New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tony Odenről tudnátok egy két bíztató dolgot mondani? Ő lett nálunka a DB coach.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
A Smith ügyre én is kíváncsi vagyok, hogy mik lehetnek az alternatívák. Valahogy azt érzem, újratárgyalják a szerződését és maradni fog, ami nem igen lenne jó nekünk.
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
NT-re simán el tudnám képzelni Hamptont mondjuk, aki már nem éppen elit, de 3-4 tapasztalata az biztos van, és nem sok ilyen lesz a csapatban... Vagy, ha SanFranból jön a DC, jöhet Sopoaga is, aki szintén nem túl jó, de legalább NT. Drafton meg hozni mögé egy projectet. Valahol a 3.-4. kör körül.
Én amúgy hiszek Hicksben és Wilsonban... 😀 Draft elején jön egy pass rusher, meg is vagyunk. Reed tetszene hátra, nagyon, de szerintem ő nem lesz Szent.
T ügyileg pedig viszonylag egyértelmű a helyzet... Bushrod szerintem marad, de ha nem, akkor a többi használható FA drágább, mint ő, tehát lesz Brown. Akiben szintén hiszek, tehát nem para. 😀
(Lehet túl pozitívan állok hozzájuk, de szvsz nincs más opció nagyon... Hosszabbítani kell Grahamet is, DLP is remélem kap pár éves szerződést, Brownról pedig eldönthetnénk, hogy jó lesz-e hosszabb távon is... Bár amilyen sérülékeny...)

Azon kívül, hogy jelenleg ~ +10 millió a cap-téma, mint kellene, ha azok released, akinek annak kell lennie (Smith, Vilma, nem tudom...), hogy fog ez állni... Lehet ezt tudni?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Devito szerintem az egyik legjobb 34 DE a piacon, biztos nem lesz olcsó mulatság annak, aki a rosterén akarja tudni.
ILB-ért nem adnék pénzt, amíg biztos két kezdő kinéz a posztra, OLB-re meg...
Oda már így is van két emberünk, aki (nálam) elsősorban csere, oda meg NT-re nagy pénz/magas pick kell.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Nee. 😀 Legalább a humor ott van. 😊

Reporter: What's the most humbling part of having ALS? Steve: Having someone else wash my balls.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
- DeVito: tényleg iparos, szerintem még egyszer nem fogja megfizetni a Jets, nem lesz drága szerintem
- Butler: számomra teljesen ismeretlen
- Groves: veterán minimumért, bár nem tudom minek
- Jackson: több sackje volt, mint Will Smithnek, de szerintem lesz aki többet fizet neki
- Jones: újra fogja igazolni a GB szerintem
- Lynch: na, ő tetszene, ST-ben kell az erősítésGyurma Pappa
DeVitonak jó pénzért én örülnék, talán a legjobb ár/érték arányú lesz posztján a piacon, és azért nem ártana az alternatíva a falba. OLB-knél szintén a lowcost volt a szempont, meg hogy ne legyen vén róka. Van a posztra 2 játékosunk akik "elvileg" jók lehetnek, egyet valszeg még draftolunk, nem lenne rossz egy minimális tapasztalattal rendelkező töltelék sem. Jonesban igazad lesz, bár érdekesen fog alakulni ott a belső LB-k sorsa. Bishop visszatér, D.J. Smith nem volt rossz kezdőként, Jones szintén, a végén még Hawk-ot kukázzák. Lynch pedig tényleg jól jönne.
Az egésszel annyit akartam, hogy ha már nincs keret komoly igazolásra, nem lenne rossz olcsóbb, akár másodvonalas, 3-4-ben edződött játékosokat hozni, egyrészt a posztok mélyítése végett, másrészt, ha valakinek nem jön be a váltás.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Nézegettem FA-ket akik talán még nekünk is beleférnek, és jól jöhetnének az átalakuló D#-be:
- Mike DeVito DE (NYJ) - Megbízható, tapasztalt iparos 3-4DE , ha Hicks nem válna be a szélen
- Victor Butler OLB (DAL) - Nem sokat láthattuk, de fiatal és lehet benne még potenciál
- Quentin Groves OLB (ARI) - Még egy esélyt megérne, depth-nek mindenképp
- Rob Jackson OLB (Wsh) - Orakpo sérülése után nem szállt be rosszul, depth
- Brad Jones ILB (GB) - nagyot futott idén csere cseréjeként...ő már túl drága lesz 😕
- Corey Lynch (SD) - Jó specteamer és nem volt rossz beugró, kezdő SS-nek sem, depth
Vélemények?clbass
- DeVito: tényleg iparos, szerintem még egyszer nem fogja megfizetni a Jets, nem lesz drága szerintem
- Butler: számomra teljesen ismeretlen
- Groves: veterán minimumért, bár nem tudom minek
- Jackson: több sackje volt, mint Will Smithnek, de szerintem lesz aki többet fizet neki
- Jones: újra fogja igazolni a GB szerintem
- Lynch: na, ő tetszene, ST-ben kell az erősítés

