New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
akkor már csak azt kéne kideríteni kedves mr. holmes és dr. watson, hogy mi húzódhat a payton kiközösítés hátterében? mit tudhat, vajon mivel kavarhatott be a nagykutyák játékába h erre a sorsa jutott? 😀 😀 tényleg kivi lennék rá....peach
lapozz vissza 😛

de ezt nem kell komolyan venni (részemről biztosan nem), de az tény, hogy Payton közel sem a legnépszerűbb edző a ligában 😊

btw: melyikünk Holmes, és melyikünk Watson? 😀Gyurma Pappa
olvastam én becsülettel, de szégyen nem szégyen elvesztettem valahol messzebb a fonalat ( meg kicsit untam is 😀 )

a holmes - watson megszemélyesítésen nem gondolkoztam, de mivel az előbb hajdu fejezte be a te gondolatodat ezért legyen ő a doki 😊peach
De jó, h. olvasol! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
akkor már csak azt kéne kideríteni kedves mr. holmes és dr. watson, hogy mi húzódhat a payton kiközösítés hátterében? mit tudhat, vajon mivel kavarhatott be a nagykutyák játékába h erre a sorsa jutott? 😀 😀 tényleg kivi lennék rá....peach
lapozz vissza 😛

de ezt nem kell komolyan venni (részemről biztosan nem), de az tény, hogy Payton közel sem a legnépszerűbb edző a ligában 😊

btw: melyikünk Holmes, és melyikünk Watson? 😀Gyurma Pappa
olvastam én becsülettel, de szégyen nem szégyen elvesztettem valahol messzebb a fonalat ( meg kicsit untam is 😀 )

a holmes - watson megszemélyesítésen nem gondolkoztam, de mivel az előbb hajdu fejezte be a te gondolatodat ezért legyen ő a doki 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szerintem ha valakit el akartak takarítani, az Williams volt, az ő stílusa nagyon a bögyében volt a Ligának lassan egy évtizede.

De most is csak azt tudom mondani, amit korábban: az egész ügy a kártérítési perekben felhasználható PR-ról szól, az NFL egyik legkisebb piaca egy ilyen ügyben tökéletes alany.
A legnagyobb piac NY egy ejnye-bejnyét se fog kapni, már a Giants-Williams eset után is szinte elnézést kért tőlük a liga, amiért újságírók a bountyval vontak párhuzamot, itt is hasonló lesz a történet.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
akkor már csak azt kéne kideríteni kedves mr. holmes és dr. watson, hogy mi húzódhat a payton kiközösítés hátterében? mit tudhat, vajon mivel kavarhatott be a nagykutyák játékába h erre a sorsa jutott? 😀 😀 tényleg kivi lennék rá....peach
lapozz vissza 😛

de ezt nem kell komolyan venni (részemről biztosan nem), de az tény, hogy Payton közel sem a legnépszerűbb edző a ligában 😊

btw: melyikünk Holmes, és melyikünk Watson? 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
akkor már csak azt kéne kideríteni kedves mr. holmes és dr. watson, hogy mi húzódhat a payton kiközösítés hátterében? mit tudhat, vajon mivel kavarhatott be a nagykutyák játékába h erre a sorsa jutott? 😀 😀 tényleg kivi lennék rá....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
30. Saints: Sean Payton is getting ready to ask for a raise.

a PFT PR-ból ez egy igen jó szöveg 😀

Egyébként lehet, hogy Strief nem Payton miatt blokkolt szarul, a Seannak van hozzá töke, hogy ilyenkor hívjon valami váratlan, mondjuk egy reverse-t vagy egy flea flicker, vagy csak egyszerűen lehozza Striefet. Ez tipikusan egy olyan meccs volt, amit szerintem Paytonnal megnyerünk, de szerintem az előző 2 is. 8 pont különbség nem a világ. Hiányzik... :Gyurma Pappa
...és eztámasztja leginkább alá a délelőtt írtakat Payton likvidálásáról. Ha őt kiveszed, minimálisra csökken annak az esélye, hogy otthoni SB-t játsszunk.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
30. Saints: Sean Payton is getting ready to ask for a raise.

