New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Sajnos kerülgetni kell a könnyeimet...
Strief és Bushrod................. Mindegy.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Az biztos, hogy az egyik legrosszabb formában lévő csapatról beszélünk, hogy 2 hónap múlva jók lesznek és bárkit elvernek majd, az nem változtat azon, hogy jelenleg (és ez a fontos nekem, mert most játszunk ellenük) alig van olyan csapat, akire nem fogadnék egy KC ellenében.
atapapa
ha továbbra is tartod a jó szokásod, és babonából fogadsz ellenünk, idén nagyon megszeded magad 😀

Lassan nézegetni kell, hogy mi legyen az offseasonben, és belátom: baromira alulbecsültem Payton szerepét. Erős kétségeim vannak afelől, hogy SS tudja, hogy mit szeretne csinálni egyáltalán ebből a védelemből.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
ideiglenes HC ideiglenes HC-ja mondott már le az NFL-ben? 😀
Rakás szerencsétlenség vagyunk.

Most úgy néz ki, hogy az lesz mint 2007-ben, 0-4 kezdés után SNF-t játszottunk, akkor vertük a Seattle-t idegenben.

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
hivatalos: szar került a puncsostálba
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Szeretem a pozitív életszemléletet, de ha a KC megver minket, az azt jelenti, hogy a leggyengébbek egyikét se tudjuk lenyomni és még annál is nagyobb fordulatra lenne szükségünk, mint amekkorára hetek óta hiába várunk.atapapa
Azért azzal a lenggyengébbek egyikével kapcsolatban én óvatos vagyok. A KC rostere igencsak erős, sokkal többre lenne képes, mint amit az első 2 meccsen nyújtott. Előfordulhat, hogy csak rosszul startoltak. Több PO esélyes csapat is mutatott béna produkciót már - nektek beszélek? 😊 -, szóval bármi lehet.

De azért nyerjetek, ha lehet. 😊 Sőt, nyerjetek majd a Chargers ellen is. 😀peterk2005
Azért nálunk a csapat motorja, az O produktív valamennyire, ami a KC védelméről nem mondható el, pedig az elmúlt években a védelmük inkább a jobbak között volt. Azt meg egyáltalán nem látom, hogy Cassel mitől kapna életre, hacsak nem attól, hogy annyi ideje lesz a védőfalunkkal szemben, mint a nyári 7-7-es edzéseken.

Az biztos, hogy az egyik legrosszabb formában lévő csapatról beszélünk, hogy 2 hónap múlva jók lesznek és bárkit elvernek majd, az nem változtat azon, hogy jelenleg (és ez a fontos nekem, mert most játszunk ellenük) alig van olyan csapat, akire nem fogadnék egy KC ellenében.



Inaktívok estére: Morgan, Ivory, Cadet, Mack, Walker, Harris, McBride

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szeretem a pozitív életszemléletet, de ha a KC megver minket, az azt jelenti, hogy a leggyengébbek egyikét se tudjuk lenyomni és még annál is nagyobb fordulatra lenne szükségünk, mint amekkorára hetek óta hiába várunk.atapapa
Azért azzal a lenggyengébbek egyikével kapcsolatban én óvatos vagyok. A KC rostere igencsak erős, sokkal többre lenne képes, mint amit az első 2 meccsen nyújtott. Előfordulhat, hogy csak rosszul startoltak. Több PO esélyes csapat is mutatott béna produkciót már - nektek beszélek? 😊 -, szóval bármi lehet.

De azért nyerjetek, ha lehet. 😊 Sőt, nyerjetek majd a Chargers ellen is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000064839/article/brett-favre-supports-overturned-bounty-suspensions?module=HP11_headline_stack

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Rontani nem fog az elkapósorunkon, az fix 😀Tocy
Főleg hogy Colston játéka is eléggé kérdéses holnapra

Nem eltörölték az eltiltását??? vagy lemaradtam vmiről?GhostLead
Eltörölték, de inkább csak formai hibára hivatkozva, Goodell a jelek szerint megint elmeszeli majd. Inkább az a kérdés hogy az hány meccsre szól majd és hogy annak a végrehajtását jogi eszközökkel Vilmáék tudják-e szabotálni.

