New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én bírom Scheint, néhány dolgot nehéz lenne letagadni a felhozott érvei közül (már csak azért is, mert párat mi is előcitáltunk belőle tavasz óta), de több helyen a képzelet tartja össze az érvrendszerét.atapapa
Ezért kezdtem úgy a véleményemet, hogy "nem tudom ebből mennyi igaz". Mindenesetre, akár igaz, akár nem az a 23 millió, szokatlan volt a hosszú egyezkedési folyamat Brees-el kapcsolatban. Ilyent nem nagyon láttam korábban Brees kaliberű QB-k esetén.

Van Brees-nek is sara a 0-4-ben, de amíg a védelem a 4. legtöbb pontot és a legtöbb yardot engedi, addig ne egy irányító "önzése" legyen a bűnbak a 8. legtöbb yardot, a 10. legtöbb pontot és a 9. legjobb 3rd%-t szerző offense élén.atapapa
Akkor félreérthető voltam, én ezt nem Brees nyakába akartam varrni. (Ez más kérdés, hogy a média ezt teszi. Ez ellen nincs mit csinálni, ez a nagy QB-k sorsa.)

Nekem inkább úgy tűnik, mintha a csapatnak nem lenne igazi "feje". Gondolom a háttérben - legalábbis elemzés, playbook, tanácsadás szintjén - ott van Payton valamilyen módon, de hogy ez a meccs közben nem látszik, az biztos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Erről beszélek, az analízisről, amikor a jól megfizetett sajtó megfelelően időzítve bedobja a csontot, és a jószándékú szakírók azonnal elemzásbe kezdenek, önmaguk gerjesztve a hullámokat. És ez attól teljesen független, hogy a csapat miért vesztett négy mérkőzést. Nyilván mindenkinek megvan benne a maga sara, de az elemzés idejének a hatás és az ellenhatás után van itt az ideje, nem pedig esemény közben.
Nem rólunk, hanem az eredeti cikkről van szó és arról, hogy mik a szerző céljai egy jól vagy rosszul, de a cél szempontjából tökéletesen megírt cikkel.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Közben az nfl.com-on megjelent egy írás, ami szerint Brees "önzősége" is okolható a 0-4-es kezdésért. Nekem összességében nem túl szimpatikus cikk.BB
Hát nem tudom mennyi ebben az igazság, de ha Brees tényleg 23 millát akart indulásként évente, akkor az tényleg elég durva...
És bizony az is tény, hogy erősen hátravethet egy csapatépítést, ha a csapat ikonja hónapokig nem képes megegyezni a szerződéséről. Ha visszagondolok, nem is emlékszem ilyesmire az elmúlt évtizedben, a "nagy" QB-k mindegyikének a szerződése igen korán, szépen csendben tárgyalva születtek meg. (Brady, Manning, BigBen, Rodgers pl.).

De megmondom őszintén, a cikk címe alapján nekem nem is ez jutott eszembe. Azt hittem másról fog szólni. Felejtsük most el egy pillanatra a védelem teljesítményét, és csak vegyük az O-t. Három meccseteket láttam idén, és szerintem valami abnormális, hogy mennyi passzjátékot hív az aki hívja a playeket. A meccsenkénti 50 passzkísérlet egy vicc. Brees ide vagy oda, ennyire nem lehet pass-heavy módon játszani, még akkor sem, ha esetleg a futás egyáltalán nem megy, mert az előbb mint utóbb a passzjáték hatékonyságát is le fogja rontani. Nem véletlen, hogy Brees, aki a liga talán legpontosabb, legprecízebb dobója, 57%-os elkapott aránynál tart, és ebben annak is marginális szerepe van, hogy mostanában az elkapók rendesen droppolgatnak. A droppolgatás indokolhatna mondjuk egy 65-67%-ot a szokásos 70% körüli helyett, de nem 57-et.

