New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Tipjátékban, hogy szerepeltetek? 😊
Azt látjuk, hogy Ata 6. lett. 😊 (Gratulálok)
Én 89. 144 ponttal. 😀
több mint 11 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Szerencsére a csapat csak béreli a nagy házat, a tulajdonos a Wiki szerint:
Louisiana Stadium/Expo District, Glenn Menard (Manager)

Ettől függetlenül még sokan a Szenteket fogják hibáztatni ezért a blamázsért.

Nagyobb épületek energia ellátásában jártas elektromos mérnökteam állást keres. - "Beyoncé-t még bírta" jeligére a szerkesztőségbe
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez az áramszünet betett rendesen. Örültem hogy nem lett fordítás, mert rásült volna a városra, hogy keresztbe tett egy csapatnak (a Dome elektromos rendszerét pont az SB-re korszerűsítették 😊)
Poén lett volna ha Jacoby Jones az MVP 290 totál yarddal, ha már a szülővárosában volt a meccs. Persze ha egy győztes QB úgy játszik, ahogy azt Flacco tette, akkor ez szóba se jöhet.



És egy szenzációs videó, ne hagyjátok ki
 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap2000000134470/The-city-that-always-bounces-back

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
A másikét nem?hajdu
Ó, dehogynem! 😀
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A másikét nem?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Na, ennek is vége. Van bennem egy furcsa érzés. Nem tudom, talán egy kis hiányérzet, az egész szezonnal kapcsolatban.
No, de már el is kezdődött a következő szezon számunkra. 😊 Már várom az egyik Ravens koordinátorát! 😛
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Elment az áram? 421 000 oldalas biznyítékom van arra, hogy Benson adta utasításba Paytonnak és Loomisnak, hogy kiszedjék a biztosítékokat és elvágják a vezetékeket. Ők pedig békaembernek öltözve...
Példás büntetést remélek örökös eltiltással. hajdu
Biztos beszopatnak majd emiatt.Egyébként sok mindent lehetett erről olvasni pl:reklámozás,a Saints földbe döngölése vagy a halftime show utáni blama.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Elment az áram? 421 000 oldalas biznyítékom van arra, hogy Benson adta utasításba Paytonnak és Loomisnak, hogy kiszedjék a biztosítékokat és elvágják a vezetékeket. Ők pedig békaembernek öltözve...
Példás büntetést remélek örökös eltiltással.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
szerintem nem korrekt (régi) a diagram, a Raiders esetében van egy laza 600 ezres eltérés.Amadeus91
Ja, sok csapat növekedett a közölt adatokhoz képest, bár az élboly változatlan.
És ami ebben a topicban számít, hogy mi azóta emelkedtünk vagy félmillióval, a többi csapat a divízióban meg összesen vagy hetvenezerrel 😉


Szép dolog a Football. 😊 (Felismeritek a labdás játékost? 😊 )
krixtofer
😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Szép dolog a Football. 😊 (Felismeritek a labdás játékost? 😊 )

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
atapapa: tegnap 6 körül du hívtalak a 312 végű számról az én vagyok. vedd fel!!!!!
meccslesése nálam?Kájzerszóze
bocs haver, még délután tárgyalásra állítottam, aztán úgy is felejtődött, csak lefekvés előtt vettem észre.
Estig felhívlak

Elég fasza helyet foglalunk el a legtöbbet lájkolt csapatok listáján

atapapa
szerintem nem korrekt (régi) a diagram, a Raiders esetében van egy laza 600 ezres eltérés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Készülve a holnapi SB-ra, íme az eddigi bajnoki gyűrűk:
 www.nola.com/superbowl/index.ssf/2013/02/super_bowl_rings_through_the_y.html

Nem az elfogultság beszél belőlem, de szerintem a miénk a legszebb 😊BB
Persze, mert van benne egy liliom.
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Készülve a holnapi SB-ra, íme az eddigi bajnoki gyűrűk:
 www.nola.com/superbowl/index.ssf/2013/02/super_bowl_rings_through_the_y.html

Nem az elfogultság beszél belőlem, de szerintem a miénk a legszebb 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
atapapa: tegnap 6 körül du hívtalak a 312 végű számról az én vagyok. vedd fel!!!!!
meccslesése nálam?Kájzerszóze
bocs haver, még délután tárgyalásra állítottam, aztán úgy is felejtődött, csak lefekvés előtt vettem észre.
Estig felhívlak

Elég fasza helyet foglalunk el a legtöbbet lájkolt csapatok listáján

Egyedül verjük az összes divízióriválist

De ez a leggizdább

La-ben jut az embereknek a legkevésbé az eszükbe, hogy más csapatnak szurkoljanak.

