New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nálam is kimaradt sajnos! Az eredmény mellett örömteli dolgokról is beszámoltatok. Mihamarabb pótolom! Apropó 10yt.-n kívül máshol is fellelhető? azon az oldalon én képtelen vagyok kiigazodni 😛clbass
Szertettel:
 forum.wiziwig.eu/threads/77376-NFL-Regular-Season-2012-13-Full-Game-Downloads/page17 s jól jegyezze már meg mindenki pl ezt az oldalt tényleg nem mondom el többször (Philly topicban párszor már megtettem) 😉 😛dande
Én innen szedem a torrentet:
 www.sport-video.org.ua/americanfootball.html

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
2007-ben volt utoljára olyan,hogy a bye week előtti meccsünket elveszítettük.Akkor a Titans fingatott meg minket.2008-ban pedig a bye week utáni meccsünket elveszítettük,azután mindig nyertük a pihenő hét utáni meccsünket.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Az mindenesetre haladás a liga részéről, hogy végre sikerült találniuk egy olyan meccset, ahol tényleg az ellenfél támadói sérültek le (2010, Panthers. persze mindegyik sérülés legal hitből jött) és erre hivatkoznak "bizonyítékként," nem olyan meccsre, ahol az ellenfél védőjének non-contact sérülésén kívül senkinek nem esett baja.

Nagy eredmény ez így fél év elteltével.


Nem a play volt a finomság, hanem a szitu, harmadik és hatra hívták majdnem a félpályánál, a védelem inkább a sekély zónákra koncentrált, a corner is ezért szívta meg a double move-val, vélhetően egy rövid route-ra számított, nem arra, hogy a "mélyet támadjuk."
atapapa
"Smart play call from New Orleans on a 3rd and medium situation to take advantage of a CB playing (and guessing) for the ball to come out quickly in a pressure scheme."

Bowen éjjel ki is tett egy elemzést a playről.
 www.nationalfootballpost.com/Playbook-Drew-Brees-recordsetting-TD-pass.html

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Azt nem értem, hogy miért pont a 3. legenyhébb büntetést elszenvedő Smith nem kap semmi enyhítést, nagyjából ugyanazzal vádolták, mint Fujitát. atapapa
Őszintén?
Ő még mindig Saints játékos ellentétben Fujitával és Hargrove-val.empty taxi
Úgy tudom hogy a franchise már büntetve lett pénzzel, pickek elvételével.

Azt meg nem tudom elképzelni Goodellről, hogy ilyen alantas, hátsó szándékok vezéreljék 😉 😛
Úriembernek ismertem meg, aki teljesen elfogulatlan mind a 32 csapat irányába.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Azt nem értem, hogy miért pont a 3. legenyhébb büntetést elszenvedő Smith nem kap semmi enyhítést, nagyjából ugyanazzal vádolták, mint Fujitát. atapapa
Őszintén?
Ő még mindig Saints játékos ellentétben Fujitával és Hargrove-val.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
állítólag a Führer jön ki az új ítélettel, ami a PFT szerint betűről betűre a korábbi eltiltásokat fogja tartalmazni. atapapa
Majdnem
Vilma egész szezon, de az eddigi 5 meccs nem tolódik át jövőre, azaz effektíve 11 meccset kap, Smith-nél marad a 4.
Fujita büntetése 3 meccsről egyre, Hargrove-é nyolcról hétre csökken.

Azt nem értem, hogy miért pont a 3. legenyhébb büntetést elszenvedő Smith nem kap semmi enyhítést, nagyjából ugyanazzal vádolták, mint Fujitát.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A passzjáték nem arról szól, hogy az irányító odapasszolja a labdát egy elkapásra szakosodott fiatalembernek, aki azt elkapja és ha teheti, célba juttatja? Ez a játék ennek a kritériumnak megfelelt.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nem a play volt a finomság, hanem a szitu, harmadik és hatra hívták majdnem a félpályánál, a védelem inkább a sekély zónákra koncentrált, a corner is ezért szívta meg a double move-val, vélhetően egy rövid route-ra számított, nem arra, hogy a "mélyet támadjuk."