Szóval, az embernek a csapatot nézve tényleg van egy olyan érzése, mintha nem a koordinátor/HC hívná a playeket, hanem "vezér híján" Brees elkezdett volna OC-t játszani, és túlpörög, mindent ő akar megoldani.
peterk2005
Nem gond, ha nem egyezik a véleményünk.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Viszont Brees pontatlansága erősen összefügg a fal szélének beomlásával, mivel az első 3 meccsen rengeteget kellett menekülnie, és úgy eldobnia, vagy csak földhöz vágta, mert a labdával együtt jött a fal is...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Megjegyzem, ha idén, ilyen csapatteljesítmény mellett Brees felállítana valami új yard vagy TD, stb. rekordot, azzal szerintem többet ártana magának, mint használna. Ezeknek a rekordoknak akkor van értelmük, ha a csapat nyer is velük közben. Mint a tavalyi rekord például. De ha idén mondjuk nyomna egy 6000 yardot, akkor az sokkal inkább tűnne egy kontrollt vesztett, értelmetlen rekordhajhászásnak, mint korszakos rekordnak. (A minapi rekord kivétel persze, a fentieket a szezon rekordokra értettem.)
peterk2005
Nem értek egyet. 2008-ban majdnem meglett Marino, és nem elsősorban a rekord üldözése miatt, hanem mert alig volt futójáték és gyakran hátrányt hozott össze a védelem, amit az egész meccsen át próbáltunk passzolva behozni.
Most se azért vezeti a ligát passzolt yardban, mert neki így tetszik, hanem mert a első két meccsen szinte végig hátrányban játszottunk, a második két meccsen pedig halott volt a futójáték, kettes átlaggal nem lehet eredményt tartani (Sproles-nak volt egy nagy futása a KC ellen az elején, a meccs hátralévő részében meg már a LOS mögött le lettek vadászva a futóink)



Én bírom Scheint, néhány dolgot nehéz lenne letagadni a felhozott érvei közül (már csak azért is, mert párat mi is előcitáltunk belőle tavasz óta), de több helyen a képzelet tartja össze az érvrendszerét.

- amikor tavasszal arról beszéltem, hogy Brees előtt micsoda szerződésajánlat van és ezt Brees nem fogadja el, azt pont Scheintől átvéve írtam, csak ezt sajnos rajta kívül senki mást nem erősítette meg, sőt gsn beírt ide, hogy valótlanok a számok. Ha Brees most valamennyire is sok pénzt akart, volt mit egyensúlyozni, miután az elmúlt 6 évben az egyik legalulfizetettebb, nem újoncszerződéssel rendelkező játékos volt.

- Meachem és Porter akkor se lett volna megtartva, ha Brees aláír rögtön. Meachem sokat akart, és ezt az igényét a piac alátámasztotta, még ha néha a piac is téved. Porter meg nagyon rossz volt tavaly, a sec. talán még jobb volt, amikor sérült volt, 3. cornernek meg gondolom nem akartunk 4 milliót adni, ha White ezt megoldja félmillióért (persze Porter még a legrosszabb formájában is lejátszotta White-ot, de ez legalább annyira pénzügyi, mint szakmai döntés volt, Brees korai szerződése ezen mégse változtatott volna).
- Nicks kapta volna a taget ha Brees határidő előtt elfogadja az ajánlatunkat, és erre Nicks gyorsan aláírt volna kevesebbért hosszabb távra, ez biztos. De sanszos hogy még ez is több pénz lett volna, mint amiért Grubbs idejött (Mellékesen a PFF szerint az első 3 meccs legjobb guardja Grubbs volt. Az egész ligában…)
Legyen elég annyi, hogy amíg Brees-en ott hevert a tag és nem írt alá, addig a PFT által rangsorolt 50 legjobb szabadügynökből 4-t leigazoltunk… Ennyire zavarta Loomisékat a keret megerősítésében a Brees körül bizonytalanság.

Van Brees-nek is sara a 0-4-ben, de amíg a védelem a 4. legtöbb pontot és a legtöbb yardot engedi, addig ne egy irányító "önzése" legyen a bűnbak a 8. legtöbb yardot, a 10. legtöbb pontot és a 9. legjobb 3rd%-t szerző offense élén.
Ha rangsorolnom kéne az okokat
- pass rush (hiánya), holtversenyben az 5. legkevesebb sackünk van, miközben az eddigi 4 ellenfelünk mindegyike a liga első felében van az engedett sackek számában
- a meccsenként engedett (ligaelső) 180 futott yard (ligaelső) ötös átlaggal
- labdaszerzés a levegőben: az eddigi 4 ellenfél támadói a rajtunk kívül játszott 12 meccsen szereztek 1,1 int-t, a mi védőink ellenük meg meccsenként 0,5-ig jutottak :/
- a két T, akik felváltva szopatták Brees-t az első három meccsen
- és valahol ezek után jön képbe Brees pontatlansága holtversenyben a ligát dropban vezető elkapókkal (vagyis a holtszezon nagyobb részének ellazsálásával) és a szar edzői munkával

