New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az ST asszisztens edzőtök, Mike Mallory lett nálunk az ST coach, mivel az elmúlt években itt volt, tudtok róla mondani infót?iktriad
Az ST idei munkája kb annyira szar volt, mint a védelemé.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ST asszisztens edzőtök, Mike Mallory lett nálunk az ST coach, mivel az elmúlt években itt volt, tudtok róla mondani infót?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
payton újra szabad 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000129539/article/sean-payton-reinstated-by-nfl

köszi gedeon...adam77
PR-ajándék az SB előtt 😉
atapapa
Jól van, percek se kellettek hozzá és a yahoo már lehozott egy terjedelmes cikket (természetesen nagyon gyorsan ír a szerző, és nem volt összehangolva a dolog a mai bejelentéssel...), amiben azt részletezik, hogy Katrina után ez a drága Goodell Tag asszisztenseként mennyit tett azért, hogy a Saints a városban maradjon és már itt játszhasson 2006-ban. Azt viszont szemérmesen nem domborítják ki, hogy Goodell ezt nem saját szakállára tette, hanem kvázi Tag parancsára végezte a rá rótt feladatot.

Egye fene, megígérem, hogy ha visszakapjuk a 2. kört is, akkor Sztálint és Hitlert együtt jobban fogom utálni, mint Goodellt.
Külön-külön már nem biztos 😉

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Pete Carmichael expects to stay on New Orleans Saints. Tocy
tegnap azt nyilatkozta, hogy élete legkönnyebb döntése volt 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pete Carmichael expects to stay on New Orleans Saints.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
payton újra szabad 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000129539/article/sean-payton-reinstated-by-nfl

köszi gedeon...adam77
PR-ajándék az SB előtt 😉

Ráfér Goodellre, egy pólóbolt a városban

meg egy étterem

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
payton újra szabad 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000129539/article/sean-payton-reinstated-by-nfl

köszi gedeon...adam77
végre, hogy rohadna meg...

"Sean fully complied with all the requirements imposed on him during his suspension. More important, it is clear that Sean understands and accepts his responsibilities as a head coach.."

mintha tudott volna bármi mást csinálni
több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
payton újra szabad 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xs9uwa1stgzciiv5ip9z
Sean Payton reinstated by NFL as Saints head coach
Sean Payton is head coach of the New Orleans Saints once again. NFL Commissioner Roger Goodell reinstated Payton on Tuesday morning, after "a very productive discussion."


köszi gedeon...
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Más:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000129332/article/matt-ryan-to-miss-pro-bowl-with-shoulder-injury
Ez akkor azt jelenti, hogy Brees lesz a kezdő az NFC-nél?BB
Rodgers is előtte van.Most így ő a 2. számú QB.
Kiss
Rodgers is lemondta sérülés miatt, szóval Brees lesz a kezdő.
Staley helyett pedig megy Bushrod. atapapa
wtf?! erről nem is hallottam...elég durva,hogy így került be Brees.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Más:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000129332/article/matt-ryan-to-miss-pro-bowl-with-shoulder-injury
Ez akkor azt jelenti, hogy Brees lesz a kezdő az NFC-nél?BB
Rodgers is előtte van.Most így ő a 2. számú QB.
Kiss
Rodgers is lemondta sérülés miatt, szóval Brees lesz a kezdő.
Staley helyett pedig megy Bushrod.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Akiem Hicks Adam Richman vendége volt. 😀 Nem tudom,hogy valaki szokta-e nézni a "Fald fel Amerikát",volt már benne egyébként New Orleans is,remélem Magyarországon ezt a Hickses részt is leadják. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Más:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000129332/article/matt-ryan-to-miss-pro-bowl-with-shoulder-injury
Ez akkor azt jelenti, hogy Brees lesz a kezdő az NFC-nél?BB
Rodgers is előtte van.Most így ő a 2. számú QB.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Aszem tavaly is megkérdeztem,így idén se akarom kihagyni.Nektek melyik volt idén a legjobb,legélvezetesebb Saints meccs?Kiss
Egyértelmű, hogy az Atlanta veretlenségi sorozatának megtörése 😊

Más:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000129332/article/matt-ryan-to-miss-pro-bowl-with-shoulder-injury
Ez akkor azt jelenti, hogy Brees lesz a kezdő az NFC-nél?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Aszem tavaly is megkérdeztem,így idén se akarom kihagyni.Nektek melyik volt idén a legjobb,legélvezetesebb Saints meccs?Kiss
A HoF game! 😀
Amúgy egyértelműen a falcons szárnyának letörése! 😊
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egyértelműen a Falcons veretlenségének megszakítása! 😊
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Aszem tavaly is megkérdeztem,így idén se akarom kihagyni.Nektek melyik volt idén a legjobb,legélvezetesebb Saints meccs?Kiss
A Phili elleni MN meccs (a sárospataki Kávéház" miatt) és természetesen a Falcons verés... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Mondok valami merészet: nekünk a legjobb az lett volna, ha a Falcons szépen, csendben megnyeri a SB-t. Tony 100%, hogy visszavonul, megy vele McClure, Abraham, Peterson. Grimes nem kap vastag szerződést, lehet ő is megy, ráadásul utolsó helyen draftolnak.

