New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ha így lenne, csatlakozunk J.J.-hez. Csak az NCAA!
Egyébként is tele van már mindenem ezzel a szappanoperával..... és Richter Gedeonnal!!!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Óriásit csalódnék Paytonban ha lelépne, főleg egy ilyen szezon után.
Mi jöhet még? De most komolyan...keke
Igazából én nem csalódnék benne, sőt meg is érteném, ha lelépne. Ez a foci üzleti része, ami, bárhogy is próbálunk másképp csinálni, a része marad. Ritkán döntenek érzelmi alapon, és mi, szurkolók, ezt sokszor nehezen fogadjuk el. Lásd Brees szerződése. Én megértette Drew-t is, sőt, abszolút úgy gondolom, hogy ez volt helyes, amit csinált.

Maradjunk annyiban, hogy minden bizonnyal meg fogunk tenni mindent azért, hogy Payton a csapatnál maradjon. Szurkolni kell a Cowboysnak, hogy teljesítsenek jól, és megmentse az állását a mostani edzői csapat. 😊

több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22
Óriásit csalódnék Paytonban ha lelépne, főleg egy ilyen szezon után.
Mi jöhet még? De most komolyan...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet hogy hagyják elmenni Romot, lehet hogy feltrédelnek valami irányítóért. Amikor Payton idejött, éppen egy darab épkézláb irányító se volt a rosteren...
De mindegy, ez már részletkérdés és nem is nagyon akarok vele foglalkozni, innentől a Saints-nek sokkal kevesebb befolyása lesz a dolgok alakítására.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ehh... Az ő fizetése nem része a capnek, szóval simán lehet neki csilliárdokat is fizetni.Gyurma Pappa
Pont ez az: ahol nincs cap, ott Jerry Jones és a Dallas nyer.

A kérdés hogy tud-e annyival többet fizetni Jones, hogy Payton Brees-t leváltsa Romora. atapapa
Kérdés, hogy akar-e többet fizetni. Kérdés, hogy Romo egy újabb fail szezon után (ha az lesz egyáltalán) meddig marad a Boys irányítója. (Én kimondottan bírom Romot, tehát nem a húú Romo bust bandwagon beszél belőlem)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ehh... Az ő fizetése nem része a capnek, szóval simán lehet neki csilliárdokat is fizetni.Gyurma Pappa
Pont ez az: ahol nincs cap, ott Jerry Jones és a Dallas nyer.

A kérdés hogy tud-e (pontosabban akar-e) annyival többet fizetni Jones, hogy Payton Brees-t leváltsa Romora.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
(nem tudok szerkeszteni, így új HSZ)

Btw: ha elveszítjük Paytont, akkor Brees 5 éves szerződése is dísznek lesz jó, úgy néz ki az idei szezon alapján erősen...

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Adam Schefter már a Dallasról spekulál SP kapcsánAmadeus91
Nem kellett ehhez sokat innia, már akkor erről spekuláltak sokan, amikor Dallas-ban vett házat Payton, pedig többéves szerződés kötötte ide.

Ha emiatt a kibaszott, kisebb-nagyobb mértékben nagyjából mindenhol jelenlévő bounty miatt Paytont is elveszítjük, akkor nekem több dolgom nem lesz az NFL-lel. atapapa
Ehh... Az ő fizetése nem része a capnek, szóval simán lehet neki csilliárdokat is fizetni. Csak nem veszítjük el. Ha igen, akkor nekem is egy okkal több, hogy ne nézzek nfl-t, mert akkor nem fogok tudni a tiszta szívvel a Giantsnek szurkolni a Eastben tovább :\

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Adam Schefter már a Dallasról spekulál SP kapcsánAmadeus91
Nem kellett ehhez sokat innia, már akkor erről spekuláltak sokan, amikor Dallas-ban vett házat Payton, pedig többéves szerződés kötötte ide.

Ha emiatt a kibaszott, kisebb-nagyobb mértékben nagyjából mindenhol jelenlévő bounty miatt Paytont is elveszítjük, akkor nekem több dolgom nem lesz az NFL-lel.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Adam Schefter már a Dallasról spekulál SP kapcsán

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
NFL voided contract extension Sean Payton agreed to with Saints, making him a free agent after this season.tenorx
Még egy ok arra hogy imádjam ezt a szezont :/

Ez érdekes, és akkor ez most mit is jelent a csapatszempontjából? Hogy Paytonnal újra kell majd szerződni, ha jól értem?Gyurma Pappa
Amennyiben más nem csábítja el, akkor igen.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
NFL voided contract extension Sean Payton agreed to with Saints, making him a free agent after this season.tenorx
Ez érdekes, és akkor ez most mit is jelent a csapatszempontjából? Hogy Paytonnal újra kell majd szerződni, ha jól értem?

