New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az idén szarérhugyér adják a Bush mezeket. nekem is lett kettő (fehér, fekete). 😊 Faternek üdv!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De a lényeg: mutatom apámnak, erre teli pofával röhögve, hogy muhahahahaha, az a 25 ott a név alatt az idei állást jelenti, ugye?
Egy pacsi, és erre sajnos nem tudtam visszavágni...keke
Add át apádnak a +1-t, akinek az örege tudja, hogy miként áll a Saints, az rossz ember nem lehet

Sproles és Roby nem edzett ma csak.
Grahamet (Daniel 😊) kivágtuk és jött újra Camarillo.

több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22
Basszus...
Egy nagyon kedves ismerős most ért haza kintről, és még mikor ott volt, mondta hogy majd lesz egy Saints-es meglepi, többet nem szeretne mondani, de mégis, kik azok, akik most nagy névnek számítanak? (nem nézi napi szinten az NFL-t, de valamennyire képben van amúgy a focival kapcs.) Mondtam, hogy akiből pólót csinálnak, az már eleve valaki, és bárki legyen, úgyis hordom majd. 😀 Hát végül egy Reggie Bush póló lett, ez semmivel nem csökkenti az örömömet, különben is, most is van 25-ös Bush, senki nem köthet bele! 😀
De a lényeg: mutatom apámnak, erre teli pofával röhögve, hogy muhahahahaha, az a 25 ott a név alatt az idei állást jelenti, ugye?
Egy pacsi, és erre sajnos nem tudtam visszavágni...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ma van a csapat "szülinapja"?!Kiss
Ja, fel is nyomtak twitterre egy "születéskori" címlapot



Akarnak ők, meg minden, de valahol mélyen hiányzik a hit, és ilyenkor a labda is mindig rosszul pattan.peterk2005
Meccsenként 100 yardnyit? 😊

Mert ennyivel rosszabb most a D a tavalyinál.
Egy-egy kritikus helyzetben, az offense oldalán még el tudom fogadni az ő hiányára való hivatkozást, 4 és kettőnél playhívást, time managementet, jól elhelyezett lekúrást egy támadónak, de amikor Strief egész meccsen engedi a földbe döngölni Brees-t, utána elhiszem neki, amikor arról beszél, hogy ha Payton itt lenne, akkor se tudott volna jobban játszani.

Védőoldalon viszont biztos nem jelentene nemhogy 100, de még 50 yardot se meccsenként. Jelenleg ennyivel vagyunk rosszabbak csak az utolsó előtti Bills-nél.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szerintem Payton szerepét simán túlértékelem. 😀
Nem az számít, hogy ő O-guru vagy sem, hanem hogy van egy víziója a csapattal kapcsolatban vagy sem. Neki van. Ez különbözteti meg a legtöbb HC-tól.Gyurma Pappa
Én is amondó vagyok, hogy Payton hiányzik a leginkább ebből a csapatból, de nem szakmailag, hanem morálisan. Az idei Saints kicsit hasonlít a tavalyi Colts-ra. Tavaly Manning kiesése morálisan, hitben teljesen tönkrevágta a Colts-ot, nálatok hasonló történhet most Payton hiánya miatt. Akarnak ők, meg minden, de valahol mélyen hiányzik a hit, és ilyenkor a labda is mindig rosszul pattan.peterk2005
Na. Erről beszéltem én is. 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Payton szerepét simán túlértékelem. 😀
Nem az számít, hogy ő O-guru vagy sem, hanem hogy van egy víziója a csapattal kapcsolatban vagy sem. Neki van. Ez különbözteti meg a legtöbb HC-tól.Gyurma Pappa
Én is amondó vagyok, hogy Payton hiányzik a leginkább ebből a csapatból, de nem szakmailag, hanem morálisan. Az idei Saints kicsit hasonlít a tavalyi Colts-ra. Tavaly Manning kiesése morálisan, hitben teljesen tönkrevágta a Colts-ot, nálatok hasonló történhet most Payton hiánya miatt. Akarnak ők, meg minden, de valahol mélyen hiányzik a hit, és ilyenkor a labda is mindig rosszul pattan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem Payton ezen szerepét a D-re vonatkozóan túlértékeled, úgy vélem yardokkal se lenne jobb a védelem, ha Payton, az O-guru itt lenne, bármekkora tekintélye is van.
De ez csak tényleg sejtés, annyira nem ismerem a belső viszonyokat, hogy erre vonatkozóan csak találgatni tudok. atapapa
Szerintem Payton szerepét simán túlértékelem. 😀