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyilván Brees a legfőbb bűnbak. Nyilván megpróbálnak ütni rajta és rajta keresztül a csapaton. Nyilván nem szeretnék, ha új csúcsot döntene (miért pont ő), és nyilván szeretnék, ha Mester és a Főnök, akik nélkül nincs különösebb csapat (lásd pl: kohézió) egymásnak esnének, ez által pedig a közvélemény is ellenük fordulna.hajdu
Szerintem túlreagálod a dolgot. Ez persze érthető, kaptatok eleget ahhoz idén, hogy mindenben támadást lássatok, de nem hinném, hogy ebben az esetben erről lenne szó. Ha a Pats állna 0:4-re, vagy annak idején a Colts, akkor Bradyt vagy Manningot találták volna ugyanígy meg először. Ez az ikonikus játékosok terhe, amit cipelni kell. A dicsfény is először vetül rájuk, de ha baj van, akkor ők az elsők akikre rátaposnak.

Megjegyzem, ha idén, ilyen csapatteljesítmény mellett Brees felállítana valami új yard vagy TD, stb. rekordot, azzal szerintem többet ártana magának, mint használna. Ezeknek a rekordoknak akkor van értelmük, ha a csapat nyer is velük közben. Mint a tavalyi rekord például. De ha idén mondjuk nyomna egy 6000 yardot, akkor az sokkal inkább tűnne egy kontrollt vesztett, értelmetlen rekordhajhászásnak, mint korszakos rekordnak. (A minapi rekord kivétel persze, a fentieket a szezon rekordokra értettem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben az nfl.com-on megjelent egy írás, ami szerint Brees "önzősége" is okolható a 0-4-es kezdésért. Nekem összességében nem túl szimpatikus cikk.BB
Hát nem tudom mennyi ebben az igazság, de ha Brees tényleg 23 millát akart indulásként évente, akkor az tényleg elég durva...
És bizony az is tény, hogy erősen hátravethet egy csapatépítést, ha a csapat ikonja hónapokig nem képes megegyezni a szerződéséről. Ha visszagondolok, nem is emlékszem ilyesmire az elmúlt évtizedben, a "nagy" QB-k mindegyikének a szerződése igen korán, szépen csendben tárgyalva születtek meg. (Brady, Manning, BigBen, Rodgers pl.).

De megmondom őszintén, a cikk címe alapján nekem nem is ez jutott eszembe. Azt hittem másról fog szólni. Felejtsük most el egy pillanatra a védelem teljesítményét, és csak vegyük az O-t. Három meccseteket láttam idén, és szerintem valami abnormális, hogy mennyi passzjátékot hív az aki hívja a playeket. A meccsenkénti 50 passzkísérlet egy vicc. Brees ide vagy oda, ennyire nem lehet pass-heavy módon játszani, még akkor sem, ha esetleg a futás egyáltalán nem megy, mert az előbb mint utóbb a passzjáték hatékonyságát is le fogja rontani. Nem véletlen, hogy Brees, aki a liga talán legpontosabb, legprecízebb dobója, 57%-os elkapott aránynál tart, és ebben annak is marginális szerepe van, hogy mostanában az elkapók rendesen droppolgatnak. A droppolgatás indokolhatna mondjuk egy 65-67%-ot a szokásos 70% körüli helyett, de nem 57-et.

