New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Morgan out vasárnapra 😕


És egy jó kép😊 nem fake 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ha minket az NFL nem csak a kifizetett pénz miatt tett gallyra (és miért tett volna, amikor a Packers nyugodtan fizethette ki a pénzt nagy playekre), akkor itt az idő kiosztani pár eltiltást Rádzsör

Maybin says Jets want to knock Bush out, legally

“If I get penalized, I’m not going to stop hitting or head hunting,” Landry said.



Ellenkező esetben ismét csak kérem vissza az edzőnket. atapapa
Azért elképzelem, ahogy nem boldogok ilyenkor az NFL jogászai, vezetői 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha minket az NFL nem csak a kifizetett pénz miatt tett gallyra (és miért tett volna, amikor a Packers nyugodtan fizethette ki a pénzt nagy playekre), akkor itt az idő kiosztani pár eltiltást Rádzsör

Maybin says Jets want to knock Bush out, legally

“If I get penalized, I’m not going to stop hitting or head hunting,” Landry said.



Ellenkező esetben ismét csak kérem vissza az edzőnket.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Illetve most nézem, hogy PatRob már 10 PD-nél tart. Rajta kívül az egész csapat 18-nál. Illetve már csinált 30 tackle-t ( 4. ), van egy sackje, és egy int-je is. Csak nekem nem tűnik ő ennyire jónak?Tocy
Egy CB-nél nem feltétlen előny a sok tackle, jelentheti azt is h le szokott késni WR-ről, hagyja megcsinálni az elkapást és utána szerel.empty taxi
Nem egy Revis a csávó, de ebben a sok szerelésben ott van az is, hogy zónázunk. A 10 DP elég derék tőle. Főleg úgy hogy a csapat maradék részének van 19.


Jimmynek viszonylag jól ment ma az edzés, a sérültlista egyéb része se fest vészesen, csak a másik Graham volt harcképtelen.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Illetve most nézem, hogy PatRob már 10 PD-nél tart. Rajta kívül az egész csapat 18-nál. Illetve már csinált 30 tackle-t ( 4. ), van egy sackje, és egy int-je is. Csak nekem nem tűnik ő ennyire jónak?Tocy
Egy CB-nél nem feltétlen előny a sok tackle, jelentheti azt is h le szokott késni WR-ről, hagyja megcsinálni az elkapást és utána szerel.empty taxi
Tudom én, de a 10 pass defense a többiekhez képest nagyon sok..Tocy
Igen az sok, a ligát Richard Sherman meg Tim Jennings vezeti 14-gyel. Tegyük hozzá azt is h szvsz PatRob-ra szívesebben dobál az ellen QB-je mint Greerre. Bár ebben a rangsorban is előrébb van PatRob, mint Greer:
 wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?year=2012&pos=CB&season=reg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Illetve most nézem, hogy PatRob már 10 PD-nél tart. Rajta kívül az egész csapat 18-nál. Illetve már csinált 30 tackle-t ( 4. ), van egy sackje, és egy int-je is. Csak nekem nem tűnik ő ennyire jónak?Tocy
Egy CB-nél nem feltétlen előny a sok tackle, jelentheti azt is h le szokott késni WR-ről, hagyja megcsinálni az elkapást és utána szerel.empty taxi
Tudom én, de a 10 pass defense a többiekhez képest nagyon sok..
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Illetve most nézem, hogy PatRob már 10 PD-nél tart. Rajta kívül az egész csapat 18-nál. Illetve már csinált 30 tackle-t ( 4. ), van egy sackje, és egy int-je is. Csak nekem nem tűnik ő ennyire jónak?Tocy
Egy CB-nél nem feltétlen előny a sok tackle, jelentheti azt is h le szokott késni WR-ről, hagyja megcsinálni az elkapást és utána szerel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az is érdekes, hogy Galette már 4 sacknél és 1 FF-nél jár, ha így folytatja, azért lehet ebből 10 sackes szezon, az meg nálunk már nagy szó 😀 Tavaly Harper volt a legjobb 7,5 sack, 2 FF, előtte Ellis 6 sack, 2 FF és előtte volt Will Smith 13 sackes idénye...