Nem az számít, hogy ő O-guru vagy sem, hanem hogy van egy víziója a csapattal kapcsolatban vagy sem. Neki van. Ez különbözteti meg a legtöbb HC-tól. Nézd meg a Pantherst, mi van olyankor, ha nincs egy HC-nak konkrét elképzelése arról, hogy mit szeretne csinálni. Emlékszel arra, hogy miket mondott Payton Williamsnek amikor be volt "drótozva"? Gyurma Pappa
Na most szerintem anno Williams pont azért jött ide dolgozni, mert a Jags-nél érezte, hogy milyen amikor egy "védő" a HC felette és nem engedi kiteljesedni, itt nagyjából azt csinálta, amit akart (lásd Bounty).

Ez a "vízió" jól hangzik és lehet benne valami, de szerintem a D-re vonatkozóan Payton "elképzelései" nem sokat értek. Lásd Gipsz alatt is ott volt Payton, és nem tudott értelmes D életre kelni bármennyire jó O-t is hozott össze mellette SP.

Tényleg nehéz itt értelmeset mondani, nagyon megfoghatatlan terület ez, ráadásul én a szezon elejétől úgy állok hozzá, hogy nincs értelme semmit se Payton hiányára fogni, a D-t a legkevésbé.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szerintem Payton ezen szerepét a D-re vonatkozóan túlértékeled, úgy vélem yardokkal se lenne jobb a védelem, ha Payton, az O-guru itt lenne, bármekkora tekintélye is van.
De ez csak tényleg sejtés, annyira nem ismerem a belső viszonyokat, hogy erre vonatkozóan csak találgatni tudok. atapapa
Szerintem Payton szerepét simán túlértékelem. 😀

Nem az számít, hogy ő O-guru vagy sem, hanem hogy van egy víziója a csapattal kapcsolatban vagy sem. Neki van. Ez különbözteti meg a legtöbb HC-tól. Nézd meg a Pantherst, mi van olyankor, ha nincs egy HC-nak konkrét elképzelése arról, hogy mit szeretne csinálni. Emlékszel arra, hogy miket mondott Payton Williamsnek amikor be volt "drótozva"?

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Na bazz, láttam ata már belinkelte a képet...
Általában úgy jövök a topikba hogy az új hozzászólásokhoz ugrik, úgynézki ezt átugrotta.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ma van a csapat "szülinapja"?!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Alapvetően ezzel egyetértek. Csak ott a bajom, hogy nem lehet 11 játékost draftolni.
Gyurma Pappa
Nem is kell. 1 DE, 1 OLB, 1 FS, és egyenesben lennénk.
Egy Jordan/Bunkley/Hicks/D. Moore fal tűrhető lenne, 3. kísérletnél Jordan helyett Juniorral.

Érdekes lesz, hogy Paytonnal együtt ketten mennyivel lesznek jobbak, mert ahogy mondtam ő egy igazi vezető egyéniség, és együtt talán jobb lesz a helyzet, még ha nem is szól bele közvetlenül SP a D dolgába, hatással van az ő munkájára is.
Gyurma Pappa
Szerintem Payton ezen szerepét a D-re vonatkozóan túlértékeled, úgy vélem yardokkal se lenne jobb a védelem, ha Payton, az O-guru itt lenne, bármekkora tekintélye is van.
De ez csak tényleg sejtés, annyira nem ismerem a belső viszonyokat, hogy erre vonatkozóan csak találgatni tudok.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Mindenképpen adnék neki még egy szezont, kapja meg a következő draftot teljesen, NY-ban és a Rams-ben is draftolt pár jó játékost a védelembe bármennyi is volt abban a szerepe. Ha össze kéne hasonlítanom Williams itteni draftjait SS két előző csapatának (védő)draftjaival, akkor mindenképpen SS végezte jobban a dolgát ezen a területen.
atapapa
Alapvetően ezzel egyetértek. Csak ott a bajom, hogy nem lehet 11 játékost draftolni.