több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Vilmával amugy mi a helyzet? Nagyon hiányzik az ész és a vezető a védelemből...EasyGhost
PUP lista, vagyis leghamarabb a 6. héten dönthetünk arról, hogy aktív keretre tesszük-e.
Elvileg addigra bevethető állapotban lesz, viszont nem lennék meglepve, ha akkor már rég az újonnan kiszabott eltiltásást töltené. atapapa
Nem eltörölték az eltiltását??? vagy lemaradtam vmiről?
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elnézést kell kérnem minden érintettől a "Cadet mint slot WR" vita miatt.
Cadet ma az elkapókkal edzett :o amit a meglepődött újságíróknak meg is magyarázott: ő csak 2 éve RB. Irányítóként kezdte (wildcat? 😛), utána lett belőle WR, majd returner és innen ugrott át futónak.
Ettől függetlenül nem látom benne azt a fürgeséget, ami egy Sproles/Bush típusú játékost slotban hasznossá tehet, sőt, inkább hoznék egy veterán kipróbált FA WR-t, mint hogy arra pazaroljunk heteket, sikerül-e Cadetnek belerázódnia az egykori posztjába (a 4,6-os 40 yardjával).
atapapa
Tudom, hogy a számok nem jelentenek semmit, bár pont ez a lényeg 😛
Ha már slot wr:
Wes Welker (combine): 40y-4.61,vj:30",bj:6'5",3c:7.09
Travaris Cadet (pro day): 40y-4.67,vj:33",bj:10'0", 3c:6.97
Ahogy régen egy kétfarkú kutyapárt plakáton volt olvasható: JÓLESZ! 😉
clbass
Rontani nem fog az elkapósorunkon, az fix 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Vilmával amugy mi a helyzet? Nagyon hiányzik az ész és a vezető a védelemből...EasyGhost
PUP lista, vagyis leghamarabb a 6. héten dönthetünk arról, hogy aktív keretre tesszük-e.
Elvileg addigra bevethető állapotban lesz, viszont nem lennék meglepve, ha akkor már rég az újonnan kiszabott eltiltásást töltené.

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Vilmával amugy mi a helyzet? Nagyon hiányzik az ész és a vezető a védelemből...
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én mindenképp kipróbálnám Robyt. Jobb is lenne a mostani helyzetben Morgannél. Mélységi elkapónak is lehetne használni, szerintem. Gyorsasága megvan. (Megvagyok áldva Robyval, amíg ki nem próbáljuk rendesen. 😊 )
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Elnézést kell kérnem minden érintettől a "Cadet mint slot WR" vita miatt.
Cadet ma az elkapókkal edzett :o amit a meglepődött újságíróknak meg is magyarázott: ő csak 2 éve RB. Irányítóként kezdte (wildcat? 😛), utána lett belőle WR, majd returner és innen ugrott át futónak.
Ettől függetlenül nem látom benne azt a fürgeséget, ami egy Sproles/Bush típusú játékost slotban hasznossá tehet, sőt, inkább hoznék egy veterán kipróbált FA WR-t, mint hogy arra pazaroljunk heteket, sikerül-e Cadetnek belerázódnia az egykori posztjába (a 4,6-os 40 yardjával).
atapapa
Tudom, hogy a számok nem jelentenek semmit, bár pont ez a lényeg 😛
Ha már slot wr:
Wes Welker (combine): 40y-4.61,vj:30",bj:6'5",3c:7.09
Travaris Cadet (pro day): 40y-4.67,vj:33",bj:10'0", 3c:6.97
Ahogy régen egy kétfarkú kutyapárt plakáton volt olvasható: JÓLESZ! 😉
clbass
4,67, még jobb 😊
Viszont az a 6,97-es 3 cone meglepő (szvsz a slot WR-nek ez az egyik legfontosabb száma), vagyis inkább az a meglepő, hogy Welkernek 7,09 volt. Colstonnak volt 6,96 és még azzal se fért be a 2006-os combine 10 legjobb elkapója közé. Sőt, a legtöbb évben a top 15 is jobban teljesít.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Hát, érdekes lesz. Már csak az lesz a kérdés, hogy ki fogja megvédeni Breest, mert azért ahhoz, hogy menjenek az ilyen játékok, kellene egy teljesíteni képes fal is. De szerintem lesz végre endaround is. Már hiányzik 😊