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Nézegettem FA-ket akik talán még nekünk is beleférnek, és jól jöhetnének az átalakuló D#-be:
- Mike DeVito DE (NYJ) - Megbízható, tapasztalt iparos 3-4DE , ha Hicks nem válna be a szélen
- Victor Butler OLB (DAL) - Nem sokat láthattuk, de fiatal és lehet benne még potenciál
- Quentin Groves OLB (ARI) - Még egy esélyt megérne, depth-nek mindenképp
- Rob Jackson OLB (Wsh) - Orakpo sérülése után nem szállt be rosszul, depth
- Brad Jones ILB (GB) - nagyot futott idén csere cseréjeként...ő már túl drága lesz 😕
- Corey Lynch (SD) - Jó specteamer és nem volt rossz beugró, kezdő SS-nek sem, depth
Vélemények?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Igen, el lett halasztva! Egyelőre eltoltuk későbbi időpontra (Még ismeretlen/szervezés alatt).
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
És hányan lesztek a holnapi találkozón?hajdu
Én úgy tudom,hogy halasztva lett a dolog,de Kristóf tud bővebb infót mondani erről.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
És hányan lesztek a holnapi találkozón?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Már a twitteren is nyomulunk
 twitter.com/NOSaintsHungary

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Az eaglest nem szeretik sok helyen 😊Janek
49ers, Denver, Miami-t se nagyon. 😀
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Az eaglest nem szeretik sok helyen 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

Ez azt mutatja, hogy a kedvenc csapatok alapján csoportosított userek ismerősei kiknek szurkolnak, amiből kis rugalmassággal lehet arra következtetni, hogy az egyes területeken mely csapatok népszerűek még.
A két texasi csapatnál mi vagyunk a másodikak, de még a Falconsnál is a 3. helyen vagyunk 😊
(Bezzeg ez fordítva nincs így 😀)

A többi NFC South-csapat rajtunk kívül nincs top5-ben egy helyen sem...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet ott laknak, akik a hurrikán idején elköltöztek, és nem jöttek vissza.Gyurma Pappa
Az a rész vagy 500 kilométerrel arrébb van, az akkori menekültek zöme Houstonnál messzebb nem ment, ez is magyarázza azt a néhány arany megyét Texas keleti részén (amin még ennek tudatában is meglepődtem, a Texans és a Cowboys árnyékában ez elég derék).
Aztán lehet hogy oda is vetődött egy kisebb tömb valahogyan, és az alacsony lakosságszám miatt ez döntő tényező lett, fene tudja.



Szerk: a safetyjeink értékelése
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/30/signature-stats-first-downs-allowed-safeties/
Semmi meglepő, Harper és Jenkins top10 szar, Isa top10 jó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
😊
Azokon a területeken vélhetően nagyon karcsú a népsűrűség.
Megnéztem mit keres Texas közepén egy Saints-kolónia, nos, a megyében laknak bő háromezren 😀 A kilencszáz családból valahogy a Cowboys fölé kerekedtünk.
Alabama keleti végére viszont ideje hittérítő csapatokat küldenünk.


