New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Hát igen, Donatell lett volt talán az egyik legjobb. Tavaly sem engedték, idén sem engedik, előbb-utóbb neki is lejár majd a szerződése. Egyébként ezért is érdekes, mert korábban már 100%-ra mondták, hogy ő lesz az Eagles DC-je.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Köcsög Frisco idegbeteg Jimmel az élen nem adott engedélyt, hogy az egyik segédedzőjüket interjúra hívjuk, ugyanettől a fazontól már tavaly is megtagadták a lehetőséget, amikor azt hiszem a Tampa keresett DC-t.

Tudtam én, hogy kinek kell szurkolni a hétvégén 😛

Hosszabb távon magukkal csesznek ki, ambiciózus embernek eszébe se fog jutni odamenni dolgozni, ha lehetetlenné teszik a továbblépését.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
most beszélt payton az espn rádióján. sok újdonság nem hangzott el. azt mondta, 2-4 név van bent lehetséges dc-nek, köztük ryant nevesítette egyedül. a döntést jövő hétre valószínűsítette.
bounty-ról is kérdezték, de nagyon diplomatikus volt, hallhatóan vigyázott a szavaira. elmondta, hogy a szünetben nem is a játék, és a meccsek hiányoztak neki, mert azt követte a tv-ből, hanem a barátok, vitt és loomis.adam77
Pont a napokban jutott az eszembe, amiről Mike-ék beszéltek az elején: Ravens-Ginats SB, a fiatal Payton volt az OC, Fox a DC 😊
Azt nem tették hozzá, hogy a másik oldalon Marwin Lewis volt a DC, ma ő is HC.

plusz általa irányított védelem még nem jutott be a rájátszásba...jjncaa
Jogos, bár soha nem volt segítségére egy komolyabb offense se

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
most beszélt payton az espn rádióján. sok újdonság nem hangzott el. azt mondta, 2-4 név van bent lehetséges dc-nek, köztük ryant nevesítette egyedül. a döntést jövő hétre valószínűsítette.
bounty-ról is kérdezték, de nagyon diplomatikus volt, hallhatóan vigyázott a szavaira. elmondta, hogy a szünetben nem is a játék, és a meccsek hiányoztak neki, mert azt követte a tv-ből, hanem a barátok, vitt és loomis.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 896 — No es importante
Legyen igazad.
Állítólag Ryan csak akkor nem lesz befutó, ha Grantham a holnapi interjú alkalmával nagyon lenyűgözi Paytonékat vagy ha Ryan pénteken nagyon rossz benyomást tesz rájuk.
Ryanben egyedül az tetszik, hogy nem egy szobor, nagyon együtt él a játékkal, jól tud motiválni.
Viszont ő is inkább zónáztat :/
atapapa
plusz általa irányított védelem még nem jutott be a rájátszásba...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Legyen igazad.
Állítólag Ryan csak akkor nem lesz befutó, ha Grantham a holnapi interjú alkalmával nagyon lenyűgözi Paytonékat vagy ha Ryan pénteken nagyon rossz benyomást tesz rájuk.
Ryanben egyedül az tetszik, hogy nem egy szobor, nagyon együtt él a játékkal, jól tud motiválni.
Viszont ő is inkább zónáztat :/

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ryan nem rossz edző. Idén a szét sérült védelem töltelék emberekkel is sokáig tartotta magát. Mivel 4-3 ra vált a Cowboys lehet 1-2 ember akit ismer "leesik" nektek ha jön. Nálunk liga bottom 3 D-ből csinált liga közepét úgy hogy nem voltak ideálisnak a körülmények. 16-18 körüli védelem nektek ezzel az O-val sztem teljesen jo lehet.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Nem értem. Ha annyira akartuk volna Ryant, már elhozhattuk volna egy hete is. Azért annak volt némi kockázata, hogy leigazolja valaki. De tény, hogy jelenleg ő az elérhető 3-4-es edzők közül a "legérdekesebb", a másik két NFL edző jelölt kissé puha nekünk. Szorítok, hogy Grantham legyen a befutó.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gratnham mellett meg szólhat, hogy a draft majdnem mindegyik körére jut egy volt játékosa, akiket nála jobban senki se ismer 😊