Egyébkét nem tartom hülyeségnek, hogy Cadet is játsszon WR-t, és ha Henderson 100%-os, akkor egy kérdésem marad: Morgan pontosan mit csinál a keretben? Mert még Robyban is több potenciál van, mint 3.-4. elkapó...Gyurma Pappa
Morganra azt hitték, hogy jobb mint a portás 😛 de mégsem 😕 Raknám ki mint macskát sz... és hoznék helyére egy bizonyított veteránt. nem baj ha nem gyors, csak fogja meg a labdát 5-10yardnál. már ezzel előrébb lennénk
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Tudom, hogy a számok nem jelentenek semmit, bár pont ez a lényeg 😛
Ha már slot wr:
Wes Welker (combine): 40y-4.61,vj:30",bj:6'5",3c:7.09
Travaris Cadet (pro day): 40y-4.67,vj:33",bj:10'0", 3c:6.97
Ahogy régen egy kétfarkú kutyapárt plakáton volt olvasható: JÓLESZ! 😉
clbass
Hát, érdekes lesz. Már csak az lesz a kérdés, hogy ki fogja megvédeni Breest, mert azért ahhoz, hogy menjenek az ilyen játékok, kellene egy teljesíteni képes fal is. De szerintem lesz végre endaround is. Már hiányzik 😊

Egyébkét nem tartom hülyeségnek, hogy Cadet is játsszon WR-t, és ha Henderson 100%-os, akkor egy kérdésem marad: Morgan pontosan mit csinál a keretben? Mert még Robyban is több potenciál van, mint 3.-4. elkapó...

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Elnézést kell kérnem minden érintettől a "Cadet mint slot WR" vita miatt.
Cadet ma az elkapókkal edzett :o amit a meglepődött újságíróknak meg is magyarázott: ő csak 2 éve RB. Irányítóként kezdte (wildcat? 😛), utána lett belőle WR, majd returner és innen ugrott át futónak.
Ettől függetlenül nem látom benne azt a fürgeséget, ami egy Sproles/Bush típusú játékost slotban hasznossá tehet, sőt, inkább hoznék egy veterán kipróbált FA WR-t, mint hogy arra pazaroljunk heteket, sikerül-e Cadetnek belerázódnia az egykori posztjába (a 4,6-os 40 yardjával).
atapapa
Tudom, hogy a számok nem jelentenek semmit, bár pont ez a lényeg 😛
Ha már slot wr:
Wes Welker (combine): 40y-4.61,vj:30",bj:6'5",3c:7.09
Travaris Cadet (pro day): 40y-4.67,vj:33",bj:10'0", 3c:6.97
Ahogy régen egy kétfarkú kutyapárt plakáton volt olvasható: JÓLESZ! 😉
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ha a Kansas is megver, akkor 3 vereség. Na és?! De ott van még 13 meccs, amit megnyerünk és 13-3! 😛
krixtofer
Szeretem a pozitív életszemléletet, de ha a KC megver minket, az azt jelenti, hogy a leggyengébbek egyikét se tudjuk lenyomni és még annál is nagyobb fordulatra lenne szükségünk, mint amekkorára hetek óta hiába várunk.


A KC védelme talán még nálunk is gyengébb pass rush-ban (két meccs alatt 1 sack), és az OL Cassel társaságában még nálunk is jobban zabálja a sackeket (8 bekapott sack).
atapapa
2 apróság:
- 1. meccsen nem volt Hali, ami azért nem mind1 KC pass rush szempontjából
- azt azért illik megjegyezni h Cassell és Brees pocket awareness szempontjából ég és föld 😊empty taxi
Tudom hogy nem volt Hali, megnéztem azt a meccset, de a második meccsükön Halival nem volt egy sack sem (igaz nem passzolta agyon magát a Bills)
Azzal is tisztában vagyok, hogy Brees-nél kevés ember mozog jobban a zsebben, Cassel meg nagyon nem, pont ezért jegyeztem meg, hogy ha véletlenül párszor földre visszük C-t, attól még nem szabad elhinnünk hogy helyrejött a DL.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A KC védelme talán még nálunk is gyengébb pass rush-ban (két meccs alatt 1 sack), és az OL Cassel társaságában még nálunk is jobban zabálja a sackeket (8 bekapott sack).
atapapa
2 apróság:
- 1. meccsen nem volt Hali, ami azért nem mind1 KC pass rush szempontjából
- azt azért illik megjegyezni h Cassell és Brees pocket awareness szempontjából ég és föld 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
2009-ben pont ők vették el a veretlenségünket a 15. héten. (Attól függetlenül, hogy eltelt azóta kis idő)
Egy Cowboys sose könnyű, főleg nem idegenbenkrixtofer
jójó de most nem a 15.héten találkozunk velük 😀 Igen ,ha csak az lenne a probléma ,hogy idegenbe nem könnyű,de hogy már otthon a Redskins ellen is..na de bízzunk még van esélyünk 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
megkerestem: a Giants 24-29. volt 2007-ben volt átlagosan a PR-en a 3. héten. 0-2-es kezdéssel 😊 Szóval sima SB innentől 😀Gyurma Pappa

Így van!! 😀

Imádom az ilyen mentalitást, felfogást!! Én is mindig így gondolkozok! 😀 (Csak sajnos valamikor kell bele igen erős irónia is...)