a PFT PR-ból ez egy igen jó szöveg 😀

Egyébként lehet, hogy Strief nem Payton miatt blokkolt szarul, a Seannak van hozzá töke, hogy ilyenkor hívjon valami váratlan, mondjuk egy reverse-t vagy egy flea flicker, vagy csak egyszerűen lehozza Striefet. Ez tipikusan egy olyan meccs volt, amit szerintem Paytonnal megnyerünk, de szerintem az előző 2 is. 8 pont különbség nem a világ. Hiányzik... :

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
aha lesz majd adat akkor erősíts meg kérlek, de szerintem ezen a meccsen Bushrod egész elviselhető szintet hozottGyurma Papp
Bushrod és Strief is 5-5 pressure-t engedett, csak amíg Bushrodnál most ez viszonylag jól oszlott el (4 siettetés, 1 hit, 0 sack), addig Striefnél ez 2 siettetés, 1 hit, 2 sack formájában jelentkezett.

A fal maradék három, belső tagja összesen engedett 1 hitet és 1 siettetést.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Közben úgy néz ki, hogy a sérülésre utazás nem halt ki a ligából Williams távozásával (most elképzelem a monitor előtt hirtelen meglepődött arcokat 😊).
Calvin Pace, a Jets védője a hétvégi MIA-NYJ meccs alkalmával kibökte, hogy Reggie-t "ki akarták vonni a forgalomból", ami sikerült is, a félidő vége előtt egy sisakkal térdre mért szerelés után már nem tudott visszatérni.

A Liga nem tervez vizsgálódást az ügyben (na, most már tényleg lepődjetek meg 😛).
atapapa
Vilma a facebookon: Look, I have nothing to do w the jets saying take out reggie bush, got my (0-3)issues here. Ask goodell the diff, he should know

😉

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Végre valaki osztja a véleményem az összeesküvésről Payton ellen 😀

Na, most ha jó lenne a csapat leírnám, hogy akár lehet is esélyünk a kicsit szétesős Packers ellen (és most lehet bírózni meg minden, mert szerintem is inkább INT volt az utolsó TD, de a Seahawksot nem az utolsó playben kell megverni szvsz),ráadásul rövid hét, utazniuk kell haza stb., de annyira nem látom, hogy miként fogunk majd 1 sacket végrehajtani Rogersen, nem hogy egy félidőben 8-at. Szóval hátradőlök, és bízok benne, hogy ezen meccsen legalább Strief összekapja magát.

(Tényleg ata, nem értek igazán a pff-hez, de ha lesz majd adat akkor erősíts meg kérlek, de szerintem ezen a meccsen Bushrod egész elviselhető szintet hozott. Mivel nem vagyok hajlandó újranézni a meccset, ezért kénytelen vagyok az adatokra támaszkodni 😊 )

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Egyre inkább az a véleményem, hogy a Richter Gedeon célja ezzel az egésszel Payton eltávolítása volt, bármilyen áron, akár szándékos károkozással is. Ez az igazi fejvadászat, amit büntetni kéne. Ha nem egy (belo)rusz típusú kényúr vezetné a ligát, még esély is lenne rá.
Majd most elmondják, hogy a csípős mártás ebben az esetben azt jelenti, hogy régóta tervezték már Reggievel, hogy családostul kiruccannak végre a mekibe hétvégén, amit be is jelentettek RG-nek. Nincs ebben semmi rossz, mert Bush nem azért nem jött vissza, mert fájt a térde, hanem azért, mert már elkezdte hajtogatni az asztaldíszeket.
RG pedig holnap leniyltkozza az nfl.comnak (és szétküldi mélben az összes regisztráltnak), hogy tud az eseményről, őt is meghívták és nincs ebben semmi rendkívüli.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Közben SS sajtót tájékoztat, nincs jókedv, kapott kérdést arra vonatkozóan, hogy Charles 91 yardos futásánál szerinte Albert nem "holdingolta-e" Wilsont, lejjebb pont ezt linkeltem, az biztos hogy az LT ölelgeti Tezt.

