New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Most például játszhatna is, nem lesz Morgan, Jimmy se valszeg, Sproles elkapóként fog játszani úgyis, 1-2 snapet kaphatna. Bár én Cadetet hiányolom nagyon...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ivory nem lehet rosszabb, mint Ingram, én simán játszatnám is helyette...Mark barátunk még egyetlen értékelhető futást nem tudott felmutatni idén, viszont idióta módon nekirohan folyamatosan az első előtte álló embernek...Tocy
Ivory is nekik rohan, azzal a különbséggel hogy ő földbe is döngöli őket 😊
Ingram kényesebb eset, míg Ivory egy kisebb egyetemről draftolatlanul érkezett a Ligába, addig Ingram egyetemei bajnokként, Hesiman-győztes, elsőkörös futóként, és ezt a respektet nem lehet néhány meccs alatt eljátszani.
Ha Ingramet kitesszük meccsnapon egy UDFA-fel helyettesítve, akkor meg ő fog ekkorát hisztizni.

Mivel Ivory rohadt sérülékeny, végig kell vele tolatni egy meccset aztán jöhet vissza Ingram, míg Ivory szokásához híven felépül két hónap alatt 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ivory nem lehet rosszabb, mint Ingram, én simán játszatnám is helyette...Mark barátunk még egyetlen értékelhető futást nem tudott felmutatni idén, viszont idióta módon nekirohan folyamatosan az első előtte álló embernek...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ingram nem annyira biztos része ennek a triónak, alig volt értékelhető momentuma idén.
Ivory most nagyon panaszkodik, ami érthető is, mert lassan FA lesz és szeretné előtte valami teljesítménnyel feltolni az értékét.
Vitt szerint kap majd lehetőséget és nem cseréljük el, bár Vittnek én semmit se hiszek el 😊 Sajnos csökkenti a csere esélyeit, hogy Loomis a 8. hét után térhet vissza az eltiltásból, és nélküle szvsz nem fogunk cserébe bonyolódni.
Kivéve ha Vittnek nem adott instrukciókat erre vonatkozóan az eltiltásuk alatt.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ivoryval mi lehet az elképzelés akár középtávon ?
eléggé kialakult hármasnak tűnik a Thomas-Ingram-Sproles trió. elképzelhető, hogy áruba bocsájtjátok még a deadline előtt ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
kutya kemény lehet érdekelne mit kap egy rb pl

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
hajdu
van benne pár érdekes "szerszám" meg gyakorlatkombináció

Saints are only team to score at least 24 pts in every game... And are also only team to ALLOW at least 24 pts every game.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Javul ez a fal, de annyira még nem volt jó az elmúlt néhány meccsen szerintem, hogy az élmezőnybe tornázza az első hetek katasztrófáját.
Most lehet bizonyítani, a denveri pass rush a jobbak között van

Brees-nek 0-4-es mérlege van Denverben :/
Nem tudom kiben él még a legutóbbi meccsünk ellenük, keserves zakó volt. Az elején nagyon hamar elmentek, végig az eredmény után futottunk viszonylag sikeresen, a vége felé esélyünk volt a fordításra, de Gramatica kihagyta az FG-t.
atapapa
Ilyen névvel nem csodálom. Inkább írt volna verset. hajdu
😀 😀 😀 ez ütött 😀 legalábbis engem megcsapott 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Javul ez a fal, de annyira még nem volt jó az elmúlt néhány meccsen szerintem, hogy az élmezőnybe tornázza az első hetek katasztrófáját.
Most lehet bizonyítani, a denveri pass rush a jobbak között van

Brees-nek 0-4-es mérlege van Denverben :/
Nem tudom kiben él még a legutóbbi meccsünk ellenük, keserves zakó volt. Az elején nagyon hamar elmentek, végig az eredmény után futottunk viszonylag sikeresen, a vége felé esélyünk volt a fordításra, de Gramatica kihagyta az FG-t.
atapapa
Ilyen névvel nem csodálom. Inkább írt volna verset.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Javul ez a fal, de annyira még nem volt jó az elmúlt néhány meccsen szerintem, hogy az élmezőnybe tornázza az első hetek katasztrófáját.
Most lehet bizonyítani, a denveri pass rush a jobbak között van

Brees-nek 0-4-es mérlege van Denverben :/
Nem tudom kiben él még a legutóbbi meccsünk ellenük, keserves zakó volt. Az elején nagyon hamar elmentek, végig az eredmény után futottunk viszonylag sikeresen, a vége felé esélyünk volt a fordításra, de Gramatica kihagyta az FG-t.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
(falcons topikba láttam)
PFF offensive Line RAnkings
4. New Orleans