Aztán jöhet Nyugat-Georgia 😂 atapapa
Lehet ott laknak, akik a hurrikán idején elköltöztek, és nem jöttek vissza.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
😊
Azokon a területeken vélhetően nagyon karcsú a népsűrűség.
Megnéztem mit keres Texas közepén egy Saints-kolónia, nos, a megyében laknak bő háromezren 😀 A kilencszáz családból valahogy a Cowboys fölé kerekedtünk.
Alabama keleti végére viszont ideje hittérítő csapatokat küldenünk.


Aztán jöhet Nyugat-Georgia 😂

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
...és a fehér foltoknál nem néznek focit! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem ha annyira akarnánk Crennelt, akkor már történt volna valami.
Állítólag a szerződése alapján még két évig fizeti a HC-bérét a KC, így nagyon nem sürgős neki sem. Ha talál új munkát, akkor annyival kevesebbet utal neki a KC, amennyit kap az új helyén.

NFL csevegőben volt már, a facebook a like-ok alapján összedobott egy népszerűségi térképet


A Gulf coast a fennhatóságunk alatt áll 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
RR azért szívott a sok sérüléssel Dallas-ban.
Crennel meg... Túl konzervatív, és ha jól tudom ő is zónáztat. atapapa
Kb. egyről beszélünk, de azért korábbi években, amikor nem volt annyi sérülés, a Boys akkor is erős középmezőnyt tudott max., sőt sajnos passz ellen inkább gyenge középmezőnyt. Mondjuk a 18-22. D-vel elégedett is lennék, ha passz ellen is ott lennénk az már elég is lehet.
Ahogy telik az idő, Crennelt egyre jobban nem szeretném 😀 Megnéztem este néhány tavalyi KC meccs összefoglalóját (már amelyikről 20 mp-nél hosszabb készült 😀), és tényleg cover 3-t védekeztek. Na azzal pont ott lennénk, ahol tavaly voltunk. Nem-nem, nekünk valami bevállalós edző kell, de RR-ben azt látom, hogy GW 2.0 lenne. Én szerintem egyetem körül kellene nézelődni, esetleg tényleg poz. edzőből kellene DC-t csinálni, és most nem feltétlenül Donatell-re gondolok, de egyébként igen 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
RR érdekes kérdés, tény hogy Dallasban elég jó emberanyagból sem tudott közepesnél sokkal jobb D-t összerakni, de mondjuk, hogy ennek tényleg ő az oka vagy sem, azt nem tudom, de gondolom igen. Sajnos a helyzet az, hogy a jelenlegi emberanyaghoz a legjobb edző még mindig Williams lenne, és talán a lehetséges top jelöltek közül viszont leginkább RR van közel.

Szóval a kérdés: kellene egy olyan edző, aki tud valamit kihozni ebből a keretből (+1-2 ember ugye), de nem akar mondjuk a secondaryre valami egészen mást ráerőltetni, mint amiben jó. Én úgy gondolom, hogy Crennel ennek a feltételnek nem felel meg. Másik oldalról kellene egy olyan edző, aki képes 4 évig olyan szolid védelmet összerakni, akik ha nem is ligaelit, de legalább középmezőny szinten tolják. Ennek pl. Crennel megfelelne, szerintem az ő megfelelne, de kicsit tartok attól, hogy ebben az esetben a következő év is még átmenet lenne, és akkor már csak 3 van vissza, ami ugye pont egyel kevesebb. Ata írta mindig: aratni kellene, nem építkezni, de nem ebbe az irányba megyünk jelenleg.Gyurma Pappa
RR azért szívott a sok sérüléssel Dallas-ban.
Crennel meg... Túl konzervatív, és ha jól tudom ő is zónáztat.
Megnéztem idén melyik csapat ellen érték el a legjobb passer ratinget, válasz: KC. Sokat volt a védelem a pályán a rossz passzjáték miatt? Rendben, de az ottani emberanyagot a védelemben lehetett volna hatékonyabban is használni, valami 7 első körös védő van abban a D-ben, és nem olyan kinevezett első körösök mint nálunk, hanem pro bowler LB-k, Berry, 2 top ötös DE, akik ha nem is értek top5-t, de nem rossz játékosok.