Úgy fest jól spekuláltam, állítólag a Führer jön ki az új ítélettel, ami a PFT szerint betűről betűre a korábbi eltiltásokat fogja tartalmazni.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
mennyire faék egy play XDGyurma Pappa
Hát nem lett túlcifrázva...Jammer-t azért szépen beültette a hintába 😛 (Henderson aláírása még elfért volna a képen)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó

Megérkezett a csomag Cantonba, az érintettek dedikálták mellé a playt ábrázoló képet. atapapa
mennyire faék egy play XD

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt

Megérkezett a csomag Cantonba, az érintettek dedikálták mellé a playt ábrázoló képet.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Nálam is kimaradt sajnos! Az eredmény mellett örömteli dolgokról is beszámoltatok. Mihamarabb pótolom! Apropó 10yt.-n kívül máshol is fellelhető? azon az oldalon én képtelen vagyok kiigazodni 😛clbass
én kalózöbölből szedtem le


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
kedves volt velünk atapapa
A végén még megkedvelem 😉
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Vasárnap este valami????Kájzerszóze
Ez most pihi nekünk 😊

Ruud ki lett vágva, ment egy 7. körös a levesbe, Mack le lett igazolva megint, gondolom Greer nem két nap alatt fog helyrejönni.

Több hete érik Goodell döntése az eltiltásokról, szerintem a héten dobja ki a führer a számokat, kedves volt velünk és nem akarta, hogy Brees rekordja előtt ettől zengjen a média.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A közvetítés után közvetlenül benyomtam az NFL Networköt, ahol már rögtön a rekordról beszélgettek, Sanders pedig gyorsan nekiállt inflálni azt: jaj, milyen sokat passzolnak ma már, ez most már sokkal egyszerűbb.
Mire Faulk: Unitas óta Brees-ig minden iránytónak lehetősége volt megdönteni a rekordot, nem sikerült. Akkor meg?atapapa
Brees mostani rekordja sokkal "igazibb", mint a tavalyi yard rekord. A tavalyira tényleg rá lehet mondani Sanders szövegét - és szvsz még igaz is. De ennyi meccsen egymás után, sorozatban TD-t csinálni nem ugyanaz. Lemaradt 1, talán 2 potenciális MVP címről ís, úgyhogy nagyon megérdemli, hogy legyen egy olyan rekordja, amit valószínűleg évtizedekig nem nagyon döntenek majd meg.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nálam is kimaradt sajnos! Az eredmény mellett örömteli dolgokról is beszámoltatok. Mihamarabb pótolom! Apropó 10yt.-n kívül máshol is fellelhető? azon az oldalon én képtelen vagyok kiigazodni 😛clbass
Én TYTről szedtem le. Amugy hol akadsz el? 😀 Rámész hogy browse kiadja a torrenteket meg tudsz keresni azt annyi. 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálam is kimaradt sajnos! Az eredmény mellett örömteli dolgokról is beszámoltatok. Mihamarabb pótolom! Apropó 10yt.-n kívül máshol is fellelhető? azon az oldalon én képtelen vagyok kiigazodni 😛clbass
Szertettel:

 forum.wiziwig.eu/threads/77376-NFL-Regular-Season-2012-13-Full-Game-Downloads/page17 s jól jegyezze már meg mindenki pl ezt az oldalt tényleg nem mondom el többször (Philly topicban párszor már megtettem) 😉 😛
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nálam is kimaradt sajnos! Az eredmény mellett örömteli dolgokról is beszámoltatok. Mihamarabb pótolom! Apropó 10yt.-n kívül máshol is fellelhető? azon az oldalon én képtelen vagyok kiigazodni 😛
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Így van, Feltámadunk!!!!
Sajnos a meccset nem láttam, de most már végre vagyok.
Vasárnap este valami????



több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
van még valami, amiben másoljuk az 50-es évek Baltimore Colts-át:

"The Saints have allowed 2,280 yards in 5 games, the second most in the first five games of a season in NFL history. '50 Colts allowed 2,431."
jjncaa
Szégyen. Ha nem pont most lenne nagy váltás a D-ben, a DC-nek már le is kéne mondania, ez alulmúlhatatlan.
atapapa
Na igen, ha ez Williams évei alatt van, akkor tényleg mehetett volna a lecsóba. Ami sokkal szebb, hogy futást 100 yard alatt tartottuk, és bár szoptuk a szélső futásokat, kellemes volt az "egyensúly". Ha szopjuk is a yardokat, de 24 pont alatt tartunk minden ellenfelet, akkor csak a 49erstől kell igazán tartanunk a mai D formák alapján. Csak sajnos nem vagyok benne biztos, hogy a Eastes csapatokat vagy akár a Falconst 24 pont alatt tudnánk tartani.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
van még valami, amiben másoljuk az 50-es évek Baltimore Colts-át:

"The Saints have allowed 2,280 yards in 5 games, the second most in the first five games of a season in NFL history. '50 Colts allowed 2,431."
jjncaa
Szégyen. Ha nem pont most lenne nagy váltás a D-ben, a DC-nek már le is kéne mondania, ez alulmúlhatatlan.


A közvetítés után közvetlenül benyomtam az NFL Networköt, ahol már rögtön a rekordról beszélgettek, Sanders pedig gyorsan nekiállt inflálni azt: jaj, milyen sokat passzolnak ma már, ez most már sokkal egyszerűbb.
Mire Faulk: Unitas óta Brees-ig minden iránytónak lehetősége volt megdönteni a rekordot, nem sikerült. Akkor meg?

Ez annyira vicces egyébként, ugye itt
 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d8074ce7f/Top-Ten-Records-Never-Be-Broken-Johnny-Unitas-s-Games-with-a-TD
arról beszélnek zömében, hogy ez a rekord azért nem lesz megdöntve, mert hiába egyre jobban passzoló ligáról van szó, a védelmek se a seggükön ültek az elmúlt évtizedekben és sokkal gyorsabb, atletikusabb játékosok vannak ott is.

Azt csak én teszem hozzá, hogy Unitas-nek volt két olyan célpontja, akik ma ott csücsülnek a Hírességek Csarnokában, ketten 13 Pro Bowlon voltak ott. Unitas sorozata alatt volt olyan szezon, amikor elkapott TD-ben az első három helyen Colts-játékos végzett a Ligában.

Én nem igazán látok olyan elkapót, aki a sorozat kezdete óta Brees alatt "szolgált" és HoF lesz belőle, nagyon talán Jimmy, de az még hosszú történtet lesz.

Képzeljük el mi lenne, ha Brees korának 5 legjobb célpontjából mondjuk kettőnek dobálna...

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
van még valami, amiben másoljuk az 50-es évek Baltimore Colts-át:

"The Saints have allowed 2,280 yards in 5 games, the second most in the first five games of a season in NFL history. '50 Colts allowed 2,431."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nyerni kellett már, kezdett kényelmetlen lenni hogy a 4 ellenünk győztes csapatnak rajtunk kívül eddig összesen 2 győzelme született 😮

Szerintem nincs beszédesebb adat annál az eddigi legnagyobb gyengeségeinket illetően, hogy az éjjeli 24 kapott ponttal egyik meccsen se kaptunk volna ki.

Brees az éjjel újabb fokot lépett a létrán és Warren Moont lehagyva 5 darab TD kell neki, hogy 300 hatpontos legyen a neve mellett. Ezzel a 6. John Elwayt éri majd be.

Brees idén eddig 7 TD-t passzolt 15 yardnál messzebbre, amivel vezeti az NFL-t

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Örülök neki, hogy megindultatok felfelé, nem kellenek a fölösleges riválisok az 1/1-hez 😊
Grat Breesnek a rekordhoz!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Csak azt nem értem, hogy Jenkins miért ilyen bunkó?? (Legalábbis én nagyon így látom.) Nálam ez kezd egy kicsit szánalmassá alakulni...
De nem akarom én bántani, csak ezek a felesleges "rohanásai" annyira nem kellenének!krixtofer
Ezeket én sem értem mi szükség van rá. Tényleg szánalmas néha amiket leművel.

Tegnap muszáj volt mennem aludni, mert korán keltem, de le kell töltenem a meccset, sajna nem sokat láttam belőle. 😀 De végre meg van a W. 😊