New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tocy kurva jó az aláírásod!!!Kiss
Ööö...bocs, tied volt? Csak beírtam google-be, és ezt dobta ki 😀Tocy
Nem,soha nem láttam még 😀 de rohadt jó! 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tocy kurva jó az aláírásod!!!Kiss
Ööö...bocs, tied volt? Csak beírtam google-be, és ezt dobta ki 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tocy kurva jó az aláírásod!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Jones szerintem kimegy előttünk.clbass
Ha 10-nél még bent van, oda már megérni feltrédelni, főleg ha visszajönne a 2. kör is.

Florio tolt egy interjút Paytonnal, volt pár jó kérdés
Mikor fog Brees read optiont nyomni?
Addig még el kell telnie egy kis időnek 😊
Mit csinált a sok szabadidejében?
OC volt a fia csapatánál (a döntőt elvesztették), tanulmányozta az egyetemi focit és miután keddenként megérkezett, megnézte nem csak a Saints, hanem kb. az összes NFL-meccs 22 emberes (a madártávlatból készül felvételek) videóját.
Mit csinálna másképp, hogy a bounty elkerülhető legyen?
Nem adna annyira szabad kezet a DC-nek, jelen lenne a D csapatértekezletein. A kisebb pénzalapok szerinte az egész NFL-ben jelen voltak (persze nem sérülésre).

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
SP azt találta mondani, hogy nem sietünk DC-t keresni, így akár az is lehet, hogy a két SB csapat valamelyik edzőjére fáj a foga, amiben akár lehet is ráció. Ugye felmerült, hogy Ed Donatell (akit már többen is akartak), DC lesz Phillyben, tavaly meg a Tampa akarta őt. Chip Kelly miatt mondták, akivel ismerik egymást, hogy "valószínűleg" oda megy, de úgy vélem, ha komolyan gondolkodik, azzal hogy beszálltunk a játékba, akár még rá is repülhetünk.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A második kör érdekes. Ha visszakapjuk, én DB-nek örülnék, valami olyan FS-nek, aki tud labdát szerezni, mert erre Jenkins alkalmatlan.
Gyurma Pappa
Ebben az esetben az OT kérdésért én jobban aggódom :/ Hátsókörös sleeper G és RT még csakcsak, de azonnal kezdő szintű LT az ritka. Arra is kíváncsi leszek, h Kromer-en mi múlott, a scoutingban is jelen volt e, mert az tény h nagyon jól húzunk az O falba, de egy azonnal kezdő LT csücskös. Egyébként Brownnal mi a helyzet? Azon kívül h sokat sérült számításba jöhet?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
In Loomis I trust 😊 Gyurma Pappa
In Loomis We Trust. 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Én most azt hiszem, hogy Franklinre érdemes lenne rámenni, veterán minimum környékén elhozhatnánk. Neki is jobban fekszik a 0-1 tech, mint a 2-3. Azért is lenne jó, mert akkor rá lehetne menni az első körös BPA OLB-re, és akkor a hátsó körben lehetne hozni projekt NT-t.

A második kör érdekes. Ha visszakapjuk, én DB-nek örülnék, valami olyan FS-nek, aki tud labdát szerezni, mert erre Jenkins alkalmatlan.


Jajj de jó év elé nézünk, megyek is FA-kat nézni 😀Gyurma Pappa
Ettől még nem lesz pénz rájuk 😊
atapapa
In Loomis I trust 😊

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Én Jarvis Jones-t szeretném OLB-nek, hatalmas playmaker, pár hónapja még top 5 pick volt, de egészségügyi és hozzáállásbeli problémák miatt állítólag 15-nél simán bent lehet. Millió sack, rakás szerelés a LOS mögött, kiharcolt fumble-ok sora jellemezte a legkeményebb egyetemi konferenciában játszva.
Dion Jordant taksálják még sokra, akit én nem igazán szeretnék, nagy potenciál, de az Oregonban nem volt valami lehengerlő.

Azt meg nem mondom, hogy ki lehetne első naptól kezdve prototípus NT a 15. hely környékén, talán Williams a ’bamából meg Jenkins a Georgiaból.
Bár lehet hogy ide megérné visszahozni ideiglenes megoldásként Franklint, a Chargersben nem volt rossz. atapapa
Jones szerintem kimegy előttünk 😕 Ha mégis bent lenne...utánunk már meglepődnék. Ha róla lemaradunk a két említett DT esélyes lehet.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Én Jarvis Jones-t szeretném OLB-nek, hatalmas playmaker, pár hónapja még top 5 pick volt, de egészségügyi és hozzáállásbeli problémák miatt állítólag 15-nél simán bent lehet. Millió sack, rakás szerelés a LOS mögött, kiharcolt fumble-ok sora jellemezte a legkeményebb egyetemi konferenciában játszva.
Dion Jordant taksálják még sokra, akit én nem igazán szeretnék, nagy potenciál, de az Oregonban nem volt valami lehengerlő.