Mindegy, szinte biztos vagyok benne, hogy lesz még legalább egy közös évünk SS vezetésével. Érdekes lesz, hogy Paytonnal együtt ketten mennyivel lesznek jobbak, mert ahogy mondtam ő egy igazi vezető egyéniség, és együtt talán jobb lesz a helyzet, még ha nem is szól bele közvetlenül SP a D dolgába, hatással van az ő munkájára is.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mint a mostanában kifejtett véleményemből látszik, hajlok arra, hogy egyetértsek veled, de ahogy ez a keret a közelében nincs a jelenlegi Falcons D-nek, úgy nagyban elmarad az akkori saját védelmünktől is.
DL: ebben a szezonban Smith még pro bowl-szezont futott (még ha nem is választották be), ott volt az élete szezonját játszó Hargrove. Ellis és Ayodele is hasznos volt, bár a Hicks-Bunkley páros jobban hangzik most számomra, de ők még nem teljesedtek ki itt.
LB: az akkori egészséges Vilma a kiváló passz elleni védekezésével szintén veri az összes jelenlegi linebackerünket, persze a földön Lofton jobb. Shanle akkor is Shanle volt, Fujitával viszont megint beljebb voltunk (lehet hogy Hawthrone megközelítené őt, de ő meg folyamatosan sérült).
A sec pedig ég és föld: Greer karrierje legjobb éve, Sharper egy HoF-karrier egyik legjobb évét produkálta, Harper az Harper volt, Porter pedig lehet hogy rosszabb játékos ÖSSZESSÉGÉBEN Robinsonnál, de a keze jobb volt és ha sok playt is engedett, markolta is a pickeket. Ez pedig annak a rendszernek a lételeme volt.

A kihagyott szereléseket nem akarom, nem is tudom SS-re fogni. Hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy ebben a korábbi években se álltunk jól, tavaly is a top5 környékén voltunk összességében sajnos.
Mindenesetre ahogy elővezettem, nekem is kezd megrendülni a bizalmam SS-ben, de nem akarok igazságtalan lenni vele szemben: szokatlan helyzetben kapta készhez a csapatot, olyan kerettel, amelyet egy másik filozófia mentén raktak össze és már az alatt az elgondolás alatt is voltak megtorpanásai.
Én pont azt látom SS-ben, hogy minden tőle telhetőt megtesz, néha túlkombinálja, néha belelép a pofonba, és a pánik-mód ezen a helyzeten csak ront.
Mindenképpen adnék neki még egy szezont, kapja meg a következő draftot teljesen, NY-ban és a Rams-ben is draftolt pár jó játékost a védelembe bármennyi is volt abban a szerepe. Ha össze kéne hasonlítanom Williams itteni draftjait SS két előző csapatának (védő)draftjaival, akkor mindenképpen SS végezte jobban a dolgát ezen a területen.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nagyon nehéz mással összehasonlítani Manninget, így elővettem a 2009-es SB-t, mint utolsó találkozásunkat vele. Brees ott sem játszotta élete meccsét yardok vagy TD-k tekintetében (pontosságban a 82% azért nem szar 😀), de nem is volt rá szükség. Sőt, így utólag már nem is emlékeztem rá, de 51 yardot futottunk. Miért nem volt rá szükség: mert Manning hiába passzolt 333 yardot, abból az utolsó drive volt cask kb. 70 yard, egyébként limitáltuk, pedig 0 sack volt. Futásban 99 yardot kaptunk, tehát ezen sem múlott.

Jogos lehet a kérdés, hogy össze lehet-e hasonlítani a két D-t? Igen, mert emberanyagban, minőségi különbséget csak Sharper jelentett, de a helyzet az, hogy ezen a meccsen elég kevés szerepet kapott (a PO előtti sérülése erősen korlátozta). Igaz, hogy Greer is fiatalabb volt 2 évvel, de szerintem PatRob ma jobb CB, mint Porter akkor volt, még akkor is, ha az Porter élete idénye volt.

Mi lehetett a különbség? Egy kép többet ér ezer szónál, egy videó meg még többet.