Szóval, az embernek a csapatot nézve tényleg van egy olyan érzése, mintha nem a koordinátor/HC hívná a playeket, hanem "vezér híján" Brees elkezdett volna OC-t játszani, és túlpörög, mindent ő akar megoldani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Payton nyilatkozata után csodálkoztam volna, ha Gedeon bácsi hivatalos oldalán nem jelenik meg valami hasonló. Nyilván Brees a legfőbb bűnbak. Nyilván megpróbálnak ütni rajta és rajta keresztül a csapaton. Nyilván nem szeretnék, ha új csúcsot döntene (miért pont ő), és nyilván szeretnék, ha Mester és a Főnök, akik nélkül nincs különösebb csapat (lásd pl: kohézió) egymásnak esnének, ez által pedig a közvélemény is ellenük fordulna.
Ez a médiagecik világa.

több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Közben az nfl.com-on megjelent egy írás, ami szerint Brees "önzősége" is okolható a 0-4-es kezdésért.
Nekem összességében nem túl szimpatikus cikk.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hskqcdkftnxha4lh6ajm
Drew Brees' selfishness to blame for New Orleans Saints' start
There is plenty of finger-pointing happening with the New Orleans Saints' surprising 0-4 start. Adam Schein believes the most culpable party is escaping blame and wants to set the record straight.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kezd érthető lenni, miért vagyunk annyira az elkapókra izgulva: Moore ma nem edzett: hamstring. Ugye tavaly is ezzel szívott több héten át. Nem edzett még Cadet (napszúrást kapott a cserepadon?), Hawthorne és McBride.

Egy összeszedett cikk a CBS-ről
 www.cbssports.com/nfl/blog/nfl-rapidreports/20435985/saints-doing-all-the-little-things-wrong-without-sean-payton

Jogosan lehúzza a védelmünket, de azt nagyra becsülöm SS-ben, hogy kísérletezik mindenféle felállással, variálja a posztokon az embereket, pl. Harper egy csomó playben LB-t játszott vasárnap, ilyenkor Abdul ment fel mögé SS-be.

Pár hete, amikor volt egy "kirohanásom" és írtam hogy Jenkinst vissza kéne tenni cornerbe, akkor megfogalmazódott bennem, hogy a Williams alatt rengetegszer LOS-ra tolt Harpert ki kéne LB-ben próbálni, mert talán egy LB-nek szánt kisebb területet le tud fedni, de aztán elhajtottam a gondolatot az alacsony súlya miatt (200 font).

SS nem tett így, kíváncsian várom mi lesz ebből, csak eseti megoldás volt vagy hosszabb távon tervez így.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
egyedül az általad is emlegetett TD utáni supermanezés van, amit azért csinál, mert a kisöccsének (vagy unokaöccs, vagy csak egy ismerős kissrác, nem emlékszem pontosan) tetszett, ezért azóta megcsinálja mindig. gabokocka
Nézd, fogjuk arra, hogy fiatal még, de a NYG ellen például borzasztóan szarul vette ki magát, nem csak nekem. Meggyőzhető vagyok arról, hogy nem annyira rossz arc, mint aminek tűnik, de ahhoz azért idő kell.

Hogy on is legyek, Brees maximálisan megérdemli a rekordot, elképesztő amit művel. Nem kívánom nektek, de érdekelne mi történne veletek, ha ő is kihagyna egy szezont, mint Manning vagy Brady anno. Sztem 1/1 várományosok lennétek, mint a Colts (idén azért a szar rajt ellenére se tudom elképzelni, hogy 6-10, vagy 7-9-nél rosszabbak legyetek a végén).gabokocka
Na ez azért érdekes, mert Daniel >>> Painter, és ha nem is ilyen szinten, mint Brees, de tudna meccseket lehozni. Az teljesen más kérdés, hogy jelenleg a sémaváltás a D-ben azt eredményezi, hogy csak pillanatai vannak a védelemnek, és nem tudják hozzátenni azt a pluszt, ami a győzelemhez kell. Az elmúlt két meccset egy negyednyi előny után veszítettük el, szóval nem Breesen múlott. Szerintem a válasz az, hogy jelen állapotban akár a 0-16 is elképzelhető lenne Brees nélkül, de egy kicsit jobb védelemmel, vannak annyira jó futóink, OL és elkapóink, hogy a tavalyi Colts idénynél kevésbé megalázó eredményt hozzunk le Daniellel.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Most nem azért hogy kötözködjek, de azt honnan veszed, hogy Newton két év után a világ császárának tartja magát? Nem egy jellemóriás az biztos, de kb pont az a legnagyobb baja sztem, hogy még nem igazi vezéregyéniség, lehajtott fejjel ül törülközővel a búráján a padon pl. gabokocka
Meg 5 TD-s hátrányban tépkedi a mezét. Most hagyjuk a PR interjúkat és megjelenéseket. Látod: Matty sem egy jófiú, pedig eddig azt mutatta.