Engem elsősorban RR mint ember irritál, sportscenteren láttam, amint egy sima edzés utáni interjú alkalmával is teljesen higgadtan belefuckozott az elé tett mikrofonokba, egy igazi vadparaszt. Továbbá nem állhat tőle nagyon távol a bountys filozófia, ugye ezt az apja honosította meg az NFL-ben, és a bátyja még most is hot sauce-t emleget.
De legalább a bátyja tett már össze nem egy ütőképes védelmet, neki még ez se sikerült (amit persze foghatunk a körülményekre).
Abban bízom, hogy némi forrása azért maradt Paytonnak Dallas-ban és tudja mit csinál.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Schefter: Rob Ryant tervezzük DC-nek :/
De előtte még interjúra jön a Georga DC-je, Todd Grantham. Ő nem végzett rossz munkát, de volt miből, a csapata védelméből legalább 5 ember lesz idén draftolva.
atapapa
Ryan? :/ Majd kiderül. Amilyen félholt egységből csinált alsó-közép osztályt, az nekünk is elég lehetne. Abszolút saját spekuláció, de nem szólhat az mellette, hogy ex-csapatánál meg pont 4-3-ra váltanak és hozhat magával egy-két töltelék embert akiben ő bízik, de olcsón megszerezhetők, mert nem illenek a dallas új elképzelésébe?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Schefter: Rob Ryant tervezzük DC-nek :/
De előtte még interjúra jön a Georga DC-je, Todd Grantham. Ő nem végzett rossz munkát, de volt miből, a csapata védelméből legalább 5 ember lesz idén draftolva.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Menjetek el LA.-be 😀 ott kaptok fasza új stadiont és nem lesz baj a világítással, én örülnék neki 😀 Buga
Ha a Katrina után nem mentünk, akkor soha nem fogunk. Csak azóta 400 millió dollár lett a Dome-ra költve.
Még kéne pár videókivetítő a mostani gagyi iPodok helyett, aztán teljesen rendben leszünk.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
168. 132 ponttal, de kétszer is előfordult, hogy elfelejtettem kitölteni a tippsort 😀BB
Vicces! Nekem is éppen annyi pontom lett és én is 168. lettem. 😊 (nekem is előfordult kétszer, h elfelejtettem kitölteni.....zemanla
Érdekes... és hányadik hetit nem töltötted ki? Mondjuk nem mint ha számítana, csak kíváncsi vagyok 😊BB
Az utsó előttit, meg még valamikor év közben egyet..... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
96/143
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
168. 132 ponttal, de kétszer is előfordult, hogy elfelejtettem kitölteni a tippsort 😀BB
Vicces! Nekem is éppen annyi pontom lett és én is 168. lettem. 😊 (nekem is előfordult kétszer, h elfelejtettem kitölteni.....zemanla
Érdekes... és hányadik hetit nem töltötted ki? Mondjuk nem mint ha számítana, csak kíváncsi vagyok 😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Menjetek el LA.-be 😀 ott kaptok fasza új stadiont és nem lesz baj a világítással, én örülnék neki 😀 Buga
De hisz ott vagyunk LA-ban! 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Menjetek el LA.-be 😀 ott kaptok fasza új stadiont és nem lesz baj a világítással, én örülnék neki 😀 Buga
Nekünk azért kicsivel szebb ,meg többet is jelent a stadionunk mint nektek. 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Menjetek el LA.-be 😀 ott kaptok fasza új stadiont és nem lesz baj a világítással, én örülnék neki 😀

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd. Pt79
Hát, tényleg "máker" vagyok... 😊 De nem a pénz motivált, hanem a dicsőség! 😀
A mezről, azért még beszéljünk. Szombaton volt a szülinapom (köszönöm a gratulációkat! 😉 ) és a kollégák rendeltek egy mezt, ami még sajna nem érkezett meg....atapapa
Ezen már túlvagyunk. Personalized lesz. 😊zemanla
😀 😀 Vááááááoooo! Akkor egy mez-avatót kell tartani majd!
Majd felváltva hordom őket! 😉hajdu
És felállva 😊 Ősszel majd felavatjuk az egyik Falcons verés alkalmával. 😊zemanla
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd. Pt79
Hát, tényleg "máker" vagyok... 😊 De nem a pénz motivált, hanem a dicsőség! 😀
A mezről, azért még beszéljünk. Szombaton volt a szülinapom (köszönöm a gratulációkat! 😉 ) és a kollégák rendeltek egy mezt, ami még sajna nem érkezett meg....atapapa
Ezen már túlvagyunk. Personalized lesz. 😊zemanla
😀 😀 Vááááááoooo! Akkor egy mez-avatót kell tartani majd!
Majd felváltva hordom őket! 😉hajdu