atapapa
És mit válaszolt? 😀
EasyGhost
Határtalanul diplomatikus volt: lehet holdingnak is látni, a bírók nem úgy látták, ettől függetlenül másik 10 ember még szerelhette volna.
Mintha nem amiatt lett volna fontos az ítélet, hogy a playt visszafújják 😛
Azért tetszik az a hozzáállás, hogy nem ilyenekben keresi a vereség okait, egy szót se szólt volna róla, ha nem kérdeznek rá.



Közben úgy néz ki, hogy a sérülésre utazás nem halt ki a ligából Williams távozásával (most elképzelem a monitor előtt hirtelen meglepődött arcokat 😊).
Calvin Pace, a Jets védője a hétvégi MIA-NYJ meccs alkalmával kibökte, hogy Reggie-t "ki akarták vonni a forgalomból", ami sikerült is, a félidő vége előtt egy sisakkal térdre mért szerelés után már nem tudott visszatérni.

A Liga nem tervez vizsgálódást az ügyben (na, most már tényleg lepődjetek meg 😛).


Az egész történetnek ennél komolyabb előzménye van, a héten a Jets edzője, Ryan arról beszélt, hogy Reggie milyen jó játékos, jól kell ellene védekezni, és használt egy kifejezést:
"Obviously we have to do a great job of getting a lot of guys to him and then get him on the ground. Put some hot sauce on him, if you will.”

Ez a "hot sauce" nem új Ryan szótárában, 2006-ban akkori csapata (DC), a Ravens ellen játszottunk, amikor Reggie-t az egyik Raven szintén megpróbálta "likvidálni", Bush az eset után az öltözőben kötött ki. Az akkori tettes így fogalmazott utána
"He can do all those shakes he wants, but I wasn't going anywhere. I put a little hot sauce on that ankle."


Micsoda véletlen, az akkori tettes az a Bart Scott volt, aki Ryant Baltimore-ból követte NY-ba és tegnap is játszott Reggie ellen 😊

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Közben SS sajtót tájékoztat, nincs jókedv, kapott kérdést arra vonatkozóan, hogy Charles 91 yardos futásánál szerinte Albert nem "holdingolta-e" Wilsont, lejjebb pont ezt linkeltem, az biztos hogy az LT ölelgeti Tezt.



atapapa
És mit válaszolt? 😀

Amúgy csinálhatna az NFL Films vagy valaki filmet SPről ahogy nézi TVn a meccset, kíváncsi lennék a reakcióira. 😀😀
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
ó je: a minket megruházó 3 csapatnak a "rajtunk kívüli" mérlege 0-6
atapapa
😮 Ez eddig fel se tűnt. Nem túl biztató.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Brees "All I can say is Sean Payton is a great football coach. But he's not here, so the rest of us have to find a way." lehet ,hogy már régebbi,én most láttam az nfl oldalán.Kiss
Ezt az esti meccs után mondta.


Ez tuti nem fog megtörténni a 8. hétig, ne felejtsd Loomis nincs a házban. Én pl. ennek tudom be az év eleji bénázást az 50 fős aktív rosterrel.
Gyurma Pappa
Kétségtelen. Talán Loomis se csinálná a cap hit miatt, csak kicsit NBA-s fejjel gondolkodtam, ahol ilyen körülmények között már a szezon alatt nekiállnak bontani a házat. NFL-ben talán nem is láttam ilyen jövésmenést trade deadline előtt tankoló csapattól.

igazából a gond az, hogy ez volt a szezon könnyebbik fele 😊Gyurma Pappa
ó je: a minket megruházó 3 csapatnak a "rajtunk kívüli" mérlege 0-6


