem csak 7. körben húztuk, aztán IR.
Tocy
Jones-ra én nem bíznám Brees életét, bár bármi okosat szerintem csak az edzők tudnának róla mondani, de őket meg nem kérdezi senki. Akkor már inkább Brownt tenném oda, csak ő meg iszonyú sérülékeny.

Van valami időpont, hogy mikor derül ki mi lesz a 2. körösünkkel? Tocy
Nincs, az az időpont lenne logikus, amikor Payton visszahelyezése is esedékes. Ami elvileg az SB után lenne valamikor, de állítólag az NFL gondolkodik azon, hogy ezt előrébb hozza, mivel nálunk hétfőtől a 2013-as szezon zajlik.



Kicsit off, de mégse: a tavasszal kétszer is láthattok Bp-en és egyszer Dabason (az sincs messze a fővárostól) "munka közben" (ja, aki nem tudja a Pécs Gringos def coordja vagyok). Ha van kedvetek, nagyon örülnék ha kijönnétek megnézni, és ha úgy szervezzük, akkor nem csapatbusszal megyek, hanem kocsival, és tudunk találkozni. Messze van még, előtte úgyis mondom még.Gyurma Pappa
Jól hangzik 😀

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
gladiátor sem vagy 😊hajdu
ok javítva 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
gladiátor sem vagy 😊