Igen, szoktam azt mondani hogy nekünk most nem projektekbe, hanem rögtön megtérülő dolgokba kell energiát tenni, de ez a védelem annyira rossz volt idén, hogy adta magát az alkalom.
Amúgy itt egy jó elemzés arról, hogy az elmúlt időszakban mire jutottak közvetlenül a váltást követő évben azok a védelmek, amelyek 3-4-re tértek át
 nflminds.blogspot.hu/2011/06/immediate-impact-defenses-have-when.html


Korábban írtam arról, hogy egy pletyka szerint GW nem azért ment Fisherhez, mert menni akart, hanem mert kiadtuk az útját.
Ez most már biztos, Vitt bountys vallomásában arról beszélt, hogy Payton először akkor rágott be Williams-re, amikor a 2011-es draft során SMS-ekben tájékoztatott bizonyos médiaszereplőket... Többek között Duncant, aki NOLA-ban iszonyú népszerűtlen lett az elmúlt egy évben, a bountyban is végig az NFL seggét védte.
Aztán a tavalyi szezon vége felé Williams rendszeresen Payton nyakára járt az új szerződés miatt, mert hogy tudnia kell milyen irányba lépjen, ha mégse lesz szerződése, Payton meg csak csitítgatta meg halogatta a dolgot, aztán az SF meccs előtt már a St Louis-zal meg Fisherrel fenyegetett, majd az SF meccs után azt mondta neki Payton: azt hiszem jobb lesz ha mész a barátodhoz dolgozni a Rams-hez, itt nem kapsz új szerződést.

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
schefter: "Saints assistant DL coach Travis Jones has agreed to become Seahawks lead DL coach."
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

😂

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap2000000132081/Getting-jazzed-up-with-Jabari-Greeratapapa
De jó kis videó! 😊
krixtofer
Nem vagyok nagy jazz rajongó, de Jabari nagyon jól tolja 😊 Mondjuk cornernek még mindig jobb 😀
Williams azért már csinált pár acélos védelmet előttünk is, RR nem igazán (a pofája viszont van akkora, mint Williamsnek 😊). Akkor már inkább Crennel.
atapapa
Kicsit félek Crenneltől, olyan szempontból, hogy az ő védelmi elképzeléséhez nem megfelelő az emberanyag nálunk, és még még két-három évig nem lesz az.

RR érdekes kérdés, tény hogy Dallasban elég jó emberanyagból sem tudott közepesnél sokkal jobb D-t összerakni, de mondjuk, hogy ennek tényleg ő az oka vagy sem, azt nem tudom, de gondolom igen. Sajnos a helyzet az, hogy a jelenlegi emberanyaghoz a legjobb edző még mindig Williams lenne, és talán a lehetséges top jelöltek közül viszont leginkább RR van közel.

Szóval a kérdés: kellene egy olyan edző, aki tud valamit kihozni ebből a keretből (+1-2 ember ugye), de nem akar mondjuk a secondaryre valami egészen mást ráerőltetni, mint amiben jó. Én úgy gondolom, hogy Crennel ennek a feltételnek nem felel meg. Másik oldalról kellene egy olyan edző, aki képes 4 évig olyan szolid védelmet összerakni, akik ha nem is ligaelit, de legalább középmezőny szinten tolják. Ennek pl. Crennel megfelelne, szerintem az ő megfelelne, de kicsit tartok attól, hogy ebben az esetben a következő év is még átmenet lenne, és akkor már csak 3 van vissza, ami ugye pont egyel kevesebb. Ata írta mindig: aratni kellene, nem építkezni, de nem ebbe az irányba megyünk jelenleg.