Közben SS sajtót tájékoztat, nincs jókedv, kapott kérdést arra vonatkozóan, hogy Charles 91 yardos futásánál szerinte Albert nem "holdingolta-e" Wilsont, lejjebb pont ezt linkeltem, az biztos hogy az LT ölelgeti Tezt.


több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Brees "All I can say is Sean Payton is a great football coach. But he's not here, so the rest of us have to find a way." lehet ,hogy már régebbi,én most láttam az nfl oldalán.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó

az 5. hét után elkezdeném kitakarítani a keretet, néhány utolsó éves (Ellis, Bushrod) vagy flexibilis szerződésű (Smith, Hawthorne) veteránt elcserélnék gyorsan, hátha jön értük egy-két kései pick és kapják csak a snapeket a fiatalok.atapapa
Ez tuti nem fog megtörténni a 8. hétig, ne felejtsd Loomis nincs a házban. Én pl. ennek tudom be az év eleji bénázást az 50 fős aktív rosterrel.

Nem hiszek a 0-16-ban, azért a O átlagol 28 pontot, és nem minden meccsen lesznek ekkora szopásaink. Pont a jövő héten nem hiszem, hogy van keresnivalónk, igazából a gond az, hogy ez volt a szezon könnyebbik fele 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szerintem is zseni Payton, ahogy Duncan írta, ideje őt is távollétében az év edzője díjra jelölni, ha már tavaly Manninget emvípizték, de Strief szava is aranyat ért: ha Sean Payton lenne az edző, akkor is szarul blokkolt volna tegnap. Azt már csak én teszem hozzá, hogy Payton van annyira tökös, hogy ilyen helyzetben lehozzon egy kezdő falembert is.

Volt Grahamnek néhány hibája? Volt.
Ingram megtanulhatná, hogy az NFL-ben úgy nem leszünk sikeresek, ha a labda átvétele után már nem váltunk irányt, és belerohanunk az első szembejövő emberbe, legyen az akár a mi falemberünk? Igen.
Brees-nek volt néhány rá nagyon nem jellemző megmozdulása? Sajnos.
Néhol lehetett volna jobb a playcalling, nem kellett volna az összes drive-ot futással kezdeni a 4. negyedben ? Naja.
Bírók néha faszok voltak, inkább a mi kárunkra? Nem először.
Ezeket egyenként el lehet nézni, és tényleg egy győzelembe kerülhetnek, ha kumulálódnak.
Azonban összesen kb. 10 playről beszélünk, ezeken túl is lett volna esély a győzelemre, ha Brees-nek a fal miatt nem kell folyamatosan az életéért küzdenie.

Itt speciel el nem tudtam képzelni, hogy mit gondolt Brees a labda eldobásának pillanatában

A védő már ekkor PT nyakán volt, örülhetünk hogy a piros nem előzte meg jobban PT-t és elmaradt a pick


Charles két legnagyobb futásánál most se volt pályán Bunkley.
Ha Galette szidva volt azért, hogy rossz futás ellen, ez Wilsonnak még jobban kijár, Charles 91 yardos TD-je előtt teljesen eltüntette őt a T (igaz, bárki is játszik 250 fonttal DE-t, vélhetően hasonlóan jár egy 310 fontos T ellen)


Valszeg akkor is máshogy végződik a play, ha Herring valamivel komolyabban vehető szerelést próbál előadni, vagy a "képességeinek megfelelő" megoldást választ, és nem próbál bevágni a T elé, hanem Wilsonék mögött elmenve várja be Charles-t és szerel.


A második nagy futás azért szomorú, mert itt még Harpert is feljebb toltuk

De a fal, FB, WR, mindenki nagyon jól blokkolt



Amiket viszont nem értek: Miért nem használjuk többet Sproles-t? A meccsek elején mindig kap labdákat, és általában jók is a játékok, aztán el lesz felejtve.Tocy
Szerintem ennél sokkal több futást Sproles-nak nem kell adni. Ezzel a termettel csak néhány fajta futóplay áll jól neki, amúgy hamar felőrölnék az embert.