PB = 6th, RB = 6th, PEN = 4th

They’ve lost Carl Nicks, and Jermon Bushrod started the season playing like a man who hated Drew Brees. Even though it’s taken time, they’ve found their rhythm recently and it’s coincided with some wins.
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/24/offensive-line-rankings/2/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Morgan out vasárnapra 😕
atapapa
Ez tuti?Tocy
Ha Vitt nem hazudott, akkor igen
Morgan out vasárnapra 😕
És egy jó kép😊 nem fake 😀
atapapa
Ki az a faszi a kopasz szakállas rendkívül szimpatikus fiatalember mellett?hajdu
😊
A srác több csapat szurkolóival együtt nyert lehetőséget, hogy egy műsorban kérdezzen Goodelltől, amely során egy McAllister-mezt viselt. Aztán jött a fotózkodás a meghívottakkal, emberünk levette a mezt, alatta volt a póló, de cselesen takarta a kezében lévő labdával, amíg oda nem állt Goodell mellé pózolni 😀

Fél Amerika ezen röhög
Az NFL szóvivője szerint még Goodell is (bár ő vélhetően kínjában)atapapa
hát ez kurva jó 😊Szesze
annyira, hogy el is loptam 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ideje megszerezni a 3. W-t is 😊
Kiss
(btw: mekkora epic poén lenne a onside-ot rúgni a második félidő elején? 😀)Gyurma Pappa
Manning hogy örülne neki...😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Morgan out vasárnapra 😕
atapapa
Ez tuti?Tocy
Ha Vitt nem hazudott, akkor igen
Morgan out vasárnapra 😕
És egy jó kép😊 nem fake 😀
atapapa
Ki az a faszi a kopasz szakállas rendkívül szimpatikus fiatalember mellett?hajdu
😊
A srác több csapat szurkolóival együtt nyert lehetőséget, hogy egy műsorban kérdezzen Goodelltől, amely során egy McAllister-mezt viselt. Aztán jött a fotózkodás a meghívottakkal, emberünk levette a mezt, alatta volt a póló, de cselesen takarta a kezében lévő labdával, amíg oda nem állt Goodell mellé pózolni 😀

Fél Amerika ezen röhög
Az NFL szóvivője szerint még Goodell is (bár ő vélhetően kínjában)atapapa
hát ez kurva jó 😊
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Jaja, nem is értettem hirtelen, hogy Gedeonnal kapcsolatban az, hogy úriember, milyen szövegkörnyezetben nyerhet értelmet, mert ha külön-külön vizsgálom sem igaz: nem úri és nem ember.
Kiss kolléga második megállapítását viszont osztom, az úriember homoszekszuálisoktól elnézést kérve.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ideje megszerezni a 3. W-t is 😊
Kiss
Jó kis meccs lesz, kár hogy Porter odaát van, így Manning kénytelen lesz pick6-et dobni PatRobnak 😀 (btw: mekkora epic poén lenne a onside-ot rúgni a második félidő elején? 😀)

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ideje megszerezni a 3. W-t is 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Morgan out vasárnapra 😕
atapapa
Ez tuti?Tocy
Ha Vitt nem hazudott, akkor igen
Morgan out vasárnapra 😕
És egy jó kép😊 nem fake 😀
atapapa
Ki az a faszi a kopasz szakállas rendkívül szimpatikus fiatalember mellett?hajdu
😊
A srác több csapat szurkolóival együtt nyert lehetőséget, hogy egy műsorban kérdezzen Goodelltől, amely során egy McAllister-mezt viselt. Aztán jött a fotózkodás a meghívottakkal, emberünk levette a mezt, alatta volt a póló, de cselesen takarta a kezében lévő labdával, amíg oda nem állt Goodell mellé pózolni 😀

Fél Amerika ezen röhög
Az NFL szóvivője szerint még Goodell is (bár ő vélhetően kínjában)

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ezt jelzőt egy Saints drukker szvsz vele kapcsolatban gondolja át jól még egyszer 😛 😉dande
akkor maradjunk annyiba,hogy egy buzi.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Morgan out vasárnapra 😕


És egy jó kép😊 nem fake 😀
atapapa
Ki az a faszi a kopasz szakállas rendkívül szimpatikus fiatalember mellett?hajdu
egy homoszekszuális úriember?!Kiss
Ezt jelzőt egy Saints drukker szvsz vele kapcsolatban gondolja át jól még egyszer 😛 😉
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Morgan out vasárnapra 😕


És egy jó kép😊 nem fake 😀
atapapa
Ki az a faszi a kopasz szakállas rendkívül szimpatikus fiatalember mellett?hajdu
egy homoszekszuális úriember?!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Morgan out vasárnapra 😕


És egy jó kép😊 nem fake 😀
atapapa
Ki az a faszi a kopasz szakállas rendkívül szimpatikus fiatalember mellett?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Morgan out vasárnapra 😕
atapapa
Ez tuti? Csak mert Jimmy és Hawthorne is ugyanúgy limitáltan edzett, mint ő...Tocy
ne feledjétek Ő egy ninja!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Morgan out vasárnapra 😕
atapapa
Ez tuti? Csak mert Jimmy és Hawthorne is ugyanúgy limitáltan edzett, mint ő...