Williams és a védelem tudta, hogy ez Manning egyik kedvenc playe, így 3&5-ra, be is mutatta neki a blitzet jobbról, sőt meg is csinálta, hogy ő kényelmesen tudjon balra passzolni Wayne-nek. Porternek csak időben kellett odaérnie.

Azon a meccsen (abban az idényben) Williams minden tekintetben felülmúlta a mostani Spanglit:
1) ismerte az embereit (SS-nek ugyanannyi ideje volt)
2) kihasználta az ellenfeleit (gyakorlatilag Manninget belekényszerítettük ebbe a playbe)
3) és motiválta is a védelmet

Jelenleg SS mindhárom területen fail, pedig Manning nem sokat "fejlődött" azóta (mondjuk nagyon nincs is hova), és ezen a meccsen ez nagyon jól látszódott. Szakmai szemmel ez a védelem most elég komolyan vérzik sok sebből, nem lehet csak SS-re fogni (bár én nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy a misstackle-k részben nem mentális, ezáltal coaching hibák).

Engem nem tud meggyőzni SS arról, hogy van valami halvány sejtése arról, hogy merre akarja vinni a csapatot a következő idény elejéig. Ennyit jelenthet Payton hiánya, hogy nincs egy szellemi vezető, aki mederbe tereli a csapatot, de ezt a mostani offseasonig nem fogjuk megtudni.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Tankolni az NFL-ben egyedül QB-ért érdemes, semmi másért....peterk2005
Értelek, bár egy idei Wattért úgy betankolnám a szezont, mint annak a rendje. Csak ő egyedül adna vagy plusz 5, ha nem több helyett felfelé total D-ben (nálam ő az alapszakasz MVP-je is eddig). De hasonlót tudnék mondani egy Lawrence Taylorról vagy Bruce Smith-ről.
De hogy fokozzam, ha valamelyik DE a drafton Peppers vagy Mario Williams-t tudná alakítani a profik között, még érte is tankolnék.
Egy All Pro-szintű pass rusherrel ha nem is lenne elit ez a D, de nem kéne az O-nak minden meccs második percétől fogva az eredmény után futnia.

Happyt mindenkinek!
Kiss

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tankolni az NFL-ben egyedül QB-ért érdemes, semmi másért. Azért is csak akkor, ha valami nagyon tuti, bustbiztos prospectről van szó. Ilyen meg ritkán jön szembe a drafton, és amúgy is, nektek úgysem QB kell. Egy Suh, JJ Watt, Miller, stb. miatt meg semmi értelme meccseket leadni, mert legyen akármilyen jó a posztján, nem tud kihúzni egy csapategységet egyedül a szarból.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nehéz erről egyértelmű véleményt alkotni. Az NBA-ben észrevehető pofátlan vereségre játszás nincs az NFL-ben, de ha arról beszélünk, amit a tavalyi Colts-szériánál is sokat emlegettek, hogy itt mindenki az állásáért, meg a következő szerződéséért játszik, akkor mi történik, ha a góré azt mondja az edzőnek, hogy kirúglak, ha nyerni mersz?
Persze ezzel ott áll kontrasztban az a tendencia, hogy a jó pickért küzdő csapatok gyakran a szar idény miatt az edzőt is kirúgják.

Mindenesetre azt én sem tudom elhinni egy ambiciózus Brees-ről, hogy képes lenne szándékosan elcseszni meccseket.
Ha a védelem nem javul (és mitől javulna?), akkor egy top10-es hely így is garantált, aminek az alján is lesz elérhető elit pass rusher prospect.
Persze az is lehetne cél, hogy egy top3-as pickig felszopjuk magunkat, hogy hátracseréljünk 2 első körös pickre, de ezt nem látom reálisnak.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
én azt szeretném megkérdezni tőletek, az nfl-t jobban ismerőktől, hogy amikor kinéz egy PO nélküli szezon, milyen mechanizmusok lépnek életbe a legjobb draft körök megszerzésének érdekében?
kimondja valaki a házban, hogy gyerekek, akkor most minden meccset leadunk a pick 1-ért? breest szabadságoljuk, hogy össze ne törjék egy tét nélküli meccsen? egyáltalán egy ilyen magatartást hogyan fogadnak a szurkolók?
adam77
Ez az, amit úgy hívnak: tankolás. Elvileg van ilyen, gyakorlatban is, de persze ezt azért ritkán mondják ki. Nálunk az esélye 0, Brees annyira kompetitív, hogy nem megy vele. Én is játszadoztam a gondolattal, de ahogy 2007-2008-ban is végignyomtuk (ugye 2008-ban már majdnem meglett a Marino rekord), most sem lesz másképp.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
én azt szeretném megkérdezni tőletek, az nfl-t jobban ismerőktől, hogy amikor kinéz egy PO nélküli szezon, milyen mechanizmusok lépnek életbe a legjobb draft körök megszerzésének érdekében?
kimondja valaki a házban, hogy gyerekek, akkor most minden meccset leadunk a pick 1-ért? breest szabadságoljuk, hogy össze ne törjék egy tét nélküli meccsen? egyáltalán egy ilyen magatartást hogyan fogadnak a szurkolók?