Komolyan azon gondolkodtam éjszaka, hogy Brees benchelni kellene (mert a végén még meg is sérül, és az annyira nem lenne vicces), Daniel lehozza az idényt, elcserélni az 1/(1-2-3)-at, húzni egy elit T-t és LB-t.Gyurma Pappa
Jelenleg tank se kell ahhoz, hogy szívjunk, megy az teljes erőbedobással is peremcsapatok ellen 😀
Sőt, szerintem ilyen fal mögött Daniel néha talán jobb is lenne, elég mobilis srác, gyakran mozog ki a zsebből.
Brees kompetitív szelleme nem bírná el a padot. A következő két meccs vélhetően megadja a végső irányt, ha meglepetésre 2-0-t hoznánk két erősebb csapat ellen, akkor még lenne miért küzdeni, ha nem, akkor az 5. hét után elkezdeném kitakarítani a keretet, néhány utolsó éves (Ellis, Bushrod) vagy flexibilis szerződésű (Smith, Hawthorne) veteránt elcserélnék gyorsan, hátha jön értük egy-két kései pick és kapják csak a snapeket a fiatalok.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Hivatalosan is baj van 😕 Méghozzá komoly...Eddig is tudtam, hogy SP zseni, de, hogy ennyire fog hiányozni, arra álmomban se gondoltam. Nélküle mind az O és valljuk be Brees is csak félkarú óriás. Egyszerűen nincs normális gameplan és ami még rosszabb, képtelenek reagálni a játékkép változására. Sarkalatos pont az O fal játéka is. Szvsz nem sokkal rosszabbak mint mondjuk tavaly, csak megtalálták a séma ellenszerét (már múlt héten is említettem, most ata is megjegyzett hasonlót az eredménykövetőben). Klasszikus zsebet ritkán használtunk (talán Brees magassága miatt is). Kívülről régen is sokszor megkerülték a T-ket (szerintem tudatosan hagytuk is) a lényeg egy keskeny, középső folyosó nyitása volt Breesnek egy-két lépésre, és már el is lépett az oldalról/hátulról érkező nyomás elől. Ez a lyuk viszont idén megszűnt létezni 😕 Tegnap egyszer sikerült megnyitni, a szakértők csöpögtek is, h milyen falmunka volt. Ezt az egész mizériát jól példázza, hogy mennyire kényelmetlenül érzi magát Brees a "zsebben". Feltűnően sokszor célozza a földet, már a nyomás legelején, miközben régen ez csak akkor volt rá jellemző, ha már ketten lógtak rajta. Úgy néz ki a jelenlegi edzői gárdának nincs erre megoldása (és sok másra sem).
A védelem szót se nagyon érdemel...ha csak a mély passzokat nyelnénk a zóna miatt, akkor azt még megemészteném az új Spanli séma miatt, de egyszerűen semmi nem megy 😮 Külső/belső futás, rövid/hosszú passz...minden ül ellenünk. nem látom az irányt, h mit akar SS.
Nehéz hetek lesznek így.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Én ugyan nem gondolkoztam ezen túl sokat, de az is lehet, hogy egyszerűen elejtette és pont. Én is ütöttem már az ujjamra kalapáccsal, vagy ejtettem el dolgokat, de sosem a rosszul kalibrált "mindset"em miatt, hanem csak úgy megtörtént, mert nem vagyok tökéletes. Ez is lehet.ulpianus
Ha egyszer ejti el, akkor azt mondom, lehet. Idén ez volt a 3. dropja, amire emlékszem. Tavaly talán egész évben nem volt ennyi.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Egyébként azok mellett amit leírtatok egy dolog lep meg és idegesít: Jimmy 2 dropja. Mivel nála szó nem lehet arról, hogy nem jó, ezért egy dolog marad: mentális problémák.Gyurma Pappa
Én is gondolkodtam ezen, nekem az a tippem, hogy talán túl sokat vesz ki belőle az, hogy extra Tackle-t kell játszania gyakorlatilag a teljes meccsen. Muszáj ott maradnia blokkolni, ez részben fizikailag is megterhelő, részben pedig talán másra állítja be a mindsetet.