Így most lehet, hogy Tony meggondolja magát (szerintem nem), a többieknél kitudja mit látnak még bele a következő 2-3 évbe. Én nem értek egyet a Falcons topikban tapasztalható viszonylag komor hangulattal, azért ez a keret nem gyenge, az más kérdés, hogy jövőre Nolan rendszerét úgy fogják szétszedni, hogy öröm lesz nézni, hacsak nem történik valami drasztikus erősítés, plusz Turnert pótolni kell, mert Ryan hiába clutch, látszik, hogy kell az a földi játék. Gyurma Pappa
Gonzales 100% , hogy vissza vonul, mert hivatalosan is bejelentette. Csak gondolom senki sem veszi észre a Ray Lewis hype közepedte...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Mondok valami merészet: nekünk a legjobb az lett volna, ha a Falcons szépen, csendben megnyeri a SB-t. Tony 100%, hogy visszavonul, megy vele McClure, Abraham, Peterson. Grimes nem kap vastag szerződést, lehet ő is megy, ráadásul utolsó helyen draftolnak.

Így most lehet, hogy Tony meggondolja magát (szerintem nem), a többieknél kitudja mit látnak még bele a következő 2-3 évbe. Én nem értek egyet a Falcons topikban tapasztalható viszonylag komor hangulattal, azért ez a keret nem gyenge, az más kérdés, hogy jövőre Nolan rendszerét úgy fogják szétszedni, hogy öröm lesz nézni, hacsak nem történik valami drasztikus erősítés, plusz Turnert pótolni kell, mert Ryan hiába clutch, látszik, hogy kell az a földi játék. Gyurma Pappa
Én a Falcons helyében kirúgnám Smith-t, sőt, még az államból is kitiltanám. Teljesen használhatatlan HC kiélezett helyzetben. Igaz a semleges szurkolók sokat köszönhetnek neki, izgalmassá tette az idei rájátszást, két teljesen sima meccset sikerült neki körömrágósra formálnia.
Ugyan egy hete nyertek, de ahhoz se sok köze volt végül, az utolsó percben olyan tekintettel nézte a történéseket, mintha éppen egy kubista tárlat mondanivalóját próbálta volna megfejteni.


Aszem tavaly is megkérdeztem,így idén se akarom kihagyni.Nektek melyik volt idén a legjobb,legélvezetesebb Saints meccs?Kiss
A Falcons elleni győzelem, a veretlen rivális nálunk hagyta az ártatlanságát egy utolsó percig izgalmas meccsen, Ivory futása már a monitoromba égett.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Aszem tavaly is megkérdeztem,így idén se akarom kihagyni.Nektek melyik volt idén a legjobb,legélvezetesebb Saints meccs?Kiss
Ezen nagyon keveset kell gondolkodnom, de kettő is volt:
- Charges elleni, a rekord miatt főleg
- a Tampa elleni 0-zás nagyon tetszett 😊

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Mondok valami merészet: nekünk a legjobb az lett volna, ha a Falcons szépen, csendben megnyeri a SB-t.Gyurma Pappa
Felőlem megnyerhették volna,ha nem New Orleansba lenne a döntő.Kiss
Így, így bizony. nem örültem volna, de ráadásul NO-ban..?????
Na, jó. Felejtsük el, mi lett volna, ha....
(én is a Ravensnek fogok drukkolni)zemanla
Ezen a mi lett volna ,ha gondolaton ráérnek rágódni a falcons fanok.

Aszem tavaly is megkérdeztem,így idén se akarom kihagyni.Nektek melyik volt idén a legjobb,legélvezetesebb Saints meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mondok valami merészet: nekünk a legjobb az lett volna, ha a Falcons szépen, csendben megnyeri a SB-t.Gyurma Pappa
Felőlem megnyerhették volna,ha nem New Orleansba lenne a döntő.Kiss
Így, így bizony. nem örültem volna, de ráadásul NO-ban..?????
Na, jó. Felejtsük el, mi lett volna, ha....
(én is a Ravensnek fogok drukkolni)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Mondok valami merészet: nekünk a legjobb az lett volna, ha a Falcons szépen, csendben megnyeri a SB-t.Gyurma Pappa
Felőlem megnyerhették volna,ha nem New Orleansba lenne a döntő.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Mondok valami merészet: nekünk a legjobb az lett volna, ha a Falcons szépen, csendben megnyeri a SB-t. Tony 100%, hogy visszavonul, megy vele McClure, Abraham, Peterson. Grimes nem kap vastag szerződést, lehet ő is megy, ráadásul utolsó helyen draftolnak.

Így most lehet, hogy Tony meggondolja magát (szerintem nem), a többieknél kitudja mit látnak még bele a következő 2-3 évbe. Én nem értek egyet a Falcons topikban tapasztalható viszonylag komor hangulattal, azért ez a keret nem gyenge, az más kérdés, hogy jövőre Nolan rendszerét úgy fogják szétszedni, hogy öröm lesz nézni, hacsak nem történik valami drasztikus erősítés, plusz Turnert pótolni kell, mert Ryan hiába clutch, látszik, hogy kell az a földi játék.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nekem teljesen mind1 volt,hogy ki játssza a döntőt,csak NE a falcons. 😊 Én is a Ravensnek szurkolok,nem szerettem meg a 49erst a tavalyi meccsünk után.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Ray Lewis nagy kedvencem, Reed szintén, így nem esik nehezemre a Ravensnek szurkolni. A Pats ellen simán szurkoltam volna, bár nem azért mert divatcsapat, hanem mert nálam alapból NFC>AFC, kivéve a Ravens és a Denver, illetve újabban a Texanst is elkezdtem kedvelni.
Így marad a Ravens, már elő is kerestem a Reed mezemet 😊

Egyébként ha már itt tartunk: jövőre én jó előjelnek veszem, hogy a AFC East lesz az ellenfél 😉