New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000138615/article/sean-payton-jonathan-vilma-can-move-to-olb-in-34

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ilyen lenne a Saints meze, ha soccercsapat lennénk 😊
atapapa
Hát nem bánom, hogy az nfl-ben nincs a mezeken marketing megjelenés 😊 A soccer nagycsapatok közül egyedül a barca, húzta sokáig, de végül ők is behódoltak, bár nem tudom, hogy az unicef megjelenés nem valami jótékonysági alapon került e rá a mezükre. Ha meg már a merci logónál tartunk, az meg teljesen elborzasztott, hogy címeres mezen is helyet követelt magának (kézi vb - Magyarország) 😕 nincs ott helye szerintem
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ilyen lenne a Saints meze, ha soccercsapat lennénk 😊
atapapa
Daimler Kecskemét. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Legaláb az egyik legnagyobb név, "Bush #25" marad jövőre is. 1 évre aláírt megint. 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ilyen lenne a Saints meze, ha soccercsapat lennénk 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
NFL Network's Albert Breer suggests free agent OLB Anthony Spencer as an offseason target for the Saints.
Kicsit mindig ráncolom a szemöldököm amikor őt, vagy Kruger-t, két "pay the man" embert írnak hozzánk, amikor egy szemernyi hely nincs a satyeszunk alatt. Tudom, hogy Loomis varázsló, de ide talán az is kevés. Ráadásul Spencerről az a véleményem, hogy contract year-ben nagyot domborított, de a teli buksza mellett újra középszer lesz :/clbass
Lehet Vilmát is kitesszük...amúgy én sem értem ezeket, nekünk a FA nem igazán pálya, a draftról hiányzik a 2. kör...nem lesz túl szép ez az offseason.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
NFL Network's Albert Breer suggests free agent OLB Anthony Spencer as an offseason target for the Saints.
Kicsit mindig ráncolom a szemöldököm amikor őt, vagy Kruger-t, két "pay the man" embert írnak hozzánk, amikor egy szemernyi hely nincs a satyeszunk alatt. Tudom, hogy Loomis varázsló, de ide talán az is kevés. Ráadásul Spencerről az a véleményem, hogy contract year-ben nagyot domborított, de a teli buksza mellett újra középszer lesz :/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
SS után jött RR, aki defcord és QQ a monogramja, annak jövőre állása lesz New Orleans-ban 😊atapapa
 www.hawkeyesports.com/sports/m-footbl/mtt/parker_phil00.htmlempty taxi
Közben átírtam QQ-ra. ha találsz olyat is, szólj, leszek az ügynöke 😊 atapapa
Keresgéltem, de nincs 😊
2 alternatív megoldás:
1. Legyen Rob 2 évig DC akk kiesik a QQ-s év 😊
2. Győzd meg Dan Quinn Seahawks DC-t h jobban megy a személyiségéhez a Quentin név 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
SS után jött RR, aki defcord és QQ a monogramja, annak jövőre állása lesz New Orleans-ban 😊atapapa
 www.hawkeyesports.com/sports/m-footbl/mtt/parker_phil00.htmlempty taxi
Közben átírtam QQ-ra. ha találsz olyat is, szólj, leszek az ügynöke 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
SS után jött RR, aki defcord és QQ a monogramja, annak jövőre állása lesz New Orleans-ban 😊atapapa
 www.hawkeyesports.com/sports/m-footbl/mtt/parker_phil00.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Más lehetőségünk nincs, drukkoljunk a sikeréért. A tavalyinál rosszabb csak nem lesz a D 😛

SS után jött RR, aki defcord és QQ a monogramja, annak jövőre állása lesz New Orleans-ban 😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Van bennem egy olyan bizakodó optimizmus, hogy a jövő évi védelmünk a liga első felébe fog tartozni, ami bőven elég lenne egy jó szereplésre 😉 Good work Mr. Ryan!clbass
Titkon én is reménykedek! 😊 De valami visszahúz.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Van bennem egy olyan bizakodó optimizmus, hogy a jövő évi védelmünk a liga első felébe fog tartozni, ami bőven elég lenne egy jó szereplésre 😉 Good work Mr. Ryan!
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jó lesz Ryan bácsi! A középszintet össze fogja tudni rakni, és akkor már elégedettek lehetünk. (Olyan 20-22. helyet várok. Ha annál feljebb végzünk az már szép lenne.) Mellette a Special Team-es Stan Kwan is elég jó átlagot hozott a Buffallo-val tavaly. (2012: Punt return: 17.1 avg. (1. in the NFL), Kick return: 27.0 avg. (4. in the NFL)).