Egyébként amit írsz, a kettő nem függ össze. Valaki attól, hogy veri a mellét, még nem lesz jó vezéregyéniség és vissza. Gyurma Pappa
Ez itt off, meg nem is akarok több szót fecsérelni az egészre, de a draft előtt elterjedett Newtonról hogy nagyképű, ikonnak nevezte magát stb... Mióta draftoltuk egyetlen egy interjújában nem éreztem ezt az attitűdöt, egyedül az általad is emlegetett TD utáni supermanezés van, amit azért csinál, mert a kisöccsének (vagy unokaöccs, vagy csak egy ismerős kissrác, nem emlékszem pontosan) tetszett, ezért azóta megcsinálja mindig. Ráadásul ő találta ki, hogy TD-k után mindig kiosztja kisgyereknek a labdát a lelátón, még akkor is, ha nem ő csinálta, elkéri és viszi oda a gyerekeknek. Még egyszer nem baszogatta a csapattársait (a'la Cutler), nem frankózza magát a médiában, tavaly amikor sorra döntögette a rekordokat mindig hangsúlyozta, hogy elégedetlen magával a turnoverek miatt, meg hogy nem nyerünk. És azért hoztam fel a törülközővel a fején üldögélését a padon, mert aki akkora királynak tartja magát, egészen biztosan nincs magába roskadva, mert ő fasza, biztos mások basztak el mindent. Messze nem tökéletes jellem, de korántsem az a nagyképű köcsög, akinek beállították a draft előtt.

Hogy on is legyek, Brees maximálisan megérdemli a rekordot, elképesztő amit művel. Nem kívánom nektek, de érdekelne mi történne veletek, ha ő is kihagyna egy szezont, mint Manning vagy Brady anno. Sztem 1/1 várományosok lennétek, mint a Colts (idén azért a szar rajt ellenére se tudom elképzelni, hogy 6-10, vagy 7-9-nél rosszabbak legyetek a végén).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Breest egyszer láttam üvölteni csapattársával, és az Jeremy Shockey volt, aki lássuk be többször megérdemelte volna, és pedig nem erről híres, Breest hallgatta szépen (kerestem a videót, de nem találom, és nem emlékszem melyik meccs volt pontosan).Gyurma Pappa
2008, Falcons elleni meccs idegenben.


Hill -> Jets
melyik a legjobb opció azok közül, akiket épp tesztelünk?lol
A tények szerint Camarillo, megint leigazoltuk. Pillanatra meg is lepődtem, nem rémlett hogy kitettük volna 😊

Érdekesség, hogy Seneca Wallace, a veterán QB is workouton van felénk 😮

Most nézem Meachem idei statjait. Nem úgy volt, hogy azért megy San Diegóba mert ott 1-2. számú elkapó lehet? (Javítsatok, ha nem!) Ehhez képest 4 meccsen kapott 6 labdát...krixtofer
Azért ment oda elsősorban, mert 1-2. WR-nek járó lovét kapott 😀

Majd hétvégén testközelből tapasztaljuk hogy mi vele a helyzet.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Most nézem Meachem idei statjait. Nem úgy volt, hogy azért megy San Diegóba mert ott 1-2. számú elkapó lehet? (Javítsatok, ha nem!) Ehhez képest 4 meccsen kapott 6 labdát...
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Hill -> Jets

melyik a legjobb opció azok közül, akiket épp tesztelünk?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Most nem azért hogy kötözködjek, de azt honnan veszed, hogy Newton két év után a világ császárának tartja magát? Nem egy jellemóriás az biztos, de kb pont az a legnagyobb baja sztem, hogy még nem igazi vezéregyéniség, lehajtott fejjel ül törülközővel a búráján a padon pl. gabokocka
Meg 5 TD-s hátrányban tépkedi a mezét. Most hagyjuk a PR interjúkat és megjelenéseket. Látod: Matty sem egy jófiú, pedig eddig azt mutatta.