Azt meg nem mondom, hogy ki lehetne első naptól kezdve prototípus NT a 15. hely környékén, talán Williams a ’bamából meg Jenkins a Georgiaból.
Bár lehet hogy ide megérné visszahozni ideiglenes megoldásként Franklint, a Chargersben nem volt rossz.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na, hát ez érdekes lesz. Szerintem 3 kérdőjelünk van minimum ehhez a rendszerhez, egy vadmalac NT, egy DE, és egy OLB kellene. Az NT lenne a legégetőbb, kérdés, hogy a drafton lecsúszik-e hozzánk valaki igazán jó. Meg hát oda újoncot rakni...DE-ben Hicks sztem kevés lesz, bár én őt megpróbálnám, Jordan az egyik oldalon, Hicks a másikon, ha Alien beválna...NT-nek kicsi ő is meg Bunkley is. Az LB-sor közepe meg lesz oldva, Lofton mellett Vilma és Hawthorne váltogathatják egymást, ez oké. Egyik oldalra még oda lehet tenni Wilsont is, de egy jó OLB mindenképp kell. A secondarynk nagyon remélem hogy ezzel javulni fog, bár ehhez előbb Greernek egészségesnek kellene maradnia...kérdés kit lehet húzni OLB-nek vagy NT-nek, illetve van-e valamilyen esélyünk FA-n szerezni ide valakit?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Csak mockok, olvasott infók, és videók alapján nekem valami ilyesmi lenne szimpatikus:
1.kör: John Jenkins NT/Jesse Williams NT 3.kör: BPA 3-4OLB vagy
1.kör: BPA 3-4 OLB (kik jöhetnek itt számításba akik DE-nek vannak feltüntetve?) 3.kör: Brandon Williams DT (bár 4-3as Dt, de böszme nagy és jól mozog...sajnos túl jól...az eredetileg prognosztizált 3-4.köréből a senior bowl villogásának köszönhetően már 2. körről beszélnek nála)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
OLB kell nagyon. atapapa
Montgomery vagy Mingo? 😊jjncaa
😛
Montgomeryt akartam nagyon 43 DE-ként, OLB-nek nem annyira.
Mingo meg.... Ha ráteszi a kezét az OT, már el is veszett, olyan jól válik le az emberéről, mint Martez Wilson, zónázni, emberezve visszalépni meg soha nem is láttam.
Nagy benne a potenciál, de hosszú út áll még előtte.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
OLB kell nagyon. atapapa
Montgomery vagy Mingo? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Jajj de jó év elé nézünk, megyek is FA-kat nézni 😀Gyurma Pappa
Ettől még nem lesz pénz rájuk 😊


A 34 ott kezdődik, hogy veszel egy 340 fontos mozdíthatatlan NT-t, eredményes 34 alig van nélküle. Nekünk ilyenünk nincs, Bunkley súlyban messze van, és Alient se tudom elképzelni ide a 6’5 magasságával, ő inkább lehetne jó DE ebben a sémában (ha jól emlékszem Kanadában is ezt játszotta).
A másik fontos elem egy gyilkos OLB, aminek kinevezhetjük Wilsont, az atletikus adottságai megvannak (bár lehetne a poszthoz kicsit erősebb), viszont a kezeit nem használja jól ahhoz, hogy eredményesen leváljon a blokkokról. Nem utolsósorban coverage-ban se jeleskedik, Galette is itt bukik meg.
Amikor azt mondtam, hogy milyen kár azért, hogy a legjobb 3 LB a keretben mind MLB, az most új megvilágítást nyert, Lofton és ’throne elvileg jó lesz ide, Vilma meg ahogy Gyurma is mondta, már nem az a játékos, aki a Jets-ből válogathatott a csapatok között, ő örülhet ha jövőre valahol még kezdő lesz.

A váltás legnagyobb nyertese házon belül Jordan, ő már a draft előtt azt nyilatkozta, hogy 5-techben érzi a legjobban magát, szvsz a posztja egyik legjobbja lehet majd az új sémában.

