New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ha már Magyarország.. 😛
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem igazán értem ezt a "treats people like crap" beszólást. hayden
Nem biztosít a védőknek kiegészítő juttatást 😛
Viccet félretéve...
empty taxi
Értem én a viccet, de nem szeretem.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi Nyíregyházára szoktunk járni. Legutóbb tavaly, amikor a Pozsonyt verték az utolsó percben visszahordással és a Poszonynak volt még tán fél perce... Az volt a baj, hogy a nyíregyházi védelem elfáradt a végére. Alig volt hangunk. Izgalmas meccs volt nagyon.
Ja, ez így irreleváns, szóval csak azt akarom mondani, hogy ha időben szóltok, szívesen elmegyek. 😊
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kicsit off, de mégse: a tavasszal kétszer is láthattok Bp-en és egyszer Dabason (az sincs messze a fővárostól) "munka közben" (ja, aki nem tudja a Pécs Gringos def coordja vagyok). Ha van kedvetek, nagyon örülnék ha kijönnétek megnézni, és ha úgy szervezzük, akkor nem csapatbusszal megyek, hanem kocsival, és tudunk találkozni. Messze van még, előtte úgyis mondom még.Gyurma Pappa
Rászervezünk! 😉
Amíg a Népligetben voltak meccsek, kijártam (?) oda is. A nagydöntőn is kint voltam, szívesen megnézlek benneteket is!
És talán egy sör is belefér. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Kicsit off, de mégse: a tavasszal kétszer is láthattok Bp-en és egyszer Dabason (az sincs messze a fővárostól) "munka közben" (ja, aki nem tudja a Pécs Gringos def coordja vagyok). Ha van kedvetek, nagyon örülnék ha kijönnétek megnézni, és ha úgy szervezzük, akkor nem csapatbusszal megyek, hanem kocsival, és tudunk találkozni. Messze van még, előtte úgyis mondom még.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mock draftokon Sheldon Richardsont írják hozzánk. Amennyit én láttam belőle idén ( már korábban is írták, ezért megnéztem itt-ott... ), az alapján inkább DE-ként tudnám elképzelni, mint DT-ként, főleg, hogy belülre ott lehet Alien. Mit gondoltok róla?

szerk.: Illetve Marcel Jones mennyire lehet megoldás a T-problémákra? Asszem csak 7. körben húztuk, aztán IR.

szerk2.: Van valami időpont, hogy mikor derül ki mi lesz a 2. körösünkkel?
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
BÚÉK mindenkinek, GODell mentest 😀 jaja.



több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha Jenkins volt, akkor Quddus személyében már meg is találtuk.
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
pl. Jenkins, Greer vagy Ellis
empty taxi
Jenkins simán, bunkó az embere alapból is. Greert nem tartom valószínűnek, ő azért visszafogottabb figura (a bounty botrányra is rímekbe szedve reagált), Ellisről is-is.

Aki megenged magának ilyet és ki is nézem belőle, az Jenkins. De igazából, kit érdekel? 😊

SP visszajön, és azért sokkal nagyobb rend lesz. Remélem.Gyurma Pappa
Annyiból érdekes, hogy a helyére kell találni vkit 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
pl. Jenkins, Greer vagy Ellis
empty taxi
Jenkins simán, bunkó az embere alapból is. Greert nem tartom valószínűnek, ő azért visszafogottabb figura (a bounty botrányra is rímekbe szedve reagált), Ellisről is-is.

Aki megenged magának ilyet és ki is nézem belőle, az Jenkins. De igazából, kit érdekel? 😊

SP visszajön, és azért sokkal nagyobb rend lesz. Remélem.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nem igazán értem ezt a "treats people like crap" beszólást. hayden
Nem biztosít a védőknek kiegészítő juttatást 😛
Viccet félretéve...
empty taxi
Ja hogy ez vicc volt?

valszeg olyasvki volt akinek kevésbé ízlett Spag rendszere (a Giantsnél és a Ramsnél én nem emlékszem arra h panaszkodtak volna rá a playák), mint a korábbi, ez lehet pl. Jenkins, Greer vagy Ellisempty taxi
Jenkinsnek vagy Ellis-nek ízlik bármilyen rendszer? 😀
Bénák, bármit is kell csinálni.

Ja, vélhetően egy olyan játékosról van szó, aki szar, és próbálja keresni a kifogásokat.
Vagyis a védelem fele szóba jöhet 😊

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
hayden
Szerintem ha mindez igaz lenne, akkor nevét felvállalva látnánk ezt a szöveget, és talán mások is felszólalnának, de így, szánalmas. Meg hogy jön most SP nem hinném, hogyha ilyeneket lát majd, akkor szó nélkül hagyni fogja. Szóval nyugodtan befoghatta volna a száját az a bizonyos "játékos", vagy vállalja a nevét.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Nem igazán értem ezt a "treats people like crap" beszólást. hayden
Nem biztosít a védőknek kiegészítő juttatást 😛

Viccet félretéve, igen valszeg olyasvki volt akinek kevésbé ízlett Spag rendszere (a Giantsnél és a Ramsnél én nem emlékszem arra h panaszkodtak volna rá a playák), mint a korábbi, ez lehet pl. Jenkins, Greer vagy Ellis


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
An anonymous New Orleans Saints player said defensive coordinator Steve Spagnuolo should be fired, calling Spagnuolo "a control freak" who "treats people like crap," the Times-Picayune reported late Tuesday.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ly3g4e9cnf9e8itbw6hm
Steve Spagnuolo assailed by New Orleans Saints player
An anonymous New Orleans Saints player told The Times-Picayune that defensive coordinator Steve Spagnuolo should be fired, calling him "a control freak" who "treats people like crap."