Egyébként amit írsz, a kettő nem függ össze. Valaki attól, hogy veri a mellét, még nem lesz jó vezéregyéniség és vissza.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Persze ilyenből is akad sok sportoló, de ez a kettő együtt (pályán és azon kívül) ritkán jön úgy össze, mint Brees-nél.
atapapa
Erre akartam én is utalni egyébként, és Unitas is. Pl. Favre is lerakott egy emberes teljesítményt a pályán, de emberileg azért voltak vele gondok a huszonpár év alatt, és nem is tudom tisztelni őt.

Az ilyen pl. Newtonszerű irányítókat, akik két év után a világ császárának tartják magukat, vagy egy Cutlert, vagy most legutóbb Ryan megnyilvánulását, nem tudom kicsit sem kedvelni/tisztelni/értékelni. Breest egyszer láttam üvölteni csapattársával, és az Jeremy Shockey volt, aki lássuk be többször megérdemelte volna, és pedig nem erről híres, Breest hallgatta szépen (kerestem a videót, de nem találom, és nem emlékszem melyik meccs volt pontosan).

Ha már Ray szóba került, az elmúlt években ő is mutat korrekt emberi dolgokat, bár neki előtte azért voltak balhéi. Gyurma Pappa
Most nem azért hogy kötözködjek, de azt honnan veszed, hogy Newton két év után a világ császárának tartja magát? Nem egy jellemóriás az biztos, de kb pont az a legnagyobb baja sztem, hogy még nem igazi vezéregyéniség, lehajtott fejjel ül törülközővel a búráján a padon pl.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
most meg Faulk hasonlítgatta a Falconst egy meccs után a Best showhoz Gyurma Pappa
Nem Faulk hasonlította hanem Warner.empty taxi
Köszi, egykutya. Gyurma Pappa
Nem inkább kos? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
most meg Faulk hasonlítgatta a Falconst egy meccs után a Best showhoz Gyurma Pappa
Nem Faulk hasonlította hanem Warner.empty taxi
Köszi, egykutya.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
most meg Faulk hasonlítgatta a Falconst egy meccs után a Best showhoz Gyurma Pappa
Nem Faulk hasonlította hanem Warner.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Persze ilyenből is akad sok sportoló, de ez a kettő együtt (pályán és azon kívül) ritkán jön úgy össze, mint Brees-nél.
atapapa
Erre akartam én is utalni egyébként, és Unitas is. Pl. Favre is lerakott egy emberes teljesítményt a pályán, de emberileg azért voltak vele gondok a huszonpár év alatt, és nem is tudom tisztelni őt.

Az ilyen pl. Newtonszerű irányítókat, akik két év után a világ császárának tartják magukat, vagy egy Cutlert, vagy most legutóbb Ryan megnyilvánulását, nem tudom kicsit sem kedvelni/tisztelni/értékelni. Breest egyszer láttam üvölteni csapattársával, és az Jeremy Shockey volt, aki lássuk be többször megérdemelte volna, és pedig nem erről híres, Breest hallgatta szépen (kerestem a videót, de nem találom, és nem emlékszem melyik meccs volt pontosan).

Ha már Ray szóba került, az elmúlt években ő is mutat korrekt emberi dolgokat, bár neki előtte azért voltak balhéi.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Első olvasatra közhelyparádé. Brees személyisége tölti meg valódi tartalommal, teszi hitelessé. Tényleg megéri az egy percet!tomi-tomi
Én szerintem ez szép dolog, hogy így írt neki meg minden. Brees tényleg azért igazán fasza csávó, mert amellett, hogy jó QB, 3 gyermek apja, szerető férj stb.Gyurma Pappa
Attól fasza csávó, mert szerető férj, 3 gyerek apja, satöbbi? Hát, ne haragudjatok meg rám, de szerintem ez a valódi közhelyparádé.peterk2005
Amikor Osi elutazott Brees társaságában a Közel-Keletre a katonákhoz, akkor ő is ilyen jól fejezte ki magát: "Brees a legjobb ember, akivel valaha találkoztam, de tényleg, nem csalná meg a feleségét meg ilyenek". 😂

Brees számomra nem ezért fasza csávó, hanem mert a pályán egy igazi vezér, nem úgy mint Ray (azt is becsülöm), hanem mint egy úriember, higgadt, nyugodt, nem hordja le az OC-t vagy bárki mást, ha úgy tartja kedve, bíróval is csak akkor kiabál, ha valami egetrengető baromságot csinál.