A draft prioirításai változtak tehát, NT és OLB kell nagyon.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Wow! nem semmi. már szeptemberben szerettem volna 3-4-et...nem vagyok szomorú, viszont komoly feladat lesz az átállás. Hogy állunk/állhatunk:
P.Rob - Harper - Jenkins - Greer
Galette-Lofton-Vilma-Wilson
Alien-Bunkley-Jordan

Ebből Alien és Bunkley nagy kérdőjel, biztos kell mögéjük alternatíva. Galette/Wilson elvileg fickándozhatnak, de oda sem ártana depth vagy már bizonyított játékos (szvsz ide húzunk első körben, mert FA-n Spencer drága lesz, Phillips nem nagy szám eddig). Lofton megoldja, Vilmában már nem vagyok biztos (Hawthorne szóba jöhet?), kellene olcsó, rutinos, biztonsági másodvonalas FA (Ernie Sims, Brad Jones). Amiben biztos vagyok, hogy sok UDFA jön majd a front7be, hátha valaki fent akad a rostán.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Azt sem tartom kizártnak, hogy Vitt nem mondott jókat SS-ről.
Gyurma Pappa

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Wow, SP nem sokat pöcsölt basszus, megérkezett és rögtön leseperte a kredencet.
(Ezért is kár, hogy nem engedték hamarabb vissza, sok jó DC már rég állást talált)
Sajnálom SS-t, finoman szólva se voltak ideálisak a körülmények, és most legkevésbé a bountyra gondolok.

Én szeretem a 4-3-t, de elnézve mostanában a draftra érkező anyagot, könnyebb felépíteni egy 3-4-es védelmet. atapapa
Innentől kezdve nem tartom kizártnak, hogy a "SS egy köcsög" stílusú riportnak van alapja. Azt sem tartom kizártnak, hogy Vitt nem mondott jókat SS-ről.

Romeo jó ötletnek tűnik, de nem tartom azt sem kizártnak, sőt SP-től nem áll távol az ötlet, hogy valaki olyat hozzunk, aki eddig háttérember volt valahol.

Én annyira nem szeretem a 4-3-mat, illetve nem is magát a felállását, hanem a mögötte álló defensive filozófiát. A 3-4-es alapú hibrid védelmek közelebb állnak hozzám. Egy-két észrevétel:
- Smith kuka, alkalmatlan OLB-nek, meg drága is
- Vilma erősen kérdéses, annak idején a Jetsből ezért jött el. Most már mondjuk, így idősödve, nem lesz szerintem ennyire kényes.
- Jordan, Galette, Wilson hibátlanul illenek a rendszerbe, Bunkley jó kérdés, Alien nem lesz rossz (bár nem bíznám rá a kezdő pozíciót a következő évben, nyugodt szívvel)
- végre Greer és PatRob visszatérhet ahhoz, amihez értenek, ez a zónázás nem nekik való
- a két S-ünk is inkább ütközni szeret, mint zónázni, bár Harper tavaly egészen jól érezte magát a szerepben, de tuti hogy inkább a box környékén fejelgetné ki a futókat

Jajj de jó év elé nézünk, megyek is FA-kat nézni 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt

Wow, SP nem sokat pöcsölt basszus, megérkezett és rögtön leseperte a kredencet.
(Ezért is kár, hogy nem engedték hamarabb vissza, sok jó DC már rég állást talált)
Sajnálom SS-t, finoman szólva se voltak ideálisak a körülmények, és most legkevésbé a bountyra gondolok.

Én szeretem a 4-3-t, de elnézve mostanában a draftra érkező anyagot, könnyebb felépíteni egy 3-4-es védelmet.

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan


Kililult a gyep a domeban. 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
röhej, hogy RR pont a Rams-hez ment, de Romeo Crennel akkor a usual suspect

ezt olvasva különösen vicces a hír mondjuk
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/01/new_orleans_saints_defensive_c_44.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Nekem evidensnek tűnt, hogy marad még legalább egy szezont, hogy "normál" körülmények között is bizonyíthasson. Nem vagyok szakértő, de ezt a 3-4 -re átállást se értem, hogy hogyan jött hirtelen. Na de majd az okosabbak elmagyarázzák 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000130691/article/rams-to-hire-rob-ryan-as-defensive-coordinator

Rob Ryan viszont már nincs a képben.
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Uh... Csak érzelmi oldalról sajnálom, szeretem a 4-3-at és Spag is szimpatikus volt... De teljesen érthető, kötelező jellegű lépés, ennél rosszabb nehezen lehet. 😀

Amúgy jobban belegondolva nem rossz hozzá az alapanyag, Jordan tökéletes, Hickset is el tudom képzelni simán a túloldalon, Wilson remélem tud lenni egy 3down OLB (bár ehhez semmi alapom nincs de logikusnak tűnik 😀), ILB-k megvannak... Bunkleyt mondjuk nem látom, mint NT, de passz szituknál Galette is fasza lesz... A 7 kezdőből 2 hiányzik, és szvsz 4-nek jót fog tenni az átállás.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én is meglepődtem. Azt hittem lesz még egy éve minimum. Valami nagyon nem stimmelhetett ezekszerint SP-nak.
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Schefter: "Saints announced today that defensive coordinator Steve Spagnuolo and secondary coach Ken Flajole have been relieved of their duties."Amadeus91
Ez most csak engem lep meg de nagyon 😮