Nem igazán értem ezt a "treats people like crap" beszólást. Ezután az év után én nem nagyon ugrálnék. Lehet tényleg az volt, amit gyurma mondott, hogy néhány játékos nem adott bele 100%-ot, mert nem tetszett neki a rendszer. Vajon ki tehette ezt a nyilatkozatot? Jenkins?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Goodell-mentes új évet mindenkinek!

Ingram fizetése nem vészes, ő már az új CBA alatt írta alá az újoncszerződését, 2013-ban alig keres többet majd 1 millió dollárnál. Még az is lehet hogy Ivory megtartása többe fog fájni ennél.
Kell ennyi RB, mert Sproles kivételével egyik se vasember, és pont az évek óta ép Sproles is kihagyott idén pár meccset ugye.

Ej de boldog vagyok hogy letudtuk a Payton-kérdést, most az edzőkeringőt nézve nehezen aludnék, minden csapatnál felhoznák a nevét, az biztos.

King érdekes dologra hívta fel a figyelmet az MMQB-ban: úgy tudja, hogy Payton szerint Brees túl sokszor vállalt be rizikós távoli célpontokat, könnyű közeliek helyett. Az előző 3 szezonban Brees nem dobott 68% alatt, idén 63% sikerült neki.
Az előző 3 szezonban Brees átlagosan a 8-8,2 yardnyi távolságra lévő célponthoz passzolt, idén ez a szám 8,9 yard volt.

Azt azért nem tette hozzá, hogy ennyit még nem kellett az eredmény után szaladni az elmúlt években a védelem miatt, mint idén.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Osi Umenyiora kár, hogy öreg, de olyan szép lenne arany-feketében 😊

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Bell már 2009 óta nincs itt, Cadet van helyette. Pont az a baj, hogy drága Imgram, és egy trade-ben nem fog kelleni senkinek. Meg nem azért tradeltünk fel érte, hogy másodévesként eltradeljük. Jó lesz ő, nyugalom. Gyurma Pappa
Jogos, összekevertem őket, úgy néz ki még kitart egy kicsit a másnap. 😊 Nem is feltétlenül a teljesítményét szándékoztam kritizálni, noha személy szerint többet vártam anno tőle, mikor ledraftoltuk, hanem hogy drága.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Bell már 2009 óta nincs itt, Cadet van helyette. Pont az a baj, hogy drága Imgram, és egy trade-ben nem fog kelleni senkinek. Meg nem azért tradeltünk fel érte, hogy másodévesként eltradeljük. Jó lesz ő, nyugalom.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Egyébként nem tudnánk mondjuk Ingramet használni egy tradeben vagy feltradeben? Esetleg hányadik körös picket érhetne ő? Azért merült fel bennem ez az ötlet, mert szerintem ilyen védelmi lyukak mellett luxus a PT-Sproles-Ingram-Ivory négyest fenntartani, és akkor még Bell is ott van. Ingram feladatkörét pedig talán Ivory is el tudná látni, olcsóbban.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
2013

Otthon: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, Dallas Cowboys, Buffalo Bills, Miami Dolphins, NFC South

Idegenben: St. Louis Rams, Seattle Seahawks, Chicago Bears, New England Patriots, New York Jets, NFC South.
krixtofer
9-7.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
2013

Otthon: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, Dallas Cowboys, Buffalo Bills, Miami Dolphins, NFC South

Idegenben: St. Louis Rams, Seattle Seahawks, Chicago Bears, New England Patriots, New York Jets, NFC South.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet Kívánok! 😊krixtofer
Hasonlóan Boldog Új Évet Mindenkinek!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet Kívánok! 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Az FA-időszak változtathat a dolgokon (bár ehhez nagy Loomis-varázslat kellene ilyen kevés pénzzel), de ez a draft a védelemről fog szólni, főleg az elején.
Erre van nagyjából 7042 okunk.

Elit OT szvsz nem fog zuhanni az elején, az előttünk lévő 14 csapatnak kábé a fele fog vinni OT-t vagy (sajnos) DE-t, DT-t.
Szerencsére viszonylag sok jó DE van az idei drafton, sajnos "klasszikus" vakoldali, "tiszta" pass rusher 4-3 DE nem annyira.
Van legalább 2-3 első körbe jósolt DT is, de ez az a poszt, ahová korai picket nem áldoznék, egyszerűen a többi poszthoz képest szerintem ritkán válnak be a korai 4/3 DT-k (erről személyes tapasztalataink is vannak Ellis-szel és Sullivannel), ha be is válnak, idő kell hozzájuk. 3-4. körben nyúlnék először ehhez a poszthoz.


A tavalyi holtszezont értékelve sajnos elmondható, hogy annyira nem váltak be az igazolások, a három legjobb LB mind MLB-ként a leghasznosabb, Bunkley nem rossz, de a mai NFL-ben az ő tudása nem ér annyit, mint amennyit áldoztunk rá.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Nem kukacoskodásból, de ha WR-t húztok, ássátok el magatokat. Az egy dolog, hogy nem a Tietek a legjobb és legmélyebb WR brigád a ligában, de Brees velük, sőt még a nagyannyámmal is passzol 4500-5000 yardot. Ellenben van egy védelmetek, amibe sztem lehetne húzni minden posztra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.