És a pályán kívül is példakép, nem csak mint családfő, hanem mint aki milliókat költ New Orleans-ra, a volt egyetemére, beteg gyerekeknek segít, kórházakba jár, sorolhatnám.

Persze ilyenből is akad sok sportoló, de ez a kettő együtt (pályán és azon kívül) ritkán jön úgy össze, mint Brees-nél.

Ha egyszer már nem játszik majd, ezek nekem legalább annyira fognak hiányozni a Saints-ből, mint a felhalmozott rekordok.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Első olvasatra közhelyparádé. Brees személyisége tölti meg valódi tartalommal, teszi hitelessé. Tényleg megéri az egy percet!tomi-tomi
Én szerintem ez szép dolog, hogy így írt neki meg minden. Brees tényleg azért igazán fasza csávó, mert amellett, hogy jó QB, 3 gyermek apja, szerető férj stb.Gyurma Pappa
Attól fasza csávó, mert szerető férj, 3 gyerek apja, satöbbi? Hát, ne haragudjatok meg rám, de szerintem ez a valódi közhelyparádé. Él sokmillió "fasza gyerek" ebben a világban, aki 3 gyerek apja, szerető férj. És aki a családjáért hajnalban kel és végiggürizi az életét azért, hogy a családja jusson valamire. Ehhez képest egy milliomos, akinek nörsz, szakács, kertész, privát orvos, stb. segít a családja körül, hogy "szerető férj" lehessen, számomra nem teljesítmény. Tudom, hogy ez a média, tudom, hogy mintát kell adni, de én ezen nem tudok beájulni.

Brees a határán áll annak, hogy megcsináljon egy olyan dolgot, ami még senkinek ezen a büdös világon nem sikerült. Ez a teljesítmény, a többi bullshit. Az már kérdés, hogy jobban örülök, hogy egy olyan szimpatikus fickó éri el ezt az eredményt, mint Brees, és nem egy olyan típusú, mint Rivers vagy Cutler. De ettől még az teszi különlegessé amit a pályára rak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Számomra már az is elég, hogy beérte Unitast. Ha nem előzi, az se baj, ha nem sokkal szárnyalja túl, az sem.

Könnyen elhasalhat a sorozat, amikor beérte Favre 2. helyét, elkezdtem visszaszámolni fejben, hogy mikor is indult a széria: a 2009-es Jets elleni meccsen nem dobott utoljára TD-t, akkor nagyon jó volt a Jets, a védelme meg kábé a liga egyik legjobbja, ugye a védelmünk 2 TD-t ért el és úgy sikerült nyerni.
És utána akartam nézni, hogy a Jets meccs előtt hány meccsen át tartott az előző széria, és koppantam, mert a Jets-meccs előtti találkozón szintén nem dobott TD-t! Még most is előttem van, hogy itt örvendeztem a topicban, amiért Brees-nek szar meccse volt, mégis nyertünk a Bills ellen a futásnak és a védelemnek hála, amire korábban évekig nem volt példa.

Az azt megelőző összes szezonjában volt legalább egy meccse Brees-nek TD nélkül. Elnézve a mostani játékát, szinte könnyűnek hat a pontszerzés, de passzliga ide, kedvező szabályok oda, ez a 47 is emberfeletti teljesítmény.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d8074ce7f/Top-Ten-Records-Never-Be-Broken-Johnny-Unitas-s-Games-with-a-TD
atapapa
Ha most nem jinxeli el a rekordot Brees, akkor igazából egyetlen kérdés marad: mennyi lesz az új rekord. A jelenlegi NFL-ben, a jelenlegi Saitsben kizárt, hogy Brees ne dobjon minden meccsen TD-t, hacsak nem valami 10-7-es meccs végeredmény van (nem valószínű, 10 pont alatt utoljára 2008-ban volt meccsünk, 20 pont vagy az alatti meccs volt több is 2010-ben, de abból 7-ből 4-et megnyertünk, úgyhogy az utolsó meccs ugye nem számított, tavaly 1 db 20 pontos meccsünk volt csak). Szóval akár elég brutális szám is lehet a vége, nem mintha ez nem lenne az.