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd. Pt79
Hát, tényleg "máker" vagyok... 😊 De nem a pénz motivált, hanem a dicsőség! 😀
A mezről, azért még beszéljünk. Szombaton volt a szülinapom (köszönöm a gratulációkat! 😉 ) és a kollégák rendeltek egy mezt, ami még sajna nem érkezett meg....atapapa
Ezen már túlvagyunk. Personalized lesz. 😊zemanla
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd. Pt79
Hát, tényleg "máker" vagyok... 😊 De nem a pénz motivált, hanem a dicsőség! 😀
A mezről, azért még beszéljünk. Szombaton volt a szülinapom (köszönöm a gratulációkat! 😉 ) és a kollégák rendeltek egy mezt, ami még sajna nem érkezett meg....atapapa




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
168. 132 ponttal, de kétszer is előfordult, hogy elfelejtettem kitölteni a tippsort 😀BB
Vicces! Nekem is éppen annyi pontom lett és én is 168. lettem. 😊 (nekem is előfordult kétszer, h elfelejtettem kitölteni.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerencsére a csapat csak béreli a nagy házat, a tulajdonos a Wiki szerint:
Louisiana Stadium/Expo District, Glenn Menard (Manager)
Ettől függetlenül még sokan a Szenteket fogják hibáztatni ezért a blamázsért.
Pt79
Ahhoz nagyon korlátoltnak (magyarul Goodellnek) kell lenni 😊
Bár még ő is kijelentette, hogy a jövőbeli esélyeinket az SB-rendezésre ez nem rontja, az esetet leszámítva az általános vélemény az a médiában, hogy NOLA ragyogó házigazda volt, továbbra is az egyik legjobb SB-helyszín.
Vélhetően megpályázzák majd a 2018-as SB-t is, akkor fogja a város a 300. születésnapját ünnepelni.


Tipjátékban, hogy szerepeltetek? 😊
Azt látjuk, hogy Ata 6. lett. 😊 (Gratulálok)
krixtofer
Köszi 😊
Annál fontosabb, hogy pár hete összesítettem a topic tippjátékát is, most közzé is teszem az eredményt. Hogy hajdu szavajárásával éljek, zemanla ezt sorban másodjára is bemákolta 😉

Viccet félretéve minden elismerésem zemanlának, nagyon érzi ezt a műfajt.


1. Brees megdönti-e Unitas, 47 egymást követő meccsen szerzett TD-s rekordját?
2. Megnyerjük-e a csoportot?
3. Bejutunk a rájátszásba?
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
5. Az NFC East és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
6. Szerzünk-e a tavalyi 16 labdánál többet?
7. Eladunk-e a tavalyi 19 labdánál többet?
8. Szerez-e a csapat legalább 36 sacket (tavaly 33-t gyűjtöttünk be)?
9. Lesz-e bárki pro bowlos azon játékosok közül, akik idén érkeztek a csapathoz (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)?
10. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről?
11. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)?
12. Brees az alábbi kategóriák bármelyikében fog-e jelenleg fennálló NFL-rekodot dönteni: legtöbb passzolt yard, legtöbb passzolt TD, legmagasabb passer rating?
13. Ki szerzi a legtöbb sacket?
14. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
15. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t?
16. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban?

Zölddel emeltem ki, amit mindenki eltalált, pirossal, amit csak egyvalaki (Adamnek külön elismerés a kétpontos Jordanért) és "hússzínű" hátteret kapott, amit senki se talált el.

Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd.

több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
168. 132 ponttal, de kétszer is előfordult, hogy elfelejtettem kitölteni a tippsort 😀