New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
..........
nem tudom, illik-e ezt lájkolni?
..........




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
😕 Erre nincsenek szavak..
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
PFF-stat: a szezon során Evans 698 passzplayhez blokkolt, ami alatt egyetlen sacket se engedett.
atapapa
PAY THE MAN! ..oh wait 😊Gyurma Pappa
😊
Ha nem kavar közbe sérülés vagy "indokolatlan" formahanyatlás, Brees után néhány évvel ő is Canton felé veheti majd az irányt.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
PFF-stat: a szezon során Evans 698 passzplayhez blokkolt, ami alatt egyetlen sacket se engedett.
atapapa
PAY THE MAN! ..oh wait 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Morsteadet műteni fogják, a térdén van a felhalmozódó kalciumtól valami kinövés, ami akadályozza a mozgásban, már az egyetemen jelentkezett a dolog, ezt nyisszantják le.atapapa
Basszus, nem látják, hogy abban van az ereje?! 😀krixtofer
😂
Szerencsére nem ezzel a lábával rúg.

PFF-stat: a szezon során Evans 698 passzplayhez blokkolt, ami alatt egyetlen sacket se engedett.
0 sackes volt még Yanda, de őt csak 515 passzjátékkal tesztelték.
Ezután nagy szünet, 350 feletti passzjátékkal egyetlen más guard se úszta meg sack nélkül

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Morsteadet műteni fogják, a térdén van a felhalmozódó kalciumtól valami kinövés, ami akadályozza a mozgásban, már az egyetemen jelentkezett a dolog, ezt nyisszantják le.atapapa
Basszus, nem látják, hogy abban van az ereje?! 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
van esély arra hogy Manti Te'o-t húzzuk, kellene ő nekünk egyáltalán?sLyNz
Na, ILB az nem kell.Gyurma Pappa
Egy Teot elhoznék mondjuk harmadik körért 😛

Ha már Loomis-varázslatokról beszéltünk, nem csodálkoznék ha "történne valami" Harperrel: idén bő 5milliót keres, a bónuszával együtt ez 7,1 millió cap hit. Mennyi a franchise tag értéke (legjobb 5 játékos átlagkeresete a poszton)? Bő 6 millió.
Harper pedig a PFF szerint is idén az egyik legrosszabb safety volt. Sajnos Williams alatt kötöttünk vele új szerződést, de Williams rendszerén kívül nem ér ennyi pénzt (még azon belül se ért...).
Csodálkoznék, ha nála nem próbálnánk elérni egy pay cutot vagy egyéb "finomságot".

Morsteadet műteni fogják, a térdén van a felhalmozódó kalciumtól valami kinövés, ami akadályozza a mozgásban, már az egyetemen jelentkezett a dolog, ezt nyisszantják le.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job

szép 😊Kiss
Szép, szép, de sajna a héten nem mi játszunk benne..... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

szép 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
van esély arra hogy Manti Te'o-t húzzuk, kellene ő nekünk egyáltalán?sLyNz
Na, ILB az nem kell.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
van esély arra hogy Manti Te'o-t húzzuk, kellene ő nekünk egyáltalán?sLyNz
Arra nagyobb esély van,hogy a barátnőjét húzzuk.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
van esély arra hogy Manti Te'o-t húzzuk, kellene ő nekünk egyáltalán?

......
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Én is kezdek félni, hogy nem húzunk DE-t. Nem tudom marad-e olyan játékos még az 1. körben, aki igazán gyógyír lenne a problémánkra. (Így a Combine előtt ki lehetne reálisan az?)
krixtofer
Így három hónappal a draft előtt én azt mondom, hogy Ansahot fogjátok húzni, de az még igen messze van.gabokocka
Ilyen senior bowl után el is felejthetjük, megy az ember top10-be

Más 😉

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A kiskölköt honnan kapták kölcsön? 😛atapapa
'WHO is DAT baby?' 😀
Állítólag Bushrodé. 😊

krixtofer
hasonlít?!! 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
A kiskölköt honnan kapták kölcsön? 😛atapapa
'WHO is DAT baby?' 😀
Állítólag Bushrodé. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Készülnek 😀

krixtofer
A kiskölköt honnan kapták kölcsön? 😛
Jimmy is kapott behívott Gonzo helyére, de csuklóműtét után van éppen



Schefter nyomott egy olyat is, hogy Crennelt és Manginit talán egyszerre akarjuk alkalmazni (más szerepkörben persze).