Finn
Én ugyan nem gondolkoztam ezen túl sokat, de az is lehet, hogy egyszerűen elejtette és pont. Én is ütöttem már az ujjamra kalapáccsal, vagy ejtettem el dolgokat, de sosem a rosszul kalibrált "mindset"em miatt, hanem csak úgy megtörtént, mert nem vagyok tökéletes. Ez is lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Finn 9
Egyébként azok mellett amit leírtatok egy dolog lep meg és idegesít: Jimmy 2 dropja. Mivel nála szó nem lehet arról, hogy nem jó, ezért egy dolog marad: mentális problémák.Gyurma Pappa
Én is gondolkodtam ezen, nekem az a tippem, hogy talán túl sokat vesz ki belőle az, hogy extra Tackle-t kell játszania gyakorlatilag a teljes meccsen. Muszáj ott maradnia blokkolni, ez részben fizikailag is megterhelő, részben pedig talán másra állítja be a mindsetet.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az offense-ünk sem működik jól, de most úgy gondolom, hogy elsősorban a falunk miatt. Remekül látható volt, hogy amikor tavalyi önmagukra emlékeztettek, utat nyitottak Brees-nek, akkor mindig megvolt a játék, illetve egyszer Jimmy elejtette mondjuk...

Az elkapóink most azért nem voltak rosszak, Moore jó volt, Colston és Graham is, bár egy-egy elejtett labdájuk volt. Aki megint nagyon jó volt, az Pierre Thomas.

A védelem totál csőd, ha passz van, ha külső futás, tehetetlenek vagyunk bárki ellen, a Packers nem tudja majd eldönteni, mikor mivel szerezzen first down-t.

Amiket viszont nem értek: Miért nem használjuk többet Sproles-t? A meccsek elején mindig kap labdákat, és általában jók is a játékok, aztán el lesz felejtve. Csak egyszer kell elsülni a lábának, mint ahogy tegnap is, és máris big play...ha meg nem sül el, a tegnapi Ingram-féle belső futásoknál rosszabb nem igazán lehet. Illetve az első két meccsen csak elkapása volt, most pedig csak futása, ezeket valahogy kombinálni kellene, és kihasználni a képességeit jobban. A másik pedig az, hogy miért nem futunk kívül? Belül totál halálra voltunk ítélve, külső futásnál egyszer Sproles 45 yard, egyszer meg first down, amit visszafújtak holding miatt.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
A Browns és mi vagyunk nyeretlenek a ligában, kicsit szokatlan lesz a 31. hely minden PR-en 😂

Egyébként azok mellett amit leírtatok egy dolog lep meg és idegesít: Jimmy 2 dropja. Mivel nála szó nem lehet arról, hogy nem jó, ezért egy dolog marad: mentális problémák.

És akkor szerintem: Strief és Bushrod (aki annyira nem volt szar ezen a meccsen, vagy csak Striefhez képest vol jó) nem rossz játékosok, persze nem elit, de ennyire nem rosszak. Colston, Graham elit elkapók, Brees meg a 2000-es évek egyik legjobbja. Mégis ez van, szóval nem tudok másra gondolni: coaching fail, méghozzá epic. Nem véletlen, hogy Jr. nem maradt ott Oaklandben, és Kromer is maradt itt szépen. Sajnálatos, de ők még nincsenek felkészülve erre.

Komolyan azon gondolkodtam éjszaka, hogy Brees benchelni kellene (mert a végén még meg is sérül, és az annyira nem lenne vicces), Daniel lehozza az idényt, elcserélni az 1/(1-2-3)-at, húzni egy elit T-t és LB-t.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nem szeretek trollkodni, de... shawnka
Akkor miért teszed mégis Mr Grétsy? Felteszem, ez valami látens (?) mazochizmus lehet.