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
atapapa: tegnap 6 körül du hívtalak a 312 végű számról az én vagyok. vedd fel!!!!!
meccslesése nálam?



több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Még ironizál is ez a pocs:
"I couldn't feel more welcome. My picture is in every restaurant. I had a float in a Mardi Gras parade. I've got a Voodoo doll. ... I'm serious, people here have been incredible."
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Úgy beszél mint egy köcsög politikus. Arrogáns, nagypofájú f@sz.
Sajnos amíg a tulajdonosok elégedettek vele addig változás nem lesz.
hayden
A média természetesen most is pofaalapállásban van, egyedül Florio tette fel a kérdést, hogy ha most Goodell azt mondja, hogy nem jár vissza pick, mert volt bounty, akkor 10 hónapja miért ígérte (hazudta) azt, hogy ha együttműködünk, akkor visszaadja.

hajdu ötletét a New Orleansi kocsmák is átveszik


Goodell elment egy szurkolói találkozóra, nem tette zsebre amit kapott

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Aki eddig is bármennyire védte Goodellt (persze nem itt), az mostantól felhagyhat ezzel, Gedeon kivette a tárat minden mellette érvelő fegyveréből.


Ugye tavasszal azt mondta, hogy ha a Saints jó kisfiú lesz a következő egy évben, akkor visszaadja a 2. kört.
Ma rákérdeztek, hogy miért nem kapjuk végül vissza. Válasz: mert a bountyval a szabályszegés megtörtént és ennek nem szabadott volna megtörténnie.

Azaz egy, a tavasz előtt megtörtént eseménnyel indokol egy olyan döntést, amelyet a saját szavai szerint egy tavasz után bekövetkező eseménytől tett függővé.

Egyszerűen nem jutok szóhoz.... Ennyire hülyének nézni a szurkolókat, a csapatot....

Szerk: össze-vissza beszél bmeg, most azt mondja, hogy amúgy visszakaptuk volna a 2. kört, ha rosszabb mérleggel végzünk, egy 2/1-es pick elvétele azért túl szigorú lett volna és a draft lényege, hogy a gyengébb csapatokat segítse.

De mi ugye nem voltunk elég gyengék :rolleyes:

Természetesen ezt nem említette feltételként tavasszal.
Egy részeges, drogos, elmebeteg hajléktalan következetesebben vezetné a ligát, mint ez a bájgúnár

Volt sok szar ebben az ügyben, de ez a mai túlmutat mindenen, ennél konkrétabban nehéz tetten érni ennek a senkinek a szándékait, ez a pár mondat méltó megkoronázása az egész történetnek. atapapa
Úgy beszél mint egy köcsög politikus. Arrogáns, nagypofájú f@sz.
Sajnos amíg a tulajdonosok elégedettek vele addig változás nem lesz.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Aki eddig is bármennyire védte Goodellt (persze nem itt), az mostantól felhagyhat ezzel, Gedeon kivette a tárat minden mellette érvelő fegyveréből.


Ugye tavasszal azt mondta, hogy ha a Saints jó kisfiú lesz a következő egy évben, akkor visszaadja a 2. kört.
Ma rákérdeztek, hogy miért nem kapjuk végül vissza. Válasz: mert a bountyval a szabályszegés megtörtént és ennek nem szabadott volna megtörténnie.

Azaz egy, a tavasz előtt megtörtént eseménnyel indokol egy olyan döntést, amelyet a saját szavai szerint egy tavasz után bekövetkező eseménytől tett függővé.

Egyszerűen nem jutok szóhoz.... Ennyire hülyének nézni a szurkolókat, a csapatot....

Szerk: össze-vissza beszél bmeg, most azt mondja, hogy amúgy visszakaptuk volna a 2. kört, ha rosszabb mérleggel végzünk, egy 2/1-es pick elvétele azért túl szigorú lett volna és a draft lényege, hogy a gyengébb csapatokat segítse.