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
NFL voided contract extension Sean Payton agreed to with Saints, making him a free agent after this season.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Imádom, hogy a miénkkel együtt a héten három meccs érdekel igazán, és egyik sem lesz 7-kor, de egész héten a melóban vastagon lesz minden. Lehet, hogy 2008 óta először hagyok ki egy Saints meccset... (illetve hogy pontos legyek, akkor oda kell tenni, hogy szándékosan, tavaly a Rams elleni meccset elfelejtettem nézni, amihez volt némi köze annak, hogy előtte nap borkóstolón voltunk hajnalig Villányban 😀)

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Darren Sproles' recovery from hand surgery expected to be 4 to 6 weeks, team sources say, though there is some optimism for earlier return.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Cadet szerepére kíváncsi leszek. Állítólag ő fog visszahordani, de nem lepődnék meg, ha kapna egy kicsit a "Sproles szerepkörből" is.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
P.Thomas fog akkor "nem futni"?

Janek
Eddig is főleg ő "nem futott".

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
P.Thomas fog akkor "nem futni"?

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Darren Sproles is out indefinitely after undergoing surgery to repair a fractured hand.

na b+hayden
Hú, de elszoktam ettől. 2007 volt ennyire szar utoljára, amikor össze-vissza sérült mindenki... Deuce-t ott vesztettük el ugye, a 3. meccsen...

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Tudtam, hogy amint megszerzem Imitől vadkeleten, rögtön ráhozom a rontást :/
És Roby se tud játszani, aki az egyik helyettes returner lenne.

De tökmindegy, ez legfeljebb egy újabb kifogás lesz, sok már nem múlik rajta. atapapa
Ezek szerint tényleg csak a takarító marad.hayden
Persze, de ő is simán elkapja. Nincs gond.
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Tudtam, hogy amint megszerzem Imitől vadkeleten, rögtön ráhozom a rontást :/
És Roby se tud játszani, aki az egyik helyettes returner lenne.

De tökmindegy, ez legfeljebb egy újabb kifogás lesz, sok már nem múlik rajta. atapapa
Ezek szerint tényleg csak a takarító marad.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Tudtam, hogy amint megszerzem Imitől vadkeleten, rögtön ráhozom a rontást :/
És Roby se tud játszani, aki az egyik helyettes returner lenne.

De tökmindegy, ez legfeljebb egy újabb kifogás lesz, sok már nem múlik rajta.



Van itt még egy kis edzésprogram. 😊
hajdu
Az a hiperhajlítás kislabdadobálással kombinálva... Szerintem egyszer nem tudnám elkapni a labdát 😊 A személyzet állandóan rohangálhatna érte

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Darren Sproles is out indefinitely after undergoing surgery to repair a fractured hand.

na b+
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!


Van itt még egy kis edzésprogram. 😊
Javaslom. Az abroncs ütögetés bírkózóéknál is ment annak idején. Hogy a medicinlabdát mennyire gyűlöltem világéletemben. Jelentkezzen, aki nem. 😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Most néztem meg a "The Best That Never Was" című műsort az 'ESPN 30for30' sorozat jóvoltából. Hát meg kell mondjam nehéz szavakat találni. Imádom ezeket a műsorokat! Aki csak teheti nézze meg mindenképp. Egyszerűen fantasztikus! Szinte az összes ehhez hasonló dokumentumfilmek engem mindig lebilincselnek, és még jó pár napig-hétig ott furkál az agyamban.
Ehhez a részhez annyit, hogy tényleg a legrosszab kérdés, "hogy mi lett volna, ha?!"...
*Spoiler* 😊
Rossz belegondolni, hogy ami akkor végzetesnek tűnik (a sérülése), az a mostani világban, nem feltétlenül az.
*Vége* 😊

Csak ennyit akartam leírni. Csak tudatni, hogy aki esetleg nem látta, feltétlen nézze meg!! Marcus Dupree karrirerjéről van szó, egyébként! 😊

Mellékesen ez a '30 for 30' sorozat engem "kilóra megvett". Bámulatos.

Bocsi az OFF-ért! 😊