Bizakodó vagyok mindenképp! 😊krixtofer
Hát az ideinél rosszabbat Ryan sem rakhat össze, az fix.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Jó lesz Ryan bácsi! A középszintet össze fogja tudni rakni, és akkor már elégedettek lehetünk. (Olyan 20-22. helyet várok. Ha annál feljebb végzünk az már szép lenne.) Mellette a Special Team-es Stan Kwan is elég jó átlagot hozott a Buffallo-val tavaly. (2012: Punt return: 17.1 avg. (1. in the NFL), Kick return: 27.0 avg. (4. in the NFL)).

Bizakodó vagyok mindenképp! 😊
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Úgy tűnik eldőlt a kérdés?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gqjvvwhkk50kocaegkss
Rob Ryan to coach New Orleans Saints defense
Rob Ryan is headed to the New Orleans Saints, but faces a test in bringing back a defense that was historically bad last season. What's first on his to-do list?


Nem tudom mit gondoljak...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Grantham tényleg lemondta a jelöltségét a DC posztról. 😂
De csak az interjú utáni napon, vagyis minden bizonnyal mondtuk neki, hogy esélye sincs, cserébe engedtük emelt fővel kijönni a történetből.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ahogy Ricsi mondaná: "Az NFL-ben bármi megtörténhet!" 😛
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Van legalább 3 3/4 OLB, aki első körbe várt, egy csak leesik 15-ig (sajnos nem Jones lesz az)
Bevallom, nem a legjobb ütemben váltunk sémát, 43 DE-ből és 43 OLB-ből is elég korrekt a felhozatal idén. Igaz, a 34-es kínálat se rossz.

A tavalyi eredmények alapján a miénk lesz a harmadik legnehezebb sorsolás 2013-ban, de ez az NFL-ben sokat nem jelent, egy szezon alatt nagyot tudnak fordulni a dolgok.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Nézegettem kik húznak előttünk 3-4es csapatok:
1/1 Chiefs - szinte biztos, hogy O-ba húznak
1/4 Eagles - ők is most váltanak 3-4re 😕
1/6 Browns - szintén zenész 😮
1/7 Cardinals - Remélem bejön a QB pick
1/9 Jets - simán lehet belőle OLB pick is
1/11 Chargers - Jó lenne egy O pick
1/15 Saints....
A hat előttünk álló csapatból 3 sanszosan front7-be húz, onnan is az NT és az OLB a legkézenfekvőbb. nehéz lesz egyből kezdő szintet húzni ezekre a posztokra az 1.,3., esetleg 4. körrel :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/07/gregg-williams-reinstated-by-nfl-hired-by-titans/
no commentGyurma Pappa
Meg is fogalmazták a véleményemet a cikk alatt

That’s wonderful news. We all know that in the 22 years that Gregg has been an NFL coach, he never once used any type of bounty/pay for performance system until he signed with the Saints. It’s really all the Saints fault that a bounty system was in place, which is why the Saints shouldn’t get back either of the 2nd round draft picks that were taken from them. Of course the NFL teams of Gregg’s past NFL stops should be allowed to retain all of their picks; bounties never existed in the NFL prior to the Saints’ 2009 season. And that’s how the Saints won the Super bowl, because nothing motivates players who are under contract for millions of dollars like the prospect of $500 weekly from a kitty pool. Sure the Saints were one of the least penalized teams, and least likely to seriously injure opponents, in Gregg’s time as Defensive Coordinator; all that means is they sucked at executing their vicious bounty program. And any ex-NFL player that steps forward and testifies that he was part of a bounty program on an NFL team other than the Saints, is obviously mistaken, and likely mentally challenged. What we really need is more punishments for the Saints, and more leniency on Gregg Williams.

A draft napján mg én is elküldöm egyszer melegebb éghajlatra Food-ellt, aztán lassan túllendülök rajta.

Pontosan ma 3 éve 😊

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/07/gregg-williams-reinstated-by-nfl-hired-by-titans/

no commentGyurma Pappa
Az egész story egy tragédiának indult, komédia lett, és végül stílusosan tragikomédiává vált...még egyszer biztos felhúzom magam, amikor a második körben nem választhatunk, de többet már nem ér az egész...racionális, objektív, következetes eseménykezelést láthattunk. Köszönjük Mr.Godell...leülhet
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/07/gregg-williams-reinstated-by-nfl-hired-by-titans/

no comment