De ha így is lesz, majd helyretesz minket 2 hét múlva a Packers 😀
Ha a KC is lecsap minket, akkor hivatalosan is vége a szezonnak. atapapa
Ha a Kansas is megver, akkor 3 vereség. Na és?! De ott van még 13 meccs, amit megnyerünk és 13-3! 😛

Hogy vége lenne a szezonnak nem biztos, és nem is kell ilyenen gondolkozni! (Arsenal tavalyi szezonja: Első 7 meccs után 17. helyen volt (20-ból). A végén felkapaszkodott a 3. helyre!)
Ne temessük ennyire a csapatot, bízzunk a srácokban! Meglesz az, csak nehezen! 😊

aztán megvernénk még a Dallast (év végén nem megy nekik..) Kiss
2009-ben pont ők vették el a veretlenségünket a 15. héten. (Attól függetlenül, hogy eltelt azóta kis idő)
Egy Cowboys sose könnyű, főleg nem idegenben!
Ha már Dallas:
Ekkor kb. még a winning drive után is nyitva maradt a szám! 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egyébként ha már párhuzamot akarunk vonni a 2007-es Giantsel ,akkor az a Giants 80 pontot kapott 2 meccsen és 48-at szerzett.Mi 75-öt kaptunk és 59-et szereztünk 😛 Tudom ,hogy semmi értelme nincs ennek az összehasonlításnak,de unatkozok. 😀 (bár már az is lehet,hogy más is beírta ezt régebben)

Amúgy eddig az elit védelmünk szopta a legtöbb yardot a ligába.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Elnézést kell kérnem minden érintettől a "Cadet mint slot WR" vita miatt.
Cadet ma az elkapókkal edzett :o amit a meglepődött újságíróknak meg is magyarázott: ő csak 2 éve RB. Irányítóként kezdte (wildcat? 😛), utána lett belőle WR, majd returner és innen ugrott át futónak.
Ettől függetlenül nem látom benne azt a fürgeséget, ami egy Sproles/Bush típusú játékost slotban hasznossá tehet, sőt, inkább hoznék egy veterán kipróbált FA WR-t, mint hogy arra pazaroljunk heteket, sikerül-e Cadetnek belerázódnia az egykori posztjába (a 4,6-os 40 yardjával).


Kiss, szerintem a KC elleni győzelem kötelező, de tartok attól, hogy egy esetleges W után hamis önbizalom kap el majd egyeseket.
A KC védelme talán még nálunk is gyengébb pass rush-ban (két meccs alatt 1 sack), és az OL Cassel társaságában még nálunk is jobban zabálja a sackeket (8 bekapott sack).

De ha így is lesz, majd helyretesz minket 2 hét múlva a Packers 😀
Ha a KC is lecsap minket, akkor hivatalosan is vége a szezonnak. Akkor már tényleg foglalkozhatunk is azzal, hogy Cadetből a következő szezonig elkapót faragjunk 😊

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A KC-t megvernénk,erőre kapnánk talán?!Aztán az összes hazai meccsünket hozni kell(a 49ers már így ránézésre is nehéz lesz)a Raiders ellen is hozható, aztán megvernénk még a Dallast (év végén nem megy nekik..) és így lenne 8-8.Bár ha így végeznénk a most látottak alapján kicsit elégedettek lehetnénk.Legalábbis én az lennék.De sanszosabb a negatív mérleg jelen pillanatban,mint a pozitív.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Green Bay, Broncos, Giants, Falcons, Cowboys idegenben, Eagles, Falcons, 49ers otthon még...ez 8 L-nek néz ki most eléggé. Szezon előtt is azt mondtam, hogy ezek közül otthon megverjük a Falconst, Eaglest, meg idegenben a Giants-Cowboys duó közül egyet. Az még oké is lett volna 😀 De most sanszosabb egy 6-10, vagy 7-9, mint a pozitív mérleg...