Illetve most nézem, hogy PatRob már 10 PD-nél tart. Rajta kívül az egész csapat 18-nál. Illetve már csinált 30 tackle-t ( 4. ), van egy sackje, és egy int-je is. Csak nekem nem tűnik ő ennyire jónak?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Kikerestem neked, nos a karrierje során a 6. meccs után eddig így állt:

2006: 414
2007: 263
2008: Első meccsen lesérült, és csak a 9.-től játszott.
2009: 466
2010: 340
2011: 424
2012: 517

Szóval jó a megérzésed, eddigi legjobb idényét futja. És a tendencia is az, hogy egyre több labdát kap el ahogy a szezon halad előre.peterk2005
Köszi, jól gondoltam akkor, hogy meghálálja a szerződését. És durva, hogy az első két meccsen alig csinált valamit.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Colston legjobb idényét fogja futni, simán benne van Marquesben egy 1300+-os idény. Azért is, mert most nincs annyi célpont, mint mondjuk tavaly vagy azelőtt, amikor szállította a 1000+-os szezonokat. Nagyon nehezen találok meg statisztikákat, de biztos van olyan, hogy máskor hogy állt 6 meccs után, vagy egy olyan érzésem, hogy ez közel van a legjobbjához.Gyurma Pappa
Kikerestem neked, nos a karrierje során a 6. meccs után eddig így állt:

2006: 414
2007: 263
2008: Első meccsen lesérült, és csak a 9.-től játszott.
2009: 466
2010: 340
2011: 424
2012: 517

Szóval jó a megérzésed, eddigi legjobb idényét futja. És a tendencia is az, hogy egyre több labdát kap el ahogy a szezon halad előre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 blackandgoldreview.com/post/34165009860/three-claps-for-aaron-kromer

Szerintem ismét van benne valami. 😊 És tetszik ez a pozitív hozzáállás...keke
Ha az AFC-ben lennénk, akkor talán tudnám osztani az optimizmusát, ott jelen állás szerint akár 8-8 is elég lehet a WC-hoz.

De az NFC jelenleg úgy néz ki, mint amikor 2 éve két 10-6os csapat se jutott PO-ba.

Nagy győzelmi sorozatokra ez a védelem sajnos még most is alkalmatlan. Ha Brees csak egy kicsit is rosszul játszik, akkor mindig ki fogunk kapni, mint volt az 2007-ben vagy 2008-ban. Ebben a két évben amikor Brees 90 alatti passer ratinget csinált, csak egyszer nyertünk (akkor is 88-as PR-ja volt), a Williams alatti 3 évben meg nyolcszor.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 blackandgoldreview.com/post/34165009860/three-claps-for-aaron-kromer

Szerintem ismét van benne valami. 😊 És tetszik ez a pozitív hozzáállás...keke
Kicsit homer, de alapvetően semmi "nem igazat" nem írnak, mindösszesen szépítik a helyzetet.

Mondjuk most a Denver ellen azért komolyabb D-vel nézünk szembe, ki fog derülni, hogy mire is képes a O. Nagyon bízok benne, hogy Thomas megint magára talál, bár inkább a OL-nek kell újra megtalálni a módját annak, hogy tudjunk futni. A Broncos D futással sebezhetőbb, a passzvédekezésük meg egészen jó. Gondolom a O-jukat különösebben nem kell túlmagyarázni 😊

Szerintem Colston legjobb idényét fogja futni, simán benne van Marquesben egy 1300+-os idény. Azért is, mert most nincs annyi célpont, mint mondjuk tavaly vagy azelőtt, amikor szállította a 1000+-os szezonokat. Nagyon nehezen találok meg statisztikákat, de biztos van olyan, hogy máskor hogy állt 6 meccs után, vagy egy olyan érzésem, hogy ez közel van a legjobbjához.

Már csak Jimmynek kellene felépülni...

több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22
 blackandgoldreview.com/post/34165009860/three-claps-for-aaron-kromer

Szerintem ismét van benne valami. 😊 És tetszik ez a pozitív hozzáállás...
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az egyébként mi, hogy a rémgyenge futásunkkal is 3. az offense szerzett yardokban és pontokban is? 😀 Tocy
a védelmünk meg tök utolsó

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ata: hol van az a statisztika, hogy Brees mennyivel jobb prime time meccseken? Emlékeim szerint valami durva 120+-os ratinget tol.Gyurma Pappa
Volt erre több is, attól függően hogy mikortól számolták. 2009-től tekintve valami 115 körül lehet, és a mérlegünk valami 12-2 körül van.
Azóta pl. 6 MNF-t játszottunk, egyet se vesztettünk 😊

Brees-re lehet szavazni
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/y5uor9hbo9ohqrftub0l.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Itt meg az összes Szentre
 www.neworleanssaints.com/fan-zone/pro-bowl-ballot-2013.html

A punterekhez eljutva durva látni Morstead 51,2 yardos átlagát. Ezzel jelenleg összesen 2 tizeddel marad el az abszolút rekordtól, ami viszonylag friss, csak 1940 óta áll...