De mi ugye nem voltunk elég gyengék :rolleyes:

Természetesen ezt nem említette feltételként tavasszal.
Egy részeges, drogos, elmebeteg hajléktalan következetesebben vezetné a ligát, mint ez a bájgúnár

Volt sok szar ebben az ügyben, de ez a mai túlmutat mindenen, ennél konkrétabban nehéz tetten érni ennek a senkinek a szándékait, ez a pár mondat méltó megkoronázása az egész történetnek.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
EA Madden party. 😀

A Brees mosópor kurva nagy!!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Payton azt mondta, hogy a DC-kérdés az SB után fel fog gyorsulni. Mivel mind a két döntős csapat 34-t védekezik, így egyre nyilvánvalóbb, hogy őket akarjuk lehúzni valakivel.


Brees már mosóport is elad


Jut eszembe a múltkor rám lett bízva az öblítővásárlás, ilyen lett 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azon kívül, hogy jelenleg ~ +10 millió a cap-téma, mint kellene, ha azok released, akinek annak kell lennie (Smith, Vilma, nem tudom...), hogy fog ez állni... Lehet ezt tudni?csabi19
Wilson szerintem nagy csalódás lesz, nagyon jó sprinter, de messze nem elég explozív, nem vált jól irányt, a kezét nem használja rendesen... De ne legyen igazam.

Smith kirúgásával kb. 10-11 millió szabad helyünk lenne, Vilma meg 5-6 milliót hozna.


Devito szerintem az egyik legjobb 34 DE a piacon, biztos nem lesz olcsó mulatság annak, aki a rosterén akarja tudni.
ILB-ért nem adnék pénzt, amíg biztos két kezdő kinéz a posztra, OLB-re meg...
Oda már így is van két emberünk, aki (nálam) elsősorban csere, oda meg NT-re nagy pénz/magas pick kell.
atapapa
Jogos, de se sok pénz, se elég magas pick, így muszáj a zavarosban is halászni.
A két kezdő ILB-nél kire gondoltál? Lofton adott, de Hawthorne vagy Vilma (utóbbi szerintem már nem lesz többet a régi + a 3-4 se feküdt nagyon neki 😕 ) Mögöttük azért nagy a szakadék...Casillas egyáltalán képes lehet ILB-t játszani? OLB-knél azért valószínű h Wilson-ra kezdőként számítunk, Galette-et viszont még nem nagyon láttuk coverage-ban, így a másik oldalra kell valaki a draftról, de még akkor is csak hárman vannak.
Igaz az, hogy a 2011-es szezon elején Bunkley 3-4NT-t játszott A Broncosban? A vicc az, hogy méretei alapján Hicks áll közelebb az Ata által megcélzott 330 lbs-hez.clbass
Hawthorne van nálam Lofton mellett.
Szerintem Bunkley hibrid, de inkább 43 D-ben játszott tavaly
Hicks lehet hogy súlyosabb, mint Bunkley, csak ő 6'5 magas. NT-be meg inkább széles ember kéne. Bár most Hicks azt mondta, hogy Kanadában nem csak 34 DE-t, hanem NT-t is játszott, de az Kanada, nem az NFL

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Vilma marad, elégséges lesz oda az átmeneti évekre. Elmenni nem fog, kezdő állást a rovott múltjával és 30-on onnan már nem fog kapni. 'Thorne is jó lesz befelé, Casillas is rendben lesz depthbe. Bunkleyt kicsit feleslegesnek érzem a rosteren, futó csapatok ellen lesz használható középre, de félek hogy pl. egy SF OL közepe szétszedi.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Devito szerintem az egyik legjobb 34 DE a piacon, biztos nem lesz olcsó mulatság annak, aki a rosterén akarja tudni.
ILB-ért nem adnék pénzt, amíg biztos két kezdő kinéz a posztra, OLB-re meg...
Oda már így is van két emberünk, aki (nálam) elsősorban csere, oda meg NT-re nagy pénz/magas pick kell.
atapapa
Jogos, de se sok pénz, se elég magas pick, így muszáj a zavarosban is halászni.
A két kezdő ILB-nél kire gondoltál? Lofton adott, de Hawthorne vagy Vilma (utóbbi szerintem már nem lesz többet a régi + a 3-4 se feküdt nagyon neki 😕 ) Mögöttük azért nagy a szakadék...Casillas egyáltalán képes lehet ILB-t játszani? OLB-knél azért valószínű h Wilson-ra kezdőként számítunk, Galette-et viszont még nem nagyon láttuk coverage-ban, így a másik oldalra kell valaki a draftról, de még akkor is csak hárman vannak.
Igaz az, hogy a 2011-es szezon elején Bunkley 3-4NT-t játszott A Broncosban? A vicc az, hogy méretei alapján Hicks áll közelebb az Ata által megcélzott 330 lbs-hez.