én azt gondolom, hogy ha az eagles elleni meccset behúzzuk, aztán valahogy kifordulunk magunkból, és megcsapjuk a falconst, akkor egy 9-7-tel még lehet valami esélyünk PO-t illetően, ha szerencsésen alakulnak a dolgok. ha ebből a két meccsből egyet bukunk, akkor gyakorlatilag vége a szezonnak és élesednek a fenti kérdések.

nos?adam77
áhh én nem hiszem ,hogy van ilyen ,hogy leadjuk már a szurkolók miatt se,meg egyáltalán ki az aki szeret veszíteni?!meg ugyebár mindenki az állásáért játszik.Egy esetleges Eagles győzelem után se lenne sok esélyünk a PO-ba jutásért túl nehéz a sorsolás és amit eddig a védelem csinál...nehéz így meccset nyerni.A PO-ról sztem felesleges beszélni,de remélem rábaszok és valahogy bejutunk. 😛

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 633
én azt szeretném megkérdezni tőletek, az nfl-t jobban ismerőktől, hogy amikor kinéz egy PO nélküli szezon, milyen mechanizmusok lépnek életbe a legjobb draft körök megszerzésének érdekében?
kimondja valaki a házban, hogy gyerekek, akkor most minden meccset leadunk a pick 1-ért? breest szabadságoljuk, hogy össze ne törjék egy tét nélküli meccsen? egyáltalán egy ilyen magatartást hogyan fogadnak a szurkolók?

én azt gondolom, hogy ha az eagles elleni meccset behúzzuk, aztán valahogy kifordulunk magunkból, és megcsapjuk a falconst, akkor egy 9-7-tel még lehet valami esélyünk PO-t illetően, ha szerencsésen alakulnak a dolgok. ha ebből a két meccsből egyet bukunk, akkor gyakorlatilag vége a szezonnak és élesednek a fenti kérdések.

nos?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Happyt mindenkinek!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Sajnos még mindig nem láttam a meccset, de az adatok amit írt Ata elég egyértelműek. SS ismét belenyúlt a rendszerébe (nem hiszem, hogy sokszor fordult elő ez a kvázi 2 LB-s felállás nála) nem sok sikerrel. Nem ez az első belenyúlása 7 hét alatt, de 0 eredmény. Szvsz fogalma sincs mit csináljon 😕 ez így a legkevésbé sem koncepció, ami idővel beérik. Ha nagyjából egy stílus kezdene kirajzolódni, amit szépen lassan elsajátít a csapat akkor egy nagy nyelés után azt mondja az ember, hogy rendben van, de lát bárki ilyet? 30. passz és 31. futás elleni védelmünk van 😮
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De könyörgöm...mivel érdemel ki Corey White 69 snapet a 74-ből? Miközben PatRob is csak 53, aki elvileg kezdő, illetve Patrick akkor miért csak 18? Hol jobb White? Meg hát ha teljesen a passz ellen építjük fel a dolgot, akkor a legjobb ( egyetlen ) pass rusherünk miért csak 28 alkalommal van fent a pályán?Tocy
Gondolom PRob akkor van fent, ha több WR-rel áll fel az ellen, míg ha egy WR, több TE jön szembe, akkor Robi helyett White megy fel (hétvégén jellemző volt a Denverre, hogy több TE-t használt). Egy hete a Tampa ellen Robinson a snapek 100%-n a pályán volt, White meg kb. 60%-n.