Igazából nem tudom hogy mit gondoljak a megfelelő választásról, az elérhető ex-dc-k vagy hc-k azért elérhetőek, mert valahol nem voltak sikeresek (noha Crennelre és Manginire is ráfogható, hogy azért mert HC-ként buktak, a védelemhez még értenek), a pozíciós edzőből koordinátort faragni meg mindig rizikós lépés, amit tetéz hogy nálunk egy sémaváltást is le kell vezényelni.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Készülnek 😀

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én kicsit kételkedek, hogy Crennel-re lenne szükségünk. Amit Gyurma felvázolt, hogy a két SB csapat közül lehetne valaki, az kifejezetten tetszik. 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Állítólag Mangininál is jobban érdeklődik a csapat Crennel iránt DC posztra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tocy kurva jó az aláírásod!!!Kiss
Ööö...bocs, tied volt? Csak beírtam google-be, és ezt dobta ki 😀Tocy
Nem,soha nem láttam még 😀 de rohadt jó! 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tocy kurva jó az aláírásod!!!Kiss
Ööö...bocs, tied volt? Csak beírtam google-be, és ezt dobta ki 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tocy kurva jó az aláírásod!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Jones szerintem kimegy előttünk.clbass
Ha 10-nél még bent van, oda már megérni feltrédelni, főleg ha visszajönne a 2. kör is.

Florio tolt egy interjút Paytonnal, volt pár jó kérdés
Mikor fog Brees read optiont nyomni?
Addig még el kell telnie egy kis időnek 😊
Mit csinált a sok szabadidejében?
OC volt a fia csapatánál (a döntőt elvesztették), tanulmányozta az egyetemi focit és miután keddenként megérkezett, megnézte nem csak a Saints, hanem kb. az összes NFL-meccs 22 emberes (a madártávlatból készül felvételek) videóját.
Mit csinálna másképp, hogy a bounty elkerülhető legyen?
Nem adna annyira szabad kezet a DC-nek, jelen lenne a D csapatértekezletein. A kisebb pénzalapok szerinte az egész NFL-ben jelen voltak (persze nem sérülésre).

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
SP azt találta mondani, hogy nem sietünk DC-t keresni, így akár az is lehet, hogy a két SB csapat valamelyik edzőjére fáj a foga, amiben akár lehet is ráció. Ugye felmerült, hogy Ed Donatell (akit már többen is akartak), DC lesz Phillyben, tavaly meg a Tampa akarta őt. Chip Kelly miatt mondták, akivel ismerik egymást, hogy "valószínűleg" oda megy, de úgy vélem, ha komolyan gondolkodik, azzal hogy beszálltunk a játékba, akár még rá is repülhetünk.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A második kör érdekes. Ha visszakapjuk, én DB-nek örülnék, valami olyan FS-nek, aki tud labdát szerezni, mert erre Jenkins alkalmatlan.
Gyurma Pappa
Ebben az esetben az OT kérdésért én jobban aggódom :/ Hátsókörös sleeper G és RT még csakcsak, de azonnal kezdő szintű LT az ritka. Arra is kíváncsi leszek, h Kromer-en mi múlott, a scoutingban is jelen volt e, mert az tény h nagyon jól húzunk az O falba, de egy azonnal kezdő LT csücskös. Egyébként Brownnal mi a helyzet? Azon kívül h sokat sérült számításba jöhet?