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tocy!Írd át a rangodat 2-4-re 😛 Kiss
Hú tényleg, köszi 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tocy!Írd át a rangodat 2-4-re 😛

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az egyébként mi, hogy a rémgyenge futásunkkal is 3. az offense szerzett yardokban és pontokban is? 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
ata: hol van az a statisztika, hogy Brees mennyivel jobb prime time meccseken? Emlékeim szerint valami durva 120+-os ratinget tol.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A két adatot összenézve egyértelmű: nem Brees passzol többet, hanem jóval kevesebb és kevésbé hatékony a futás. Gyurma Pappa
Nem hatékony a futás, de Brees bizony többet passzol a tavalyinál meccsenként több mint néggyel. Csak Brees is kevésbé hatékonyan dob, tavaly passzkísérletenként 8,3 yardot tettünk meg, idén 7,7.
A tavalyi szezonhoz képest az szembetűnő, hogy akkor az első 6 meccsen Brees nem volt valami hatékony a red zone-ban, majd a szezon végére feljavult, de még azzal is csak 59%-ban váltottuk TD-re a red zone-os helyzeteket, idén viszont már az első hat meccsen is kiemelkedő. Ha 20 yardon belül vagyunk, abból 71%-ban TD lesz. És ez elsősorban a passzjáték érdeme (18 passzolt és 3 futott TD-t csináltunk eddig)
Ha így folytatja Brees és a futójáték sem javul, akkor esélyes lehet a TD-csúcs megdöntésére vagy beállítására.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Érdekesség: Brees 349 yardot dobál meccsenként. Még 10 meccs van vissza, ha tartja az átlagot, akkor az 3490 yard. Most 2097-nél tart. Ez összesen 5587 yard lenne, ami 110 yarddal több, mint a tavalyi rekord. Tavaly 342 yardot dobált meccsenként Brees, tehát idén 7 yarddal dobál "csak" többet, pedig a látvány nem ezt sugallja.
Tavaly 132 yardot futottunk meccsenként, idén 76-ot. Tavaly 26,9 futás kísérlet volt, idén 20,3. Az átlag 4,9 volt, idén 3,7. Ha csak az idei átlagot felszorozzuk a tavalyi kísérletszámmal, akkor is 22 yarddal többet futnánk meccsenként,a mivel top 20-ba legalább bekerülnénk.
A két adatot összenézve egyértelmű: nem Brees passzol többet, hanem jóval kevesebb és kevésbé hatékony a futás. Nem hiszem, hogy Nicks elvesztése magában 1,2 yardot jelentene. Jó lesz, ha Kromer végre a fallal és a futással foglalkozik.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez a Jackson-Jenkins jelenet snap előtti pillanata, az élő közvetítésben idegbajt kaptam tőle: az LB-k forognak mindenfelé, Lofton háttal a lényegnek, Robi is mocorgott feléjük nézve, hogy hallja az osztást, sorszerű volt hogy egy nagy play legyen belőle
atapapa
btw Freemannek még így is szerencse kellett hozzá, hogy ne dobja túl VJ-t 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
btw: nr44. inaktív volt 😀Gyurma Pappa
Jaja, ezt már Lynch is mondta a közvetítés alatt.
Nem elég hogy benézték a jelenetet, de egy pályán lévő számot se tudtak mondani 😀

Ez a Jackson-Jenkins jelenet snap előtti pillanata, az élő közvetítésben idegbajt kaptam tőle: az LB-k forognak mindenfelé, Lofton háttal a lényegnek, Robi is mocorgott feléjük nézve, hogy hallja az osztást, sorsszerű volt hogy egy nagy play legyen belőle

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Bár összességében nem akarom a D-t nagyon fikázni, mert a bírók kétszer is nagyon kipörköltek velünk.
Ezt az int-t nem tudom hogy lehetett elnézni challenge-dzsel együtt
Szintén Harpert szívatták, amikor az utolsó TD-s drive-ot úgy tartották életben, hogy a number 44 (nem is volt olyan a pályán...) kapott egy kamu illegal contactet.
Ha figyelembe vesszük, hogy Harper a picket visszavitte TD-re, de helyette kaptunk egyet rögtön mi, a kamu IC-vel együtt 10-14 pontot adtak a zebrák a Tampának.
Riválisok kedvéért: ezt nem bírózásnak szántam, hanem a D-t mentegetem 😊atapapa
Nem összeesküvés-elmélet, egyszerűen pechünk van a videózással. Idén egyszer, a Packers elleni Sproles KO fumble volt, amit nekünk húztak vissza, a KC ellen két TD, most 1,5 TD. Ez van, biztos lesz még másképp is. Ezt már az eredménykövetőben is írtam: ha ott nem veszik vissza a INT-et, akkor ez a meccs korán sem lesz ennyire izgalmas.

btw: nr44. inaktív volt 😀