A Smith-szerelmet Galette rovására én sem értem. Ha kell, bele tudom magyarázni, hogy SS szerint esély úgy sincs arra, hogy Manninghez odaérjünk, mivel hamar szabadul a labdától, így inkább mackósabb DL-t tesz fel, akik valamennyire fogják a futókat, és egy mozgékonyabb back7-nel próbálja megnehezíteni Manning dolgát.

Mindenesetre bármi is volt az elgondolás, nagyon nem működött.

Gyurma, engem se az L zavart, az egyik legjobb QB az egyik legrosszabb passzvédelem ellen, itt már a meccs előtt is csak akkor lett volna esély, ha Brees élete meccsét játssza. Én is zakót vártam, inkább a vereség módja aggaszt.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azok közé tartozom, akik inkább támogatják SS-t és hosszú távon is tartanám, de a vasárnapi meccs erős kételyeket ébresztett bennem a képességeit illetően. atapapa
Az a helyzet, hogy kvázi amatőr műértőként (3 év magyar ligában eltöltött edzősködés után), nekem ez az érzésem volt már a KC meccs után is. Alapvető mismatchek más meccseken is (White rendszeresen VJ-n, Greer meg Z WR-eken védekezik), folyamatosan rosszul megítélt playhívás (általad is emlegetett GL szituk), mind-mind amatőr hibák. Pedig elvileg SS nem amatőr.

Nem hiszem, hogy nagyon mentegetni kéne SS-t, itt vagyunk a 8. héten, és mintha semmi nem történt volna. Ez a meccs különösen mélypont volt a védelem szempontjából, a SD és a TB elleni "fellángolásból" semmit nem sikerült átmenekíteni.

Egyszerűen továbbra sem látom, hogy SS mit akar ettől a kerettől, és Loomis visszatérése előtt azt sem tudom elképzelni, hogy idén még lesz keretváltozás. Ha véletlenül bejutnánk a PO-ba, akkor ott elég nagy bajban lennénk azért, mert sajnos nincs az az érzem, hogy a csapat egy meccsen bárkit meg tud verni, amit azért Williams védelmével kapcsolatban elég sűrűn éreztem.

Már az furcsa volt, amikor kivettük Bunkleyt az aktív keretből a meccs előtt, pedig nem volt sérült. Majd a meccs nagyobb részében 2 LB-vel álltunk fel, ugye már a bemutatkozáskor is csak a Lofton-Vilma páros volt hallható, és 5 DB. Majd kb. a meccs több mint felében ez volt felállás.
Vagyis eleve feladtuk a futás elleni védelmet, mert Manning ellen játszottunk.atapapa
Ezzel nekem még nem is lenne különösebb gondom. De azzal már van, hogy SS miért nem érti meg, hogy ez a DL nem az a DL, itt nem lesz nyomás Manningen. A blitz sémák szarok voltak (kb. 3-4 screent szoptunk be a 2. félidőbe, amik teljesen egyértelmű helyzetek voltak és elkerülhetőek).

Speciel azt megértem, hogy nem erőltetjük a homály OLB-ket 😊

Kétségtelen, hogy most pont olyan hét volt, amikor jobb védelem mellett is kikaptunk volna, de az NFL-ben, a playeket a felálló védelem függvényében állandóan áthívó Manning ellen ilyen tervvel a pályára menni azonos a feltartott kézzel.
atapapa
Ezt a meccset én az idény előtt 70%-ig biztosan L-nek gondoltam. Eleve Breesnek nem "kedves" pálya, egész jó védelem + Manning (akit ha csak mindig SB-n verünk meg, én már 100%-ban boldog vagyok 😀).

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De könyörgöm...mivel érdemel ki Corey White 69 snapet a 74-ből? Miközben PatRob is csak 53, aki elvileg kezdő, illetve Patrick akkor miért csak 18? Hol jobb White? Meg hát ha teljesen a passz ellen építjük fel a dolgot, akkor a legjobb ( egyetlen ) pass rusherünk miért csak 28 alkalommal van fent a pályán?