New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok! Saints-es cumit ne rendeljetek a babának, mert lejön róla a festés 😛clbass
Naaaaa! Még egyszer ki ne mond!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok! Saints-es cumit ne rendeljetek a babának, mert lejön róla a festés 😛
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Dacára annak, hogy a blokk legális volt, Jabba ezt már lehet hogy nem ússza meg (szerintem ez legalább a 3. általuk okozott sérülés idén térdre menő sisakkal), bár szvsz nem fognak szószügyi vizsgálatot folytatni, csak a falembert csapják szájon. atapapa
Félretéve azt, hogy szabályos volt e a szerelés...eléggé alattomos egy megmozdulás volt 😕 Főleg fullspeed-en nézve tűnt teljesen indokolatlannak, és jól látszott, hogy a célkereszt a térden van.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
csak miért pont ezekkel a metroszexuális kancsókkal.. 😀lol
Gondolom nem Brees miatt született 6 óra alatt közel 1000 hozzászólás a videóhoz 😊
Bevallom eddig a pillanatig azt se tudtam, hogy létezik ilyen "zene"kar.


Off valamennyire: Ryan nem csak a védőkkel osztja a hot sauce-t
sárgánál a labda


a falember Cushingot simán arrébb tehetné kézzel


nem, ő behajol, hogy adhasson egyet sisakkal térdre

Cushing IR-n.

Dacára annak, hogy a blokk legális volt, Jabba ezt már lehet hogy nem ússza meg (szerintem ez legalább a 3. általuk okozott sérülés idén térdre menő sisakkal), bár szvsz nem fognak szószügyi vizsgálatot folytatni, csak a falembert csapják szájon.

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csak miért pont ezekkel a metroszexuális kancsókkal.. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Brees az új amcsi Pepsi-reklámban

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Szintén Gratulálok! 😊 Óriási! 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gonoszak 😀

gratulálok én is
gyarapszik a tábor, még ha ez egy kemény szakma is 😊

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok! Lassan kijön egy focicsapat a Saintses babákból 😊
több mint 11 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Sok boldogságot nektek! 😊zemanla
köszi
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Colston az egyik, ha nem a legalulértékeltebb wr a ligában. Konzisztens és produktívclbass
Hát, idén kötött 40 millás új szerződést. Azt az évi 8 milliót nem nevezném alulértékelésnek. 😊

(Az, hogy nincs körülötte médiahype, az a személyiségén is múlik. Nagyon sok jó játékos játszik a ligában, aki körül nincs felhajtás, pont azért, mert szimpatikus, nem feltűnősködő emberek.)peterk2005
Meachem kapott 4 évre 26 milliót, Colston 5 évre 36-t, vagyis évi 700ezerrel kapott többet, ezt nem nevezném túlértékelésnek.


Mi, Saints-szurkolók kb. erre gondolunk, amikor alulértékeltnek hívjuk Colstont
A 2006-os WR-k (és Hester), akik legalább elkaptak 1000 yardot




Colston a liga történetének első olyan játékosa, aki az első hat szezonjában legalább 48 TD-ig jutott, de nem kapott egy probowl-meghívót sem.

Szerintem ez lehet is az alulértékeltség szinonimája.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Sok boldogságot nektek! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Jól tették. 😊 Grat!
több mint 11 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha nem fellebbez. Ha fellebbez, akkor megint lehet belőle egy olyan bírósági kör, mint az előző.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Üdv!
Bocs,ha butaságot kérdezek,de Smith eltiltása mikor lép életbe?
A bye után azonnal?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
How the Chargers' last four drives ended.

Punt. Punt. Interception. Sack/Fumble.

Do you believe in Spags?Tocy
Majd meglátjuk...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Colston az egyik, ha nem a legalulértékeltebb wr a ligában. Konzisztens és produktívclbass
Hát, idén kötött 40 millás új szerződést. Azt az évi 8 milliót nem nevezném alulértékelésnek. 😊

(Az, hogy nincs körülötte médiahype, az a személyiségén is múlik. Nagyon sok jó játékos játszik a ligában, aki körül nincs felhajtás, pont azért, mert szimpatikus, nem feltűnősködő emberek.)peterk2005
Mi a szerződésével értékeljük, a média meg a tartalmon keresztül. Örök talány számomra, hogy az igény szüli e kínálatot, vagy a kínálat formálja az igényeket. Ilyen alapon pedig egy egészséges középútnak igenis lennie kéne, ahol a "cirkusz" nem feltétlen olvad bele egy adott teljesítménybe.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Colston az egyik, ha nem a legalulértékeltebb wr a ligában. Konzisztens és produktívclbass
Hát, idén kötött 40 millás új szerződést. Azt az évi 8 milliót nem nevezném alulértékelésnek. 😊

(Az, hogy nincs körülötte médiahype, az a személyiségén is múlik. Nagyon sok jó játékos játszik a ligában, aki körül nincs felhajtás, pont azért, mert szimpatikus, nem feltűnősködő emberek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
How the Chargers' last four drives ended.

Punt. Punt. Interception. Sack/Fumble.

Do you believe in Spags?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
 blackandgoldreview.com/post/33240055037/marques-colston-making-noise-for-the-quiet-storm

Ez volt már? Bocs ha igen.keke
Colston az egyik, ha nem a legalulértékeltebb wr a ligában. Konzisztens és produktív (mégis ritkán méltatják):
 www.nfl.com/player/marquescolston/2495821/careerstats
clbass
És mindezek mellett az egyik legszerethetőbb focista a ligában.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Brees a hét támadója az NFC-ben

 blackandgoldreview.com/post/33240055037/marques-colston-making-noise-for-the-quiet-storm

Ez volt már? Bocs ha igen.keke
De igaza van.
Ha ő is szalszázna a TD-k után, talán őt is szopná a média
Cruz elkapott a hétvégén 50 yardot 3 TD-vel, NFL.comon interjú van vele a fantasztikus teljesítményről
 www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/0ap2000000078734/NFL-Fantasy-Live-Victor-Cruz-es-by
helyet kapott a hét legjobban teljesítő játékosai között
 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap2000000077955/Let-s-Go-Primetime-Week-5-top-performances

Colston 131 yard, 3 TD, kit érdekel.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
 blackandgoldreview.com/post/33240055037/marques-colston-making-noise-for-the-quiet-storm

Ez volt már? Bocs ha igen.keke
Colston az egyik, ha nem a legalulértékeltebb wr a ligában. Konzisztens és produktív (mégis ritkán méltatják):
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/hnnuo9nfwzwlakr2srdq
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nálam is kimaradt sajnos! Az eredmény mellett örömteli dolgokról is beszámoltatok. Mihamarabb pótolom! Apropó 10yt.-n kívül máshol is fellelhető? azon az oldalon én képtelen vagyok kiigazodni 😛clbass
Szertettel:
 forum.wiziwig.eu/threads/77376-NFL-Regular-Season-2012-13-Full-Game-Downloads/page17 s jól jegyezze már meg mindenki pl ezt az oldalt tényleg nem mondom el többször (Philly topicban párszor már megtettem) 😉 😛dande
Én innen szedem a torrentet:
 www.sport-video.org.ua/americanfootball.html

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
2007-ben volt utoljára olyan,hogy a bye week előtti meccsünket elveszítettük.Akkor a Titans fingatott meg minket.2008-ban pedig a bye week utáni meccsünket elveszítettük,azután mindig nyertük a pihenő hét utáni meccsünket.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/